جوایز پسر طلایی تلاش برای آوردن بوکس در جنوب کالیفرنیا در ماه گذشته اما hoops این شرکت تا به حال به از طریق رفتن به آن را به یک واقعیت در طول یک بیماری همه گیر ساخته شده آن را غیر ممکن است.

ورزش بازگشت در جنوب کالیفرنیا پس از پنج ماه غیبت در راه است جمعه شب در فانتزی چشمه توچال کازینو در Indio. کارت خواهد شد به صورت زنده توسط DAZN.

“از آنجایی که ما رو تعطیل بوده ایم شمارش روز و ساعت و دقیقه و ما می توانید انجام دهید را نشان می دهد دوباره گفت: ترویج اریک گومز, رئيس جمهور از جوایز پسر طلایی. “ما شده است تحقیق در مورد همه چیز و این تاریخ است که برای ما کار می کرد.”

گومز همراه با پسر طلایی بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی Oscar De La Hoya خواهد بود دو تا از کمتر از 150 نفر در آن حضور داشتند برای مبارزه با کارت عنوان توسط شکست نخورده سبک وزن Vergil Ortiz جونیور هیچ طرفداران مجاز خواهد بود و کسانی که در دست هر حال به آزمایش می شود برای coronavirus پنج شنبه و قرنطینه در داخل اتاق یک هتل و یا رفت و آمد مکرر تعیین شده “مناطق امن” 24 ساعت قبل از رویداد.

هر یک از این جنگنده ها در روز جمعه, کارت تست شده هستش برای این ویروس سه بار در این هفته است.

از 137 که مورد آزمایش قرار گرفتند ایالت کالیفرنیا ورزشی کمیسیون فقط سه آزمایش مثبت خواهد شد و نه اجازه داده می شود برای حضور در. یکی از آنها این است که احترام مربی رابرت گارسیا, که با این نسخهها کار با Ortiz.

“نکته مهم این است که همه سالم” گومز گفت. “ما نمی خواهیم به ایجاد یک وضعیت که سالم و استریل است.”

گومز گفت که فانتزی چشمه است ایده آل برای میزبانی یک رویداد مانند این میان یک جریان همه گیر. برنامه های ویژه مرکز در مجاورت این هتل که به معنی وجود دارد هیچ سفر به و از هتل به محل برگزاری و آن را آسان به گرفتن بین این دو در حالی که در قرنطینه.

سازمان بسته اند اما تنها یک ورودی برای رویدادهای خاص ، در ورودی نگهبانی بررسی آزمایش افراد به مرکز پس از گرفتن درجه حرارت خود را.

داخل تقریبا همه چیز تغییر کرده است برای یک رویداد با طرفداران. بوکسورهای هنوز راه رفتن را به خارج از حلقه با موسیقی و چراغ اما ستون نیز روشن برای نمایش هشتگهای و مبارزان’ social media دسته.

چهار عظیم 150 اینچ صفحه نمایش را احاطه کرده و نمایش داده خواهد شد مبارزه با تکرار از بالا. دیسک سوارکار اسب دوانی شدن ایستگاه منتقل شده است و در حال حاضر به ویژه در پخش و حلقه گوینده باید خود را از ایستگاه خارج از حلقه.

“آن را تبدیل به یک ساخته شده برای تلویزیون رویداد به جای زنده رویداد بوکس که در تلویزیون” فانتزی چشمه سرگرمی مدیر اسکات Zerr گفت.

بررسی کنید برای اطلاعات بیشتر به عقب جمعه شب در بوکس کارت و جو در داخل.

اندرو جان را پوشش می دهد, ورزشی برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. پیدا کردن او را در توییتر: @Andrew_L_John. ایمیل او را در andrew.john@desertsun.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de