برای چند هفته گذشته هزاران نفر از اسرائیلی ها باید به خیابان آمدند تا به تقاضا است که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر — که چند مواجه است بحران های سیاسی — استعفا دهد.

در طی ماه گذشته اسرائیل دوم coronavirus موج اتحاد spiraled دور از دولت را کنترل کند. اقتصاد این کشور تانک و حدود یک چهارم از نیروی کار بیکار است. نتانیاهو تصویب رتبه بندی در حال سقوط سریع.

آه و او در حال حاضر در دادگاه برای سه تن به اتهام فساد مالی.

اسرائیل نیز تا به حال بی سابقه سه انتخابات مجلس فقط در سال گذشته هر یک نقاشی یک نتیجه بی نتیجه. معامله شد و در نهایت به پس از ماه مارس در انتخابات به ایجاد یک دولت ائتلافی بین نتانیاهو حزب و سیاسی خود را رقیب Benny Gantz — اما این ائتلاف شده است با انتقاد از آغاز به عنوان بیش از حد بزرگ و بیش از حد گران است.

هفته گذشته من نوشت که نتانیاهو در یک وضعیت غیر ممکن است مجبور به تعادل احیای اقتصاد اسرائیل در حالی که به طور همزمان سرکوب موج دوم coronavirus و بازسازی عمومی favorability.

او هنوز هم همه از آن به مدیریت — اما و زخمی در تظاهرات علیه او مطمئن هستیم که کار حتی سخت تر است.

اسرائیلی ها است و باید به خیابان ها برای هفته ها اعتراض نتانیاهو و دولت او برای برخی یا همه از مشکلات تجلی خود را در زیر تماشا کنید. نه هر کس است که لزوما اعتراض به همین دلیل اما بسیاری از آنها خواستار استعفای خود را.

“تظاهرات واقعا در زمان خاموش بیش از دو هفته گذشته یا بیشتر با توجه به وضعیت اقتصادی که در نتیجه همه گیر و دولت را نادرست از موج دوم که برخی از تظاهر کنندگان کراوات تمام راه برگشت به خود نتانیاهو را در جریان مشکلات حقوقی,” Neri Zilber یک تل آویو-بر اساس روزنامه نگار و کمکی همکار در موسسه واشنگتن برای سیاست های خاور نزدیک در اتاق فکر به من گفت.

معترضان که اغلب به درگیری با نیروهای پلیس که انتقاد شده است و پس از ویدئوها نشان پلیس با استفاده از نیروی بیش از حد علیه معترضان منتشر شده در رسانه های اجتماعی. حداقل 34 نفر دستگیر شدند در اورشلیم در روز سه شنبه شب که در آن معترضان نشان داد در خارج از اسرائیل در پارلمان و نتانیاهو در صفحه اصلی. پلیس با استفاده از خودروهای آب برای متفرق کردن جمعیت.

ده ها تن از معترضان زنجیر خود را با هم در صبح روز چهارشنبه مسدود و ورود به اسرائیل در مجلس, اما پلیس به سرعت شکست تا تظاهرات.

Zilber به من گفت که بسیاری از معترضان جوان هستند افرادی که ضربه سخت به خصوص با از دست دادن شغل به دلیل بیماری همه گیر. “افراد جوان باید از خود بپرسید که چه نوع از آینده [آنها] باید در این کشور است. پس از یک بحران اقتصادی همراه با عدم ایمان به سیاسی داده می شود همه اشتباه از ماه های اخیر همچنین اضافه کردن به این که” Zilber گفت.

نتانیاهو شده است نخست وزیر برای 11 سال راست (و 14 سال در مجموع) اما در تازه ترین انتخابات بود کثیف به حداقل می گویند.

تحت اسرائیل سیستم پارلمانی و احزاب مشابه با گرایش سیاسی تشکیل ائتلاف برای رسیدن به اکثریت کرسی در کنست اسرائیل را کشتند. که اتفاق نمی افتد در هر یک از سه انتخابات برگزار شده در طول سال گذشته به همین دلیل است که انتخابات جدید نگه برگزار شد.

در ماه مارس نتانیاهو و حزب لیکود و دیگر احزاب جناح راست برنده 58 از مجموع 120 کرسی در حالی که Gantz آبی و سفید و مرکز سمت چپ و احزاب برنده در مجموع 55 کرسی ترک هر دو بالقوه ائتلاف قادر به ادعای اکثریت.

Gantz و نتانیاهو در حال رقبای سیاسی و Gantz در اصل قول به تشکیل یک دولت است که از مطالعه خارج شدند نتانیاهو. اما به همه گیر را تهدید به شیرجه رفتن به جهان را به بحران Gantz توافق به شکل اضطراری ائتلاف با حریف سیاسی.

پس از هفته ها مذاکرات و شرایط نهایی شد در اواخر ماه آوریل: نتانیاهو و Gantz خواهد چرخش نظر به عنوان نخست وزیر با نتانیاهو شروع کردن و Gantz پس از مصرف بیش از 18 ماه است. دولت ونزوئلا در آوریل 17.

اما ائتلاف دولت — و نتانیاهو از انتخاب مجدد به عنوان نخست وزیر شده است به خوبی دریافت.

Yael Aronoff این Serling صندلی در اسرائیل مطالعات انجام شده در دانشگاه ایالتی میشیگان به من گفت که از آنجا که اسرائیل یک دموکراسی پارلمانی با چندین احزاب عمده سیاسی نتانیاهو تنها به طور متوسط حدود 25 تا 30 درصد از آرا را در انتخابات — وجود دارد “همیشه زمینه ای نقد او از بسیاری از جهات برای بسیاری از دلایل و غضب خود را با او در بسیاری از جبهه ها.”

دولت ائتلاف در خاص شده است lambasted توسط منتقدان پس از یک روز برای آن اندازه بزرگ و شیب دار هزینه و نتانیاهو اصرار اولیه در پرداختن به مسائل دیگر از این بیماری همه گیر مانند الحاق کرانه باختری (که به پایان رسید تا نه اتفاق می افتد).

دولت تنظیم شده است به هزینه مالیات دهندگان اسرائیلی 900 میلیون شکل ($254 میلیون دلار آمریکا) بیش از سه سال آینده. مالیات دهندگان پول را به صندوق شخصی و دفاتر حقوق و مزایای دیگر — حتی چیزهایی مانند شخصی رانندگان و وسایل نقلیه — برای اسرائیل وزیران.

هزینه به طور قابل توجهی بالاتر برای این دولت به طور خاص به دلیل 36 وزیران و 16 معاون وزیر نشسته در این دولت نسبت به دولت گذشته را 21 تا 23 وزیران. Aronoff به من گفت هزینه های سنگین خسته کننده است به خصوص برای اسرائیلی ها که درد و رنج از بحران اقتصادی است.

“بسیاری از مردم عصبانی بودند با پف کرده که دولت تاسیس شد که نشسته بود در ماه مه و اتلاف پول با آن” Zilber گفت. “بسیاری از مردم عصبانی بودند در این واقعیت است که دولت چشم خود را با توپ و برخورد با چیزهایی مانند الحاق و یا معافیت مالیاتی برای نخست وزیر و یا حملات در سیستم قضایی.”

البته نتانیاهو انگیزه ای برای حمله به خود را در سیستم قضایی ناشی از جریان فساد محاکمه آغاز شد که در ماه مه. او تحت تعقیب به اتهام رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد در ماه ژانویه که همه او را انکار می کند.

Yohanan Plesner رئیس جمهور اسرائیل دموکراسی موسسه و عضو سابق اسرائیل در کنست به من گفت که نتانیاهو در دادگاه موجب بی اعتمادی عمومی از نخست وزیر و ترس است که او درگیر در درگیری های مورد علاقه و یا انگیزه های نهان اسرائیل به عنوان رهبر و آن را تنها بدتر شده است با همه گیر سوء مدیریت.

“تا زمانی که coronavirus بحران فوران آن به طور عمده کسانی که اسرائیلی ها که فکر آن را غیر قابل تصور بود که یک وزیر است که به طور همزمان یک متهم در یک دادگاه جنایی [که معترض بودند],” Plesner گفت. “در حال حاضر یک گروه جدید تمام اسرائیلی ها احساس [coronavirus] بحران است [که] ضعیف اجرا شود.”

قبل از coronavirus همه گیر چرخید خارج از کنترل اسرائیل به نظر می رسید که موفق شده اند آن را به خوبی. خود را به اعتبار نتانیاهو ساخته شده صحیح حرکت در ابتدا و قادر به سرکوب اولین coronavirus موج در بهار.

قبل از شیوع این بیماری تا به حال حتی آمار اسرائیل دولت عمل کرده و به سرعت به حالت تعلیق پروازها از چین در ماه های ژانویه و اضافی از کشورهای شرق آسیا در ماه فوریه است. در مارس 18, سفر به اسرائیل به طور کامل مسدود کردن برای همه غیر شهروندان.

اسرائیل در گزارش اول خود را coronavirus مورد در 21 فوریه و در روز این کشور موظف 14 روز قرنطینه برای مسافران بازگشت از ژاپن و کره جنوبی; اجباری قرنطينه تمدید شد به همه بازگشت مسافران در مارس 9.

در اواسط ماه مارس به عنوان صدها نفر از مردم شد تست مثبت روزانه, جمعیت اسرائیل از نزدیک به 9 میلیون (فکر می کنم به اندازه نیوجرسی) وارد نزدیکی کامل مستند با اکثر کسب و کار و مکان های تجمع مجبور به بستن. اسرائیلی ها نیز خواست در خانه بمانند مگر اینکه مطلقا لازم است.

توسط مه روزانه تعداد موارد جدید بود را به پایین دو رقمی — اما برخی از شدید اشتباه معکوس این بیماری همه گیر است البته در اسرائیل است.

آوریل 1, زمانی که اقتصاد همچنان در مستند اسرائیل نرخ بیکاری شروع به پریدن کرد از 4 درصد قبل از وقوع به 24.4 درصد است. بین بحران اقتصادی و مدیریت موفق اولین Covid-19 شیوع دولت در مواجهه با فشار از اسرائیلی ها برای بازگشایی اقتصاد Zilber به من گفت.

مدارس بازگشایی شد و به زودی پس از بیش از 1300 دانش آموزان و 600 اعضای هیات آلوده شد و 125 مدارس و 258 مهد کودک به طور موقت بسته درهای خود را با توجه به وال استریت ژورنال.

شکست دیگری بود که دولت اسرائیل را ندارد آن زمان تا به حال در هنگام شیوع بیماری کنترل شد به توسعه قابل تست و تماس با ردیابی زیرساخت ها است. تماس با ردیابی کمک می کند که شناسایی که ممکن است در تماس با یک Covid-19 حامل و در نتیجه ممکن است در خطر ابتلا به این ویروس کمک کرده است و کشورهایی مانند کره جنوبی و استرالیا شامل مربوطه شیوع است.

نتانیاهو واگذار ترین coronavirus تصمیم گیری برای خود و اغلب به نظر می رسد در ساعات پر بیننده تلویزیون به برقراری ارتباط با اسرائیل به امید برنده شدن در یک پیروزی سیاسی با دست زدن به همه گیر خود را — اما این طرح به پایان رسید تا backfiring با تهاجمی تجدید حیات در موارد Plesner به من گفت.

“تنها مهم ترین تصمیم است که او در خودداری از مصرف یک انتصاب یک نوع از حرفه ای شکل به مدیریت بحران” Plesner گفت.

نتانیاهو مشکلات مطرح سیاسی چالش برای او — و کارشناسان می گویند که نشان می دهد نقاط ضعف خود به عنوان یک رهبر.

نتانیاهو می خواست برای پیروزی در جنگ علیه coronavirus خود را با توجه به Plesner چرا که انگیزه معمولا سیاسی حتی در زمان بحران مدیریت است. Aronoff گفت که نتانیاهو نیز به شدت مشکوک از مردم از جمله خود مشاوران.

او همچنین در برخورد با کمبود شدید اعتماد به دولت در میان مردم اسرائیل. اسرائیل دموکراسی موسسه مطالعه منتشر شده در هفته گذشته متوجه شد که فقط 29.5 درصد از اسرائیلی ها اعتماد نتانیاهو به مدیریت coronavirus بحران — پایین از بالا از 57.5 درصد در اوایل ماه آوریل.

پاسخ دهندگان همچنین خواسته شد تا انتخاب کنید از انتخاب از شش کلمه ای برای توصیف چگونه آنها احساس خود را در مورد دولت coronavirus مدیریت. محبوب ترین پاسخ: “قهر” “نا امید” و “بیگانه.”

چند تن از کارشناسان صحبت کردم گفت که در حال حاضر نتانیاهو نگرانی های اصلی در گذشته از کنترل همه گیر باقی مانده در قدرت و اقامت در خارج از زندان است.

“من فکر می کنم بزرگترین عامل در تعیین آینده سیاسی خود خواهد بود که نتیجه دادگاه” میرا Sucharov اسرائیل یک سیاست متخصص و استاد علوم سیاسی در دانشگاه کارلتون به من گفت.

برخی از کارشناسان به من گفت که بن بست سیاسی در دولت فعلی ممکن است به معنی یک چهارم انتخابات می تواند در افق و اینکه آیا اتفاق می افتد که قبل یا پس از پایان محاکمه اش می تواند مهم باشد.

کنست وظیفه است با عبور از یک بودجه اوت 22, که در حال حاضر مانع سیاسی اختلافات بین نتانیاهو و Gantz. Aronoff به من گفت که نتانیاهو ممکن است در سرمایه گذاری شکست خورده بودجه به ماشه یکی دیگر از انتخابات به امید پیروزی برای جلوگیری از Gantz که قرار است شروع به چرخش خود به عنوان نخست وزیر در ماه نوامبر سال 2021 از مصرف بیش از.

Plesner به من گفت انتخابات باعث خواهد شد ظرف 90 روز از بودجه مهلت اگر آن را ملاقات خواهد بود که چهارمین انتخابات ظرف یک دوره دو ساله. او گفت که می تواند خوب برای نتانیاهو پس از تماس شاهدان در دادگاه نمی شروع تا ژانویه 2021 — اما او می تواند خود را آسیب دیده محبوبیت و تظاهرات توده بدون در نظر گرفتن.

“من فکر می کنم در این نوع از وضعیت که در آن او را در دادگاه طی یک بیماری همه گیر اقتصاد رفتن به پایین وجود دارد تظاهرات در سراسر این کشور علیه او و حتی داخلی در حزب لیکود در حال حاضر رقیب رهبران احساس جسارت به چالش کشیدن او را قطعا شلاق و حتی بیشتر و مشکوک طبیعت خواهد بود و افزایش و حتی بیشتر” Aronoff گفت. “بنابراین ما خواهیم دید که آیا او قادر به مانور سیاسی او به عنوان است که معمولا.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de