حرکت آهسته یک بخش کلیدی از مدرن بصری فرهنگ از آی فون selfies به فیلم. پس چگونه کار می کند ؟

در این قسمت از Vox سالنامه, Vox را Phil ادواردز بررسی چگونگی حرکت آهسته کار می کند و چگونه آن را بخشی از تاریخ سینما — با شروع ابتدا از عکاسی زمانی که پیشگامان مانند اتین-Jules Marey و Eadweard Muybridge کشف شده است که گرفتن تصاویر مورد نیاز گرفتن حرکت بیش از حد.

حرکت آهسته کلیدی بود در روز از فیلمهای صامت هنگامی که دوربین اپراتورها خواهد overcrank دوربین های خود را (به آهسته کردن فیلم) یا undercrank آنها را (به آن سرعت بالا). این آزمایش می تواند طیف وسیعی از مسخره به رویایی. به زودی پس از افزودن صدا, برای تلفن های موبایل در آغوش یک سرعت استاندارد برای فیلم حرکت آهسته شد و حتی بیشتر ابزار مهم است.

به عنوان این ویدئو نشان می دهد, حرکت آهسته نشان داد تا در ورزش قرقره فیلم موزیکال و artsy, فرانسوی, درام. و قبل از اینکه طولانی شد بخشی از عمل-فیلم چشم انداز و همچنین از هفت سامورایی به بانی و کلاید.

امروز ما را برای مسلم است که حرکت آهسته یکی از ابزارهای در دسترس به moviemakers که آیا آنها در حال کار بر روی آی فون یا تلفن های موبایل مجموعه. و آن را احتمالا نمی خواهد متوقف کردن در هر زمان به زودی.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de