TKO Grill chef-owner Toronza “Tee” Cozart's menu is inspired by family recipes handed down to her from her mother. - MABEL SUEN

  • مابل Suen
  • TKO کوره آشپز-صاحب Toronza “Tee” Cozart منو الهام گرفته است, خانواده, دستور العمل را به او را از مادرش.

سیاه و سفید, رستوران, روز آغاز امروز و شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر به حمایت های مورد علاقه خود را سیاه و سفید متعلق به رستوران در سنت لوئیس.

رستوران در حال مبارزه در طول همه گیر و بسیاری از آنها در انجام همه آنها می توانند فقط برای زنده ماندن است. این خیلی مهم است که ما از رستوران ها که ما می خواهیم برای باز بماند. یکی از راه های آسان برای پشتیبانی از مورد علاقه خود را (و یا سعی کنید برخی از طعم های جدید) است که به سفارش برخی از carryout مواد غذایی از یکی از سنت لوئیس ” بسیاری از سیاه و سفید متعلق به رستوران.

سیاه و سفید رستوران هفته آغاز شد در هوستون پنج سال پیش و در سال جاری گسترش یافته است در سراسر غرب میانه. این رویداد با هدف حمایت از جامعه با آوردن با توجه به سیاه و سفید متعلق به رستوران و مفید است به خصوص برای رستوران ها که ممکن است بزرگ بودجه های تبلیغاتی.

به دلیل COVID-19 گیر این سال از این رویداد نیز امیدوار به جمع آوری پول برای سیاه کشاورز صندوق اضطراری و رستوران صندوق اضطراری.

برای کمک به آن دسته از سازمان ها و یا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت St. Louis رستوران بازدید BlackRestaurantWeeks.com.

ما بررسی کرده ایم بسیاری از رستوران های شرکت کننده, بنابراین اگر شما می خواهید برخی از بینش به بهترین ظروف به منظور اتمام بررسی ما از نخست 55, TKO, کوره, آشپزخانه, 4AM استیو داغ سگ و بیشتر.

ایمیل نویسنده در jaime.lees@riverfronttimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de