“آن آغاز شده و با تصاویر” نوشت: تیلور سویفت در مقدمه به فرهنگ عامهاو هشتمین آلبوم استودیویی. “تصاویری که ظهور به ذهن من و حس کنجکاوی من piqued است.”

در میان آنها: زخم و نبرد. درختان و آفتاب. شراب و ویسکی. و ژاکت کش باف پشمی. به اندازه کافی ژاکت کش باف پشمی که یکی شد موضوع کل آهنگ.

سویفت اعلام کرد فولکلور کمتر از 24 ساعت قبل از آن در تاریخ 24 ژوئیه انتشار دادن چند نکات در مورد محتویات آن است. یک چیز او را روشن و از طریق بازرسی و حضور در رسانه های اجتماعی کامل, از, جدید, سیاه و سفید عکس از او بود که عامه را به خوبی تعریف زیبایی شناسی ما دیده نشده از سویفت قبل.

طبیعت متمرکز و بی پیرایه تصاویر از فرهنگ عامه فراتر از این آلبوم genesis; این تصاویر قابل شناسایی هستند در هر یک از فرهنگ عامه‘s گوشه و موقعیت آن را به عنوان های مختلف از بسیاری از سویفت آلبوم های دیگر. برخلاف او معمولی تبلیغاتی دوره به طور کامل پیشنهاد ملامت از خود کشاکش شدیدا کنترل تصویر. این نیز واضح است در سیاه و سفید آلبوم مجموعه ای در میان درختان بلند در هشت رنگ مختلف وینیل گزینه های را انتخاب کنید از انتخاب به رها کردن عنوان مورد برای همه نام آهنگ و حتی سریع تصمیم به همکاری با indie folk کالاهای اساسی بیش از معمول پاپ همکاران. (Bon Iver! هارون Dessner و برایس Dessner ملی!)

به عنوان بخشی از این رویکرد سویفت کج دور از او به شدت اول شخص تغزل. به جای معمول خود را پاپ آهنگ مورد exes یا حتی فعلی دراز مدت پسر جو Alwyn که تا حد زیادی تعریف او 2019 انتشار عاشقخواننده افت می کند به چرخش قصه از تصاویر او اشاره کرد که او را الهام بخش است. Self-جداسازی با توجه به Covid-19 همه گیر او تحت فشار قرار دادند به دور از نگاه درون و نسبت به تهیه داستان اصلی او نوشت: در این آلبوم معرفی می کند. “برداشتن یک قلم بود و من راه فرار به فانتزی تاریخ و حافظه است. من گفته ام این داستان به بهترین توانایی من با تمام عشق و تعجب و تلون مزاج آنها سزاوار است. در حال حاضر آن را تا به شما برای عبور از آنها را.”

به درک فرهنگ عامهاست که به رسمیت شناختن است که حداقل در این آلبوم Taylor Swift است که اغلب غایب از داستان های او را گفتن. که می تواند به شرایط دشوار به صورت اختصاصی Swifties وجود دارد و مشتاق برای محکم نگاه داشتن بر روی هر خط به عنوان خود-ارجاعی و به صراحت آشکار است. “این آهنگ هنوز احشایی ارتباط عاطفی که سویفت طرفداران انتظار از او, اما آنها دیگر به نظر می رسد تشویق شنوندگان به ترال از طریق جزئیات سویفت زندگی به شکل که او subtweeting” نوشت بورسی را کنستانس Grady از این آلبوم است. “تمرکز بر داستان سرایی به جای شایعات بی اساس است.” پذیرش این منحصر به فرد-به-Swift روش بسیار مهم است به درک که چگونه قوی ضبط فرهنگ عامه است — و فراتر از آن, چگونه چشمگیر یک مرحله از آن است که برای تیلور سویفت به عنوان یک هنرمند.

فرهنگ عامه است که بهترین تجربه به عنوان یک کامل, کامل, کار, اما وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از آهنگ های فردی است که ایستادگی کردن به عنوان سمبل بسیاری از آن مفهومسازی تن و احساس. شما باید گوش دادن به کل آلبوم به صورت یک نظر; لذت خود را خواهد, البته, توان ذهنی است. اما در مینیاتور این شش آهنگ ها که توضیح دهد که چه چیزی باعث می شود فرهنگ عامه standout آلبوم برای دست Americana خودش.

فرهنگ عامه لگد کردن با یک پاسخ برای ما اجتناب ناپذیر سوال: چگونه ya انجام این روزها تی ؟ “من انجام من در گه” او آواز می خواند. “شده است گفت:” بله “را به جای” نه.”” این rejoinder یکی از این چند بار در این آلبوم او را به سادگی صحبت کردن در مورد خودش ما آمده است به یاد بگیرند. و دانستن او بر روی “جدید گه” ثابت می کند کافی است یک جواب و درست ادعا می کنند حداقل تا آنجا که به موسیقی مربوط است.

“1” است danceable در راه است که سویفت آلبوم افتتاحیه اغلب, اما از آن شده است به طور قابل توجهی آهسته از معمول ایجاد آهنگ های. این کمتر از یک بوسه به هر کسی که در انتظار او به چوب به آن خانه قدیمی گه او استفاده می شود و بیشتر انفرادی خاکستری-skied قدم زدن از طریق او روز به روز. این آرام و کیفیت کار از هارون Dessner ملی که اغلب می نویسد و تولید آهنگ برای folky, female voices. او همکاری نویسنده و تهیه کننده در “1” و در 10 آهنگ های دیگر هر یک مشتاق درونگرا و امپرسیونیستی — بدون به خطر انداختن پدیده ملودیک پاپ سویفت بهترین در.

سویفت منتشر فرهنگ عامه atypically پرش گذشته معمول اعتیاد به مواد مخدره چرخه قبل از آلبوم تک آهنگ های متعدد و اغلب همراه با گران, موسیقی فیلم های معروف ستاره مهمان. این تک آهنگ به طور کلی در نظر گرفته شده توسط طرفداران و منتقدان به عنوان ضعیف ترین آهنگ آلبوم کدام است و چرا از آن می تواند به عنوان یک امتیاز مثبت است که سریع پرید جلو به انتشار آلبوم این زمان. وجود دارد خوشبختانه هیچ کاه در فرهنگ عامهبدون آشکار cloying تلاش برای تسلط بر رادیو بازی.

“ژاکت” به نظر می رسد قرار است به عنوان آلبوم اول برک آوت با این حال یک نامزد خوب — دقیقا به این خاطر آن را nixes هر ساختگی Top 40 احساسات. این آهنگ ترکیبی از به یاد ماندنی صفحه کلید ریف با تصاویر به عنوان وعده داده شده. علاوه بر سند چشم انداز از ژاکت کش باف پشمی (که سریع فروش در فروشگاه آنلاین natch) ما مانتو لوی, سیاه, ماتیک; زخم و لکه های خون و دود او را احاطه کرده. این یک داستان از یک دختر در عشق با یک پسر که به او خیانت — آنها از بوسیدن در میله های زندان به او اختفاء در تعطیلات آخر هفته. این آهنگ همچنین دارای یک موزیک ویدیو به کارگردانی سریع خودش و فیلم برداری با حداقل خدمه نظارت پزشکی مشاور که واقعا سمان اول آن تنها وضعیت و فرهنگ عامه‘s ژولیده راز باغ vibes.

“آخرین آمریکایی سلسله” یک داستان روشن به آن به عنوان سریع رله زندگی کسی به غیر از خودش. Rebekah او آواز می خواند یک “زن دیوانه” که متعلق به یک خانه افسانه ای در رود آیلند است. این عوضی “بسته” خواهد پیوستن او به بازی کارت با سالوادور دالی و نوشیدن شامپاین از استخرهای شنا. او به سرقت برده یک سگ از یک همسایه و “رنگ آن key lime green.” Rebekah یک “زن دیوانه” و سریع به این معنی است که به عنوان یک تعریف. (بعد از آهنگ به نام “دیوانه زن” را تقویت میکند که او را بازپس مدت برای خوب از womankind.)

Rebekah زندگی می کردند که در افسانه آیلند خانه برای 50 سال و سریع سوگواری خود را با این قصیده به زن گریز از مرکز. در پایان Swift به پایان می رسد تا خرید Rebekah خانه قدیمی است که در آن طرفداران می دانم اتفاق افتاده در زندگی واقعی است. Rebekah است Rebekah Harkness یک اری برنده زن ثروتمند که فوت در سال 1982 بیش از 30 سال قبل از سویفت خریداری $17 میلیون عمارت در سال 2013. سویفت یاد Rebekah زندگی و اتصال به آن از طریق آواز خود را به عنوان او با افراد از آلبوم دیگر غریب قصه های عامیانه. تاپیک نوستالژی لمس پشیمانی و راه اندازی تمایل نسبت به شهر های کوچک داستانی است که اجرا می شود در سراسر فرهنگ عامه از اینجا.

ملی را Dessner آشنایی مقدار قابل توجهی از موسیقی indie در عقیده به فرهنگ عامه. اما قابل توجه نقطه مهمان در “تبعید” از Bon Iver یک.k.یک. جاستین Vernon احساس می کند مانند سویفت اصرار به هر بی اعتنا موسیقی indie در, طرفداران که او را حلال. اگر چه ورنون است نقل مکان کرد به دور از lo-fi کابین ساخته عامیانه ساخته شده است که او یک ستاره در سال 2007 با اولین آلبوم خود را — او برنده جایزه گرمی او را با کار کنی — او هنوز در اوج از جامه فلانل یا پشمی با ماندگاری میانه-خوب بانجو-بازی اواز خوان. آهنگ های خود را باید soundtracked یک میلیون نالان پست های وبلاگ Tumblr و smooshed به هر دبیرستان لیست پخش و ارسال برای بیش از یک دهه.

سویفت بدون شک کشیدن بسیاری از تصاویر از این مکان به عنوان یک اشاره Tumblr شیطان و تجسم ناز crushin’ mixtapes. برای Bon Iver به آواز خواندن در کنار او باید شخصی پیروزی فقط آن را به عنوان یک زیبایی پیروزی فرهنگ عامه; او را به دست آورده تصویب یکی از folksiest بچه ها در موسیقی است. هک “تبعید” واقعا به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک Bon Iver آهنگ های تیلور سویفت از هر چیز دیگری. (همان می رود برای “صلح” آهنگ بعد در این آلبوم که ورنون co-نوشت.) قابل توجه شباهت بین ورنون و سویفت سبک اینجا احتمالا برآورده طبیعی ضد استقرار جمعیت است که فرهنگ عامه خواسته مشروعیت از.

هسته اصلی فرهنگ عامه است سه آهنگ قوس داستان در مورد یک جوان شدید عاشقانه است. در حالی که معرفی یک زندگی والاتر از “ژاکت” در یوتیوب, سریع توضیح داد که قوس بود به نام Teenage مثلث عشق با هر یک از سه آهنگ ها گفت: از یک دیدگاه فرد. بسیاری از شنوندگان به این نتیجه رسیدند که این سه آهنگ در شامل “Cardigan” “اوت” و “بتی.” شخصیت های داستان به نام اینز جیمز و جای تعجب نیست بتی; “ژاکت” است از بتی چشم انداز در حالی که “همایون” است که از دید منظر و “بتی” از جیمز دیدگاه. اینز به طور ضمنی به زن که تا به حال پرت تابستان با جیمز باعث شکاف بین او و بتی عشق واقعی خود را.

شاید به این دلیل اینز قرار است به عنوان “زن دیگر” اینجا “اوت” نسبتا خوب کار می کند به عنوان یک مستقل و آهنگ: آن را در خدمت هر دو به عنوان نقطه میانی قوس و این آلبوم است. این هم intriguingly مبهم از سه آهنگ در عشق مثلث قوس و آن را نماینده ای از داستان سرایی سویفت در تلاش است در فرهنگ عامه. ما می توانیم بگویم با کامل متن که اینز می پرسد جیمز به پرش به ماشین او و “پیچیده در bedsheets” با وجود محبت خود را به دختر دیگری. اما سریع می خواند “اوت” از محل شکستگی است که متناسب به استعاره از دشوار دبیرستان عشق. آن را فرو رفته در همان نوع از مه آلود طبیعت پیاده روی-فراخوانی تصاویری که چیستان از آلبوم.

بتی کامل نوجوان مثلث عشق داستان است. چون تیلور آواز از جیمز نقطه نظر در مورد چگونه بتی می شکند تا با او پس از پیدا کردن که او قلاب تا با اینز. همچنین این ارقام به طور گسترده و مداوم از طرفداران نظریه که “تیلور است گی, در واقع.” در حال حاضر کرکس اعلام کرده است “بتی” به بخشی از موسیقی را “عجیب و غریب, canon” به چند دلیل. رئیس در میان این دلایل این است که تیلور سویفت به نام پس از جیمز تیلور پس از جیمز تیلور … جیمز تیلور.

البته سویفت تاسیس شده توسط این نکته است که فرهنگ عامه است که مجموعه ای از داستان های تخیلی که او بازگویی به شنوندگان هر نه از خود او. اما مسلما دشوار است برای جلوگیری از به دنبال سرنخ به هنرمند در هنر و هر چیزی که می تواند به تقویت LGBTaylor نظریه یک پیروزی است برای کسانی که به آن اعتقاد دارند. همیشه وجود دارد حداقل یک آهنگ در یک Taylor Swift آلبوم به سوخت تئوری و “بتی” است که شاید صریح ترین تا کنون. جیمز که آیا او با 17 سال یا 30 سال واقعا نتواند سابق خود عشق بتی و بتی می خواهد به بوسه او را در ماشین خود را دوباره در حالی که بتی می پوشد که ژاکت کش باف پشمی از او.

شاید کسی را توسعه یک تئوری یکپارچه سویفت ژاکت کش باف پشمی وسواس بعدی.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de