Velda شهرستان تحت تعقیب پلیس در تیراندازی Heckles Wesley بل در کنفرانس مطبوعاتی

برای بزرگنمایی کلیک کنید Officer Matthew Schanz talks to reporters in the still shot from a KSDK livestream on Twitter. - SCREENSHOT

  • تصویر
  • افسر متی one campus مذاکرات به خبرنگاران گفت هنوز در شات از یک KSDK livestream در توییتر.

در یک صحنه سورئال یک Velda شهرستان افسر پلیس که به تازگی تحت تعقیب در یک تیراندازی تصادفا یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد پرونده های خود را و شروع به دعوت کردن سوالات به St. Louis County تعقیب وکیل Wesley بل.

افسر متی one campus و شریک زندگی خود را کریستوفر گیج هستند متهم به طور غیر قانونی از تیراندازی به یک خودرو در طول یک توقف ترافیک در ماه فوریه است.

این بعد از ظهر بل اعلام کرد اتهامات از درجه اول حمله و مسلح جنایی اکشن و توضیح داد که این مورد به خبرنگاران جمع در خارج از St. Louis County دادگستری مرکز در کلیتون. آن لیست پخش در توییتر توسط ARCH.

در یک نقطه خبرنگار پرسید: بل اگر او می دانست که اگر one campus و گیج بودند در بازداشت است.

“درک من این است که آنها یا در زندان و یا خواهد شد بسیار در مدت کوتاهی” بل جواب داد.

در واقع one campus بعدها بگویید خبرنگاران او در راه خود را فقط پس از آن به نوبه خود در زندان هنگامی که او متوجه شد او عبور یک کنفرانس مطبوعاتی و بل بود صحبت کردن در مورد او. او گوش به صورت کمی و پس از آن تصمیم گرفت تا از خود پرسش است.

“آقای وسلی بل من یک سوال برای شما, آقا — با توجه به من یکی از افسران” one campus به نام.

بل کاهش یافته است به پاسخ و در یک نقطه یک کارمند با عجله گفت: آنها قرار بود برای قرار دادن تا کنفرانس مطبوعاتی اما one campus خواست سوال خود را:”من می خواهم به می دانم که زمانی که ماشین از من گذشت که شهروندان و یا دیگر افسران در ترس از زندگی خود را.”

بل جواب نداد به جای مشاوره است که این امر می تواند بهترین برای افسران وکلا برای انجام صحبت کردن برای آنها. بنابراین one campus آویزان در اطراف و به گوش بقیه کنفرانس خبری که اقدام در خیلی استاندارد مد. او بعد از انجام کاری از خود کنفرانس مطبوعاتی پاسخ دادن به سوالات در نزدیکی درب دادگستری مرکز.

One campus و گیج متوقف کردن یک خودرو در ماه فوریه برای منقضی شده صفحات. با توجه به علت احتمالی بیانیه — و one campus خود — one campus بوی ماری جوانا و دستور داد که راننده از ماشین. بل می گوید: افسر راننده گفت: او برنامه ریزی شده برای جستجو با وجود داشتن علت احتمالی. راننده ذکر شده به عنوان A. A. در اسناد دادگاه کردند اما او به زودی به یک بن بست. A. A. تبدیل ماشین به اطراف و رانندگی شروع به پایین جاده.

این زمان one campus و گیج شد از جاده در یک پارکینگ. بل می گوید one campus نام در خود رادیو و گفت: راننده در تلاش بود تا آنها را اجرا. این افسر پس از آن پا به مسیر ماشین می دوزند.

One campus می گوید او “داد و فریاد” برای این خودرو متوقف شود. هنگامی که آن را نمی او آتش گشودند. بل اشاره می کند که ماشین نوسان در اطراف one campus و گیج بودند پیوست او را در جاده و هر دو از افسران اخراج شده بر روی آن پس از آن رفت و بدون هدف قرار دادن آنها را.

“این بود که در بهترین بزه یک کد تخلف” بل می گوید اولیه متوقف شود.

One campus می گوید او و گیج اقدامات در برخورد شد “کتاب درسی” و او فقط شات زیرا او می ترسید برای زندگی خود را.

“ما در حال آموزش دیده برای خنثی کردن که تهدید و این دقیقا کاری است که ما در تلاش بودند به انجام,” او می گوید.

این اولین بار نیست زمان one campus از کار اخراج شده بود در یک ماشین به خبرنگاران گفت:. او ادعا می کند در سال 2018 شد off-duty اما هنوز هم در زمانی که ماشین پشت سر او کنترل را از دست داده و تبدیل به اطراف به طوری که آن را رو به جهت مخالف.

“که راننده لگد به دنده و شروع به آمدن به من که در آن نقطه من اخراج سلاح من,” او گفت. این روشن نیست که چه اتفاقی می افتد.

این هم اولین بار نیست one campus شده است با جرم. در سال 2013 زمانی که او کار می کرد برای سنت لوئیس شهری اداره پلیس دستگیر شد و پس از یک تعقیب و گریز خودرو و متهم با حمله های داخلی و مقاومت در برابر بازداشت. با توجه به اتهامات one campus parejo ضرب و شتم و خفه اش پسر و سپس بیرون رفت و به ماشین خود را با خدمات خود سلاح. وقتی ماموران وارد او به سرعت به عنوان آنها او را تعقیب می کردند با چراغ ها و آژیر رفتن. او در نهایت کشیده شدن و دستگیر شد.

شهر اخراج او اما پس از صرف بیش از دو سال مبارزه با خدمات ملکی کمیسیون که به تلاش برای سرنگونی این تصمیم. سپس-رئیس پلیس سام Tauk در نهایت راه خود را و one campus مجبور شد. در ضمن این اتهامات جنایی شده بود کاهش یافته است.

او فرود آمد و در Velda شهرستان یک زن و شوهر از سال پیش. One campus به خبرنگاران گفت که او در مرخصی پزشکی برای پنج ماه گذشته به دلیل او تا به PTSD از تیراندازی در فوریه.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>