کنگره کشمکش بیش از جزئیات یک بسته محرک عقل متعارف در واشنگتن میخ در زمین خواهد شد در تریلیون ما را از طریق سقوط اما متخصصان اقتصاد کلان اصرار سیاستگذاران به فکر می کنم بسیار بزرگتر و بسیار بیشتر در آینده.

آمریکا را تحت فشار قرار دادند برای یک غول از 3 تریلیون محرک. جمهوری خواهان در حال هل دادن لایحه ای که ارائه خواهد شد $1 تریلیون دلار یا کمتر است. در هر صورت هدف این است که برای ساخت یک پل به روز انتخابات یا روز افتتاح زمانی که کنگره می تواند ارزیابی وضعیت در سه ماهه اول سال 2021 امیدوارم در میان اخبار خوب در مورد واکسن توسعه است.

“من فکر می کنم حداقل ما در 1.5 تریلیون دلار” الیزابت Pancotti یک اقتصاددان و مشاور کارفرما در امریکا می گوید من از چیزی که ما نیاز داریم تا ما را از طریق سقوط. مارک زندی اقتصاددان ارشد در مودی تحلیل های ذکر شده مشابه شماره قبلی در ماه است. دیگر اقتصاددانان به دنبال به سوی یک افق زمانی طولانی تر قرار داده و تعداد قابل توجهی بالاتر در $3 یا 4 تریلیون دلار و یا حتی بیشتر.

اما حتی اگر خبر خوبی می رسد دولت آمریکا محاسبه که یک خروجی فاصله — نیاز به محرک های مالی برای جلوگیری از افزایش بیکاری — برای سالها باقی بماند مگر اینکه محرک ارائه شده است به زودی برای جلوگیری از ضرر و زیان کار و پایدار برای یک دوره قابل توجهی از زمان.

بهترین راه برای رسیدن به بلند مدت موفقیت eonomists بگو خواهد بود به ترکیب خودکار مالی تثبیت کننده به هر کنگره می آید تا با اما است که در جدول. بنابراین آیا دولت بعدی است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا جو بایدن آن مجبور خواهد شد به حکومت فوری در حالت بحران — یک دلیلی موقعیت مخاطره آمیز برای اقتصاد است که می تواند عواقب دراز مدت.

بسیاری از کشمکش سیاسی متمرکز شده است به طور خاص در این سوال که آیا مراقبت عمل را imminently انقضای پاداش بیمه بیکاری پرداخت بیش از حد سخاوتمندانه.

تحت مراقبت هر چه آنها به طور معمول خواهد بود حق در مزایای بیکاری به علاوه 600 $در هر هفته. که سمت چپ سهم زیادی از بیکاران کارگران خدمات در واقع پول بیشتری در نرخ بیکاری از آنها به دست آورده در حالی که آنها مشغول به کار بودند. دموکرات درود این عنوان بسیار موثر محرک قرار می دهد که پول به دست کسانی که آن را صرف به سرعت — پویا است که مانع از تقاضای کل از سقوط حتی به عنوان همه گیر وزن دارد به شدت در اقتصاد است. اما به جمهوری خواهان ایده ساخت آن را سودآور به کار نمی برد نگران کننده سوال و مشوق آنها در مورد صحبت کردیم به شدت کاهش پاداش.

کارل اسمیت یک اقتصاددان با مرکز-راست مالیاتی بنیاد ارائه می دهد یک متعادل ارزیابی به من گفتن که جایزه UI “کمک کوسن چه بوده است یک شوک تقاضا در اقتصاد گسترده تر” اما او نگرانی در مورد پیامدهای گسترش آن به طور نامحدود.

به عنوان سیاست های اقتصادی موسسه هایدی Shierholz گفت: من همکار Li ژو در حال حاضر “شغل وجود ندارد” بنابراین قطع کردن UI تاسیسات می تواند معکوس شود.

یک تیم از اساتید و دانشجویان وابسته به دانشگاه ییل را توبین مرکز در سیاست های اقتصادی منتشر شد مطالعه جمعه استفاده می شود که داده ها از کسب و کار کوچک برنامه ریزی و timesheet فروشنده Homebase به کشف تنوع در سخاوت از منافع و اشتغال پاسخ. آنها به این نتیجه رسیدند که “مردم با بیشتر سخاوتمندانه گسترش منافع نیز از سر کار در یک کار مشابه یا کمی سریعتر رای دادن به دیگران بود,” تایید این دیدگاه که کار بازدارنده نیست و یک عامل اتصال بر اشتغال در حال حاضر.

یوسف Altonji یک اقتصاددان بود که یکی از نویسندگان این گزارش باعث می شود نقطه آشکار در همراه انتشار است که “سقوط تقاضا کار در طول Covid-19 بحران اهمیت بسیاری است.”

همه که گفت: نکته اینجا است که 600 $در هر هفته جایزه فی نفسه مقدس. اسمیت نگرانی که وضعیت اقتصادی را بهبود می بخشد “اقتصاد می تواند آمار عرضه-شوک در راه به عنوان شرکت قادر به پیدا کردن کارگران به عنوان سریع به عنوان فروش در حال افزایش است.” سوال در این مورد این است که آیا سیاستگذاران ایجاد یک وضعیت که در آن به طور کلی تقاضا وضعیت کافی است به طوری که شغل وجود دارد یافت می شود. ما به وضوح وجود دارد در حال حاضر و اگر ما به سادگی با فشار سخت و فشرده خانوار صخره بدون جایگزینی ما نمی خواهید برای دریافت وجود دارد در هر زمان به زودی.

CBO به طور رسمی مدل آنچه در آن خواستار “خروجی شکاف” — فاصله بین چه مقدار از آن فکر می کند این اقتصاد می تواند تولید با توجه به کارگران و منابع موجود و آنچه در آن خواهد شد در واقع تولید کند.

در آخرین گزارش چشم انداز اقتصادی آنها انتظار خروجی فاصله باقی می ماند بسیار بزرگ قابل مقایسه با وضعیت غالب است که در 2010-2011 — در طول سال آینده و تنها کاهش به تدریج پس از آن.

دفتر بودجه کنگره

CBO باید توجه داشته باشید که نسبتا محافظه کار در آن برآورد پتانسیل تولید ناخالص داخلی. آنها نشان می دهد که اقتصاد عامل بود در یک unsustainably داغ سطح در سال 2018 و 2019 که قابل بحث است در بهترین حالت با توجه به خفیف تورم وضعیت غالب است که قبل از همه گیر.

نتیجه این است که حتی اگر ما برای جلوگیری از یک فاجعه صخره این سقوط وجود دارد مقدار زیادی از نیاز به محرک مگر ما می خواهیم دوباره به رکود بزرگ تجربه سال ارزش افزایش بیکاری و کند رشد دستمزد.

جارد برنشتاین است یک اقتصاددان با مرکز بودجه و اولویت های سیاست که در خدمت به عنوان جو بایدن ارشد اقتصادی و مشاور در طول بازیابی عصر قانون. نگاه چقدر محرک آن را برای پر کردن سوراخ خروجی هوا پرواز CBO می گوید “واقعی فاصله بیش از 3 سال آینده حدود 3 تریلیون دلار” و این فرض که بودجه همه صرف بسیار موثر محرک. اگر وضعیت سیاسی نیاز به گسترش برخی از پول نقد در اطراف به پایین چند برابر تلاش های حتی بیشتر ممکن است مورد نیاز. کلودیا Sahm با واشنگتن مرکز رشد عادلانه فکر می کند حتی بزرگتر بسته بیش از 4 تریلیون دلار با خودکار و تثبیت کننده ساخته می شود مورد نیاز است.

نقطه ای از این بالاتر تخمین زده است که نه لزوما که اقتصاد محکوم است اگر کنگره حل و فصل چیزی در حدود 1.5 تریلیون محدوده این سادگی که یک بسته مانند است که هنوز هم ترک ما با نیاز به عمل بیشتر اوایل سال آینده. بایدن به آنچه که در بسیاری از جهات شگفت آور یک سیاست تهاجمی را در دستور کار اما فقط به عنوان باراک اوباما تا به حال به تاخیر انداختن عمل بر روی پلت فرم خود را به فشار برای سریع اقتصادی نجات بسته به نظر می رسد که بایدن می تواند وارث یک اقتصاد teetering در آوردن از یک صخره و پیدا کردن خود را مبارزه برای محرک اقتصادی به جای دراز مدت اصلاحات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de