Open Sourced logo

در حال حاضر که فرودگاه در حال خالیتر از آنها تا کنون بوده است که مسافرت هوایی پلت فرم امنیتی روشن است که تطبیق آن با فناوری جدید همه گیر محور اهداف است. در روز پنج شنبه, NHL اعلام کرد که این امر می تواند با استفاده از فن آوری به صفحه بازیکنان و کارکنان در پلی آف و در اوایل این ماه کارکنان 9/11 یادبود و موزه شروع به استفاده از غربالگری پلت فرم اجازه می دهد تا کارکنان در محل. این حرکت جدید در حال نشانه ای روشن است که می خواهد به استفاده از فن آوری خود را به مردم بازگشت به کار و بازگشت به حوادث بزرگ است.

فرض اساسی این است که به طور منظم نمایش با استفاده از جدید روشن به نام سرویس سلامت عبور می توانید نگه داشتن مردم که ممکن است Covid-19 از ترافیک بالا گرفته است. اساسا رویکرد خود شامل استفاده از سیستم های جدید که می تواند به سرعت شناسایی که آیا ممکن است کسی را Covid-19. در حال حاضر این روند می تواند شامل روزانه, سلامت, مسابقه, متوسط اسکن و اتصال کاربران به نتایج آزمایشگاهی خود را — در حالی که همچنین تایید هویت خود را از طریق بیومتریک است که می تواند شامل عنبیه و اثر انگشت اسکن و همچنین تشخیص چهره. این مفهوم در حال حاضر کشیده شده شک و تردید از بهداشت عمومی و حفظ حریم خصوصی ،

این خط جدید از کسب و کار نشان دهنده محوری برای روشن است که بهترین و شناخته شده به عنوان شرکت ارائه می دهد که پرداخت عضویت برای دور زدن امنیت فرودگاه خط. در حالی که هر کس دیگری در گیر آهسته خط انتظار به صحبت می کنند به یک TSA عامل به بررسی مدارک و تایید هویت خود را روشن اعضا می توانند دور زدن خط سرعت و مستقیما به چمدان غربالگری. چرا که در علاوه بر این به پرداخت روشن است حق عضویت مشتریان داوطلب شده اند بیشتر از اطلاعات شخصی خود را به طور عمده خود را از داده های بیومتریک برای کمک به امنیت فرودگاه به سرعت تایید هویت خود را در فرودگاه. از همه مهمتر در حالی که روشن شدن این فناوری شده است, تایید شده توسط وزارت امنیت داخلی آن همان است که اداره امنیت حمل و نقل را (TSA) از قبل بررسی کنید. همانطور که روشن است این است که سریع به نقطه در وب سایت خود آگهی می توانید خرید هر دو.

روشن نیست تنها شرکت هل دادن, مربوط به اینده, گاهی سوال برانگیز فناوری به منظور کمک به ما بازگشت به برخی از حس طبیعی است. دانشگاه ها خواست به دانشجویان قول می دهم که آنها را دانلود غربالگری سلامت برنامه های. تشخیص چهره شرکت های فن آوری را تحت فشار قرار دادند و نسخه های فناوری خود را که مثلا ترکیب “تب-تشخیص است.” برخی از آنها حتی شناور هوش مصنوعی-فعال دوربین است که می تواند اندازه گیری چگونه به خوبی مردم اجتماعی فاصله.

اما روشن و خارج از غرفه به عنوان یک نام تجاری تاسیس که تبدیل به یک نگاه آشنا در پست های بازرسی امنیتی فرودگاه و در حال حاضر کاملا چند از مشتریان. این شرکت ادعا می کند که آن را به تایید هویت بیش از 50 میلیون بار پس از آن مجددا در سال 2010. در آن زمان روشن شده بود به دست آورد و از ورشکستگی بود اما در حال حاضر عامل در حداقل 16 فرودگاه. در حال حاضر روشن تکنولوژی مورد استفاده در بیش از 50 فرودگاه و همچنین به عنوان بزرگ دیگر از جمله سالن های ورزشی و استادیوم ها مانند AT&T Center در سن آنتونیو و American Airlines Arena در میامی.

در حالی که محل توسعه آغاز شده چند سال پیش روشن خود را اعلام کرد سلامت عبور برنامه در ماه مه و در حال حاضر مناظر خود را در مجموعه تعدادی از شرکای تجاری جدید از جمله رستوران ها. روشن سلامت عبور استفاده می شود برای صفحه نمایش کارکنان خدمات مواد غذایی — نگهداری بالقوه افراد بیمار از بازگشت به مشترک مناطق کار از طریق همکاری با رستوران گروه اجرا می شود که از سالاد های زنجیره ای Chopt و تاکو, رستوران دوس Toros که از طریق آن روشن است و در حال حاضر در حال اجرا خلبانان در دو محل. روشن سلامت غربالگری تکنولوژی نیز در حال استفاده توسط 450 اعضای هیات 9/11 Memorial & Museum, که در حال حاضر با استفاده از پلت فرم سلامت مسابقه.

این شرکت جدید با مشارکت NHL معنی خواهد بود که سلامت آن عبور سیستم استفاده می شود برای هماهنگی این فصل برگشتی در ادمونتون و تورنتو, کانادا. به گفته این شرکت این سیستم کمک خواهد کرد که مسیر حدود 3000 افرادی که درگیر از جمله بازیکنان و مربیان و کارکنان پشتیبانی. در مجموع 24 تیم از جمله پیتسبورگ پنگوئن و Chicago Blackhawks هستند انتظار می رود به بازی. خود را اعلام می آید به عنوان سازمان های دیگر مانند NBA و بزرگ سالن مانند دیزنی جهان به نوبه خود به سلامت دیگر طرح های ایمنی در تلاش برای راه اندازی مجدد فعالیت های خود را.

در مورد NHL, ایده نیست فقط به انجام نمایش اما برای ایجاد بسته مینی-اکوسیستم از مناطق امن. در هر شهر که در آن وجود دارد وجود خواهد داشت حداقل 30 فیزیکی نقاط دسترسی که هستند موفق با کیوسک است که به درجه حرارت. پس از ثبت نام هویت خود را در, روشن, را, سیستم های بیومتریک, کسانی که درگیر در پلی آف خواهد بود انتظار برای پر کردن به طور منظم بررسی سلامت پس از خروج از اتاق هتل, نگاهی به عکاسی از خود با تلفن خود را برای تایید هویت خود را و سپس با استفاده از یک کد QR به ثبت نام اطلاعات خود را در کیوسک و خود را متوسط گرفته شده است.

در حالی که این شرکت در حال حاضر ارائه تر به نظر می رسد محدود به سلامت آزمونها و متوسط چک روشن به نظر می رسد تنظیم مقدمات از جمله دقیق تر اطلاعات پزشکی در آن فرآیند غربالگری پایین خط. در وب سایت آن شرکت تبلیغ که “امکانات بی پایان هستند” و اشاره کرد که “واکسن وضعیت” می تواند یک روز گنجانیده شده به ظاهر انعکاس ستیز پیشنهادات برای ایمنی گذرنامه که سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است در برابر.

جای تعجب نیست, طرفداران حفظ حریم خصوصی در حال شک و تردید از جدید روشن سلامت عبور کند که آنها استدلال می کنند واقعا حل مشکل نگه داشتن مساحت عفونی مردم است. اگر هر چیزی که می گویند این سرویس معرفی یک میزبان از نگرانی های حریم خصوصی. آنها نگران هستند که استقرار این سلامت عبور در طیف گسترده ای از سالن می تواند تسهیل ناخواسته و نظارت و همه جا حاضر تبدیل به یک بخشی از زندگی است.

“وادار کردن کسی به ها گسترده اطلاعات پزشکی به بخش خصوصی اجرای پایگاه داده مرکزی است که پس از رفتن به تصمیم می گیرید که آیا یا نه آنها می توانند وارد مکان اقامت یا به طور بالقوه رفتن به محل کار و یا پیدا کردن یک هواپیما که واقعا یک کابوس سناریو” جان Davisson یک وکیل در حریم خصوصی الکترونیکی مرکز اطلاعات گفت Recode.

Kenneth گودمن مدیر دانشگاه میامی موسسه اخلاق زیستی و بهداشت سیاست هشدار می دهد که یک برنامه مانند روشن سلامت عبور می تواند تبدیل به یک شکل از “امنیت تئاتر است.”

“دقیقا همان چیزی است که هر شرکت و رفتن به اطمینان حاصل شود که افرادی که از طریق امنیت آمده به حزب را در هواپیما به رستوران در واقع از ویروس؟” گودمن گفت. “این ایده که تب تشخیص و یا یک مسابقه — که البته شما می توانید از دروغ به رفتن به بهبود ایمنی ما در خیابان و یا در فرودگاه ها یا استادیوم یا هر جای دیگری است که تا کنون به خصوص بر اساس جامد کارشناسی شواهد است.”

آلبرت فاکس Cahn مدیر اجرایی این تکنولوژی نظارت نظارت پروژه به نام به سلامت عبور “کاملا هولناک محصول است.” او اشاره می کند که روشن است هدف نهایی به نظر می رسد بر اساس این فرض است که مردم برای دسترسی به آزمایش منظم است که یک سوال فرض در ایالات متحده است. همچنین کارشناسان بهداشت عمومی هنوز هیچ یک درک کامل از چگونگی Covid-19 ایمنی کار می کند و یا چگونه آنتی بادی آزمون میان باشد باید به معادله.

“پس از 9/11 ما گذشت اورژانس نظارت قدرت ما گفته شد:” نگران نباشید, آنها در حال رفتن به دور در چند سال,'” روباه گفت: Cahn Recode. “از این سال ما هنوز در حال بحث که آیا برای تمدید آنها. ما باید فرض کنیم که هر گونه نظارت زیرساخت های ما ساخت برای پاسخ دادن به این بحران را تبدیل به یک دائم جنبه از زندگی آمریکایی.”

نمایندگان مجلس نیز نگران در مورد آنچه که پاک کردن را انجام می دهند. در ماه مه سنسور. Jeff Merkley و Cory Booker, که به نام برای تنظیم تشخیص صورت با ارسال نامه ای به روشنی خواستار اطلاعات بیشتر در آن همه گیر مرتبط با طرح کسب و کار با اشاره به سلامت عبور در خاص است. سناتور به طور خاص هشدار داد که “تشخیص چهره تکنولوژی خطرات یک حالت غیر قابل کشف, ثابت دولت نظارت است که می توانید یکی را جنبش ها و انجمن ها با سازمان هایی مانند مدارس و اماکن عبادت است.” آنها همچنین ابراز نگرانی در مورد الگوریتمی تعصب که می تواند روشن و غیر قابل دسترس برای برخی از کاربران.

در ماه ژوئن پاسخ به نامه ای از سنسور. Merkley و بوکر, روشن, رئیس, اجرایی, Caryn Seidman-بکر نوشت: “ما نمی انجام منفعل نظارت و ما را جمع آوری و تصاویر غیر عضو است.” او همچنین با تاکید بر انتخاب کردن در طبیعت از روشن شدن سیستم و همچنین تعهد این شرکت برای امنیت. با توجه به سلامت عبور او گفت: “داده های بیومتریک است نه مشترک با کارفرمایان و یا سالن و ما بیومتریک ابزار خود استفاده به عنوان ابزار تشخیصی.” Seidman-Becker همچنین گفت که شرکت او در نظر “نژادی و جنسیتی equitability” هنگامی که انتخاب خود را به صورت الگوریتم های تشخیص که روشن خرید از ارائه دهندگان شخص ثالث.

روشن سخنگو گفت Recode که پلیس و سازمان های دولتی می تواند دسترسی به داده های آن را نظارت و روشن است که نمی خواهد به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی در مورد اعضای آن است.

در همان زمان روشن به نظر می رسد مشتاق برای تبدیل شدن به فن آوری پلت فرم است که اجازه می دهد تا مکان برای بازگشایی هر دو صورت کوتاه مدت و مسافت های طولانی. با وجود نگرانی از طرفداران حفظ حریم خصوصی که شک خدمات را ابزار حفظ حریم خصوصی و حمایت های جدید سلامت عبور سیستم برنده مشتریان بزرگ مانند NHL. و به عنوان فشار برای بازگشت به زندگی عادی ادامه می دهد که می داند که در آن شما ممکن است به اجرا روشن تکنولوژی آینده.

باز کردن منابع ساخته شده است programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de