اسکندریه Ocasio-کورتز قدرتمند سخنرانی علیه زن ستیزی در کنگره بود دیر

در قدرتمند طبقه سخنرانی محکوم تشکر. تد Yoho را misogynistic اظهارات در اوایل این هفته در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز نابود مشترک استعاره است که مردان استفاده می شود بارها و بارها به دفاع از خود را از اتهامات جنسیتی: “پدر دختران” بهانه ای.

در طول یک سیاست اختلاف در ساختمان کنگره ایالات متحده در روز سه شنبه Yoho به نام کنگره عضو “دیوانه” “من نفرت انگیز” و “از [او] ناجور ذهن است.” پس از او در سمت چپ او گزارش گفت که او یک “لعنتی عوضی” با توجه به تپه مایک Japanese.

در سخنان خود در روز چهارشنبه Yoho نگاه بیش از این بدون در نظر گرفتن پاسخگویی برای کلمات خود را. “داشتن ازدواج 45 سال با دو دختر من بسیار آگاه از زبان من” Yoho گفت. “حمله به فحاشی و کلمات منسوب به من فشار بودند هرگز صحبت به همکاران من و اگر آنها تعبیر که راه من عذر خواهی برای خود و سوء تفاهم است.”

Ocasio-کورتز, اما, به نام او انحراف را برای آنچه در آن بود: آخرین نمونه از مردان درگیر شدن در یک فرهنگ از سوء استفاده نسبت به زنان در حالی که با استفاده از زنان در زندگی خود برای جلوگیری از موشکافی برای اقدامات خود را.

“من نمی خواهد ماندن تا اواخر شب در انتظار عذرخواهی از مردی است که ندامت بیش تلفنی زنان و استفاده از زبان توهین آمیز نسبت به زنان” او گفت: در یک طبقه سخنرانی در روز پنج شنبه. “اما آنچه که من موضوع را با استفاده از زنان — همسران و دختران — به عنوان سپر و بهانه ای برای ضعیف رفتار است.”

سخنرانی او که تاکید کرد که مشکل این است که بسیار بزرگتر از Yoho بود و دیر شده است.

“آقای Yoho تنها نبود. او در راه رفتن شانه به شانه با نماینده راجر ویلیامز” او گفت:. “و زمانی که ما شروع به دیدن که این موضوع این است که در مورد یک حادثه است. آن فرهنگی است. آن است که یک فرهنگ از عدم مصونیت از پذیرش خشونت و زبان خشونت علیه زنان کل یک ساختار قدرت است که پشتیبانی از آن است.”

شما می توانید به تماشای تمامیت خود اظهارات زیر:

بی عدالتی Ocasio-کورتز به نام آنهایی که شده است یک مشکل برای برخی از زمان در سخنرانی خود او را تقبیح زن ستیزی در کنگره را رد کرد و این بهانه ای است که ساخته شده اند برای مردان, رفتار, و سوال این است که در Yoho و دیگران تنظیم شد برای دیگر مردان است.

وقتی کسی اهرم “پدر و دختر” استعاره به عنوان یک سپر از پاسخگویی به عنوان مثال, آنها صدمه دیده است و بسیار افرادی که ادعا می کنند به احترام و ارزش Ocasio-کورتز استدلال کرد. در واقع آنها اعتراف از طریق اقدامات خود که آن را قابل قبول به عمل در این راه نسبت به همه زنان است.

“آقای Yoho ذکر است که او دارای یک همسر و دو دختر. من دو سال جوان تر از آقای Yoho جوانترین دختر. من کسی را بیش از حد” Ocasio-کورتز گفت. “در حال حاضر آنچه که من در اینجا بگویم این است که این آسیب است که آقای Yoho وضع کرده و به لوی علیه من بود و نه فقط یک حادثه کارگردانی در من است اما هنگامی که شما انجام دهید که برای هر کاری چه آقای Yoho بود دادن اجازه به مردان دیگر برای انجام این کار به او.”

برای بیش از حد طولانی مردان استفاده می شود که این “پدر و دختر” cop-out به عنوان یک به ظاهر معتبر پاسخ در حالی که عدم به آدرس خاص مضرات ناشی از اقدامات خود را.

Ocasio-کورتز سخنرانی روز پنج شنبه بود که در مورد بیش از این حادثه با Yoho.

در حالی که ارز بود تحریک عامل آن در نهایت موجب گسترده تر گفتگو در مورد تبعیض جنسی در کنگره نهادی است که هنوز هم به شدت تحت سلطه مردان است. فعلا فقط 24 درصد از خانه اعضای زنان هستند در حالی که دیگر سه چهارم مرد هستند.

در طبقه سخنرانی Ocasio-کورتز ملحق شد بیش از 10 مردان و زنانی که در زمان تبدیل excoriating Yoho سخنان و نهادی است که به مدت طولانی پیشرفته و تحمل چنین زن ستیزی.

“من می خواهم برای روشن است که این خشونت زبانی است که در مورد قدرت” گفت: تشکر. Pramila Jayapal شرکت از صندلی های کنگره مترقی حزبی که اشاره شده یک بار او انتقاد قرار گرفته بود توسط یک جمهوریخواه مجلس به عنوان یک “بانوی جوان [که] نمی دانم یک چیز لعنتی در مورد آنچه [او] صحبت شد.” “این ها چیزهایی است که برای ما اتفاق می افتد در همه زمان ها” Jayapal گفت.

دیگران صحبت کرد که شامل مظنونان حمله به دانشگاه Ayanna Pressley, جکی Speier, ایلهان, Omar Al سبز و Steny Hoyer, همه آنها شما می توانید در کلیپ زیر:

بیشتر برجسته شيوع جنسیتی گزارش نیویورک تایمز در مورد Ocasio-کورتز بیان شده است از آنجایی که انتقاد برای آن فریم از Ocasio-کورتز ، این قطعه که پشت-تنهایی ستایش مهارت خود را در “استفاده مخالفان به تقویت خود سیاسی با نام تجاری” درو پوش بک برای deeming سخنرانی او — و نه Yoho نظرات — به عنوان “مخل” رویداد.

“[زنان ابراز] خشم در سیستمیک تخریب خوانده به عنوان فرصت طلب. در حالی که مردان رفتار توهین آمیز [است] به ندرت به عنوان درک بنیادی به آنها چگونه به دست آمده و حفظ قدرت خود را. اما آن است!” توییتی, New York magazine, نویسنده ربکا Traister.

در نهایت Ocasio-کورتز سخنرانی و نظرات توسط همکاران او برجسته چگونه تثبیت زن ستیزی همچنان در کاپیتول هیل و فراتر از آن به عنوان به خوبی به عنوان اختصاص داده شده که تمرکز بیشتر و بیشتر قانونگذاران باید برای مقابله با آن است.

در کنگره رو به رشد تعداد زنان در مجلس منجر به باز درگیری در مورد تبعیض جنسی در سال های اخیر بحث های که در حال آماده کردن خود برای ادامه. “هیچ چیز بیشتر سالم و بی خطر برای دولت ما برای ما سیاست برای کشور ما از افزایش مشارکت زنان” گفت: سخنران نانسی پلوسی در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه.

“ما در حال رفتن به دور” تاکید کرد Jayapal.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>