بلند مدت تاخیر تا حدودی ساخته Andaz Palm Springs hotel فرود آمد در دادگاه ورشکستگی با کنترل نهاد برنامه ریزی برای فروش اموال در دادگاه-نظارت فروش در میان 50 میلیون دلار ادعا می کند.

RE پالم اسپرینگز II LLC ظ داوطلبانه فصل 11 ورشکستگی در تگزاس دادگاه فدرال در روز پنج شنبه.

دادگاه براده شامل یک طرح بلوک به اندازه ملک در کف دره عمیق و باریک رانندگی بین شرق آلجو و شرق Amado جاده ها می تواند تا پایان گرفتن خریداری شده توسط McWhinney کلرادو مبتنی بر سرمایه گذاری املاک و مستغلات شرکت.

دادگاه ورشکستگی براده نشان می دهد $36 میلیون رهن در هتل برگزار شده توسط سالن پالم اسپرینگز LLC یک ساخت و ساز های خصوصی وام دهنده است که وارد ساخت و ساز قرارداد وام در سال 2017 به ایجاد RE پالم اسپرینگز دوم عنوان-برگزاری نهاد به اموال.

حدود 14.1 میلیون بیشتر در پیوندها برگزار شد با آخرین پیمانکار عمومی در پروژه SR ساخت و ساز و بیش از یک دوجین پیمانکاران فرعی. چنین پیوندها می تواند مورد مناقشه با چالش ها از بدهکار.

سالن را به دست آورد علاقه کنترل در اموال مارس. در بیانیه ای به خورشید صحرا دونالد براون رئیس جمهور از سالن ساختار Fiances’ شرکت مادر گروه سالن گفت: فصل 11 چیزهایی همراه سرعت.

“به عنوان دارنده ارشد حق رهن در اموال ما در حال حمایت از یک باز و شفاف فرایند فروش تحت هدایت دادگاه ورشکستگی و معتقدند این روند یک گام رو به جلو در نظر داشتن اموال تکمیل شده و باز در سریع ترین شیوه ممکن” براون گفت.

هر چند سالن ساختار مالی حفظ حق رهن در اموال آن انتقال مالکیت آن به یک شرکت به نام r2 مشاوران برای اهداف روند ورشکستگی است. توماس کیم از r2 مشاوران خواهد بود رئیس بازسازی افسر معنی او را سرپرستی ورشکستگی از طرف شرکت.

هتل اصلی توسعه لارنس Rael با رائل توسعه به دست آورد سایت همراه کف دره عمیق و باریک رانندگی در سال 2005. اما طرح اولیه آورده بودند به توقف و رکود است.

پروژه شکست زمین در دسامبر 2015. در حالی که قبل از سند چشم انداز برای سایت درگیر آپارتمانهای بیشتر در حال حاضر طرح ساخت چهار طبقه با 150 اتاق هتل با 26,600 فوت مربع از فضای خرده فروشی.

اما ترکیبی از طرح مسائل و مشکلات مالی متوقف شده پیشرفت است. دعاوی انباشت اشیاء بدست آمده توسط پیمانکاران فرعی که اتهام آنها پرداخت می شود.

باز تاریخ بارها و بارها تحت فشار قرار دادند. نشانه ای از مقابل ملک هنوز اعلام کرد اواخر سال 2019 افتتاح, در حالی که یک هایت سایت تبلیغ باز در اواخر سال 2020 است. Riverside County ملک سوابق نشان می دهد که ارزیابی ارزش در بیش از 20 میلیون دلار به عنوان از ژانویه سال 2020 است.

بیشتر خانه ها در صحرا بودن scooped تا.’ در اینجا که در آن تقاضا شده است بالاترین

بیشتر: دره کسب و کار دریافت $385M در PPP وام. در اینجا چگونه پول توزیع شد به صورت محلی

از تشکیل پرونده ورشکستگی می آید حدود دو ماه پس از پالم اسپرینگز شهر به تصویب شورای شش ماه مهلت ساخت و ساز که در سالن ساختار مالی خواست به منظور گرفتن سهام از اموال و ایجاد یک برنامه به جلو حرکت می کند.

در آن جلسه Councilmember لیزا منچستر گفت: این پروژه در حال تبدیل شدن به “افسانه ای در شهر ما برای عدم انجام” و “آزمایش و فرسوده صبر مردم از پالم اسپرینگز.”

براون از سالن مطمئن باشید این شورا بود که جنبش به نوعی گفت که این طرح “این حرکت رو به جلو به دریافت آن آماده برای ساخت و ساز.”

خرید طرح مشخص شده در این هفته ورشکستگی براده شامل McWhinney اقدام به عنوان یک “وسیله اسب پیشنهاد” به عنوان بخشی از یک دادگاه در آینده حراج به اموال — و یا یک پیشنهاد که مرتب قبل از حراج برای جلوگیری از کم فروش است.

یک طرح را قبل از دادگاه به دنبال داشته McWhinney پرداخت 2.5 میلیون دلار در ایمان خوب سپرده و برگزاری فروش شنوایی در Oct. 7.

با توجه به وب سایت خود را McWhinney سرمایه گذاری املاک و مستغلات شرکت است که “نه تنها باعث ایجاد مقیاس بزرگ پروژه های رویایی اما همچنین توسعه صاحب و مدیریت برتر, درآمد, تولید, خواص.” نمونه کارها خود را شامل حال توسعه بیش از یک دوجین از هتل ها در سراسر ماساچوست, اورگان, تگزاس, کلرادو و کالیفرنیا.

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار محلی و مهمان نوازی و توسعه اقتصادی در Coachella Valley. رسیدن در (760)-567-8458, melissa.daniels@desertsun.com و یا در توییتر @melissamdaniels.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de