کاخ سفید شناسه سنت لوئیس به عنوان COVID-19 مشکل نقطه در جلسه خصوصی

برای بزرگنمایی کلیک کنید Dr. Deborah Birx listed St. Louis among eleven cities that need to take aggressive steps to combat COVID-19 spread. - OFFICIAL WHITE HOUSE PHOTO/ANDREA HANKS

  • رسمی در کاخ سفید عکس/ANDREA هنکس
  • دکتر دبورا Birx ذکر شده در سنت لوئیس در میان یازده شهرستانها که نیاز به اقدامات تهاجمی برای مبارزه با COVID-19 گسترش یافته است.

این مقاله در اصل منتشر شده توسط مرکز عمومی یکپارچگی غیر انتفاعی newsroom مستقر در واشنگتن ،

دکتر دبورا Birx یک رهبر در کاخ سفید Coronavirus نیروی کار هشدار داد دولت و رهبران محلی در تماس تلفنی شنبه 11 شهرستانها عمده شاهد افزایش درصد آزمون آینده را مثبت برای COVID-19 و باید “تهاجمی” مراحل برای کاهش شیوع بیماری خود را.

شهرستانها شناسایی شد, Baltimore, کلیولند, کلمبوس, Indianapolis, لاس وگاس, میامی, مینیاپولیس, Nashville New Orleans پیتسبورگ و سنت لوئیس.

تماس بود و در عین حال یکی دیگر از خصوصی هشدار در مورد جدیت از شیوع کروناویروس داده شده به مقامات محلی و نه عموم مردم. آن آمد کمتر از یک هفته پس از مرکز عمومی یکپارچگی نشان داد که کاخ سفید وارد یک گزارش مفصل نشان دادن 18 متحده شد و در “منطقه قرمز” برای coronavirus موارد اما انتشار آن publicly.

افزایش تست مثبت — یک شاخص است که یک جامعه ندارد, شیوع تحت کنترل — باید انتظار داشت در مناطقی که بازگشایی شد و رشد آرام تر در مورد اجتماعی فاصله اقدامات گفت: اپیدمیولوژی دانشگاه هاروارد لایحه Hanage. او گفت: هشدارها و اطلاعات از کاخ سفید باید ساخته شده است.

“این یک بیماری همه گیر. شما می توانید آن را پنهان در زیر فرش” او گفت:. “بهترین راه برای مقابله با یک بحران یا یک فاجعه طبیعی است که به طور مستقیم با مردم برای به دست آوردن اعتماد خود را و به اطلاعات آنها نیاز به تصمیم گیری برای خود و جوامع خود.”

Birx گفت: صدها نفر از اورژانس مدیران و دیگر دولت و رهبران محلی که آنها باید سرعت عمل برای جلوگیری از شیوع بیماری. میان او توصیه شد برای ردیابی تماس های از بیماران آزمایش مثبت برای COVID-19 در مناطقی که تست مثبت است.

“هنگامی که شما برای اولین بار است که افزایش در تست مثبت است که زمانی که شروع به کاهش تلاش های” او گفت: در یک ضبط به دست آمده توسط cjr. “من می دانم که آن را کوچک ممکن است و شما ممکن است می گویند که تنها رفت و از 5 تا 5 و نیم [درصد] و ما میخوایم صبر کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد.’ اگر شما صبر کنید یکی دیگر از سه یا چهار و یا حتی پنج روز شما شروع به دیدن یک افزایش چشمگیر در موارد.”

Birx گفت: دولت فدرال بود با دیدن تشویق کاهش در آزمون مثبت در مکان هایی مانند دالاس و سن آنتونیو اما هشدار داد که شیوع در Sunbelt در حال حرکت بود شمال.

“آنچه در آغاز بسیار به عنوان یک جنوبی و غربی اپیدمی شروع به حرکت می کند تا سواحل شرق به تنسی آرکانزاس به میسوری در سراسر کلرادو و بدیهی است که ما در حال صحبت کردن در مورد افزایش می یابد در حال حاضر در بالتیمور,” او گفت:. “این واقعا مهم است که همه پس از این و مطمئن شوید که آنها در حال تهاجمی در مورد کاهش تلاش است.”

این معلوم نیست که شنیده هشدار و دعوت شد به این تماس بود که به میزبانی کاخ سفید دفتر امور بین دولتی و بسته به فشار دهید. بالتیمور و کلیولند شد دو تا از شهرستانها Birx هشدار داده بودند رو به افزایش تست مثبت اما یک سخنگوی کلیولند دفتر شهردار نانسی Kelsey-کارول گفت: آنها نمی توانند در تماس است. و بالتیمور در بخش بهداشت و درمان رهبران نمی دانم در مورد آن, آژانس, سخنگوی آدم Abadir گفت: در یک ایمیل. که شهر امروز اعلام کرد یک ماسک اختیارات و محدودیت های جدید در داخل سالن ناهار خوری.

آزمون مثبت نرخ نشده اند ممکن است به برخی از مقامات منتخب. برای مثال پنسیلوانیا در حال حاضر علنا گزارش می دهد که داده ها توسط شهرستان.

Birx هشدار یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را از سر گرفت تلویزیونی coronavirus جلسات. رئیس جمهور ارائه rosier تصویر از این بیماری همه گیر از Birx با تمرکز بر نمونه هایی از پیشرفت در مبارزه با این ویروس مانند درمان بهتر با مواد مخدر remdesivir.

تماس خود را نیز در همان روز که دموکراتیک رهبر اقلیت سنا سناتور. چاک شومر گفت: در طبقه سنا که او و رهبر جناح اکثریت مجلس نانسی پلوسی اصرار کرده بود بیشتر اطلاعات شفافیت در دیدار با رئیس ستاد علامت مراتع. شومر گفت: آنها فشار برای تصویب قانون “اطمینان حاصل شود که COVID-19 داده است به طور کامل شفاف و قابل دسترس و بدون هر گونه دخالت از دولت است.”

و در روز سه شنبه سابق CDC مدیر تام فریدن و همکاران منتشر شده یک لیست از نقاط داده ها آنها می خواهم متحده برای انتشار در زمان واقعی استاندارد به مقامات و ساکنان اطلاعات بهتر.

“آن را نه فقط در افرادی که در حال برگزاری اداری که نیاز به تصمیم گیری گفت:” کیتلین رودخانه متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز در تماس با خبرنگاران. “بیشتر است که ما می توانیم ارائه اطلاعات به مردم به حفظ خود و خانواده خود را امن و بهتر خواهیم بود.”

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در Birx هشدار, و نه آن پاسخ تکرار سوالات بیش از چند روز از تمامیت چرا آن را به حال ساخته شده “منطقه قرمز” گزارش ، Birx گفت: در تماسی که گزارش هفتگی فرستاده شده بود به فرمانداران برای چهار هفته است. یک کارمند برای یک فرماندار گفت رئیس خود را تنها در این بخش از گزارش مربوط به دولت و نه کل گزارش.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>