یکی را انتخاب کنید و یا بازی هر دو ؟ دو-رزرو multi-ورزشی ورزشکاران باید انتخاب سختی با جدید CIF-SS برنامه

زمانی که CIF-SS روز دوشنبه اعلام کرد که سه ورزش های نجومی در طول 2020-21 دبیرستان تقویم خواهد بود تغلیظ شده به برخی از multi-ورزشی ورزشکاران خود را در یک اتصال.

“واکنش اولیه من این بود که من نمی خواهید به قادر به گرفتن هر سه ارشد شب که من می خواستم و برای کار” گفت: Myranda Jimenez ارشد-به-در پالم اسپرینگز دبیرستان که پخش والیبال واترپلو و سافتبال در تیم اول دانشگاه یا دانشکده در سطح. “سپس من تا به حال برای آمدن به تحقق است که من را مجبور به انتخاب بین ورزش است که من در عشق با سقوط کرد خواهد بود که یک وضعیت بسیار دشوار است برای من.”

در مورد والیبال و واترپلو در حال حاضر هر دو توان در همان فصل از دسامبر تا مارس است.

ویلسون Pinkstaff ارشد-به-در رانچو مایراج دبیرستان نقش اول گلف و بسکتبال. آن بوده است هرگز قبل از مشکل با پرتال تخصصی اولی در زمستان و گلف در بهار. در حال حاضر هر دو ورزش برگزار خواهد شد در بهار.

بیشتر: ستون: اعتباری که در آن به علت CIF-SS می شود نمرات بالا برای ورزش دبیرستان برنامه

بیشتر: این رسمی: CIF-SS حرکت فوتبال به 2021 هیچ high school sports در این پاییز

“من احساس دل شکسته چون در ابتدا من تصور داشتن برای انتخاب بین بسکتبال و گلف و من آنها را دوست دارم هر دو بسیار,” او گفت:. “آنها را شکل داده اند که من هستم.”

این بی سابقه ای در سال تحصیلی گستراند ورزشکاران مانند Jimenez و Pinkstaff ممکن است از شانس. CIF-اس اس همیشه مجاز دانشجو به بازی های متعدد ورزشی در فصل مشابه آن را فقط به توافق با مربیان و بازیکن. این چیزی است که اتفاق می افتد اغلب, اما آن ممنوع است.

اما همه چیز متفاوت خواهد بود این فصل آینده و مربیان و مدیران ورزشی و پدر و مادر نیاز به انعطاف پذیر و که به احتمال زیاد شامل بسیاری از موارد از بازیکنان که مایل به بازی ورزش دو در همان زمان.

به اعتبار خود CIF-SS در نظر گرفته این معضل و مطمئن ساخته شده است که ورزشی است که معمولا زوج با هم توسط ورزشکاران نمی خواهد قرار داده و در همان فصل است. برای مثال واترپلو و شنا صلیب کشور و پیگیری های فوتبال و بسکتبال و والیبال و بسکتبال و فوتبال و آهنگ: ورزشکاران است که شرکت در هر دو از کسانی که ورزش هنوز هم قادر خواهد بود به انجام این کار.

“ما همه را تشویق چند, ورزش, ورزشکاران, و ما می خواهم برای دیدن بیشتر متعدد ورزشی و ورزشکاران و ما نمی خواهید برای انجام هر چیزی که به دور از آن” گفت: CIF-SS کمیسر راب Wigod در یک در یک مصاحبه با خورشید صحرا. “پس گفت که شما نمی توانید از ماه اوت تا ماه ژوئن و تغییر آن به دسامبر تا ژوئن و انتظار همه چیز را به خط تا کاملا با هم تداخل دارند.”

و Wigod تصریح کرد: این تصور که بازی دو ورزش در همان زمان همواره مجاز است.

“این یکی از چیزهایی که مردم نمی دانند این است که هیچ منع از بازی دو ورزش در همان زمان به هر حال” Wigod گفت. “به عنوان یک تبلیغ خودم دیدم که. ما تا به حال دانش آموزانی که در بازی بسکتبال و فوتبال و بیس بال و آهنگ و همه چیز متفاوت مانند آن است که اتفاق می افتد. ما امیدواریم که اگر دانشجویان می خواهند به سعی کنید آن است که مربیان و دانش آموز می تواند از طریق آن کار با هم و دانشگاهیان مراقبت از هستند و اگر دانش آموز از لحاظ جسمی و ذهنی قادر به انجام آن است. چرا که نه؟”

او درست است. در واقع وجود دارد به عنوان مثال در کویر فقط در سال گذشته به عنوان رانچو مایراج مدیسون ترمبلی بازی بسکتبال و واترپلو به طور همزمان در طول زمستان.

او گفت: برای آن شدنی به خصوص با همکاری از مربیان و پدر و مادر اما از آن آسان نبود.

“بازی بسکتبال و واترپلو در همان زمان قطعا مرا بیشتر ماهر با مهارت های مدیریت زمان و دستکاری های متعدد مسئولیت” گفت: ترمبلی که فارغ التحصیل در ماه ژوئن و بازی کالج بسکتبال در این فصل در مرکز دانشگاهی در کنتاکی. “گاهی اوقات من می خواهم که دو شیوه یا بازی در یک روز و پس از آن تکلیف در بالای آن است. بزرگترین قطعه ای از مشاوره است که فقط مطمئن شوید که شما اقامت در بالای همه چیز. برنامه ریزی و کار پیش رو برای تکمیل تکالیف. آن را آسان به پشت اگر شما بدفع الو قت گذراندن.”

این واقعیت است که بازی دو بازی ورزشی را در همین فصل است که مجاز شد, خبر خوش برای Jimenez. او گفت که او قطعا علاقه مند در بازی والیبال و واترپلو در همان زمان قبل از اتمام دبیرستان او حرفه ای در سافتبال الماس.

“من فکر کردم در مورد بازی هر دو ورزش را به طور همزمان اما من مطمئن نیستم که اگر اجازه داده می شود. اما در حال حاضر که من می دانم این است که من 100 درصد به جای بازی هر دو ورزش را به طور همزمان از یک تا,” او گفت:.

و به یاد داشته باشید این ورزشکاران هستند که در بسیاری از موارد — Jimenez و Pinkstaff شامل — که در حال حاضر از دست رفته در ورزش های نجومی به این بیماری همه گیر در ماه آوریل است.

“این احساس مانند یک ضربه به معده در همه که از دست داده شده است برای ما بالا دانش آموزان گفت: Pinkstaff که junior golf فصل پاک شد با این بیماری همه گیر. “اما من در حال حاضر صحبت به پدر من و مربی (راب Hanmer که از قضا هر دو Pinkstaff گلف و بسکتبال مربی در رانچو مایراج) و به آنها گفت: انجام ورزش هر دو گزینه ای است برای من.”

گفت: شما می خواهید به بازی دو دبیرستان ورزشی به طور همزمان و در واقع قادر به انجام آن دو چیز متفاوت هستند.

برنامه ریزی خواهد شد از روی حیله و تزویر با شیوه های. وجود دارد قطعا در گاه به گاه شب که در آن ورزشکاران یک بازی در هر دو ورزش و خواهد شد را به یک انتخاب. و اجازه دهید فراموش نکنید که این ورزشکار نیز باید خود را از مقدار عادی از مدرسه بیش از حد.

مربیان و مدیران ورزشی و پدر و مادر — “بزرگسالان” را به عنوان Wigod تماس آنها — را مجبور به انعطاف پذیر تر می شود و درگیر در فرایند این سال برای کمک به دانش آموز-ورزشکاران خلاق با زمان خود و در دسترس بودن.

شاید لیگ که کنترل برنامه را دریافت خلاق می آید که شب های ورزشی خاص هستند. همچنین شاید استفاده از شنبه ها اغلب برای کمک به سهولت بیش از حد نه تنها بازیکنان بلکه برای مربیان و داوران ،

“ما می رویم به فکر می کنم در خارج از جعبه” گفت: La Quinta مدیر ورزشی خوان رویز. “درست انجام دهید این است برای پیدا کردن راه هایی برای جلوگیری از قرار دادن بچه ها در یک وضعیت که در آن آنها را انتخاب کنید. آن را به سختی می شود و وجود خواهد داشت بسیاری از قطعات در حال حرکت اما من با اعتماد به نفس است که ما پیدا کردن یک راه, حتی اگر آن را همیشه رفتن به کامل است.”

بیشتر: رانچو مایراج hoops duo غلبه بر بیش از فقط مخالف دفاع

مانند بسیاری از ورزشکاران و مربیان که خبر آمد چهار شنبه, Jimenez و Pinkstaff خوشحال بودند که هیچ کدام از آنها ورزش لغو شد. که خبر خوبی است.

“آن صدای قریب به اتفاق به تلاش برای به دست آوردن نمرات خوب در حالی که در سال آخر من تعادل سلامت من و سعی کنید به 100% در هر دو بسکتبال و گلف همه در همان پنجره کوچک از زمان” Pinkstaff گفت. “اما من مطمئن هستم که تو به آن همه است.”

Shad قدرت نویس برای خورشید صحرا. باید جالب ورزشی داستان برای او و یا سوال در مورد جدید ورزشی دبیرستان برنامه ؟ او را در رسیدن به [email protected]

دو فصل طرح

این تاریخ از فصل به طور منظم برای همه ورزش دبیرستان تحت CIF-SS طرح که تجزیه ورزشی به یک “سقوط” و “بهار” فصل:

سقوط ورزش

دختران و پسران صلیب کشور: Dec. 26-مارس 5

فوتبال: Jan. 8-مارس 12

دختران والیبال: Dec. 19-Feb. 20

پسران واترپلو: Dec. 21-Feb. 20

دختران واترپلو: Dec. 28-Feb. 27

بهار ورزشی

بیس بال: مارس 19-May 29

پسران و دختران بسکتبال: مارس 12-May 22

پسران و دختران گلف: 20 مارس-29 مه

پسران و دختران فوتبال: Feb. 27-مارس 8

سافتبال: مارس 19-May 29

پسران و دختران شنا: 13 مارس-آوریل 22

پسران تنیس: 1 مارس-آوریل 15

دختران تنیس: Feb. 22-مارس 8

پسران و دختران دو و میدانی: 20 مارس-29 مه

پسران و دختران کشتی کج: 5 مارس-آوریل 15

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>