Vergil Ortiz جونیور قادر به قطار در داخل یک باشگاه ورزشی برای بیش از یک ماه به عنوان او آماده برای مهم ترین مبارزه خود را جوان حرفه ای بوکس حرفه ای.

22 سال شکست نخورده سبک وزن نمی رسید یک کیسه مشت زدن به صورت هفته. او نمی مشاجره با هر کسی و او حتی خود را معمول سفر به رودخانه برای اردوگاه های آموزشی.

به جای او زد خیلی انداخت و هزاران نفر از مشت در یک جفت از بوکس دستگیره با پدرش در خیابان خارج از خانه خود در گرند پریری تگزاس.

آن را مرتب کردن بر اساس مانند راکی آموزش در سیبری در فیلم Rocky IV.

“این عجیب و غریب زن و شوهر از ماه, این نیست, معمولا چگونه اردوگاه های آموزشی به گفته اورتیز که شما گام به حلقه در برابر سامی وارگاس در روز جمعه در فانتزی چشمه توچال کازینو در Indio عنوان سرمقاله روزنامه بوکس بازگشت به جنوب کالیفرنیا در میان مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

جمعه کارت خواهد بود که برای اولین بار برای جوایز پسر طلایی و جریان آن شریک DAZN در سال به عنوان, رویدادهای ورزشی, ناپدید شده اند. بدون فن خواهد بود و مجاز به شرکت در شش کارت مبارزه و آن را بر خلاف هر گونه دیگر رویداد این منطقه تا کنون میزبان.

چند خواهد شد که در این ساختمان در طول مبارزه از جمله خبرنگاران و عکاسان باید آزمایش پنج شنبه و قرنطینه در سایت یک شبه و در تمام طول روز جمعه.

بیشتر: Canelo Alvarez بعدی مبارزه می تواند در Indio, پروموتر Oscar De La Hoya می گوید.

بیشتر: کالیفرنیا coronavirus: Riverside County اعداد و آخرین نقشه

اورتیز گفت که او نگران نیست در مورد مبارزه بدون طرفداران در حضور. بوکسورهای انجام این کار تمام وقت در طول مبارزه در بدنسازی, او گفت:, و اضافه کرد که اغلب کسانی که رقابتی ترین دور یک جنگنده می بیند.

“من ممکن است حتی آن را می گویند که آن را بهتر از” اورتیز گفت. “آن خواهید بود و بیشتر خام شما می توانید شنیدن تمام grunts همه سر و صدا و قضات نمی خواهد بیش از حد تحت تاثیر قرار توسط طرفداران از آنجا که وجود خواهد داشت نه هر گونه.”

پسر طلایی اجرایی Oscar De La Hoya, سالن از شهرت بوکس تبدیل پروموتر گفت که او پیش بینی بسیاری از چشم ها به تماشای کارت در جریان زندگی می کنند. که می تواند در بخش های بزرگ به دلیل اورتیز که آموزش دیده در Indio برای یک بار و جمعی استعداد بر روی کارت.

اورتیز (15-0, 15 knockouts) وارد این سال در یک دوره به طور بالقوه مبارزه در عمده ریسک بالا تقلا مدتی این سال است. که با تغییر این بیماری همه گیر. او در مارس 28 matchup با Vargas — آنها De La Hoya به عنوان “هیچ پیاده روی در پارک” — لغو شد و Ortiz نشده است ساخته شده و اولین حضور خود را از سال در حلقه.

“من شده است به دنبال به جلو به آن” اورتیز و افزود: “این دیوانه چه بد من می خواستم به بازگشت به حلقه.”

وارگاس (31-5-2 14 کوس) خواهد بود Ortiz سخت ترین رقابت نشده است. وارگاس شده است در حلقه با قهرمان جهان امیر خان دنی گارسیا و Errol اسپنس jJ., و رفت و فاصله با خان در سال 2018 است.

De La Hoya معتقد است که اگر Ortiz یک پیروزی قانع کننده بیش از وارگاس او می تواند بسیار احتمالا عظیم مبارزه در انتظار او بعد از این سال.

“اگر او ضربه حریف خود را در این 24th, پس از آن من واقعا نظر قرار دادن او در مسابقات قهرمانی جهان مبارزه در مبارزه بعدی خود را” De La Hoya گفت: از Ortiz.

بزرگترین چالش برای ساخت است که اتفاق می افتد این است که هیچ یک از زمان سبک وزن قهرمان در حال امضا توسط پسر طلایی. که البته نیاز به یکی دیگر از پروموتر به موافقت با قرار دادن یکی از قهرمان جهان بوکسورهای را به یک جلسه با Ortiz خواهد شد که به سیستم وارد شده اند فقط 16 حملات.

De La Hoya گفت که آن را می تواند انجام شود. او در حال حاضر مشغول به کار در رابطه با رتبه های بالا را در باب Arum — که به ترویج سبک وزن قهرمان ترنس کرافورد و تاریخ و سبک وزن titlists جاش تیلور و خوزه رامیرز. De La Hoya گفت که او معتقد است که او می تواند کار با آل Haymon که ترویج 147-پوند titlists Manny Pacquiao و اسپنس جونیور

“ما باید برای رسیدن به آل Haymon و چالش پایدار خود را از مبارزان که او طول می کشد مراقبت از که او منطبق تنها در میان خود محصول از مبارزان که بد است برای ورزش بدیهی است که” De La Hoya گفت. “اما من فکر می کنم یک راه وجود دارد از به چالش کشیدن این بالا و ساخت بهترین دعوا.”

De La Hoya گفت که به دلیل coronavirus و عدم بوکس در حال حاضر در حال پخش و یا در تلویزیون او معتقد است بیشتر مروج خواهد بود مایل به کار با هم به دعوا بزرگ که به نفع ورزش است.

De La Hoya گفت که Ortiz, پس از دور شدن از ورزشگاه و گلابی برای مدت طولانی خواهد بود گرسنه و مشتاق به نشان می دهد که چقدر او آماده است برای کسانی که دعوا می آیند شب جمعه است.

“او می تواند در برابر دنی گارسیا?” De La Hoya پرسید. “او می تواند در مقابل Errol اسپنس? او می تواند در برابر هر سبک وزن خارج وجود دارد ؟ کاملا.”

De La Hoya افزود: “من معتقدم که Vergil را ضرب و شتم هر سبک وزن در جهان امروز است.”

اورتیز می گوید که او آماده است و اگر این فرصت را می آید.

“من وجود دارد,” او گفت:. “من واقعا احساس می کنم مثل من وجود دارد, من آماده هستم برای این عنوان جهان عکس. آن را فقط آنها مایل به من فرصت؟”

اندرو جان را پوشش می دهد, ورزشی برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. پیدا کردن او را در توییتر: @Andrew_L_John. ایمیل او را در andrew.john@desertsun.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de