برای بزرگنمایی کلیک کنید St. Louis County police Lt. Troy Doyle. - OFFICIAL PORTRAIT

  • رسمی پرتره
  • St. Louis County پلیس سرهنگ Troy دویل است.

St. Louis County پلیس سرهنگ سرهنگ Troy دویل ثبت اتهام تبعیض نژادی علیه county برای عبور از او را بیش از برای موقعیت رئیس پلیس در 19 مارس در حمایت از رئیس پلیس مری بارتون.

جروم Dobson یک سنت لوئیس تبعیض استخدام وکیل پرونده شکایت با کمیسیون فرصت های برابر شغلی (EEOC) که می تواند دویل حق شکایت پس از 180 روز. EEOC شکایت نمی شود منتشر شده در نوشتن اما Dobson وارد انفجاری اتهامات علیه County اجرایی سام صفحه در مصاحبه روز شنبه با Riverfront Times.

دابسون می گوید صفحه تا به حال وعده داده شده دویل که او می خواهد به آن را ببینید از او به عنوان انتخاب بعدی رئیس پلیس.

“دکتر صفحه گفت Troy دویل در تعدادی از موارد که پلیس مدیره انجام خواهد داد آنچه من به آنها بگویید که برای انجام” دابسون می گوید.

این RFT در تماس است یک سخنگوی صفحه برای نظر. ما به روز رسانی داستان اگر ما به عقب.

دابسون ادعا می کند صفحه مرتب مصاحبه برای دویل با آینده نگر پلیس اعضای هیئت مدیره قبل از صفحه تا به حال نام آنها را به هیئت مدیره اما پس از آن گفته دویل که او دریافت کرده بود “پوش بک” از “برخی از اعضای” سنت لوئیس پلیس بنیاد بیش از انتخاب یک رئیس. پلیس بنیاد یک گروه خصوصی از پلیس بوستر که حمایت مالی و کالا به سنت لوئیس کانتی و شهر ادارات پلیس.

“تروی دویل بسیار واجد شرایط بیش از مری بارتون به رئیس پلیس سنت لوئیس کانتی” دابسون می گوید. “او outranked به عنوان سرهنگ — او یک کاپیتان و او نه تنها برگزار می شود که رتبه هفت سال بود اما رهبر انتخاب به عنوان رفتن به برای پروژه های پلیس شهرستان از جمله مدیریت بحران در جنینگز اداره پلیس و یا نظارت بر زندان شهرستان پس از چهار نفر وجود دارد و بدون شفافیت است.”

دابسون به طور خاص خاص صفحه, به نقل از آنچه که او می گوید مشتری خود را به او گفت برای داشتن وعده های ساخته شده به دویل که او ادعا می کند شکسته شد.

“دکتر صفحه گفته بود تروی در سال 2019 که او می خواست او را به آینده رئیس پلیس” دابسون می گوید. “صفحه دعوت تروی به خانه اش و به او گفت که او فرد مناسب برای این کار را درست انجام دهید و آن تاریخی خواهد بود.”

دابسون می گوید صفحه گفته دویل او می خواست او را به ملاقات با چند نفوذ سنت Louisans از جمله دکتر دونالد Suggs ناشر از سنت لوئیس آمریکابه عنوان قاضی بازنشسته ویلیام ری قیمت جونیور و محلی وکیل و حسابدار میشل شورین. در آن زمان قیمت و شورین شده بود منصوب به هیئت مدیره, اما صفحه نشان داد به دویل آنها در دست بررسی است.

دابسون می گوید قیمت و یا شورین نشان داد به دویل که او به نظر می رسد واجد شرایط نامزد اما معلوم نیست که چگونه آنها رای دادند رئیس پلیس انتخاب. حتی بیشتر التهابی است Dobson بدخشان از چه صفحه گفته دویل در مورد آنچه اتفاق افتاده است.

“سام گفت: Troy چند بار” من قصد دارم به جلو شما را در سراسر خط پایان'” دابسون می گوید. “سپس این ژانویه و پس از او تا به حال یک جلسه با برخی از اعضای پلیس بنیاد او می گوید Troy او را از وارد شدن فشار به عقب بر انتصاب یک رئیس پلیس.”

با توجه به Dobson, “تروی گفت صفحه به او گفت که او شوکه شده بود توسط یکی از اعضای بنیاد گفته بود از نژادی طبیعت است. Dr. صفحه گفت تروی ” من احساس می کردم به زندگی در ’60s.'”

دابسون همچنین ادعا می کند که صفحه گفته دویل او “با داشتن مشکل گرفتن سهم بزرگ” از شرکت های بزرگ اهدا کنندگان در مبارزات انتخاباتی خود برای شهرستان اجرایی است.

“در عرض چند ماه پس از بارتون انتخاب در مارس 19, شرکت های بزرگ ساخته شده است سهم قابل توجهی را به صفحه کمپین.” دابسون می گوید.

او کاهش یافته است به نام اهدا کننده. بررسی کمپین سوابق در میسوری اخلاق کمیسیون نشان می دهد که صفحه دریافت متعدد قابل توجهی از کمک های مالی از شرکت ها در ماه های بعد بارتون انتخاب.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de