شما هم اکنون می توانید کتاب سرخ و سیاه گروه برنج به بازی فقط برای شما

A most-welcome sight. - MARY ENGELBREIT/FACEBOOK

  • مریم ENGELBREIT/FACEBOOK
  • ترین-چشم خوش آمدید.

شما می توانید در حال حاضر استخدام در سنت لوئیس’ مورد علاقه همه گیر pick-me-up برای رسیدن به حق خود را در درب.

قرمز و سیاه و سفید گروه برنج شناخته شده است در سراسر شهر به عنوان قدم زدن نوازندگان خیابانی را که غیر منتظره شادی به سنت Louisans در حالی که ما (بیشتر) هنوز هم محدود به خانه های ما.

هزاران نفر از مردم خوش شانس داشتم, New Orleans, سبک گروه برنج فقط نشان می دهد تا خود را در خیابان های سرزده و مه کوه بسیار مورد نیاز vibes خوب راست گذشته خود در مقابل درب.

شما فقط ممکن است نیاز به طور منظم ol’ افسرده همه گیر اما پس از آن یک بار قرمز و سیاه و سفید گروه برنج پیاده توسط همه چیز تغییر میکند. مردم خود را به باز کردن پنجره ها و اجرا به خود را در پیاده رو به کف زدن و تشویق و آواز خواندن همراه به عنوان گروه مارش در آوردن جامعه با هم از طریق موسیقی است.

حتی سنت لوئیس هنرمند (و یکی از مورد علاقه ما رادیکال) مریم Engelbreit, گیر افتاد, خیابان, عملکرد توسط R&BBB و بسیار خوشحال بود. تصویرگر شد جمع آوری با خانواده اش برای او نوه اولین تولد و گروه رو کل محله به خواندن “تولدت مبارک” برای تولد نوزاد است.

اما شما لازم نیست که فقط خیره نگاه کردن با حسرت از پنجره خود را و گوش دادن با دقت برای بزرگ طوبی toots در فاصله. در حال حاضر شما می توانید کتاب سرخ و سیاه گروه برنج برای رویداد خود را — حیاط خلوت, پارتی, جشن تولد یا حتی یک مراسم تشییع جنازه.

گروه ارسال شده یک عکس از خود کارت کسب و کار و اعلام کرد این در Facebook دیروز:

“عروسی خانه-اتفاقات و تولد و جنسيت نشان می دهد خصوصی رویدادهای نوار Mitzvahs و بیشتر! ما آماده خدمت به شما!”

برو جلو و گرفتن برخی از این, بزرگ, برنج, عشق, St. Louis. شما به دست آورده ام.

ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>