Coachella شورای شهر اعلام نژادپرستی بهداشت بحران اختصاص مراقبت در قانون بودجه

در یک ماراتن پنج ساعت جلسه Coachella شورای شهر در روز چهارشنبه رای به اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی و حل و فصل در مورد چگونگی تخصیص $580,000 در مراقبت قانون بودجه کارگردانی پول برای کمک به ساکنان پرداخت اجاره بها و قبوض آب و برق, حمایت از سازمان های غیر انتفاعی و ارائه سلامت روان کمک.

این شورا همچنین رای به اتخاذ جریمه برای تخلیه غیر قانونی از آتش بازی.

در این شهرستان دریافت $580,000 از مراقبت عمل 2.2 تریلیون دلار فدرال محرک اقتصادی لایحه که به منظور کمک به مردم و کسب و کار و جوامع مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

“این یک تصمیم بزرگ است که چگونه ما در حال رفتن به صرف این پول” Councilwoman جوزی گونزالس گفت.

Riverside County گروه های حمایت صحبت از نیاز به کمک بسیاری در جامعه هستند که پشت در پرداخت اجاره. که زده وتر با این شورا در یک جامعه که در آن بسیاری از ساکنان فرفره کارگران ایم که حقوق از دست رفته و یا در غیر این صورت از دست رفته اشتغال در اقتصاد کاهش پیدا کرده است و در ماه های اخیر.

استدلال بود و نه درست است که بسیاری از افراد در مواجهه با استرس های مالی, اما که استرس های مالی تبدیل به جدی سلامت روانی موضوع است.

“ما می توانیم با استفاده از این پول 50K, 100K به طوری که ما می تواند ارائه به نمایندگان روانپزشکان و…. و کمک به مردم کار را از طریق غم و اندوه روانی است که بسیاری از خانواده ها در حال تجربه” شهردار استیو هرناندز گفت.

“من می دانم که از چند خانواده است که تا به حال شاهد عزیزان خود را در حال مرگ در زوم” او افزود: با اشاره به این واقعیت است که در بیمارستان بستری بیماران اغلب مجاز هر فرد در تماس با اعضای خانواده با توجه به مهار پروتکل های. “من می دانم که از چندین خانواده که نمی توانید برای خداحافظی به عزیزان با در آغوش گرفتن یا نگه داشتن دست خود را در حالی که اعضای خانواده خروجی این زندگی. من می دانم که خانواده های که در حال تجربه یک مقدار عظیم از تروما زیرا شما تنها می توانید 10 تا 15 نفر در مراسم تشییع جنازه و تاثیر بر آنها بزرگ است.”

بیشتر: کلیسای جامع شهر اعلام مالی اضطراری به بحث افزایش غیر قانونی آتش بازی بیش از 4 جولای

بیشتر: Coachella Valley شهرستانها رو 12 دلار در هر ساکن در مراقبت های عمل پول است. مقامات محلی می خواهید بیشتر

هرناندز گفت که او معتقد است که بودجه باید به سمت وکیل که می تواند کمک به ساکنان رو اخراج احتمالی در ماه های آینده به دلیل مشکلات مالی.

شهردار Pro Tem امانوئل مارتینز همچنین پیشنهاد اختصاص بودجه برای کمک ابزار و اشاره کرد که 60 درصد از متخلف ابزار حساب در امپریال آبیاری منطقه هستند و از Coachella Valley.

“کمک ابزار مهم است” مارتینز گفت. “این مهم است که مردم گرفتار هستند و در بدترین موقعیت است.”

در نهایت این شورا موافقت کردند که در زیر به تفکیک:

  • $200,000 برای, اجاره, ابزار و دیگر کمک های اقتصادی
  • 100.000 دلار برای جوانان غیر انتفاعی
  • 50.000 دلار برای کسب و کارهای محلی
  • $80,000 برای سلامت روانی کمک
  • $150,000 برای سازمان های غیر انتفاعی دیگر

حرکت گذشت یک 3-0 رای با هرناندز و Gonzalez ممتنع.

نژادپرستی اعلام کرد بحران بهداشت عمومی

اعضای شورا نیز به اتفاق آرا توافق کردند که در یک قطعنامه اعلام سیستمیک نژادپرستی بحران بهداشت عمومی است که منجر به نابرابری در خانواده و ثبات روانی, سلامتی, آموزش و پرورش, عدالت زیست محیطی و اقتصادی توسعه حمل و نقل عمومی و ایمنی و حبس و مسکن.

این قطعنامه مجددا بر تعهد این شهر را به “پیشرفت عدالت, انصاف و تنوع و شمول است.” حرکت تصویب 5-0.

تعدادی از ساکنان به نام به زوم جلسه به فشار برای حل آن نیز ارائه کمک های مالی خواهد شد که اتصال افراد با سلامت روان و مدیریت مورد خدمات.

“ما برای دیدن ادامه نژاد پرستی در ما Latinx جامعه” گفت: caller ونسا مورنو. “این خوب است.” او افزود: “ما نیاز به محافظت می شود و در همبستگی با مردم ما از رنگ و اعلام کرد که ما ایستادگی در برابر نژادپرستی در شهرستان کوچلا.”

آتش بازی جریمه معرفی

جریمه های سنگین برای آنچه که اعضای شورا به عنوان “آتش بازی خطرناک” هستند که “تهاجمی” و “انفجار در آسمان” در میان کسب و کار جدید معرفی چهار شنبه. آن پیشنهاد شد که جریمه برای در اختیار داشتن چنین آتش بازی شروع می شود در $250 افزایش به $1,000 برای تخلیه و رفتن به عنوان بالا به عنوان $3,000 برای سومین تخلیه جرم.

پیشنهاد شد گردد به عنوان یک متمم به Coachella شهری کد مورد استفاده برای فروش در اختیار داشتن ذخیره سازی و ترشح از آتش بازی در شهر ارضی محدودیت.

Councilmembers با اشاره به چشم انداز مثبت از آتش بازی و استفاده در ماه های اخیر به عنوان ساکنان را صرف مقدار زیادی از زمان در خانه در میان coronavirus بیماری همه گیر. پیشنهاد آن اشاره شده بود و نه به معنای از بین بردن آتش بازی در شهر — فقط خطرناک ترین هستند. این شهر در حال حاضر اجازه می دهد تا “امن و سالم” آتش بازی که پرواز نیست و یا منفجر شود.

“هر کس در کل شهرستان است و نگران آن” Councilmember مگان Beaman-Jacinto گفت. “اما متاسفانه مردم در ادامه به بی توجهی به اثرات آنها بر دیگران است.”

هرناندز اشاره کرد که “آتش بازی پدیده” شد گسترده در سراسر کشور و پیشنهاد تهیه یک نامه برای کنگره ایالات متحده رائول رویز, D, نخل کویر, در تلاش برای دریافت کمک در ساخت چنین آتش بازی کمتر در دسترس در جنوب کالیفرنیا.

“این یک عرضه و تقاضا نوع از چیزی و من فکر می کنم آن را نیز COVID نوع از چیزی” هرناندز گفت. “شما یک مقدار زیادی از ساکنان که خسته هستند و شاید بسیاری از خانه احزاب و بسیاری از کودکان و نوجوانان به خصوص در جوامع ما و آنها تا به فساد است.”

Councilmembers به ذکر آن می تواند دشوار برای به اجرا درآوردن چنین جریمه آن را به عنوان ممکن است دشوار برای پیدا کردن افرادی که در راه اندازی آتش بازی. Beaman-Jacinto همچنین گفت که او به طور معمول در برابر هر نوع جریمه در ساکنان. اما او گفت: اگر هیچ انطباق “من فکر می کنم این جهت است که ما باید برای رفتن.”

Beaman-Jacinto گفت که جریمه برای جشن تیراندازی نیز باید گنجانده شده در متمم قانون اساسی است و در شهرستان باید برخی از منابع به یک کمپین به اطلاع جامعه ای که آتش بازی به عنوان Councilwoman گونزالس قرار داده و آن را “تحمل نخواهد شد.”

حرکت به اتخاذ جریمه گذشت یک 5-0 رای دادن.

اندرو جان یک خبرنگار برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. پیدا کردن او را در توییتر: @Andrew_L_John. ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>