بوکس, مربی رابرت گارسیا تست مثبت برای coronavirus داخل فانتزی چشمه حباب

بوکس مربی و قهرمان سابق جهان رابرت گارسیا دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus در فانتزی چشمه توچال کازینو و نمی خواهد در گوشه ای از سرمقاله روزنامه Vergil Ortiz جونیور در شب جمعه در Indio.

گارسیا یکی از سه که تست مثبت از 137 که مورد آزمایش قرار گرفتند به عنوان بخشی از نیاز به حضور در پنج وزن و در روز جمعه این رویداد که برای اولین بار بوکس حرفه ای کارت در جنوب کالیفرنیا از این بیماری همه گیر در ماه فوریه آغاز شد.

گارسیا در زمان دوم آزمون در توستین کالیفرنیا دو ساعت از Indio و نتایج آن آمد منفی است. هنوز هم به عنوان یک احتیاط ایالت کالیفرنیا ورزشی کمیسیون (CSAC) کاهش یافته است به اجازه می دهد گارسیا برای بازگشت به بوکس “حباب” در فانتزی چشمه.

“ما باید مطمئن شوید که این رویداد به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است به طوری که به معنی تصمیم گیری مانند این باید ساخته شود” گارسیا گفت. “در هر صورت (رابرت گارسیا, بوکس, آکادمی) اخذ خواهد شد یکی دیگر از پیروزی امشب و خیلی زود ما باید یک قهرمان جدید جهان.”

بیشتر: Vergil Ortiz جونیور مراحل بازگشت به حلقه بعد از ” عجیب و غریب زن و شوهر ماه طول همه گیر

بیشتر: Canelo Alvarez بعدی مبارزه می تواند در Indio, پروموتر Oscar De La Hoya می گوید.

در گارسیا غیبت Vergil Ortiz Sr. که پسرش اولیه مربی در حال حاضر خواهد شد رئیس در خواب و گوشه.

اورتیز جونیور (15-0, 15 کوس) روبرو خواهد شد ساموئل وارگاس (31-5-2 14 کوس) در زندگی DAZN. بدون فن خواهد بود در حضور و غیاب برای پنج-مبارزه با کارت.

“من ستایش تصمیم های ساخته شده توسط CSAC” گفت: ترویج اریک گومز رئیس جمهور جوایز پسر طلایی. “همه ما مسئولیت داریم که به اطمینان حاصل شود که این رویداد امن است برای هر فرد درگیر است. رابرت گارسیا تا به حال تاثیر زیادی بر توسعه Vergil بنابراین ما با اعتماد به نفس است که این ستاره جوان خواهد همه چیز را به او مشغول به کار در اردوگاه خود و درخواست آن را در حلقه.

“امشب خواهد بود یک شب به یاد ماندنی برای ورزش به ما نشان می دهد که خوب رقابتی دعوا می تواند در طول این زمان دشوار است اگر آنها فقط درست انجام شود.”

اندرو جان را پوشش می دهد, ورزشی برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. پیدا کردن او را در توییتر: @Andrew_L_John. ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>