یک قاضی است را رد کرد و آزار و اذیت جنسی یک طرح دعوی در دادگاه در برابر کلیسای جامع شهر و رئیس پلیس سابق شهر تراویس واکر پس از احزاب به وضوح در خارج از دادگاه سوابق نشان می دهد.

Loran Candelas شکایت واکر و شهر در تاریخ 29 ژوئیه 2019 ادعا در یک گرافیک شکایت که واکر ساخته شده است پیشرفت های جنسی در محل کار و تلاش برای وادار کردن او به داشتن رابطه جنسی با او را در حالی که در یک هتل در طول یک کار کنفرانس است.

این شهرستان ریورساید دفتر دادستان منطقه مورد بررسی اتهامات و پرونده نیست اتهامات جنایی.

دارن کمپبل Candelas’ وکیل ثبت یک درخواست برای رد این مورد در ژوئن 1, روز Riverside County Superior Court از سر گرفته و پردازش پرونده های مدنی پس از ماه ها تاخیر به علت ادامه بیماری همه گیر.

تماس با صحرا خورشید کمپبل گفت که “مورد حل و فصل” و نه ارائه اطلاعات بیشتر با استناد به سیاست های خود شرکت حقوقی.

هیچ دادگاه لازم بود آن را به عنوان شاکی بود که درخواست مورد اخراج شود و هیچ جزئیات در دادگاه رکورد از شرایط توافق توسط هر دو طرف برای حل این مورد.

واکر وکیل ساکو Ethir گفت: در یک بیانیه کتبی گفت واکر حرفه ای شده بود “قطع شده توسط یک اتهام آزار و اذیت جنسی ساخته شده توسط یک زن کارمند.”

“اتهامات توسط متهم بودند استراتژیک راه اندازی چهار روز قبل از او برای مقابله با پرسنل موضوع مربوط به همان کارمند” در این بیانیه می خواند.

خورشید صحرا قادر به تایید صحت این ادعا. شهرستان مدیر چارلی McClendon گفت که او تا به حال هیچ اظهار نظر در مورد اتهام.

این بیانیه تاکید کرد که با وجود این مورد در حال حل و فصل وضعیت آسیب شخصی و حرفه ای.

“در طول تحقیقات گسترده او از نظر قانونی سکوت و ناتوان از علنا دفاع از خود در برابر این اتهامات در حال حاضر با این مورد را رد کرد و متقابل جدایی به توافق رسیده [واکر] می تواند حرکت رو به جلو” بیانیه می خواند. “هیچ چیز نمی تواند جایگزین یورش درد عاطفی را تحمل توسط خانواده اش و یا معکوس کردن اثر این تا به حال در زندگی خود را.”

این بیانیه گفت که واکر می خواستم با تشکر از شهردار و اعضای شورا و ساکن کلیسای جامع شهر برای این فرصت را به آنها خدمت می کنند.

خورشید صحرا است ثبت سوابق درخواست کلیسای جامع شهر برای جزئیات بیشتر در مورد حل و فصل توافق مقامات وارد شده به نمایندگی از ساکنان اما ثبت نشده است.

McClendon گفت که او این شهر را بیمه گذار و کارکنان مالی از شهرستان تعیین شده حل و فصل شد بهترین رزولوشن در دسترس است.

“وجود دارد که حل و فصل موارد تعیین می شود در بهترین منافع شهر” McClendon گفت: “من احساس می کنم این یکی از آن موارد است.”

مقدار حل و فصل نشده بود منتشر شد اما McClendon گفت که شهرستان پرداخت آن $25,000 کسر از حساب خود را کنار بگذارند برای این منظور. این بیمه صندوق کمک به توسط ادارات شهرستان از طریق بودجه خود را.

‘متقابل جدایی توافق’

واکر در نهایت در سمت چپ رئیس موقعیت در اواخر سال 2019 پس از پرداخت ترک پس از مه 2 2019.

“پس از سه سال با شهر کلیسای جامع شهرستان, اداره پلیس رئیس تراویس واکر و شهر رسیده اند متقابل جدایی توافق” Ethir Walker, وکیل نوشت: در آن زمان.

نه او و نه مسئولان شهرستان را ارائه جزئیات بیشتر در مورد شرایط خروج خود را و نه آنها مشخص آن را فراتر از اشاره به آن به عنوان یک جدایی است.

واکر استخدام شد و به عنوان بخش معاون رئیس در سال 2016. واکر قبلا شاغل با سن برناردینو اداره پلیس برای 20 سال است. کلیسای جامع شهر مقامات ترویج واکر به رئیس موقعیت در نوامبر 2017.

واکر حقوق و دستمزد با مزایا حدود $223,000 در هر سال است. کلیسای جامع شهر مشهد گفت: به او پرداخت شده بود برای شش ماه او در مرخصی تا جدایی خود را در ماه نوامبر سال 2019 به معنی دریافت کرد اما حدود یک ماه از سالانه خود را پرداخت سال گذشته است.

خورشید صحرا درخواست سوابق دقیق از پرداخت های انجام شده به واکر اما مقامات شهرستان را تکذیب کرد درخواست حاکی از آن بود که حمله کارمند حریم خصوصی.

سابق کلیسای جامع شهر رئیس پلیس جورج Crum شد و در نهایت دوباره استخدام به جای واکر.

نتایج حاصل از بررسی نکردن

به عنوان طرح دعوی در دادگاه گشوده سال گذشته بیش از مسئولان شهرستان نگهداری می شود که آنها نمی دانند چه اتفاقی بین واکر و Candelas.

سپس شهردار علامت Carnavale و McClendon هر دو گفت: Desert خورشید ماه مه گذشته که واکر می تواند مورد بررسی به زودی پس از او قرار گرفت ،

“این مهم است که برای شهرستان اجازه می دهد تا تحقیقات انجام شود به طور کامل و کشف حقایق” کلیسای جامع شهرستان سخنگوی کریس Parman در آن زمان گفت: این اتهامات برای اولین بار ظاهر.

در نهایت که تحقیقات انجام شده توسط این شهرستان اشتغال مسئولیت شرکت بیمه, استخدام مدیریت ریسک اقتدار به جای شهرستان و یا اداره پلیس. زمانی که واکر جدا از شهر, شرکت های بیمه بسته بررسی و هرگز وارد در پیدا کردن.

پس از واکر شد دیگر کارمند این شهرستان McClendon گفت: در ماه نوامبر وجود دارد و دیگر نیاز به تکمیل تحقیقات است.

وقتی پرسید که برای چه جزئیات این تحقیقات را از زیرخاک در اوردن در شش ماه پس از اتهامات اولین ساخته McClendon گفت: او نمی دانست که چرا او نمی شد با ارائه به روز رسانی در پیشرفت آن بیش از آن زمان است.

بیشتر پرس و جو توسط خورشید صحرا نشان داد که این شهر خدمات اداری مدیر تامی اسکات دریافت کرده بود دهان به روز رسانی مورد بررسی و پیشرفت است اما نمی خواهد از افشای جزئیات و گفت که دولت شفافیت قوانین اعمال نمی شود به خاطرات خود را.

واکر در ضمن شروع یک خصوصی امنیتی شرکت مشاوره Aspis ایمنی, Inc., که او ثبت نام به عنوان یک کسب و کار در ماه ژوئیه سال 2019.

با توجه به Aspis ایمنی وب سایت اشخاص علاقه مند می تواند برنامه های امنیتی مشاوره با واکر و می تواند او را استخدام برای جلسات آموزشی و مشاوره.

واکر شروع کسب و کار بدون McClendon دانش و در حالی که او هنوز هم در حال پرداخت به عنوان رئیس پلیس.

“این است که یک طرف کسب و کار من است کار برای برخی از زمان در حال حاضر,” واکر نوشت: در یک ایمیل به صحرا خورشید ماه اوت گذشته.

آنتونی Yoakum به عنوان شهرستان موقت رئیس واکر در حالی که در ترک استعفا داد اما در ماه فوریه به یک موقعیت در بومانت اداره پلیس.

Crum بازگشت به رهبری گروه در ماه فوریه شد و دوباره ادای سوگند به عنوان رئیس در ماه آوریل است.

McClendon گفت که مقامات شهرستان در حال هیجان زده به حرکت به جلو با Crum در حال اجرا در این بخش است.

“رئیس Crum یک رهبر بزرگ و رتبه و فایل افسران بزرگ کارمندان” McClendon گفت. “این بخش در یک جای پای محکم و هر کس علاقه مند است در هموار کردن راه به سوی آینده ای روشن به عنوان بخش همچنان در خدمت جامعه است.”

McClendon اضافه شده است که کارکنان از شهرستان های امن هستند ممکن است از آزار و اذیت و تبعیض در حال حرکت رو به جلو و آنها همیشه بوده است.

“ما متعهد به حصول اطمینان از این است که یک محیط کاری امن برای تمام کلیسای جامع شهر را کارکنان” McClendon گفت. “ما باید سیاست ها در محل و زمانی که اتهامات بوجود می آیند, یک بررسی دقیق انجام خواهد شد.”

آفتاب صحرا خبرنگار کریستوفر دامین را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و عدالت کیفری سیستم. او را می توان در رسید christopher.damien@desertsun.com و یا او در دنبال @chris_a_damien.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de