چرا بریتنی اسپیرز طرفداران معتقد هستند او را اسیر برگزار شد

چهار شنبه, جولای 22, دادگاه این فرصت را به #FreeBritney. بریتنی اسپیرز ماندگار گهگاه آدامسی ستاره موسیقی پاپ رو یک جلسه جدید در conservatorship.

برای 12 سال گذشته نیزه است محدود شده است توسط یک conservatorship است که برگ های او را بدون کنترل از امور مالی کسب و کار و یا امور شخصی. و برای سال گذشته یا بیشتر طرفداران او شده اند و گمان می کنند با افزایش شور که conservatorship اتحاد چپ اسپیرز, در حال حاضر 38 یک زندانی در خود پر زرق و برق زندگی و که او نیاز به نجات.

“او هرگز تا به حال کنترل بر زندگی” گفت: یک پست در افراد مشهور-متمرکز Instagram رژیم غذایی پرادا است که به سرعت در حال گسترش در سراسر اینترنت در اوایل ماه جولای. “من اهمیتی نمی دهند اگر شما شخصا او را دوست دارم یا موسیقی او هیچ کس سزاوار این است.” این پست به پایان رسید با یک شرکت آشنا rallying cry: رایگان Britney.

#FreeBritney است برچسب نیزه طرفداران استفاده از به دنبال شایعات در مورد او conservatorship که تحت آن نیزه پاسخ به فرمان مراقب و حامی برای پایان آن است. با هم, آنها مقایسه یادداشت ها در گزارش ناشناس مورد اسپیرز زندگی وضعیت منافذ را از طریق پست به دوستان و بستگان خود را “دوست” به تازگی و کار به رمزگشایی نیزه را مبهم رسانه های اجتماعی پست. در ماه آوریل گذشته آنها برگزار شد تظاهرات در لس آنجلس خواستار اسپیرز منتشر خواهد شد.

برای درک #FreeBritney جنبش و جدید conservatorship شنوایی ما در حال رفتن به مجبور به حفر کردن به تفاوت های ظریف در کالیفرنیا conservatorship قانون نیزه طولانی و مشکل مسیر حرفه ای و عمیق protectiveness از طرفداران او. و در پایان ما را به دوباره همان سوال شده است که رانندگی ما با شیفتگی بریتنی اسپیرز از آنجا که “… Baby One More Time” تصویری اولین تبحر در سراسر TRL در سال 1998: بریتنی اسپیرز معمار زندگی خود را, تصویر و حرفه ای ؟ یا او یک عروسک خیمه شب بازی بی پروا را برای افرادی که می خواهید به استفاده از doe-eyed prettiness برای ایجاد ثروت برای خود ؟

درست است که در کنترل این زن به هر حال ؟

در سال 2007 نیزه بود دنبال شده توسط paparazzi حتی به یک کودک بازداشت شنوایی در لا به دادگاه خانواده است. در اینجا او منتظر یک کلانتر معاون به او بگویید که چگونه می توانید به دادگاه بدون mobbed.
رابین بک/خبرگزاری گتی ایماژ

هنگامی که بریتنی اسپیرز وارد conservatorship در سال 2008 آن را از اوج به یک سال از اجرای پیوسته بیشتر ظالمانه رفتار عمومی. رفته بود aspirational پاپ شاهزاده خانم از اوج که معروف بود 1,000 بحران یک روز و writhed با یک مار روی صحنه در VMAs. در اواسط 2000s, بریتنی اسپیرز رفتن را از طریق یک شکست است که افزایش شایعات وبلاگ از روز خدمت به مردم مشتاق مصرف.

وجود دارد اسپیرز را, عجله ئی وگاس عروسی در سال 2004 به طول انجامید که تنها 55 ساعت در کل. پس از آن وجود دارد ازدواج به رقصنده پشتیبان Kevin Federline همچنین در سال 2004 به طول انجامید که دو سال و نیم و استقبال توسط چه E! آنلاین سنجیده به عنوان “mystification” از نیزه های عمومی.

پایان اسپیرز ازدواج به Federline در سال 2007 در ابتدا به نظر می رسد سیگنال بازگشت به فرم می گوید رسانه های استاد مطالعات ملا Luckett. “او به نظر می رسید در آستانه گرفتن از آنچه که مردم به عنوان خوانده شده یک قدم اشتباه با Kevin Federline ازدواج” Luckett می گوید. “وجود دارد یک ظاهر دیوید Lettermen که در آن مردم گفت:” من او را پانسمان بهتر است; او خودش بازگشت. ما در حال حاضر دیدن بریتنی ظهور به عنوان خودش پس از او خلاص شدن از شر وزن مرده از کوین.”

به جای نیزه هر عمل شد و این موضوع از نفس تلخیص پوشش. Paparazzi او را به دنبال در اطراف برای دامن عکس. او شروع به فریاد آنها را در یک لهجه انگلیسی. او اصلاح کرده, خود را سر گفته گفتن نزدیکی یک هنرمند خال کوبی است که او بیمار بود از مردم دست زدن به موهای خود را در حالی که paparazzi عکس هر زاویه از طریق پنجره ها از سالن مو. او حمله paparazzo خودرو با یک چتر. او رفت و در داخل و خارج از نوتوانی. او sleepwalked از طریق عملکرد خود را در سال 2007 VMAs بد که پرز هیلتون سخنرانی او برای اینکه “بی احترامی” به طرفداران خود را.

نیزه شایعات پوشش شد و حتی بیشتر pantingly خشمگین به ظاهر او را تغییر داد. او رفت و سبزه و سپس از دست او مو به طور کامل و تبدیل به کلاه گیس. و پس از مجروح شدن او زانو تولد دوقلوها و چند سال از اجرای زنده او می خواهم به دست اورد وزن که مطبوعات به عنوان یک درمان شهوت پرست خیانت: ABC News را postmortem از کسانی که در سال 2007 VMAs به نقل از یک روزنامه نگار مشهور توصیف Spears به عنوان “سنگین” قبل از bracingly اشاره کرد که ناشناس اینترنت دیدگاه گفته بود از ستاره کوچک “من می خواهم آن را ضربه.”

“این سقوط بر روی یک مقیاس است که ما واقعا می خواهم هرگز دیده می شود” Luckett می گوید. “و آن را به وضوح یاری توسط این واقعیت است که وبلاگ ها شایعات تا به حال تاسیس خود را به عنوان بسیار محبوب است. با cameraphones وجود دارد بیشتر دسترسی به این نوع از اطلاعات را از ما تا به حال قبل از — هر دو از نظر دریافت اطلاعات و در شرایط چگونه بسیاری از مردم می تواند در تلفن های خود را و فروش تصاویر خود را به امثال TMZ.”

در ژانویه سال 2008 نیزه دو بار قرار داده شده در زیر یک روانی نگه دارد. یک ماه بعد او را به پدر جیمی اسپیرز درخواست دادگاه برای اورژانس “موقت conservatorship” بیش از بریتنی. منظور اعطا شد. و 12 سال بعد بریتنی اسپیرز است که هنوز هم تحت conservatorship.

بریتنی اسپیرز در روزی روزگاری … در هالیوود لس آنجلس برتر ژوئیه 22 2019.
Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

“اگر شما یک فرد بالغ وجود دارد یک فرض قانونی است که شما صالح برای تصمیم گیری در مورد طیف وسیعی از مسائل خوب و بد یا بی تفاوت می گوید:” ژوزفین Gittler یک قانون استاد و نویسنده “اصلاح سرپرستی و Conservatorship سیستم: مقدمه.” “تصمیمات خود را می تواند خوب یا بد اما شما به عنوان یک فرد بالغ را به تصمیم گیری در مورد امور مالی خود را و شما را به اموال و مراقبت های پزشکی خود را. اما همه کشورها باید قوانین است که تشخیص دهند که برخی از مردم کاهش یافته اند تصمیم گیری ظرفیت.”

Conservatorship طراحی شده است به راه حل مشکل حقوقی بالغ است که زین با یک آسیب مغزی و یا بیماری روانی است که برگ های آنها را قادر به مراقبت از زندگی خود را به درستی. به جای دادگاه اختصاص کسی به انجام این کار برای آنها. (برخی از کشورهای تمایز بین conservatorship به عنوان پوشش مسائل مالی و سرپرستی به عنوان پوشش مسائل شخصی اما کالیفرنیا که در آن نیزه زندگی, تماس هر دو conservatorships. نیزه را conservatorship را پوشش می دهد هر دو امور مالی و روز به روز زندگی.)

اثبات این است که یک فرد بالغ است و دیگر صالح به اجرای خود زندگی است بلند و کشیده بیرون روند. کسی به پرونده دادخواست به دادگاه اغلب بزرگسالان محافظ خدمات و یا معادل آن. (در اسپیرز مورد این بود که پدر او است.) دادگاه ارسال خواهد شد یک محقق به مشاهده موضوع زندگی و ببینید اگر واقعا وجود شواهد کافی برای تضمین یک conservatorship. و قاضی واگذار شده مورد را بشنود شهادت از کارشناسان برای دیدن اگر موضوع رفتار معیارهای که دولت اساسنامه. در کالیفرنیا در مواردی که اظهار داشت: دلیل این درخواست بهداشت روانی و نگرانی از آن صورت گرفت که نیزه یک روانپزشک را به شهادت است که این موضوع یک DSM-به رسمیت شناخته شده تشخیص است.

هنگامی که conservatorship در محل کنسرواتور فرض کنترل نهایی بر سر این موضوع تصمیم گیری است که در آن اسپیرز است که در حال حاضر.

“هر چیزی که او می خواهد به انجام, او به درخواست مجوز به عنوان اگر او یک کودک بود می گوید:” ایلین رنوار, رئيس جمهور از انجمن ملی برای جلوگیری از سرپرستی ، “او نمی باید از حق قانونی خود برای شرکت در یک قرارداد. که باید انجام شود از طریق یک کنسرواتور.”

جزئیات دقیق از نیزه را conservatorship خصوصی هستند. اما به گزارش نیویورک تایمز در سال 2016 است که او را مالی conservators — در زمان پدرش جیمی اسپیرز و وکیل Andrew M. کیف پول — نگهداری از آهنگ “ترین دنیوی خرید از یک نوشیدنی در استارباکس به یک آهنگ در iTunes.” در ضمن شخصی او کنسرواتور (برای اولین بار پدر و در حال حاضر او مراقبت “مدیر” Jodi Montgomery) نظارت بر نیزه روانی بهداشت درمان و تصویب بازدید کنندگان خود را.

قرار دادن کسی که تحت conservatorship به معنی دادن شخص دیگری قدرت خارق بیش از آنها را. به طوری که پتانسیل سوء استفاده در آن بالا است. “چک است که می تواند و باید در دادگاه نظارت بر conservatorship می گوید:” Gittler. “نظارت معمول رخ می دهد از طریق گزارش می دهد که کنسرواتور را به دادگاه که دادگاه بسیار بالا مسئولیت بررسی در جزئیات. نه همه دادگاه ها همیشه انجام آنچه آنها باید انجام دهید و این یک نگرانی شده است که منجر به اصلاح داشته باشند.”

برای کار خود conservators پرداخت می شود سالم و دستمزد. با توجه به این که سال 2016 نیویورک تایمز گزارش جیمی اسپیرز ساخته شده سالانه حقوق و دستمزد $130,000 و در زمان خانه 1.5 درصد از درآمد ناخالص از نیزه را به لاس وگاس اقامت.

تحت جیمی نظارت بریتنی اسپیرز امپراتوری مالی رونق گرفت. پس از انتشار چهار آلبوم استودیویی انجام روی لئامت دادن به عنوان یک قاضی در فاکتور Xو پایین نگه داشتن دو چند سال وگاس اقامت پس از پدر او در زمان بیش از در حال اجرا زندگی او در سال 2008 به علاوه ایجاد چند سودآور کالا, معاملات اسپیرز است که در حال حاضر به ارزش $59 میلیون.

و هیچ یک از پول او به دست آورده یا زندگی است که این وجوه تحت کنترل او.

A handwritten sign on white posterboard reads, “JAIL JAMIE, FREE BRITNEY, INVESTIGATE LOU.”
نشانه ای از یک #FreeBritney در اعتراض به نیزه جولای 22, 2020, conservatorship شنوایی.
فریز Harrison/گتی ایماژ

نیزه طرفداران شده اند مشکوک از او conservatorship به عنوان طولانی به عنوان آن وجود داشته است. بسیاری از آنها نقطه accusingly در همه کار اسپیرز انجام داده است بیش از 12 سال گذشته: اگر او آنقدر بی ثبات است که او نمی تواند در کنترل زندگی خود را, آنها می گویند چرا او مهمان بازیگران در How I Met Your Mother فقط دو ماه پس از اورژانس conservatorship تاسیس شد? نمی کند که به نظر می رسد نشان می دهد که conservatorship وجود دارد و کمتر به منظور حفاظت نیزه بودن از به حداکثر رساندن درآمد خود را و با گسترش درآمد حاصل از آن در کنترل زندگی خود را ؟

Gittler می گوید این غیر معمول برای مردم تحت conservatorship فعال و سازنده در برخی از بخش هایی از زندگی خود را اما هنوز هم نمی توان از نظر قانونی صالح برای تصمیم گیری خود را. “یک فرد مبتلا به سندرم داون که ممکن است حداقل یا عمیق ممکن است قادر به انجام تمام فعالیت های روزمره زندگی مانند برگزاری یک شغل, داشتن یک حساب بانکی و یا خرید مواد غذایی و لباس برای خود,” او می گوید. “اما آنها ممکن است باید از این ظرفیت برای انجام مالیات خود را. بیماری روانی ممکن است به آنها اجازه انجام برخی از چیزهایی که نه دیگران.”

با این وجود, پنهان کاری در اطراف نیزه conservatorship اضافه کرده است به رشد حس که ممکن است وجود دارد چیزی شوم در اینجا رفتن. “مردم به حق می دانیم که دولت مراقبت از شهروندان که نیاز به کمک دارید می گوید:” رنوار. “همه چیز خیلی آرام با این مورد که آن را بسیار نگرانکننده است.”

نیزه را تشخیص و طرح درمان خصوصی باقی می ماند به عنوان جزئیات آنچه در او است و مجاز به انجام است. چند اختلاف خواهد که نیزه پزشکی وضعیت کسب و کار خود را و نه اطلاعات عمومی حق ندارد اما طرفداران آشفته چگونه به شدت واسطه دسترسی او به نظر می رسد.

هر خبرنگاران نیزه مذاکرات باید به تایید توسط conservators اول با این نتیجه که نیزه تنها در مورد conservatorship در یک بار در سال 2008 مستند Britney: برای ضبط. (او گفت: آن را بدتر از بودن در زندان چرا که حداقل زمانی که شما در زندان هستید شما می دانید زمانی که شما می خواهید دریافت کنید.) او به طور منظم به روز Instagram اما پس از برجسته پست رفت تا با یک شکلک به جای نیزه ترجیح emojis و یکی دیگر بازیافت یک کلیپ از 2018, طرفداران شروع به شک که آیا اسپیرز است که همیشه در کنترل از آنچه که نوشته شده بر روی آن. این شایعه که نیزه دسترسی به اینترنت به شدت محدود بود و او تنها اجازه یک تلنگر تلفن.

نیزه علنا گفته است که او دسته Instagram خودش. “برای کسانی از شما که فکر نمی کنم من پست خود من فیلم من این فیلم دیروز” او مطلع پیروان خود در سال 2019 در یک پست نمایش مدل های مختلف لباس برای ریحانا “مرد را.” “شما در اشتباه هستید!” او به این نتیجه رسیدند.

طرفداران باقی مانده ديپلمات. “این برای تلفن های موبایل و به نظر می رسد تا اسکریپت! می گوید:” پست بالا پاسخ.

اما رایگان Britney جنبش واقعا شروع به گرفتن در مارس 2019. که زمانی که کمدین تس بارکر و باربارا خاکستری میزبان Spears-محور پادکست بریتنی گرمدریافت پست صوتی از کسی که گفت که او استفاده می شود به یک مشاور حقوقی در قانون شرکت حمل نیزه را conservatorship.

پیشتر در ماه یک پست بر روی نیزه را Instagram اعلام کرد که این خواننده تا به حال بررسی خودش را به یک مرکز سلامت روان برای “کمی” من ، :)” (توجه داشته باشید نیزه طرفداران اصرار داشت این شکلک ها.) ماه قبل که خبر شکست نیزه لغو کرده بود او برنامه ریزی شده وگاس اقامت ظاهرا به صرف زمان با او به شدت بیمار است ،

“آنچه که در جریان است نگران کننده به حداقل می گویند,” سابق حقوقی گفت: در صوتی بر بریتنی گرم. او ادعا کرد که نیزه شده است به یک مرکز سلامت روان در برابر او خواهد شد و این بود که هیچ جدول زمانی برای آزادی او. ماشه او ادعا کرد این بود که نیزه دیده شده است رانندگی با دوست پسر خود را انتخاب کنید تا برخی از مواد غذایی سریع حتی اگر او conservatorship منع رانندگی. او گفت که او تا به حال شروع به رد به او دارو. جیمی اسپیرز تصمیم گرفته بود به اقدام شدید و سرزنش خود بیماری برای آن است.

بارکر و خاکستری اند گفت: آنها صحبت کرد به حقوقی به طور جداگانه و او را یافت و معتبر. دیگر هیچ خروجی تا به حال شده است قادر به تایید خود را ادعا می کند.

در ضمن نیزه اردوگاه نگهداری می شود که conservatorship باقی مانده است لازم به نگه داشتن اسپیرز زندگی در مسیر. “این conservatorship است نه یک زندان” نیزه مدیر لری رودلف گفت واشنگتن پست در سال 2019. “این کمک می کند تا بریتنی کسب و کار تصمیم گیری و مدیریت زندگی خود را در راه او نمی تواند انجام دهد در خود در حال حاضر.” کسانی که موفق وگاس اقامت مثلا شد حسن نیت ارائه میدهد از conservatorship: بخشی از نیزه قرارداد خواستار او باقی می ماند تحت conservatorship زمانی که او در اقامت به اطمینان حاصل شود که او در یک پرواز خطر است. بدون امنیت conservatorship در جای فکر کردن در رفت و نیزه را از ریل دوباره و او قطعا از دست دادن کسب و کار مزایا و پایدار و شاد زندگی او خیلی سخت کار کرده بود را ساخت.

رودلف اضافه شده که جیمی اسپیرز می خواستم conservatorship به پایان به همان اندازه به عنوان هر کس دیگری. “این دختر خود” رودلف گفت. “او می خواهد به دیدن او خوشحال [در] یک کاربردی زندگی بدون هر گونه مداخله شبیه به این.”

در سپتامبر سال 2019 جیمی اسپیرز پایین پا به کنسرواتور پس از یک درگیری فیزیکی با یکی از بریتنی پسران. او دیرین مراقب Jodi Montgomery جای او را گرفت.

و به عنوان طرفداران شروع به گمانه زنی شدید در سراسر اینترنت Lynne, بریتنی, بریتنی مادر وارد کانون توجه است. Lynne هیچ قانونی مشارکت با conservatorship اما او شروع به “میل” نوشته های زیر #FreeBritney برچسب.

رایگان Britney جنبش دارای عقاید.

نیزه انجام تزئینی manacles در سال 2011 Billboard Music Awards, لاس وگاس.
اتان میلر/گتی ایماژ برای ABC

رسانه ها محقق ایزابل ملینا-Guzmán نشان می دهد که رایگان Britney جنبش گرفتار آتش به ویژه برای آمدن به سرعت روی پاشنه از من بیش از حد جنبش است. “ما واقعا در توجه به زنان آژانس و قدرت در حال حاضر و در اینجا این بازی فوق العاده موفق و مشهور که نمی تواند تصمیم گیری را برای خودش و بچه خود” ملینا-Guzmán می گوید.

و نیزه را در موقعیت ملینا-Guzmán می افزاید: به نظر می رسد به خصوص اشتباه برای این نسل از طرفداران که idolizing او. “این فن فرهنگ: آرزوی شما به بت خود و یا به مانند بت خود را درک شما درست است؟” ملینا-Guzmán می گوید.

در او اوج و بریتنی بود فقط در مورد ترین aspirational رقم در فرهنگ عامه است. او دختر همه قرار بود به می خواهید به. و بسیاری از بریتنی طرفداران خاص ضامندار بر روی او هنگامی که او را ترک تنگی از باشگاه میکی موس, استقبال از یک تصویر تحریک آمیز از دیزنی هرگز اجازه داده اند در راه است که پیشنهاد او در تلاش بود به مالکیت بر بدن او. برای او به تحت conservatorship — را از دست داده اند قانونی و کنترل بر زندگی خود و بدن مناسب نیست این روایت است.

“آن را قرار است برای پایان دادن به خود را با پدر بودن در کنترل زندگی شما!” ملینا-Guzmán می گوید. “بنابراین طرفداران پایان به دنبال نشانه هایی سعی در توجیه باور خود را در یک پایان متفاوت.”

به عنوان تاریخ اسپیرز آخرین conservatorship شنوایی با نزدیک شدن هواداران شروع به سر صفحات رسانه های اجتماعی به نشانه ها. فصل زرد اگر شما نیاز به کمک به آنها دستور; لباس سیاه و سفید اگر شما غمگین هستید. وجود دارد بنابراین بسیاری از این پیام ها در نظرات هر بریتنی اسپیرز پست که نیزه به سختی می تواند در جلوگیری از ارسال یک پیام رمزی از طریق لباس خود اگر او سعی داشت اما با این وجود هنگامی که نیزه نشان داد تا بر روی صفحات خود را در لباس زرد و سیاه طرفداران پاسخ با شوک و وحشت است.

Luckett اضافه می کند که طرفداران پریشانی است به خصوص تشدید اعتقاد خود را که بریتنی در حال اجرا نیست خود را رسانه های اجتماعی. “بخشی از بریتنی روایت و بخشی از شخصیت که به نظر می رسد معتبر — و شما همیشه باید مراقب باشید در مورد این” Luckett می گوید: “این است که او به نظر می رسد می خواهید به صحبت می کنند به طور مستقیم به عمومی او چرا که او فکر می کند آنها را درک آنچه او را به رفتن را از طریق.”

Luckett امتیاز به نیزه بدنام 2006 مصاحبه با Matt Lauer که نیزه آیا او خود را آرایش و طی آن او در اشک را شکست و همچنین به عنوان فیلم مستند و کوتاه مدت تلویزیون واقعیت نشان می دهد با Kevin Federline. اعترافی طبیعت از این حساب است که گریه به دور از مشکوک “همه ما نیاز به کمی زمان من.’ :)” از 2019. اگر نیزه طرفداران فکر می کنم کسی که نگه داشتن آنها را از دسترسی مستقیم به بریتنی و سپس آنها می توانند درک خود را به عنوان در حال سرقت از بخشی از بریتنی شخصیت ساخته شده است که او را بسیار قانع کننده برای شروع با. آنها شروع به احساس خشم و محافظ.

اسپیرز در سال 1998 است.
گتی ایماژ

در نهایت, رایگان Britney حرکت حول محور یک سوال: بریتنی اسپیرز در کنترل زندگی خود را? و این سوال بوده ایم مورد درخواست خود را به صورت تمام حرفه ای.

اوایل انتقاد از نیزه sneered که او یک تولید pop star محصول یک کرون آهنگسازی کارخانه که تا به حال هیچ دست واقعی در هر دو موسیقی و یا شخصیت او. “هفده ساله بازیگر بریتنی اسپیرز نمی تواند زمین بیش از یک نقش در آف-برادوی به روز رسانی از دانه بد تا زمانی که او به ثمر رساند قرارداد با Backstreet Boys’ ثبت شرکت” آغاز می شود یک کپسول بررسی اسپیرز در اولین آلبوم …Baby One More Timeدر رولینگ استون در سال 1998 است. “او پرواز به سوئد Cheiron Studios, لولیتا-pop خانه عروسکی که در آن ‘N Sync, رابین, پنج, Ace of Base و Backstreeters تمام رکورد خود را Eurofied جای دیگری جا زدن نوجوان-هدف آمریکا R&B.”

و در Cheiron رولینگ استون به این نتیجه رسیدند فوق العاده-تولید کننده مکس مارتین و تیم او تا به حال همکاری برای تبدیل یک رابطه دیزنی درام kid “به growling به سختی دینامو.” نیزه به عبارت دیگر شد منفعل جنجالی یک بازیگر اصلی با آواز و رقص و توانایی های که خوش شانس. ستاره مخاطبان سقوط در عشق با محصول هوشمندانه تولید و بازاریابی است.

وقتی که نیزه ها آمد تا در اواخر ’90s در موسیقی انتقاد شد و هنوز هم به شدت تحت سلطه rockism, یک سیستم ارزیابی زیبایی که جوایز به اصطلاح اصالت و ثبات قدم از سنگ بالاتر از همه چیز. نیزه را نرم و صاف کردن شادی بخش پاپ بود توهین به rockist احساسات و این ادعا که نیزه شد جعلی بود یک راه آسان برای اخراج او.

نیزه های زندگی, در ضمن, به نظر می رسد خود را به طور کامل تحت کنترل است. نبود او بیرون رفتن و مهمانی هر شب با تمام هالیوود در پا ؟ نبود او برداشت پاداش از همه تولید کنندگان سخت کار می کند ؟ و هنگامی که او spiraled رو در سال 2007 آن را فقط ثابت کرد که او هرگز تا به حال که خیلی آزادی و کنترل بسیار در وهله اول.

اما در طول دهه گذشته افزایش poptimism که جشن تصنع و اغراق از پاپ به ارمغان آورده است در یک ضد روایت است. نیزه امروز منتقدان توجه داشته باشید که این آمد تا با یاد کاتولیک دختر مدرسه ای, تشویق کن, موتیف در “Baby One More Time” تصویری. او ساخته شده “Oops I Did It Again” تصویری رقص-محور به جای فضا محور به عنوان تولید کنندگان پیشنهاد شده است. این او بود که آگهی libbed همه کسانی که “آه بای-بای بای-خلیج” و او استفاده می شود که او رقصنده شهود برای کمک به را انتخاب کنید ضربه برای هر آهنگ.

“درک عمومی این است که این همه ایجاد شده که رکورد شرکت ایجاد این هنرمند موسیقی تصویر” گفت: نورد سنگ ویرایشگر ران لوی در سال 2018 است. “من باید به شما بگویم اگر شرکت ثبت شده می تواند ایجاد بیش از یک بریتنی اسپیرز آنها خواهد آن را انجام داده اند و آنها سعی کردند!”

“بریتنی بود معمار بریتنی” نوشت: شایعات متخصص ایلین لیو در مارس سال 2020 است. “هر کسی که به شما می گوید مختلف نشان می دهد خود را به یک فرهنگ پاپ است.”

این جشن از نیزه که خود مولف بخشی از poptimist انقلاب که reframed راه رسانه gatekeepers نوشت: در مورد فرهنگ عامه بیش از 20 سال گذشته است. آن را بخشی از یک جنبش برای جلوگیری از reflexively رد فرهنگ برای ایجاد و توسط دختران نوجوان و به جای جشن که فرهنگ به عنوان فرم خود را از زیبایی بیان.

اما در حال حاضر که ما تصویر عمومی از اسپیرز است که قادر به تحمل او را از اعتبار هنری او کار و زندگی شخصی او می شود یک سوال بزرگتر. حتی اگر شایعات در اشتباه هستند و نیزه کند که کنترل خود حساب های رسانه های اجتماعی — چه در مورد راه او آنها را پر از خالی چشم selfies و ویدئوها از تمرین همان ژست بارها و بارها یا باند پیاده روی در انواع مختلف لباس ؟ آنچه در جریان است وجود دارد ؟

“از آنجا که این فیلم یک نوع هنر brut اکسپرسیونیسم خالی از متن آنها پر بیننده با سوال” نوشت: Caity ویور برای نیویورک تایمز در سال 2019. “چه نشانی از او می خواهند ما را به احساس می کنید که ما به تماشای ؟ است او به عنوان یک دختر بازی لباس تا ؟ یک قدرت زن شیک stomping در سراسر کف سنگ مرمر او خریداری خودش ؟ سکسی انسان باربی با بی نهایت گنجه است ؟ صرف نظر از قصد کلیپ ها ناخوانا تولید در درجه اول یک کم گناه بهت زده سردرگمی است.”

این تکراری خالی ویدئوها احساس می کنم به نوعی از نزدیک مربوط به paparazzi همه جا عکس های از سال 2007: بریتنی پوزخند به آینه که او پا را سر بریتنی با چتر بریتنی بسته را به یک gurney در یک آمبولانس.

در سال 2007 ما که کسی مارپیچی به دور از محدودیت از مدیران و تصویر-گرداننده و در نهایت حتی از خود کنترل کنید. و در حال حاضر در اینجا در سال 2020 ما به نظر می رسد تماشای کسی که در محدوده بسیار باریک و بسیار تجویز جهان است. آن را به عنوان هر چند همه نیزه می توانید انجام دهید تنها چیزی که او توانایی به سرعت از طریق سالن از عمارت و ضربه علامت گذاری به عنوان و بیش از بیش و بیش از دوباره. و سپس شاید کسی دیگری ارسال ویدئو آنلاین با گوشی های هوشمند و او را مجاز به استفاده از خودش.

رایگان Britney جنبش طول می کشد تا این حس از محدودیت و گسترش آن است.

“حرفه ای او بوده است بر روی خلبان اتوماتیک بیشتر از زندگی خود می گوید:” که به تازگی ویروسی رژیم غذایی پرادا پست. “اگر شما نگاهی به موسیقی او برای سال ها او را گفتن است هر کس او را بیش از حد کنترل و درمان به عنوان یک محصول است.” آن را به بسیاری از S&M-inflected photoshoots اسپیرز در آنها شرکت داشته که در آن او نشان داده شده در قفس و زنجیر و به ویدئوها از نیزه آواز به عنوان یک کودک که در صدای او است که مهمترین آنها عمیق تر و کامل تری از آن را برای تلفن های موبایل در انجمن کودک coo او ساخته شده معروف است. این استدلال می کند که نیزه مجبور شده است به آواز خواندن در خارج از او ثبت نام به عمل و رقص غیرعادی در راه است که تیم او بهتر قادر خواهید بود به بازار.

مورد رژیم غذایی پرادا ساخت برای بریتنی, در راه, یک پسر عموی نزدیک به مورد rockists ساخته شده علیه او در اواخر ’90s. این استدلال می کند که او یک تولید محصول قادر به کنترل عمومی می بیند او انجام او را به عنوان مدیران باید او را مجبور به برای کل زندگی است.

برای rockists که آشکار محدودیت ساخته شده اسپیرز یکبار مصرف و unserious. برای زمان #FreeBritney فعالان این باعث می شود او یک قربانی است که باید نجات داد. اما یک راه یا دیگری این سوال که آیا این محدودیت واقعا وجود دارد سوال این است که نیزه شده است رو برای کل زندگی عمومی است.

A masked woman in a Britney Spears T-shirt carries a pink bullhorn and holds a sign saying, “The world is rooting for you, Britney.”
یک #FreeBritney معترض خارج نیزه را در 22 ژوئیه سال 2020 conservatorship شنوایی در لس آنجلس.
فریز Harrison/گتی ایماژ

بریتنی اسپیرز یکشنبه در جلسه هیات عمومی در مورد چگونه او احساس می کند در مورد او conservatorship. و واکنش های او که فیلتر به همه رنگ و لعاب با ابهام.

در مارس 2019 یک قاضی دستور داد یک متخصص پزشکی به بررسی نیزه و زندگی خود را به دیدن اگر او صالح به کنترل خود در امور. مدارک دادگاه نشان می دهد هیچ درخواست رسمی از نیزه برای چنین معاینه اما TMZ گزارش شده است که او ساخته شده یک کلامی درخواست برای یک, و یک conservatorship وکیل گفت: ایالات متحده آمریکا امروز است که اگر او تا به حال چنین درخواستی, انتصاب یک متخصص برای بررسی پرونده او می شده اند پاسخ فوری.

اما در آینده conservatorship شنوایی در سپتامبر 2019, بریتنی, بدون نشان داد. وکیل منصوب به حمایت از او مطلع قاضی که او در غیاب او به معنای “نمی شی” به conservatorship ادامه دارد. او همچنین بدون نشان داد ژوئیه 22 جلسه ظاهرا به دلیل مشکلات فنی. سوابق مورد حاضر شده مهر و موم شده از نمایش عمومی.

در همین حال منابع ناشناس پیشنهاد کرده اند که نیزه ممکن است تصمیم به توقف کار در مجموع اگر این معنی است که او می تواند از او conservatorship.

در آوریل 2019, بریتنی مبهم خطاب به شایعات شناور در اطراف در یک Instagram post. “شما نمی دانید ممکن است در این مورد من اما من قوی هستم و ایستادن برای آنچه که من می خواهم!” او نوشت. آنچه که او نیاز بیشتر به سمت راست و سپس از او طرفداران او به این نتیجه رسیدند چیزی بود که او فراهم شده است ارزش کمی از سراسر او چند دهه زندگی حرفه ای: برخی از فضا برای خودش.

“عشق و فداکاری شگفت انگیز است, اما آنچه که من در حال حاضر نیاز است که کمی از حریم خصوصی برای مقابله با همه سخت چیزهایی که زندگی پرتاب شده است راه من,” او به این نتیجه رسیدند. “اگر شما می توانید انجام دهید که من برای همیشه سپاسگزار.”

پست خاموش توسط یک رشته از قلب emojis.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>