در اینجا چگونه می گویند پلیس یک مظنون به سرقت یک خودرو زرهی و سپس موفق به فرار از زندان در طول دوره 30 ساعت

یک مظنون در یک Indio armored car robbery دسترسی به وسیله نقلیه و پس از آن راننده اشتباه او را برای یک همکار اسناد دادگاه می گویند.

این اسناد همچنین جزئیات چگونه مظنون دزرت هات اسپرینگز مقیم فرشته Aleman, 35, فرار از مقامات یک روز بعد در حالی که او در بازداشت در John J. Benoit بازداشتگاه در Indio.

این پیچیده سری از حوادث که میرسد حدود 30 ساعت شروع شد و حدود 1:40 p. m. روز شنبه, پلیس می گویند که Aleman با نزدیک شدن یک Brinks خودرو پارک شده در خارج از مک دونالد در 81-544 بزرگراه 111.

او زدم و در عقب درب و “راننده فکر می کردم این بود که شریک زندگی خود را در تلاش برای به دست آوردن دسترسی و ظهور درب باز” مقامات نوشت: در یک اعلامیه برای افزایش وثیقه.

مظنون وارد خودرو و در زمان سپرده های بانکی کیسه حاوی $140,000, Indio پلیس گزارش شده است. در اوایل این هفته سخنگوی پلیس بن Guitron توصیف این حادثه به عنوان یک “جرم فرصت است.”

خورشید صحرا رسیده به Brinks برای ارایه دهید.

پلیس Aleman در 47-700 جلوگیری از پالومینو دادگاه که در آن او انجام شده بود حیاط کار در یک خانه است که تا به حال هیچ اتصال به او را. Alemán در تلاش برای فرار در حالی که به زندان گرفته شده, با توجه به اعلام.

محققان بانک سپرده کیسه زیر یک جعبه در کم عمق سوراخ در خاک زیادی در شمال پالومینو در نزدیکی شایانی خیابان.

Aleman رزرو شده بود به John J. Benoit بازداشتگاه در Indio و مقامات می گویند که او فرار کرد فقط بعد از 3 p. m. روز شنبه.

ریورساید شهرستان کلانتر محققان گفته اند چگونه Aleman فرار کرد اما یک اعلامیه برای افزایش وثیقه می گوید او فرار کرد در حالی که در حال انتقال به یکی دیگر از امکانات. او را همراهی می کردند بر روی یک اتوبوس که او از طریق وسیله نقلیه دروازه.

تعقیب جنایتکاران در گرفت و مقامات در بر داشت مظنون در اطراف 7:50 بعد از ظهر پنهان شده در یک خودرو در یک منطقه مسکونی.

که نقطه Aleman, گرفته بود خود, نارنجی, زندان jumpsuit اما هنوز عینک خود را دور کمر زنجیره ای با توجه به کلانتر. Aleman بود برای درمان آسیب دیدگی جزئی.

او arraigned چهارشنبه و التماس کرد گناه نیست به اتهام سرقت و فرار مقامات و او را در بازداشت به جای $460,000 وثیقه در رابرت پریسلی بازداشتگاه در ریورساید.

Aleman همچنین استدلال برای یک وکیل مدافع و یک جلسه در این موضوع صورت گرفت. این نوع از جلسات محرمانه رودخانه شهرستان دفتر دادستان منطقه سخنگوی جان هال گفت.

یک Riverside County Superior Court سخنگوی تایید این هفته که Aleman شده بود در بازداشت نامربوط اتهامات تا آوریل است. به قید وثیقه آزاد شد کاهش به $0 به عنوان بخشی از یک ایالت تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus با کاهش جمعیت زندان.

اسناد دادگاه نشان می دهد Aleman دارای سابقه دستگیری و او اخیرا در بازداشت به مدت حداقل دو نامربوط 2019 مورد: باتری در یک نسبی در مارس و سرقت خودرو در ماه جولای. قرار وثیقه برای هر مورد در اصل در مجموعه 5000 $و $175,000 بود.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>