حمد بن ولش آوردن Pastrami بازگشت به میانه برای یک روز تنها

Get these beautiful pieces of meat while you can. - MABEL SUEN

  • مابل SUEN
  • این قطعه زیبا از گوشت در حالی که شما می توانید.

بن ولش می داند که همه ما می تواند با استفاده از یک شادی کوچک در زندگی ما در حال حاضر و پسر است و او آماده شدن برای ما فقط این است که: در جشن کاردینالز روز افتتاحیه این میانه گوشت + نوشیدنی (900 صنوبر خیابان 314-696-2573) آشپز بازگرداندن معروف خود pastrami.

بله که pastrami. این pastrami که دیده می شود به عنوان سنت لوئیس کباب صحنه را از استاندارد طلا تند گوشت دودی; این pastrami است که دست آورد سپاه از طرفداران که سوگواری از دست دادن خود را پس از آن گرفته شد منو به عنوان بخشی از رستوران, نام تجاری جدید تعریف چندین ماه به عقب. این pastrami که دلیل ولش تلفن ضربات تا در این روز با متون از مشتریان التماس او را به قرار دادن آن پشت در منو.

“من هیچ نظری ندارم آنچه در آن است در مورد این pastrami” ولش می خندد. “من هرگز انجام کباب قبل از Big Baby, Q, بنابراین من نمی دانم اگر این فرد سیگاری و یا در خانه چاشنی. من اصلا استفاده از یک دماسنج; من فقط آن را خاموش هنگامی که آن را احساس می کند حق. من نمی دانم. من حدس می زنم من فقط خوش شانس.”

ولش اول به دست آورده شهرت برای خود pastrami در کودک Q, مریلند هایتز کباب زیستن او با پدر خود را از سال 2016 تا 2018. پس از بسته شدن رستوران ولش نقل مکان کرد و به میانه 2019 در آوردن با او قابل توجه کباب دلاوری.

از آن زمان به بعد منوی رستوران تکامل یافته تغییر از کباب محور به بیشتر های ورزشی نوار کرایه. ولش pastrami مایه تاسف تلفات آن را تغییر دهید اما به عنوان او را دیدم دیگران پریدن به پر کردن جای خالی او احساس می کردم که او می خواست به عقب بر گردیم در این بازی است.

“من دیگر مردم آن را انجام می دهند و من گفتم: “اجازه بدهید به عقب بر گردیم در آن وجود دارد'” ولش می گوید. “من نوع حسادت بنابراین من باز روز آخر هفته به مردم بگویید که من هنوز اینجا.”

کسانی که به دنبال یک طعم ولش گوشتی کاردست باید به عمل سریع: pastrami است که تنها تضمین در دسترس امروز است. او teases که او ممکن است آن را دوباره اجرا کنید در روز شنبه اگر تقاضا وجود دارد, اما او نمی خواهد مرتکب به, که برای اطمینان حاصل کنید. یک چیز او مسلم است این است که نمی توان آن را در روز یکشنبه, منو, و او هیچ ایده که او را اجرا خواهد کرد به ویژه دوباره. اگر مردم در حفظ و برای آن درخواست او را رد دیگری ظاهر.

“من خواهد شد و دود آن را اگر آنها می آیند” ولش می گوید.

ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>