روز پنج شنبه در نیمه شب, Taylor Swift کاهش یافته تعجب قرنطینه آلبوم فولکلوربا تنها 17 ساعت’ توجه کنید. آن بوده است استقبال, با بیحوصلگی حرف زدن انتقادی بررسی است. نگهبان به آن پنج ستاره است. “این یکی نمی خواهد نیاز به یک آلبوم-ظهر Ryan Adams بازسازی برای متقاعد کردن هر کسی که آهنگسازی وجود دارد” گفت: تنوع. رولینگ استون آن را به نام “headspinning,” “قلب-فوق العاده” و سویفت را “بزرگترین آلبوم — تا کنون.”

که دارای شور و شعف تحسین عامه انباشته شده است نشانه آن است که مطبوعات است که در گذشته به خوبی با Swift پس از سال ها صرف بحث او فرهنگ پاپ شرارت و/یا قربانی. و این نشان می دهد که سریع اعلام کرد که در ژانویه Netflix مستند را از دست ندهید Americana که او انجام شد به دنبال تصویب کرده و در نهایت آن را دوباره.

فرهنگ عامه اعلام کرد خود را به عنوان چیزی متفاوت از سنتی Taylor Swift آلبوم قبل از آن تا کنون وارد شده است. سویفت آزادی اعتیاد به مواد مخدره چرخه را به یک علم در این مرحله: آخرین آلبوم 2019 را عاشقآمد و پس از چند ماه از teases رمزی به حضور رسانه های اجتماعی و یک ساعت شمارش معکوس تیک تاک به سمت آلبوم رسمی اعلام. در ماه های منتهی به سال 2017 به شهرتSwift تیم پوشاندند صورت خود را بر روی کامیون های یو پی اس در سراسر کشور است. اما فرهنگ عامه — که سریع درک و تولید می شود در حالی که در قرنطینه به عنوان Covid-19 pandemic مجبور مستندات در سراسر جهان ساخته شده راه خود را به جهان کمتر از 24 ساعت پس از سویفت اعلام کرد. وجود دارد بدون تخم مرغ عید پاک تعبیه شده به Instagram پست ها بدون ملی چاپ مبارزات انتخاباتی آگهی.

مشاهده این پست در Instagram

بسیاری از چیزهایی که من برنامه ریزی شده بود در این تابستان نیست در نهایت اتفاق می افتد, اما چیزی است که من تا به حال برنامه ریزی در آن اتفاق می افتد. و این چیزی است که من 8 آلبوم و فرهنگ عامه. سورپرایز امشب در نیمه شب با من بود با انتشار کل من با نام تجاری جدید آلبوم ها آهنگ من ریخت و همه هوی و هوس و رویاها و ترس و تفکرات به. من نوشت و ثبت این موسیقی در انزوا اما به همکاری با برخی از موسیقی قهرمانان معدن; @aarondessner (که شرکت نوشته شده و یا تولید شده 11 از 16 آهنگ ها), @boniver (که co-نوشت و نوع به اندازه کافی به خواندن یکی با من) ویلیام باوری (که co-نوشت دو با من) و @jackantonoff (که اساسا خانواده موسیقی در این نقطه). مهندسی لورا Sisk و جان کم مخلوط با Serban Ghenea & Jon کم است. آلبوم عکس ضرب گلوله کشته شد توسط @bethgarrabrant. قبل از این سال من احتمالا میرم overthought که به انتشار این موسیقی در ‘کامل’ اما این بار ما در زندگی در حال نگه داشتن یاد من که هیچ چیز تضمین شده است. دل و روده من است و به من گفتن که اگر شما چیزی است که شما عشق شما فقط باید آن را به جهان است. که کنار عدم اطمینان من می توانید در هیئت مدیره. عشق شما بچه ها خیلی ♥️

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Taylor Swift (@taylorswift) در

علاوه بر فرهنگ عامه بود قبل از هر گونه مجرد و حاوی آهنگ هایی که صدا مانند کلاسیک Taylor Swift Top 40 رسید. که خروج از سویفت را به طور فزاینده ای باز آلبوم استراتژی است. گذشته او چند آلبوم منتشر شده است و قبل از نرم و صاف کردن رادیو پسند پاپ آهنگ که صدا به عنوان اگر آنها شده ایم ریاضی کالیبره شده به بازی را از طریق سر شنونده در یک حلقه بی پایان. تک آهنگ مثل “Shake It Off” و “من!” می تواند تبدیل به عظیم همه جا earworms و آنها نشان می دهد سویفت توانایی به سادگی یک unsinkable پاپ قلاب, اما آنها نیز ساده و کم عمق و اغلب انتقادی آغشته است.

سویفت, فول آلبوم, در ضمن تمایل به شامل آهنگ ها غنی تر و قابل تعمق تر از کسانی که در اوایل مجرد نشان می دهد. و آن کسانی که ساکت تر آهنگ ها — مانند “خوبی” و یا در سال گذشته “کورنلیا خیابان” — که تمایل به تبدیل شدن به هر دو مهم و فن مورد علاقه های شما و به استناد نمونه هایی از آنچه باعث می شود سریع یکی از پاپ بزرگ قصه گوهای.

فرهنگ عامه است که یک آلبوم کامل از تیلور سویفت در “خوبی” حالت: صمیمی بزمی و آسیب پذیر است. هیچ یک از آن آهنگ ها که ثبتشده Max Martin سخت لبه دقت پاپ مهندسی. آنها ژولیده و درهم و برهم. آنها نمی درایو خود را به سر خود را. آنها سرقت راه خود را در.

که ظریف نسیم تا حدی خفا بنیادی است و به راه سویفت در حال ساخت تصویر خود را. او نیاز ندارد به فرض aspirational پاپ شاهزاده خانم است که نوجوان خود را با بهترین دوستان دیگر. در حال حاضر او یک موسیقی قصه در اوج هنر و صنعت خود را.

در سال 2017, من در زمان شیرجه رفتن عمیق به تیلور سویفت ستاره تصویر از روزهای اولیه از شهرت او به بعد. آنچه که من در بر داشت این است که تنش مرکزی است که تعریف او تصویر رانندگی هر دو بالا و پایین یکی بین صمیمیت و کنترل است.

سریع است که همیشه ساخت یک حس دنج بهترین دوستی با او طرفداران — ارسال بسته های مراقبت داشتن آنها را بیش از کوکی ها — اما او نیز موظف به عنوان یک ستاره به نظر او تصویر با دقت به محاسبه و صنایع دستی راه او ، زمانی که محاسبات نشان می دهد در مکان های عمومی, به عنوان آن به نظر می رسید به در که Kanye West دشمنی مردم واکنش نشان می دهد به عنوان اگر او را خیانت به اعتماد خود را. بنابراین بسیاری از مردم به نظر می رسد قادر به آشتی دادن حس دوستی صمیمی سویفت را تشویق می کند با شواهد از کنترل او به ارمغان می آورد به زندگی حرفه ای خود را.

یکی از راه های این تنش به طور سنتی نقش با سویفت در تک-مقابل-آلبوم اسپیلت در songcraft. “موسیقی خود را مخلوط تقریبا غیر شخصی حرفه ای — آن را بسیار با دقت گردد آن را برای تلفن های موبایل مانند آن شده است از نظر علمی مهندسی در یک ضربه کارخانه — با اعترافات که squirmingly صمیمی و درست است” نوشت رولینگ استون در سال 2008. او ریاضی دقیق پاپ قلاب صدا کاملأ پیچیده کنترل می شود. او اعترافی از آلبوم احساس achingly صمیمی.

هنگامی که ترکیبی کار می کند آن چیزی است که باعث می شود Taylor Swift بزرگ است. اما زمانی که آن را نمی کند, مردم شروع به احساس می کنم مثل او دروغ گفتن به آنها. که بخشی از دلیل این چرخه پرس از شهرت دوران خیلی دوستانه به سویفت.

با فرهنگ عامهSwift پیدا کرده است راه را برای ایجاد تقسیم کار دوباره. او هنوز هم یک پاپ songsmith در کنترل از هنر و صنعت خود را و از آن خواهد شد هر دو آسان و توهین به می گویند که فرهنگ عامه کنترل نشده است. اما در حال دور شدن از رادیو پسند بالا 40 موسیقی پاپ و به سمت looser سازه های indie pop, سریع است که اجازه می دهد آسیب پذیری و صمیمیت از او شعر را در مرکز صحنه. او کشیده حجاب بیش از دقیق کنترل او به ارمغان می آورد همه از او کار می کنند. برای اولین بار در یک مدت زمان طولانی او را و آن را نگاه طبیعی و آسان است.

سویفت نیز در بر داشت یک راه برای ایجاد صمیمیت با مخاطب بدون استخراج مواد به طور مستقیم از زندگی خود را. در فرهنگ عامهاو با شخصیت: او روایت “بتی” به عنوان یک دختر 17 ساله اش به نام یعقوب در “آخرین های بزرگ آمریکایی سلسله” او می گوید داستان از خانه او را مالک سابق در یک داستان است که نشان دهنده تنها مورب در سویفت زمان خود آشنایی کندی.

این آهنگ هنوز احشایی ارتباط عاطفی که سویفت طرفداران انتظار از او, اما آنها دیگر به نظر می رسد تشویق شنوندگان به ترال از طریق جزئیات سویفت زندگی به شکل که او subtweeting. تمرکز بر داستان سرایی به جای شایعات بی اساس است.

و این بدان معناست که این مهم گفتگو در مورد سریع کار می تواند تغییر به دور از ترسیم تمام روابط — خرده دشمنی با پرتاب این سوال که آیا برخی از کسانی که پرتاب شد صحنه برای تبلیغات و نسبت به هنر و صنعت است. که تغییر آسان تر است برای مطبوعات به انجام در حال حاضر است که بدنام کنی نوار منتشر شده است به طور کامل تبرئه سویفت در این رسوایی که به طور خلاصه تبدیل به یک فرهنگ پاپ تبه کار. اما به نوبه خود به دور از شایعات به نظر می رسد به هم بود فقط چه سریع می خواهد برای تصویر خود را در حال حاضر و از آن جهت او شده است روند در تمام سال 2020 حتی قبل از نوار شد ،

وجود دارد یک صحنه در آغاز از دست آمریکا است که ممکن است دو برابر به عنوان یک بیانیه پایان نامه برای سریع حرفه ای در حال حاضر. آن را در ژانویه 24, 2020, روز نامزد جایزه گرمی بیرون می آیند و سریع نشسته است tensely توسط تلفن خود را در حال انتظار برای شنیدن چگونه شهرت انجام داد. پس از آن خبر می آید: آن نشده به دست آورده nod در هر یک از دسته عمده.

فقط برای یک لحظه سریع صورت می افتد. به نظر می رسد به عنوان اینکه او جهان هم پاشیده است.

سپس یک نگاه پولادین رزرو راهپیمایی در سراسر ویژگی های. “خوب,” او می گوید: مثل او در تلاش برای متقاعد کردن خودش است. “من فقط یک آلبوم است.”

فرهنگ عامه است و منتقدان آماده و در انتظار برای گفتن Swift او آن را کشیده.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de