بهترین و بدترین از بزرگترین خدمات جریان

جریان جنگ های خوبی هستند و واقعا بر ما.

و آنها تبدیل شده ایم اساسا پیچیده تر فقط در سال گذشته است. Netflix و Hulu و آمازون — بزرگ ماهی در یک حوض کوچک — هنوز در حال ساخت بزرگ حرکت می کند (به خصوص در برنامه نویسی اصلی بازی). کمی جوانتر فردا همه دسترسی است که هنوز پخش از CBS برنامه نویسی از ستاره بازحمت حرکت کردنو از این مبارزه خوب (یکی از تلویزیون بهترین نشان می دهد).

اما هفت ماه گذشته باید منادی ورود تلویزیون اپل+ دیزنی+ HBO Max و NBCUniversal را طاووس همه کشیدن خود wetsuits به یک شیب در یک برکه است که به نظر می رسد که کمتر اتاق روز به روز. هنگامی که شما در نظر بگیرید که این سرشماری از خدمات جریان حساب نمی کند برای نمرات بوتیک گزینه های خارج وجود دارد (می گویند هیچ چیز از جریان الحاقات از کانال های تلویزیونی مانند پی اس و مهندس نرم افزار) شما شروع به درک چقدر دشوار می توان آن را به شکل که در آن به صرف خود را در جریان دلار است.

ما اجازه می دهد برای کمک به. Vox فرهنگ نویسندگان را بررسی هشت بزرگترین نامها در بازی — آمازون نخست تصویری, تلویزیون اپل+ CBS همه دسترسی دیزنی+ HBO حداکثر Hulu طاووس و Netflix — تعيين نقاط قوت و ضعف هر یک. اگر شما یک فن تلویزیون, برخی از گزینه خواهد بود برای شما بهتر از دیگران است. همان درست است اگر شما از طرفداران فیلم و یا کسی که فقط دوست دارد به تماشای برنامه نویسی اصلی.

ما انجام بهترین های ما به ارزیابی که هر یک از خدمات است که “برای” و هر چند ما هنوز در اوایل روز چند تا از این خدمات — HBO Max برای مثال راه اندازی در اواخر ماه مه و طاووس فقط در ماه جولای راه اندازی — آن را ممکن است برای دیدن نمای کلی از چگونگی جریان جنگ تنها تشدید در سال به آمده است. در ادامه به صورت مختصر و مفید ما که خدمات شما ممکن است پیدا کردن جذاب ترین بسته خود را شخصی مشاهده تنظیمات.

Red Netflix logo on a black background displayed on a phone. Jakub Porzycki/NurPhoto via Getty Images

راه اندازی اولیه: این hitter وظیفه سنگین با گسترده فروشگاه buzzy محتوای اصلی; فیلم و تلویزیون را نشان می دهد تا حد زیادی از گذشته چند دهه و سینما و تلویزیون از سراسر جهان است.

اصل: هر چند Netflix شروع کردن به عنوان یک دی وی دی-توسط-خدمات الکترونیکی توزیع های شرکت های دیگر فیلم آن را واقعا ساخته شده آن زمان کسب و کار در آن محتوای اصلی. و آن محتوا می تواند بسیار خوب و بسیار بد, و یا در هر نقطه در میان است. اما در کل ابعاد آن قابل توجه است.

Netflix بکشد قوی اجرای موفق تلویزیون را نشان می دهد صحبت می کند برای خود شروع با خانه از دو کارت در سال 2013 و در حال گسترش به نشان می دهد که چنان محبوب شد که شما احتمالا احساس چپ کردن اگر شما نمی تماشای آنها: Orange Is the New Black, تاج, غریبه, چیز, Ozark, تب و تاب بودن, استاد هیچ, عروسک روسی. Netflix نیز دارای موفق docuseries به خصوص true crime (ساخت یک قاتل, Tiger King) و مواد غذایی مربوط به (نمک اسید چربی, حرارت, آن را به میخ!, آشپز جدول) و stand-up comedy ویژه لیست که تقریبا بی پایان است.

و در حالی که بسیاری از Netflix اصلی فیلم کاملا فراموش شدنی آن را در بر داشت بسیاری از موفقیت در چند ژانرها از جمله رمانتیک کمدی عالی, خارجی, درام و آدام سندلر در فیلم (که در کل نوع). خدمات مستند انتخاب بسیار قوی اغلب با تمرکز بر سینما را با لحاظ اجتماعی یا سیاسی آگاهانه زاویه (مانند دست کشیدن پایین خانه, قوی, جزیره, آمریکا کارخانهو آزمایشی اردوگاه). Netflix نیز تبدیل بیش از چند لیست مدیران که ممکن است محدود به انتشار فیلم های خود را در درجه اول به یک جریان خدمات مانند مارتین اسکورسیزی (به ایرلندی), Noah Baumbach (ازدواج داستان), تامارا جنکینز (زندگی خصوصی) و Alfonso Cuarón (رم) — با جیب عمیق و تمایل به ماندن دست کردن در طول فرآیند تولید.

پشت فروشگاه: Netflix کاتولوگ بازگشت قوی تر است در تلویزیون از فیلم است. خدمات وب-بلیط را نشان می دهد — مانند به سلامتی, دفتر, پارک ها و تفریح و سرگرمی, جدید, و جامعه — به عنوان به خوبی به عنوان در اوایل فصل نشان می دهد که در حال حاضر در حال پخش (مانند Better Call Saul). شما می توانید همه چیز را از قله های دوقلو و منطقه گرگ و میش به , Andy گریفیث نشان می دهد و توماس و دوستان در Netflix بکشد. این سرویس همچنین به خصوص خوب در توزیع های خارجی تلویزیون را نشان می دهد (مانند بابل برلین) و در ساخت آنها قابل مشاهده برای یک آمریکایی مخاطب و بالعکس برای بازارهای دیگر.

وقتی که می آید به فیلم هر چند Netflix بکشد به شدت به نفع فیلم از حدود سال 1980 به جلو با تاکید بر بسیار اخیر ، (“کلاسیک” بخش شامل بازگشت به آینده, موش خرمای کوهی امریکا روز, فریس بولر روزو Monty Python and the Holy Grailبا چند وسترن پراکنده در سراسر.) که خبر خوب اگر شما فقط می خواهم به گرفتن بر روی تمام فیلم شما شده است به معنای برای دیدن از چند دهه گذشته — شما می توانید به تماشای شبکه های اجتماعی, Avengers: Infinity War, ماتریکس, و یا آغاز به کار در Netflix بکشد در حال حاضر — اما کمتر اگر شما در حال کاوش در تاریخ سینما.

جوانب مثبت: شانس هستند اگر شما هر گونه جریان اشتراک شما احتمالا در حال حاضر Netflix بکشد. اما اگر شما نمی, آن را به ارزش چک کردن فقط باید در فرهنگی گفتگو و برای تعداد بی شماری از اصل که ارزش گرفتن. Netflix نیز دارای یک چاه عمیق از بچه دوستانه محتوا.

منفی: اگر شما از چرم گاومیش فیلم Netflix بکشد انتخاب می تواند بدتر و می توان آن را سخت برای پیدا کردن نسخه های جدید که ممکن است مورد علاقه شما اگر شما توجه نزدیک. Netflix نیز به ندرت تولید می کند تفسیر و یا مصاحبه های مربوط به آن اصلی فیلم و نشان می دهد که ناامید کننده است اگر شما به دنبال برای یک شیرجه عمیق.

بهترین برای: تقریبا همه: خانواده, خسته, مردم, هر کسی که می خواهد برای دریافت در در Netflix بکشد اصلی مکالمات طرفداران bingeable تلویزیون را نشان می دهد و دوستداران فیلم.

هزینه: وجود سه ردیف از Netflix اشتراک. $8.99 در هر ماه به شما اجازه می خواهد بر روی یک صفحه نمایش در یک زمان در تعریف استاندارد و دانلود برخی از فیلم ها به یک تلفن و یا قرص خود را. برای $12.99 قیمت در هر ماه شما می توانید بر روی دو صفحه نمایش به طور همزمان در کامل HD و در بسیاری از موارد و دانلود به دو تلفن و یا قرص. $15.99 در هر ماه برجستگی های شما تا چهار صفحه نمایش در یک بار (دستی اگر تمام خانواده خود را می خواهد به تماشای چیزهای مختلف) در کامل HD و یا ultra HD (4K) و دانلود ویدئوها به چهار دستگاه. شما همچنین می توانید اضافه کردن یک برنامه (بین $7.99 و $14.99 در هر ماه بسته به گزینه های شما انتخاب می کنید) برای دریافت دیسک و یا دیسک های Blu-ray از طریق پست که گسترش می یابد پشت فروشگاه قابلیت های قابل توجهی. —Alissa Wilkinson

A hand holding a smartphone with the Hulu logo on its screen. Chesnot via Getty Images

راه اندازی اولیه: بهترین خدمات جریان برای طرفداران تلویزیون صرف نیمه اول سال 2020 بی سر و صدا گرفتن حتی بهتر است.

برنامه نویسی اصلی: برای سال ها و سال ها و سال Hulu وجود داشته و در سایه Netflix بکشد و حتی آمازون نخست تصویری که آن را به اصلی تلویزیون سری. بیشترین تلاش خود fizzled از, و حتی گاه به گاه, گاه به گاه و یا افراد دشوار — خوب نشان می دهد هر دو — بیشتر از تو رفتگی در دیوار ضربه از هر چیز دیگری.

پس از آن آمد خدمتکار داستان. عظیم آمار بر اساس مارگارت اتوود کلاسیک رمان عرضه در سال 2017 برنده تمام ظروف سرباز یا مسافر از Emmys قرار داده و Hulu اصلی سری را بر روی نقشه در یک راه بزرگ است. پس از آن همه خدمات را نشان می دهد که بازدید شده است — آن را برای شبکه تلویزیونی اقتباس از Catch-22 مایه تاسف miss — اما آن را از یک جای تعجب قوی تخته سنگ از جمله برنده شدن نوجوان کمدی PEN15این متفکر تکه از زندگی سری از منكرو gorgeously پیچیده اقتباس از سالی رونی رمان مردم عادی. و راستش این فقط برای شروع.

فراتر از Hulu خود اصل این سرویس نیز در جریان بسیاری از FX سری اصلی. هنگامی که شما در نظر بگیرید که FX است که شاید دوم تنها به HBO در شرایط ایجاد فوق العاده ای تلویزیونی در سراسر ادبی دهه از تاریخ Hulu داشتن بسیاری از FX را نشان می دهد می شود یک شکاف به نفع آن است. و اخیر سری FX مانند خانم امریکا و سامانه رویدادهای گسسته شد منحصر به فرد برای “FX در Hulu”; زیرا FX است که هنوز هم در حال توسعه و ساخت این نشان می دهد کیفیت خود را باقی می ماند می تواند به عنوان سازگار به عنوان FX را نشان می دهد به طور سنتی شده است در حالی که پخش بیشتر به راحتی در دسترس Hulu پلت فرم.

Hulu همچنین دارای یک دسته واقعا بزرگ, مستند, فیلم, که بسیاری از آنها (مانند 2018 را Minding the Gap) در حال Hulu اصل. خدمات ندارد فیلم اصلی خروجی از Netflix بکشد و یا آمازون, اما آن را قطعا هیچ دولا دولا راه رفتن به خصوص اگر شما عشق غیرداستانی فیلمسازی.

پشت فروشگاه: Hulu شده است بهترین خدمات جریان برای تلویزیون. آن آغاز شده توسط شبکه دو سیما — ان بی سی و فاکس — و به سرعت به ارمغان آورد در ABC را به عنوان به خوبی. و هر چند ریشه های آن را در تلویزیون در حال آشکار در برخی از راه های بینندگان ممکن است همیشه قدردانی (آن آغوش هفتگی اپیزودیک منتشر شده) کسانی که ریشه و هم معنی آن را به یک سرویس است که به نظر می رسد به جای یک حق بیمه در پرورش گسترده تلویزیون های کتابخانه.

Hulu بسیاری از کلاسیک تلویزیون را نشان می دهد. آیا شما می خواهم به تماشای از دست داد? که در اینجا. چگونه در مورد ER? بله. Buffy the Vampire Slayer? البته! طراحی زنان? دختران طلایی? 30 Rock? بله و بله. Bob’s Burgers? قرار دادن برگر مربوط جناس معنی “بله” در اینجا! به لیست تمام کلاسیک تلویزیون نشان می دهد در دسترس به طور انحصاری در Hulu را تا صدها کلمه بیشتر. اگر شما یک فن تلویزیون های طولانی ایستاده, Hulu است که به راحتی بهترین شرط بندی شما.

و اگر شما فقط می خواهید به تماشای قسمت های تکراری از آنچه در تلویزیون در حال حاضر Hulu بهترین مکان برای که بیش از حد به آن توجه کردم روز بعد reruns ترین ABC, NBC و Fox را نشان می دهد همراه با چند سری که اصلا هوا در این شبکه هستند.

جوانب مثبت: در مورد من روشن ساخته است Hulu یک مکان فوق العاده برای تماشای تلویزیون از کلاسیک از میان تاریخ به سری اصلی ایجاد شده توسط Hulu برنامه نویسی تیم به بسیاری از سری ایجاد شده توسط تیم کرک در FX. اضافه کردن به کسانی که بعد از روز reruns از برخی از بهترین پخش تلویزیون را نشان می دهد و شما باید یک سرویس است که به ذهن من بسیار بی نظیر اگر شما یک فن تلویزیون.

وجود دارد کمتر در Hulu برای طرفداران فیلم, اما این سرویس معمولا دارای یک شماره اخیر هالیوود بازدید و غیرداستانی ارائه شده قابل توجه و متنوع است.

منفی: اگر شما نمی پرداخت چند دلار اضافی برای Hulu, آگهی رایگان, ردیف, بسیاری از, بسیاری از تبلیغات تحریک کننده در همه جا و تکراری (به عنوان در شما دیدن آگهی های مشابه ده ها بار در طول 30 Rock ماراتن). و دوباره اگر شما می خواهید به تماشای بسیاری از فیلم های این احتمالا نمی تواند این سرویس را برای شما. در نهایت اگر شما زندگی می کنند در هر نقطه اما آمریکا و تعدادی از کشورهای دیگر شما لازم نیست دسترسی به Hulu. این یکی از خدمات مشخص شده در این داستان این است که نه جهانی.

همچنین Hulu به تازگی یک شرکت تابعه از دیزنی به جای موجود در عجیب و غریب اموات بودن متعلق به چندین شبکه در همان زمان آن را به عنوان تا به حال برای بسیاری از تاریخ آن است. تا کنون آن را انجام آنچه را که همیشه انجام می شود اما ممکن است تغییر به عنوان دیزنی ادعا میکند کنترل بیشتری بر خدمات.

بهترین برای: عمده طرفداران تلویزیون.

هزینه: Hulu اساسی است $5.99 در هر ماه اما آن را تا به تعداد زیادی از تبلیغات است. Hulu حق بیمه 11.99 $در هر ماه است و ارزش آن را برای (تقریبا) کامل کمبود تبلیغات است. (یک مشت کوچک از برنامه یک آگهی در آغاز و یک آگهی در پایان با توجه به معاملات ساخته شده با شبکه و استودیو است.) Hulu و همچنین دارای دو بسته هایی که ارائه برنامه های زنده تلویزیونی, برای $54.99 هر ماه در بالای طرح اولیه یا $60.99 هر ماه در بالای حق بیمه طرح است. (این می تواند یک راه خوب برای دریافت چه مقدار به “کابل اشتراک” در کنار یک جریان اشتراک.) در نهایت یک بسته نرم افزاری از جمله Hulu با تبلیغات دیزنی+ و ESPN+ اجرا خواهد شد شما $12.99 قیمت یک ماه. همان بسته نرم افزاری اما با ad-free Hulu هزینه $18.99 در هر ماه. —امیلی VanDerWerff

The Amazon Prime Video logo on a phone screen with a thumb hovering over it. توماس Trutschel/Photothek via Getty Images

راه اندازی اولیه: اعضای آمازون نخست می باید کمی از جریان ویدئو به عنوان یک درمان.

برنامه نویسی اصلی: آمازون است که میلیاردر پول پشت آن است و نخست تصویری مزایای. خانه که بزوس ساخته شده است که قادر به قیف نقدی به تولید تعدادی از اصلی مجموعه تلویزیونی با سنگین-hitter وظیفه تیم خلاق متصل شده و برای به دست آوردن فیلم در جشنواره فیلم مدار خواهد شد که رقیب در طول فصل جوایز ساخت برخی از گوشه های آن کتابخانه اضافی-فوتی و فوری است.

میان را نشان می دهد آمازون را به دست آورد توجه برای شفافهویت-کاوش dramedy بود که در آن برای اولین بار برک آوت آمار; 1950s-تنظیم دوره dramedy شگفت انگیزی خانم Maisel; و هتاک انگلیسی dramedies Fleabag و فاجعه. (وجود دارد به لحاظ نظری نشان می دهد که دیگر در آمازون هستند که فقط نمایشی یا فقط کمدی و نه هر دو اما من سخت و فشرده به آنها فکر می کنم.)

آمازون همچنین چند با مشخصات بالا غیرداستانی سری اصلی مانند Jordan Peele-تولید docuseries مورد Lorena Bobbit و در طرف دیگر طیف — پروژه باند‘s وارث آشکار ساخت برشco-میزبانی شده توسط هایدی کلوم و Tim Gunn. (گراند تور از Top Gear مردمی است که یکی دیگر از محبوب های منحصر به فرد.) در حاشیه کاملا خوب نشان می دهد که نه کاملا به همان اندازه برای نوشتن صفحه اصلی درباره از کوچک و بازگشت به Mozart in the Jungle, Sneaky Peteو ها.

در این فیلم کنار اخیر جوایز رقیب از Amazon Studios شامل منچستر توسط دریا, بزرگ بیمارو عسل پسر. آمازون نیز تئاتری توزیع های مختلف بین المللی و فیلم های مستند از توجه داشته باشید مانند این Handmaiden, انسان, جریان, I Am Not Your Negro, Les Miserables, کودک یک ملتو فروشنده — که همه آنها به خوبی در نظر گرفته و بسیار از سقوط به “پرستیژ” دسته, اگر که برای شما مهم است.

پشت فروشگاه: در اینجا چیزی است: آمازون بزرگ و متنوع کتابخانه از تلویزیون و فیلم برای اجاره و یا خرید جداجدا سفارش داده شده — بدون اشتراک مورد نیاز است. اما اگر شما یک آمازون نخست عضو بسیاری که همان مطالب موجود برای جریان برای بدون هیچ هزینه اضافی. بعدی مدل بالا در امریکا, استخوان, خانه, Law and Order: Special Victims Unit, آقای ربات, rupaul’s Drag Raceو SpongeBob SquarePants هستند برخی از نکات برجسته است که نشان دهنده وسعت تلویزیون نشان می دهد در ارائه. نیز وجود دارد گزینه های برای اضافه کردن محتوا از برخی از کانال های تلویزیونی مانند HBO و Nickelodeon است, اضافی هزینه ماهانه.

آمازون دارای یک مجموعه مناسب و معقول از هر دو قدیمی تر و جدیدتر است. شما می توانید جریان Avengers (یکی از اولین, است), Pretty in Pinkو Zombieland خود را با نخست ویدئو, اشتراک, اما شما همچنین می توانید جریان کلاسیک مانند گفتگو, تعطیلات رومیو توقف ساخت حس نسبی oldies از این نوع است که Netflix نشان نداده علاقه زیادی برای مدتی.

جوانب مثبت: آمازون نخست تصویری فیلم کتابخانه است که به راحتی قابل توجه ترین بخش از این سرویس است. این یک راه عالی برای شیب به تاریخ سینما وجود دارد و یک ترکیب خوب از تحسین شده فیلم های مستند و, بین المللی فیلم, بیش از حد, که بسیاری از آنها سخت برای پیدا کردن در سایر خدمات است. که نیز می رود اخیر کوچکتر منتشر — فیلم های مستقل شما ممکن است تنها یاد گرفته در مورد زمانی که آنها نامزد شدند برای یک دسته از جوایز و می خواستم به تماشای بوده است.

همانطور که برای تلویزیون که آمازون اصلی نشان می دهد تلویزیون خوب است, آن را واقعا خوب است. شما احتمالا باید دیده بان Fleabag بلافاصله اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است. و توانایی برای اضافه کردن محتوا است که در غیر این صورت منحصر به فرد به دیگر شبکه ها و جریان خدمات (مانند CBS همه دسترسی HBO و Showtime) خوب است فلکس.

کوچک یکی از ویژگی های است که منحصر به فرد و سرگرم کننده: زمانی که شما مکث بیشتر نشان می دهد و یا فیلم های pop-up را به شما نشان می دهد که بازیگران در صحنه هستند و نام شخصیت آنها در حال بازی. بسیار مفید برای هر کسی که همیشه مانند “چه کسی است که مرد دوباره؟” ، k.یک. همه ما در تلویزیون/فیلم پیشرفته.

منفی: اکثر آمازون شخص ثالث محتوای تلویزیون — چیزی که نیست یک Amazon original series — موجود برای جریان در جای دیگر, و دیگر خدمات گاهی اوقات باید بیشتر قسمت های موجود از یک سری داده از نخست می کند. (SpongeBob دراین است که مهمترین آنها نه جریان در هر نقطه اما آمازون است.) نخست رابط کاربری نیز بسیار شپشو اگر شما می خواهید به تماشای چیزی نیست که آمازون-تولید سری اصلی; آن را به عنوان پلت فرم عمدا مانع از کاربران حتی از تلاش برای کشف گزینه های خود را.

علاوه بر پایانه های مطالب مخلوط با پخش آنلاين گزینه تنها با یک برچسب مشخص بین چه رایگان برای اعضای آمازون نخست و آنچه شما را مجبور به پرداخت اضافی برای, حتی اگر شما یکی از کسانی که عضو. شده اند وجود دارد بسیاری از موارد که در آن من هیجان زده برای دیدن که یک newish فیلم در دسترس است در نخست تصویری, تنها برای پیدا کردن که من باید اجاره آن را مانند هر plebe.

و از آنجا که شما در حال حاضر می توانید اجاره و یا خرید تقریبا همه نشان می دهد تلویزیون و فیلم در آمازون (درست مثل شما می توانید در خدمات مانند iTunes و Vudu) آن را شاید نه به ارزش در حالی که خود را اگر شما علاقه مند به برنامه نویسی اصلی — به خصوص اگر شما مخالف دادن آمازون (و جف بزوس) هر یک از پول خود را.

بهترین برای: افرادی که در حال حاضر به اشتراک آمازون نخست; طرفداران کلاسیک مستقل و یا بین المللی فیلم.

هزینه: $12.99 قیمت در هر ماه (119 دلار در هر سال) برای آمازون نخست عضویت که شامل نخست تصویری; $8.99 در هر ماه نخست تصویری به تنهایی. —Allegra فرانک

HBO Max. HBO

راه اندازی اولیه: شما دوست game, HBO? در اینجا یک محصول بیشتر از افراد مختلف با HBO به نام!

برنامه نویسی اصلی: HBO حداکثر “بهترین زمان بدترین زمان” نوع جریان خدمات. به عنوان جریان اصلی از HBO تلویزیون را نشان می دهد و فیلم آن جایی برای رفتن برای تماشای شبکه های بسیاری زیادی را نشان می دهد از آینده Lovecraft کشور را در حال حاضر در حال اجرا (و کاملا خوب) ابهام بتی. HBO یکی از چند شبکه به طور فعال در ساخت برنامه نویسی در کشورهای دیگر به جای دستیابی به آن از کشورهای دیگر (Netflix نوع دیگر تنها سرویس است که تولید خود را غیر انگلیسی زبان سری در یک مقیاس گسترده). آن را به طور منظم بازیکن در Emmys. آن را صفحه اصلی جانشینی, از, بری, از نگهبانانو همچنین به عنوان یک فروشگاه بزرگ و حتی مسن کلاسیک برنامه هایی مانند The Sopranos و سیم. HBO است که شاید معتبر ترین نام در تلویزیون آمریکا برای یک دلیل.

اما HBO Max نیست فقط HBO. اگر شما فقط می خواهید HBO شما می توانید مشترک برای هر دو کانال کابل و یا خود مستقل جریان برنامه که همچنین به نام HBO. هر دو همان هزینه HBO حداکثر و ویژگی های محتوای کمتر. اگر شما به اشتراک HBO Max شما می خواهید تمام چیزهای دیگر درست است ؟

خوب HBO حداکثر خود تیم برنامه نویسی. و هنگامی که شما فراتر از HBO فروشگاه HBO حداکثر این است که یک بیت از یک زمین بایر برای برنامه نویسی اصلی. وجود دارد برخی از جدید Looney Tunes کوتاه. وجود عشق در زندگییک Anna Kendrick رام-com TV مجموعه ای است که بسیار در حد متوسط. وجود دارد نشان می دهد بحث های علم از خیابان کنجد. وجود دارد یک فیلم مستند در مورد سوء رفتار جنسی اتهامات علیه راسل سیمونز. در نهایت وجود خواهد داشت های جدید فصل TBS کمدی جستجو حزب. وجود دارد برخی از واقعیت نشان می دهد ،

و … نوع آن است. HBO حداکثر تا ضربه سخت شده توسط pandemic مربوط به تولید خاموش شدن ناگهانی بسیاری از سری اصلی این بود که به رول بیش از چند ماه آینده شده اند را در خود نگه دارد ترک این سرویس تقریبا به طور کامل متکی HBO به ارائه آن با برنامه نویسی اصلی. اما این قرار بود HBO حداکثر. وجود دارد قرار است به چیزهای دیگر!

خوشبختانه برای همه ما …

پشت فروشگاه: اینجا جایی است که HBO حداکثر می درخشد. این سرویس دارای یک مجموعه بزرگ از برنامه نویسی از WarnerMedia کتابخانه — از جمله مسائل از برادران وارنر HBO و ترنر کابل شبکه (در میان دیگران). این نیز ارائه می دهد یک دسته کامل از برنامه نویسی دارای مجوز از استودیوهای دیگر. (البته HBO Max به نظر می رسد که بسیاری از فیلم متعلق به دیزنی در کتابخانه خود را.)

قابل توجه ترین برای بسیاری از مشتریان خواهد بود دوستانکه در حال حاضر در دسترس به طور انحصاری به جریان در HBO حداکثر. اما اگر شما از طرفداران The Big Bang Theory, آن را در اینجا. بنابراین شنا بزرگسالان Rick and Morty. بنابراین دکتر. بنابراین Studio Ghibli فروشگاه (Spirited Away, همسایه من Totoro, و غیره.). بنابراین یک لیست سرپرستی از عناوین از Turner Classic Movies کتابخانه (چیزی که فورا قرار داده HBO حداکثر فراز و نشیب پیش از بسیاری دیگر از خدمات جریان که بیش از حد اغلب نادیده کلاسیک طرفداران فیلم). بنابراین ده ها پس از ده ها عناوین دیگر. اگر شما در درجه اول علاقه مند در جریان خدمات خود را برای بازگشت کاتالوگ, HBO حداکثر ممکن است بهترین شرط بندی شما.

جوانب مثبت: هی حدس بزنید چه HBO است که هنوز هم یک برنامه نویسی نیروگاه و HBO Max داشتن کامل HBO کتابخانه قدرتمند استدلال به نفع آن اگر شما در حال حاضر مشترک به یکی HBO خدمات و یا یکی دیگر. اما حتی فراتر از HBO, برنامه نویسی, HBO حداکثر عظیم فروشگاه از یاد عناوین از تلویزیون و فیلم در حال رفتن به نگاه توانا وسوسه انگیز حتی قبل از اینکه شما عامل که HBO حداکثر اغوا Studio Ghibli بر روی جریان (چیزی که به نظر می رسید فوق العاده بعید است که تا کنون اتفاق می افتد درست تا HBO Max ساخته شده در آن اتفاق می افتد). استودیو Ghibli فیلم و Turner Classic Movies کتابخانه خواهد بود بیش از اندازه کافی برای بسیاری از طرفداران فیلم. تلویزیون ارائه شده (خارج از HBO) نیست به عنوان گسترده اما دوستان شما به تنهایی خواهد بود یک دلیل مشترک برای بسیاری از.

منفی: HBO حداکثر حداقل در اوایل رفتن است فوق العاده سخت به کشف برنامه نویسی یا رویه بیش از حد چند عناوین اصلی آن بر روی صفحه نمایش و یا شما از طریق بی پایان به ترتیب حروف الفبا لیست برای پیدا کردن چیزی است که شما می خواهید به تماشای. اگر شما می خواهید به تماشای نام تجاری جدید و اصلی برنامه نویسی است که برای رفتن به یک کندتر سطح شیب دار تا از HBO حداکثر احتمالا انتظار می رود. و آن را بدبو است که قریب به اتفاق باور نکردنی, TCM کتابخانه تنها رفتن به در دسترس باشد به مشترکین چند فیلم در یک زمان. (به طور جدی چه خواهد صدمه دیده است برای قرار دادن تمام کسانی که فیلم در یک بار؟) در نهایت اگر شما در حال حاضر در یک HBO کابل یا کانال HBO برنامه مشترک می تواند سختتر از شما می خواهم می خواهم برای ارتقاء به HBO Max (هر چند شما احتمالا باید) بسته به جایی که شما مشترک.

بهترین برای: Big-time طرفداران فیلم; افرادی که به طور غریزی شروع به زمزمه Sopranos موضوع پس از شنیدن “AHHHHH” بیش از HBO آرم; کسی که می خواهد به تماشای یک علم بحث نشان می دهد.

هزینه: $14.99 در هر ماه, هر چند ممکن است متعدد معاملات در دسترس است بسته به ارائه دهنده کابل خود را. (اگر شما در حال حاضر یک HBO مشترک, شما ممکن است در حال حاضر بیش از نورد به HBO Max به صورت خودکار. شما باید بررسی کنید!) —EV

a cellphone screen displaying the Disney+ logo. مارتین اداره/خبرگزاری گتی ایماژ

راه اندازی اولیه: تمام خانه از ماوس همه زیر یک سقف متحرک از شاهکارهای پیکسار مدرن و کلاسیک جنگ ستارگان و مارول سینمایی جهان دیزنی کانال تلویزیون, کتابخانه, ملی جغرافیایی را نشان می دهد و فیلم های مستند و 1950s و 1960s زنده-فیلم اکشن شما هرگز از شنیده می شود.

برنامه نویسی اصلی: ناچیز است. اصلی برنامه نویسی در دیزنی+ عمدتا متشکل از مجموعه تلویزیونی بر اساس محبوب دیزنی متعلق به خواص: جنگ ستارگان spinoff از Mandalorian; برنامه ریزی شده را نشان می دهد محور شخصیت های مارول مانند کاپیتان امریکا sidekicks شاهین و سرباز زمستان; و بسیار متا دبیرستان موسیقی: موسیقی: سری. نیز وجود دارد مجموعه مستند مانند Encore!, که در آن بزرگسالان بازگشت به دبیرستان خود را روز به re-مرحله موزیکال آنها انجام شده و به عنوان نوجوانان; این Imagineering داستانبا تمرکز بر افرادی که در کار های مختلف سواری و جاذبه در پارک دیزنی; های مختلف را نشان می دهد در مورد طبیعت و حیات وحش است. علاوه بر این وجود یک تخته سنگ از خانواده پسند اصلی فیلم از جمله بله سازگاری رمان (Stargirl) و live-action بازسازی از کلاسیک های متحرک (بانو و ولگرد). اما اگر شما در حال حاضر غرق در دنیایی از همه چیز دیزنی (و مارول, جنگ ستارگان و پیکسار) هیچ یک از این اصل نشان می دهد و یا فیلم خواهد بود بسیار در دسترس و وجود ندارد بسیاری از گزینه های بیشتر.

پشت فروشگاه: گسترده است. دیزنی+ تنها جایی که در آن شما می توانید تقریبا هر متحرک و زنده-فیلم اکشن توسط دیزنی و یا یکی از عمده فیلم studios صاحب آن از یاد (کل جنگ ستارگان فیلم حق رای دادن! تمام دیزنی انیمیشن کلاسیک از آن در اواخر 80s-به-اواسط-90s عصر طلایی!) به مبهم (هک چیست Fuzzbucket?). همچنین دارای تعداد زیادی از کانال دیزنی را نشان می دهد تلویزیون و فیلم. و سپس در بالای آن وجود دارد کل پیکسار, جنگ ستارگان و مارول کتابخانه ها (به جز سونی متعلق به مرد عنکبوتی) به علاوه یک کل کشت محتوا از نشنال جئوگرافیک. آه و در هر فصل از سیمپسونهالطف دیزنی کسب فاکس در سال 2019.

جوانب مثبت: اگر شما بچه ها و یا در یک دلتنگ فن از خانه از ماوس مقدار قریب به اتفاق از دیزنی انیمیشن کلاسیک قطعا تجدید نظر شود. همان می رود برای کانال دیزنی, فیلم, اگر شما جوان بودند و با وسواس آنها را در 2000s. و جنگ ستارگان, پیکسار و مارول فیلم بدیهی است که بزرگ به فروش می رساند اگر آنها تراز خود را با تنظیمات شخصی و fandoms. این Mandalorian است که بسیاری از سرگرم کننده و آن را به اینترنت آن خداوند و نجات دهنده کودک Yoda; در ضمن آینده مارول تلویزیون را نشان می دهد نگاه امیدوار کننده است.

اما برای من چه دیزنی+ بهترین است برای این است که بی وقفه به تماشای قسمت از سیمپسونها. که نشان می دهد این است که یک چیز در سرویس اشتراک که بی نهایت پاداش rewatching و آن را آسان برای قرار دادن در هر ol’ فصل و فقط آن را ترک در حال اجرا برای بقیه روز. (و من بسیار سپاسگزار است که اصلی نسبت تصویر 4:3 است که در حال حاضر در دسترس است.)

منفی: من بزرگترین شکایت در مورد دیزنی+ است که بزرگترین آن فروش کتابخانه خود را از چیزهایی که شما احتمالا در حال حاضر دیده می شود 100 بار. من عاشق شیر شاه — من استفاده می شود به تماشای آن را هر روز بعد از مدرسه — و آن را به خوبی آن را به راحتی در دسترس است فقط به عنوان یک آرامبخش حضور. اما در سن 26 من چند برنامه به تماشای آن فیلم دوباره هر زمان به زودی و همان درست است برای سایر فیلم های دیزنی را دوست دارم.

هیچ یک از این اصل در دسترس در حال حاضر شایستگی ماهانه دیزنی+ اشتراک خود به خود و آینده را نشان می دهد و فیلم های که دیزنی اعلام کرده است تا کنون تنها افزایش محتوای منحصر به فرد بر روی پلت فرم با یک مقدار کم.

با که گفت: من بدون فرزند 20-چیزی — نه ایده آل دیزنی+ مشترک بر اساس آنچه در ارائه حق در حال حاضر. آن است که خانواده هایی که در نهایت برای به دست آوردن بیشتر از یک دیزنی+ اشتراک. اکثر بچه ها رفته اند حداقل partway پایین میکی ماوس به شکل خرگوش سوراخ در ما Disneyfied جهان از طریق مارک روزمره کالا, دیزنی, ستاره های موسیقی پاپ و حضور در همه جا از منجمد. و حتی اگر تمایل به تماشا و rewatch همان مسائل ریز ممه, یکی از بچه ها تمایل به صبر و شکیبایی بیشتر و علاقه به تکرار داستان اسباب بازی 4 viewings هر روز از هفته است.

بهترین برای: خانواده هایی که (دوباره)کشف فیلم کلاسیک دیزنی کانن, یا جنگ های ستاره/آگهی متنی طرفداران می خواهم که برای جدا کنید فیلم را به صورت منظم. همچنین: طرفداران سیمپسونها.

هزینه: $6.99 در هر ماه و یا $69.99 در هر سال است. متناوبا شما می توانید به اشتراک یک بسته نرم افزاری که شامل دیزنی+ Hulu (با تبلیغات) و ESPN+ برای $12.99 قیمت در هر ماه و یا $18.99 برای همین بسته نرم افزاری اما با ad-free Hulu به جای. —AF

The Peacock logo is white text that reads “peacock” on a black background, with a vertical line of six brightly colored dots. NBC

راه اندازی اولیه: آیا شما لبخند کمی زمانی که شما می شنوید NBC سنج? حدس بزنید چه! وجود دارد یک جریان خدمات برای که!

برنامه نویسی اصلی: طاووس نزدیک مقایسه نقطه ممکن است HBO حداکثر. در راه همان است که HBO حداکثر جریان خانه WarnerMedia وسیع archives طاووس وجود دارد عمدتا به اهرم های برنامه نویسی از عظیم NBCUniversal بازگشت به فروشگاه. آن را دارای تن از معروف کمدی و درام (از جمله بی وقفه rewatchable رمز و راز را نشان می دهد مانند قتل او نوشت و ستوان کلمبو) و در سال 2021 آن را تبدیل به خانه منحصر به فرد به دفتراست که قرعه کشی بزرگ در Netflix بکشد.

همچنین مانند HBO Max طاووس را ایجاد اصلی برنامه نویسی شده است را مانع تولید موجب خاموش شدن توسط Covid-19. به طوری که این سرویس راه اندازی شده در جولای 15, آن ارائه شده تنها تعداد انگشت شماری از اصلی نشان می دهد.

و آن اصلی را نشان می دهد … خوب ؟ خدمات (برای من حداقل) شده است کمی glitchy با کسانی که اشکالات عمدتا هدف قرار دادن برنامه نویسی اصلی آن را ندارد به خصوص صاف تجربه مشاهده. اما حتی تحت شرایط مناسب, من نمی توانم تصور کنید که من می خواهم بیش از حد گرفته شده با طاووس را reimagining از آلدوس هاکسلی را Brave New World برای Instagram فیلتر عصر (سری جدید به روز رسانی متن اصلی فقط به اندازه کافی خسته کننده زمانی که آن را نگه می دارد بسیاری از عناصر دیگر از آن را که احساس مبهم مزخرف در سال 2020 مانند ترور در ایده داشتن یک همسر قانونى بودن) و یا لذت بخش اما عادی کمدی هوش.

طاووس نیز راه اندازی شد و با یک تعداد انگشت شماری از برنامه های غیرداستانی به ویژه در یک مجموعه مستند با بازی Ryan Lochte که به نظر می رسد به عنوان اگر آن را طراحی شده برای بهره مندی از یک المپیک افزایش است که نمی خواهد با تحقق این بازی به تعویق افتاد 2021. (هر جریان خدمات تا به حال تولید برنامه پرتاب به بی نظمی توسط pandemic; تنها طاووس به نظر می رسد از دست داده اند و کل بنای آن راه اندازی استراتژی برنامه ریزی شده بود که به حول بازی های المپیک است.)

اما یکی از دلایل واقعی به اتمام اصلی برنامه نویسی در طاووس است برای پیدا کردن راه آن را تکرار فقط … تماشای تلویزیون. این خدمات از کانال های متعدد برای ان بی سی نیوز و ورزش و اواخر شب, برنامه نویسی, و شما می توانید فقط نشستن وجود دارد و تماشای آنها را جریان به عنوان اگر شما به تماشای به طور منظم قدیمی تلویزیون. آن را به خصوص ایده انقلابی, اما آن را به خوبی به کار گرفته شده و من انتظار آن را به تبدیل شدن به یک بزرگتر جزء اصلی از طاووس در آینده است. آن را حداقل یک جدید (قدیمی) ایده برای یک جریان خدمات.

پشت فروشگاه: همانطور که با HBO Max طاووس واقعا آرایه گسترده ای از نشان می دهد تلویزیون و فیلم که بسیاری از آنها مورد علاقه برای یک دلیل و یا دیگر. اگر شما عشق ورزیدن کلاسیک ان بی سی کمدی مانند پارک ها و تفریح و سرگرمی, 30 Rockو به سلامتیهمه آنها در اینجا. (هر چند اگر شما می خواهید به تماشای دوستان, Seinfeldیا جامعههمه آنها در جریان خدمات.) وجود دارد مقدار زیادی از فوق العاده درام در دسترس بیش از حد, مانند فوق ستوان کلمبواست که شاید بهترین درام پلیسی تا به حال ساخته شده و همیشه شگفت انگیز Battlestar Galactica بازسازی از 2000s.

اما طاووس کاتولوگ بازگشت است … patchier. بسیاری از نشان می دهد بیشترین شدت با ان بی سی (مانند, دوباره, دوستان است) در واقع متعلق به شرکت های دیگر با خود جریان خدمات (در این مورد WarnerMedia و HBO Max) که بدان معنی است که آنها در جریان طاووس. در حال حاضر این سرویس راه بیش از حد بسیاری از یک فصل فلاپ سری چند که به سقوط “یک فصل تعجب” رده.

فیلم-دانا پلت فرم است که کمی هیجان انگیز تر با مقدار زیادی از معروف جهانی فیلم های ترسناک از 1930s و ’40s (مانند عروس فرانکشتاین) و انواع مدرن تر بازدید و از جمله سه پارک ژوراسیک فیلم. ارائه خود را ندارد به عنوان گسترده ای به عنوان کسانی که در HBO حداکثر فروشگاه, اما وجود دارد مقدار زیادی برای تماشای همه یکسان است.

جوانب مثبت: تلاش به نوبه خود یک جریان خدمات به مجموعه ای از سنتی شبکه های تلویزیونی است که ایده های هوشمند اجرا شده (عمدتا) به خوبی آن را احساس می کند مانند یک راه خوب برای دریافت در اطراف این واقعیت است که داشتن بیش از حد بسیاری از گزینه های می توان آن را سخت را برای بینندگان به فقط انتخاب کنید چیزی به تماشای در حال حاضر. بیشتر این کانال برنامه ریزی شده توسط مردمی که سرد و منحصر به فرد ایده ها چگونه به استفاده از NBCUniversal فروشگاه به نمایش گذاشتن چیزهای سرد بیشتر آنها را تبدیل به بهترین خود را بلند كنيد.

بزرگ دیگر نرم افزار این است که طاووس دارای سه ردیف جداگانه — کاملا رایگان ردیف با تبلیغات فراوان اواسط بودجه ردیف با چند تبلیغات و گران ردیف بدون تبلیغات است. “رایگان ردیف گزینه” احساس می کند مانند یک پتانسیل تعویض بازی به نظر من اگر طاووس می توانید ناخن ترکیبی از تبلیغات به برنامه نویسی و به خصوص اگر آن را می توانید فروش به اندازه کافی تبلیغات را به هوا همان پنج یا شش بارها و بارها و بارها یک مشکل است که bedevils دیگر ad-پشتیبانی از جریان خدمات.

(باید توجه داشته باشید که نه همه از طاووس برنامه نویسی در دسترس است به عنوان بخشی از ردیف اما بیشتر از آن به نظر می رسد.)

منفی: طاووس کتابخانه درست نیست هنوز وجود دارد. وجود دارد یک تن از چیزهای خوب اما زمانی که شما در واقع شروع به حفاری از طریق آن وجود دارد نه به عنوان بسیار خوب به عنوان وجود دارد در HBO حداکثر Hulu یا Netflix بکشد. هنوز با ردیف های موجود آن را به ارزش بررسی دقیق از زمان به زمان به عنوان خدمات همچنان به اضافه کردن برنامه نویسی. در برخی از راه های طاووس را در سال 2020 راه اندازی احساس می کند مانند یک مقدمه ای برای زمانی که خدمات و دستاوردهای حقوق انحصاری به دفترکه در آن نقطه آن خواهد شد امیدوارم پای خود را زیر آن.

بهترین برای: مردم برای آنها عبارت “باید ببینید تلویزیون” اسپرز رضایت آه.

هزینه: بر پایه طرح کاملا رایگان است. اواسط ردیف طرح 4.99 $در ماه است. گران قیمت ترین طرح است $9.99 در ماه است. (با توجه به طاووس گران ترین ردیف می کند آگهی های تبلیغاتی در شامل چند برنامه با توجه به جریان معاملات خاص به آن برنامه ها اما من هنوز به روبرو می شوند.) —EV

Apple TV+ logo. اپل

راه اندازی اولیه: سیب آزمایشی تاخت و تاز جریان های دنیا, مرتب کردن بر اساس اشتباه به نام پس از آن جعبه تنظیم بالا.

برنامه نویسی اصلی: تلویزیون اپل+ یک مورد جالب است که تقریبا همه آن مطالب اصلی و منحصر به فرد. که بسیاری از آن موجود است: تلویزیون اپل+ تنها حدود 25 نشان می دهد که در ارائه. بسیاری از کسانی که در حال بالغ گرا و کاملا ملودرام مانند جنیفر آنیستون و ریس ویترسپون را بیش از حد بالا داخل-تلویزیون-بیس بال هیجان انگیز نشان می دهد صبح و کریس ایوانز دفاع از یعقوبیک maudlin اقتباس از محبوب جرم رمان. (نیز وجود دارد Jason Momoa را رنجور دیدن, گران قیمت می گانینگ برای عنوان “بعد از بازی تاج و تخت” با صفر موفقیت است.)

کمدی کرایه بسیار بهتر است. دیکینسون خنده دار و مؤثر standout با Hailee Steinfeld به عنوان یک نوجوان امیلی دیکنسون در یک ترکیب سرگرم کننده از قرن 19 زندگی با سبک معاصر است. گلچین سری کوچک امریکااز Kumail Nanjiani و امیلی V. گوردون نیز به طور گسترده ای به خوبی دریافت کرد. (افشای: کمی امریکا است, co-produced by حماسه است که متعلق به Vox Media.) و جدیدترین علاوه بر این پارک مرکزییک موزیکال-کمدی کارتونی از باب برگر خدمه که به نظر می رسد خیلی دنگ لذت بخش است.

در غیر این صورت کمی وجود دارد که نشان می دهد برای بچه ها مانند یک خیابان کنجد spinoff متمرکز بنیادی و راه اندازی مجدد از جیم هنسون Fraggle Rock سری. اپرا باشگاه کتاب نیز ماهانه نشان می دهد.

پشت فروشگاه: یکی وجود ندارد. به جز برای کل اجرای Fraggle Rockاز خود نشان می دهد HBO روز. اصلی سری زد برای پنج فصل و 96 قسمت — بیش از نیمی از تعداد حملات از همه از اپل اصلی را نشان می دهد ترکیب شده است. (تلویزیون اپل+ برنامه به شما دسترسی به اجاره از طریق آیتونز, اما که نمی کند نیاز به یک اشتراک.)

جوانب مثبت: کمدی واقعا سرگرم کننده و حتی تحریک آمیز. اگر آن را بر روی هر پلت فرم های دیگر دیکینسون خواهد بود به احتمال زیاد یک ضربه بزرگ به خصوص با وبلاگ Tumblr است. همان می رود برای کوچک امریکایک انتقادی معشوق نشان می دهد که برگزار شد به آن بسیار محدود و غیر جذاب پلت فرم.

همچنین تلویزیون اپل+ وب سایت و برنامه هستند و هر دو بسیار زیبا, اگر که برای شما مهم است.

منفی: تلویزیون اپل+ رنج می برد از بزرگترین مسئله یک جریان خدمات می تواند داشته باشد: بسیار وجود دارد به تماشای. هنگامی که شما در پایان چند سنگهای آن. هیچ چیز در تلویزیون اپل+ ساخته شده است برای rewatching به خصوص از آنجایی که خیلی از آنچه وجود دارد این است که سنگین و درام. و بدون هیچ گونه ol’ تلویزیون standbys به لحن به زمانی که شما محتوای گرسنگی وجود دارد هیچ دلیلی برای مشاهده تلویزیون اپل+ به طور منظم. برای بیشتر قسمت ها, اپل, در به رسمیت شناختن نام و مغالطه است که “اعتبار” درام به طور خودکار در برابر خوب درام. (آن را نمی کند.)

بهترین برای: اپل وفادار به خصوص پس از هر دستگاه اپل خرید در حال حاضر شامل یک سال اشتراک به تلویزیون اپل+. که به معنی تن از افراد واجد شرایط به حداقل سعی کنید از این سرویس در حالی که برای.

هزینه: $4.99 در هر ماه و یا $49.99 در هر سال است. نیز وجود دارد یک اشتراک سال در دسترس برای هر کسی که خرید جدید دستگاه اپل. —AF

CBS All Access. ViacomCBS

راه اندازی اولیه: یک محدوده را نشان می دهد از سراسر CBS سابقه در ارائه از جمله چند اصل با کیفیت. همچنین: فوتبال.

برنامه نویسی اصلی: وجود دارد یک انتخاب مناسب و معقول اصل در CBS همه دسترسی — 12 در مجموع که صدا ممکن است ناچیز به آمازون نخست Hulu یا Netflix بکشد مشترکین. ترین چشم نواز نشان می دهد و یا تجدید حیات یا spinoffs از فرانچایز محبوب: بازسازی این منطقه گرگ و میش (با Jordan Peele به عنوان تهیه کننده اجرایی); خوب مبارزهیک spinoff از CBS محبوب The Good Wife; Star Trek: کشفو Star Trek: پیکارد. هر یک از کسانی که نشان می دهد برخی از scintillating وزوز مانند Peele نام یا بازگشت از پاتریک استوارت به عنوان کاپیتان Jean-Luc Picard و یا ساخته شده در fanbase — به عنوان یک همسر خوب فن من احتمالا به اشتراک CBS تمام دسترسی برای مبارزه خوب به تنهایی.

یک بازی بسیار سرگرم کننده نشان می دهد که slinks بدون هیاهو به همان اندازه است که مارک چری است که چرا زنان بکشند. این یک قتل رمز و راز پیچیده شده در اردوگاه با لباس های لذیذ و کاملا وحشی به نوبه خود از لوسی لیو به عنوان ’80s در جامعه سیمون یک عملکرد است که اساسا Joan Collins-سبک بکشید. گیلاس, شناخته شده برای ایجاد Desperate Housewivesشیر به خود را زودتر نشان می دهد همان روح ناراضی زنان زندگی راز زندگی (و برخی از توسل به قتل برای فرار از آنها) — اما با کمتر داری.

پشت فروشگاه: من و بعد فورا رفت واز به نقطه در coronavirus قرنطینه جایی که من پارواتی است blindside J. T. در Survivor: قهرمانان در مقابل خائنانی (فصل 20 که پخش شده در سال 2010) بارها و بارها فقط به احساس چیزی. و اگر شما مثل من احساس قوی وفاداری نسبت به بازمانده, آن 40 فصل و بیش از 550 شرکت کنندگان به تاریخ شما می تواند از دست دادن خود را در Survivor فروشگاه تنهایی.

نگه داشتن در واقعیت تلویزیون رگ های جریان پلت فرم است 746 قسمت از برادر بزرگ و 122 قسمت Undercover Boss.

به ویژه از دست رفته قسمت از مسابقه شگفت انگیز. همه دسترسی ندارد قسمت کامل نشان می دهد, در حالی که آمازون نخست فصل 1 تا 29. اگر شما از طرفداران از CBS اسکریپت سری مانند نظریه انفجار بزرگ یا CSIشما هم نا امید به یادگیری در حالی که در اصل پخش در CBS نه نشان می دهد در دسترس است در تمامیت خود را در تمام دسترسی (CSI دارای سه فصل در دسترس; The Big Bang Theory جریان خواهد شد به طور انحصاری در HBO حداکثر به جای). محبوب کمدی How I Met Your Mother نیز قابل توجه وجود ندارد.

همه دسترسی نیز تصادفی است اما لذت بخش مجموعه ای از فیلم های موجود برای جریان اعم از A Clockwork Orange به یک لیگ از خود Gattaca, سه پدرخوانده فیلم Save the Last Dance 2.

جوانب مثبت: اگر شما از طرفداران از بازمانده, برادر بزرگ, Star Trek, منطقه گرگ و میشیا کار showrunner duo شناخته شده به عنوان پادشاهان (رابرت و Michelle King) مانند مبارزه خوب و بدشما می توانید کاملا به اشتباه با CBS همه دسترسی داشته باشید. پشت فروشگاه برای بسیاری از شبکه های تلویزیون عناوین نیز گسترده است.

طرفداران ورزشی, کسانی که سرگرم کننده رویدادهای ورزشی لغو شد قبل از همه گیر ضربه می تواند جریان هر بازی NFL پس از آن بازگشت هر زمان که ممکن است. فردا همه دسترسی به کمک های مالی بینندگان زندگی می کنند دسترسی به جوایز نشان می دهد که هوا در CBS مانند گرمی و Tonys.

نیز وجود دارد مقدار زیادی محتوای بیشتر — 30,000 قسمت ” ارزش — به نگاه به جلو به در آینده به عنوان CBS-ویاکام ادغام خواهد شد در نهایت را نشان می دهد از Nickelodeon, MTV, شرط, کمدی مرکزی و اسمیتسونیان کانال به پلت فرم.

تاپیک کشت کلاسیک سریال تلویزیونی موجود از جمله I Love Lucy, پری میسونو Twin Peaks. 7th Heaven (که در آغاز سال 1996) و دندانه دار کردن (1995) همچنین به نظر می رسد در بخش کلاسیک احتمالا به ما یادآوری همه ما به طور مداوم پیری است.

منفی: به دلیل CBS به فروش می رسد جریان حقوق به برخی از بزرگترین نشان می دهد, امضا, CBS مسائل مانند The Big Bang Theory, How I Met Your Motherکامل سریال CSIو مسابقه شگفت انگیز را نمی توان در CBS همه دسترسی داشته باشید.

و با توجه به این که پلت فرم است تا فردا-خاص وجود دارد نه یک طیف عظیمی از غیر CBS نشان می دهد و یا تن از برنامه نویسی اصلی مانند وجود دارد در Netflix یا Hulu. اگر شما در حال حاضر یک فن از CBS نشان می دهد و یا ستاره بازحمت حرکت کردنو شما نمی ممکن است تحت تأثیر این فروشگاه در حال حاضر. شما ممکن است بهتر خدمت در انتظار آن گسترش فروشگاه — نشان می دهد از تمام کسانی که ویاکام شبکه — به پا زدن در (بنا به گزارش این تابستان) و یا با استفاده از فردا همه دسترسی به عنوان یک مکمل برای دیگر پلت فرم.

بهترین برای: CBS و کلاسیک تلویزیون diehards که در حال غرق هجوم ثابت, جدید, منحصر به فرد محتوای منتشر شده بر روی سیستم عامل مانند Netflix و Hulu. طرفداران فوتبال ،

هزینه: $5.99 در هر ماه با تبلیغات $9.99 در هر ماه تجاری-رایگان. هر دو با یک هفته تست رایگان. —الکس آباد-سانتوس


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>