مغلوب ساختن پیشی جستن استقرار ماموران فدرال در پورتلند است که دقیقا چگونه به پلیس تظاهرات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ناراحت است که ضد نژاد پرستی و ضد خشونت پلیس و معترضان باقی می ماند در خیابان های شهرهای آمریکا. او را مقصر می داند رهبران محلی عمدتا دموکرات برای انجام نمی دهد به اندازه کافی برای سرکوب ناآرامی که او به طور معمول به تصویر می کشد که به مراتب خشن تر از آن واقعا است.

محلی و مقامات دولتی باید “تسلط” تظاهرات خشونت آمیز او می گوید: با استفاده از قریب به اتفاق نیروی برای جلوگیری از هر کسی از مقابله با اجرای قانون دوباره. “شما باید به تسلط و یا شما شبیه یک دسته از پرشهای شما باید به دستگیری و سعی کنید مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن به ما گفت: فرمانداران در ماه ژوئن تماس تلفنی. “شما لازم نیست به بیش از حد مراقب باشید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و قرار است نظریه خود را به عمل در پورتلند, اورگان, جایی که او فرستاده می شود ماموران فدرال در اوایل ماه جولای اسمی برای محافظت از اموال فدرال در شهر, اما واقعا برای قرار دادن تظاهرات که باید برای چند هفته به طول انجامید.

مقامات از گشت مرزی ایالات متحده و دیگر آژانس های فدرال بسیاری از آنها به خوبی آموزش دیده برای دست زدن به تظاهرات توده ای را به ضرب گلوله معترضان در سر با “کمتر کشنده” مهمات راه اندازی گاز اشک آور و بازداشت شهروندان به دور از اموال فدرال پس از تعقیب آنها در بینام و وسایل نقلیه.

این مشکل برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که اغوا کننده منطق سرکوب تظاهرات با استفاده از نیروی عظیم ثابت کرده است معیوب. بیشتر از پورتلند ساکنان در خیابان ها در حال حاضر نسبت به قبل ماموران فدرال وارد و خشونت باید علامت رو به بالا نه رو به پایین. با وجود این نتایج مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نشان می دهد هیچ نشانه ای از تغییر دوره در پورتلند و حتی ممکن است صادرات این استراتژی به دیگر شهرهای بزرگ آمریکا مانند شیکاگو است.

زمانی که گزارش فدرال پاسخ به پورتلند تظاهرات این هفته من مصاحبه دانشگاه ایالتی آریزونا ادوارد مگوایر. او همکاری خوبی در نظر گرفته کتاب راهنما در مورد نحوه پلیس باید رسیدگی به اعتراضات بر اساس تحقیقات از رویدادهای گذشته در ایالات متحده و سراسر جهان است. آنچه او به من گفت پس از آن بود که این حوادث در پورتلند نیست تعجب — در واقع آنها به احتمال زیاد به رخ می دهد دقیقا به این خاطر تهمت ایده یکسره به کارگیری خشونت برای سرکوب تظاهرات عقب مانده است.

من به نام مگوایر دو روز بعد به حفاری عمیق تر به دقیقا به همین دلیل است که مورد بود. معلوم می شود پلیس در واقع نیاز به اتصال با تظاهرکنندگان اجازه دادن به آنها را می دانم که آنها وجود دارد برای محافظت از اول خود را اصلاح حقوق و امن نگه داشتن آنها.

این وظیفه را باید به مقامات محلی و نه فدرال آنهایی که از آنجایی که آنها باید در حال حاضر برخی از روابط با جامعه. اما اگر ماموران فدرال آمده در آنها نباید هدف این وضعیت را تشدید کند. “شما نیاز دارید را به نفع خود قلب و ذهن” مگوایر مصرانه از مقامات.

ما گفتگو ویرایش شده برای طول و وضوح زیر است.

Alex Ward

چرا پلیس و دولت فدرال رویکرد رفته تا اشتباه در پورتلند?

ادوارد مگوایر

این بخشی از یک مشکل بسیار بزرگتر. به طور کلی در ایالات متحده در حال آماده شدن ماموران پلیس به صورت شدید تر end مدنی اختلالات: شورش. ما به طور معمول انجام یک کار خوب از آنها را آماده برای کمتر شدید end مدنی اختلالات اساسا هر جمعیت صورتی که نه تفویض به تمام عیار ضد شورش.

که تحت تاثیر افسران تفکر در این موارد که یک موضوع مهم. آنچه ما می دانیم از جمعیت روانشناسی و فقط چند دهه از مطالعه این مسائل این است که زمانی که پلیس در آماده سازی برای درمان این نوع از حوادث به عنوان شورش آنها در واقع می تواند تحریک یک شورش.

Alex Ward

بنابراین برنامه ریزی و آماده سازی برای قرار دادن یک شورش که در آن یک وجود ندارد در واقع ممکن است پایان دادن به ایجاد یک.

ادوارد مگوایر

درست است. آنچه که ما نیاز به انجام این کار در دست زدن به این اعتراضات پس از آن است که واقعا درک نه تنها چگونه جمعیت تابع بلکه چگونه جمعیت واکنش نشان می دهند به آنچه که پلیس انجام دهد. آنچه که ما در حال حاضر توسط سازمان های اجرای قانون تحت وزارت امنیت داخلی در پورتلند فقط نادیده گرفتن همه چیز ما در مورد چگونه به انجام اعتراض پلیس حق است.

پورتلند شهردار تد ویلر پس از قرار گرفتن در معرض گاز اشک آور شلیک شده توسط فدرال افسران در حالی که حضور در یک اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی در مقابل علامت O. هتفیلد ما دادگاه در 22 ژوئیه سال 2020 در پورتلند اورگان است.
ناتان Howard/گتی ایماژ

Alex Ward

اما به اعتراف وجود دارد اغوا کننده منطق به اجرای قانون در پاسخ به زور به یک, اعتراض به جلوگیری از مشارکت بیشتر. به علاوه در پورتلند شده اند وجود دارد برخی از موارد افراد تنظیم آتش سوزی و غارت فروشگاه ها و پرتاب سنگ در مقامات فدرال. که خشونت و به نظر می رسد بصری برای دیدار با این خشونت با قدرت قریب به اتفاق قربانیان پس از آن متوقف می شود.

در عین حال شما می گویید که استدلال — که به ظاهر ساده به عنوان آن را برای تلفن های موبایل — آیا موثر است ؟

ادوارد مگوایر

پورتلند جذاب مورد مطالعه به دلیل شدت اعتراضات و اعداد در خیابان به حال کاهش بسیار قابل ملاحظه ای قبل از اجرای قانون فدرال نشان داد. شی پرتاب آتش, تنظیم, گرافیتی — که به طرز چشمگیری افزایش یافته و پس از مقامات فدرال وارد است. بنابراین من فکر نمی کنم هر کسی می تواند این استدلال که مقامات فدرال به شهر آمد و همه چیز بهتر است.

فقط نگاهی به برخی از موارد نقض امنیت داخلی ذکر شده در جولای 16, بیانیه. قبل از مقامات فدرال وارد, اما نه همه از آنچه که آنها اذعان شده بود نقاشی های دیواری.

وزارت امنیت داخلی

پس از اتمام بخش های بعد از این بیانیه پس از اجرای قانون وارد — و شما خواهید دید که نقض جدی تر شد.

وزارت امنیت داخلی

این است به طور کامل سازگار با آنچه ما در مورد جمعیت, پلیس, و در راه های بسیاری چه مقامات فدرال باید فقط برای من انجام می شود نشان داده شده است همه از این نظریه که من در مورد صحبت در کتاب راهنما برای پلیس. آنها انجام یک کار فوق العاده از نشان دادن همه چیز را که من می گویم نه.

Alex Ward

و چه کسانی که چیزهایی را که نباید انجام دهید ؟

ادوارد مگوایر

خوب اولین چیزی که به نگه داشتن در ذهن است که این حوادث هستند بهترین کار گرفته شده توسط مقامات محلی و نه فدرال هستند. به همین دلیل است که در واقع بسیار ساده است: اگر پلیس محلی در حال بازی این بازی به درستی از آنها در حال حاضر باید یک ارتباط با رهبران جنبش اعتراضی و همچنین دیگر عدالت اجتماعی شدند.

امید است که با داشتن این نوع از روابط و مانع از وضعیت فزاینده در وهله اول. اما اگر آن را شروع به اشتباه مقامات می تواند اهرم آن موجود روابط به بجوش و خروش آمدن همه چیز را بسیار به سرعت.

Alex Ward

مفهوم آن این است که خارج مقامات نمی خواهد که توانایی رسیدن به آزرده گروه به راحتی در نتیجه ارائه آنها کمتر موثر است. درست است ؟

ادوارد مگوایر

دقیقا. موارد وجود دارد زمانی که پلیس در حال پاسخگویی به حوادث با جمعیت بزرگ و آنها احساس شاید آنها در حال از دست دادن کنترل کمی. که اتفاق می افتد. در این موارد آنها تماس برای “کمک های متقابل” که اجازه می دهد تا آنها را به خارج از نیروهای خود را برای حمایت از آنها — اما اغلب کمک های متقابل شرایط تا پایان عطف بد.

فقط نگاهی به آنچه اتفاق افتاده در طول سال 2014 اعتراضات در فرگوسن میسوری است. ما شاهد حدود 50 یا 60 سازمان های اجرای قانون در پاسخ به این وضعیت که همه باید به طور کامل و آموزش های مختلف و فرهنگ ها و تجهیزات سیاست ها و روش. وجود دارد این معجونی از پلیس در آینده از حوزه های قضایی متعدد است که اغلب یک دستور غذا برای فاجعه است.

که در آن ما به طور معمول با دیدن پلیس به شدت: نیروهای خارجی در آینده نه دانستن منطقه یا مردم و عدم انجام این کار به درستی.

Alex Ward

من یک نمونه از زمانی که پویا شما صحبت کردن در مورد — پلیس محلی تشکیل روابط نزدیک با اعتراض رهبران و بدون کمک از خارج — به خوبی کار می کرد.

ادوارد مگوایر

در سال 2011 اشغال وال استریت در زمان بیش از پایونیر پارک در سالت لیک سیتی. پلیس و رهبران اعتراض هدفمند تشکیل یک رابطه تا وضعیت باقی خواهد ماند صلح آمیز تر از آن تا به حال در شهرهای دیگر. زمانی که من مصاحبه پس از آن معاون رئیس من او را پرسید که چگونه او قادر به حفظ صلح است. پاسخ خود را, و من paraphrasing بود: “من در گالن قهوه برای آن دسته از بچه ها.”

حق در سراسر از پارک بود یک کافی شاپ بود و او به طور معمول به اعتراض و گرفتن رهبران جنبش وجود دارد. او همیشه صحبت کردن با آنها و پرسیدن “چه نیاز دارید ؟ هر چیزی اشتباه رفتن? وجود دارد هر چیزی که من نیاز به کار بر روی? وجود دارد هر چیزی من می تواند ارائه می کند؟” این نوع از فردی پویا چیزی است که توقف خشونت است.

چادر در پیشگام پارک در طول اشغال شهر سالت لیک اعتراض نوامبر 11, 2011 در سالت لیک سیتی ایالت یوتا است.
جورج فری/گتی ایماژ

Alex Ward

اما می گویند وجود دارد خشونت است. خرید قهوه برای مردم لزوما رفتن به انجام این ترفند آن است ؟

ادوارد مگوایر

به من اجازه استفاده از یک قیاس شخصی: I have a 9-year-old daughter. اگر من چیزی اشتباه او را برای رفتن به تماس من در آن است. اگر او شروع به فریاد من از آن خواهد شد یک پاسخ نامناسب در بخشی از من شروع به فریاد حق را در او. شما نمی افزایش تنش در پاسخ به دیگر داشتن ramped تا تنش است. آن را فقط کار نمی کند.

و اگر آن کار نمی کند در یک وضعیت با دختر من آن را بدیهی است که رفتن به کار در یک جمعیت-کنترل وضعیت است که سفارشات از قدر پیچیده تر است.

Alex Ward

پس چه باید مقامات فدرال در پورتلند و یا در جای دیگر انجام می شود به جای تشدید تنش ها?

ادوارد مگوایر

اگر شما یک مقام مسئول در برخورد با زیردستان در حال حاضر مانند فدرال و محلی افسران در پورتلند برخورد با معترضان هستند — آنچه شما باید انجام دهید این است که کاهش تنش است. آرام همه چیز را و می دانم که آنچه شما انجام می دهند کار نمی کند. که طول می کشد یک نوع فروتنی اما با در نظر گرفتن یک گام به عقب خواهد شما را متوجه شما مشکل بدتر نه توقف و desisting از وضعیت موجود.

مقامات نیاز به درگیر شدن در تن و تن از ارتباطات است. آنها نیاز به رسیدن به اعتراض جوامع و می گویند: “هی بدیهی است که این کار نمی کند. ما نیاز به بحث در مورد چگونه به کاهش تنش ها در اینجا.” درگیر شدن در یک نرم dialogue کلیدی است.

Alex Ward

مطمئنا وجود خواهد داشت لحظات زمانی که بازداشت نیاز می شود ساخته شده است. چگونه ممکن است که تاثیر امیدوار-برای تعارف?

ادوارد مگوایر

اگر وجود دارد افرادی که درگیر در خشونت, البته آنها باید دستگیر شود. اما اگر تنها پاسخ به خشونت و یا سایر اشکال رفتار غیر قانونی است و با عجله در و را بازداشت آن بدتر خواهد شد.

معتبر مقام مسئول در پلیس تظاهرات است که نشان می دهد پلیس نباید بازداشت افرادی که درگیر در خشونت و یا صدمه به اموال. در واقع آن مخالف: هنگامی که مردم مشغول هستند که نوع رفتار آنها باید دستگیر و ترجیحا در حال حاضر ،

اما در اینجا چیزی است که تقریبا هر آژانس پلیس نتواند: فقط چیزهای زیادی وجود دارد اتاق را برای شایعات و اطلاعات غلط در یک جمعیت رویداد — به خصوص در حال حاضر ناراحت پلیس — که مقامات باید واقعا با کیفیت بالا و سیستم آدرس عمومی که توسط آنها می توانید با برقراری ارتباط با جمعیت است.

معترضان مقابله با مارشال فدرال به طور مستقیم در پورتلند اورگان در 21 ژوئیه سال 2020 است.
جان Rudoff/Anadolu Agency via Getty Images

ارتباطی رخ می دهد که از طریق این سیستم نه تنها باید اجرای مربوط به ارتباطات است. چه جمعیت نیاز در آن لحظه است که اعتبار که کسانی در میان آنها هستند که رفتار مسالمت آمیز و قانونی و ابراز اول خود را اصلاح حقوق هنوز هم مجاز به انجام آن است.

که آنچه معترضان نیاز به اعتماد به نفس در: که اگر ما در اینجا ورزش ما حقوق این knuckleheads نمی خواهید به ما شلیک با گلوله های لاستیکی و مواد شیمیایی. قوی ترین شکل ارتباط پلیس می تواند در تعامل است که به معترضان اجازه می دانم که آنها را تسهیل خواهد کرد یک معترض حق وجود داشته باشد و رفتار مسالمت آمیز و قانونی. این پیام باید بفهمم که کسانی که در میان جمعیت که انتخاب می کنید برای شرکت در خشونت و صدمه به اموال دستگیر خواهد شد.

که فقط نیاز به یک روال و تکرار پیام. و اگر بازداشت شده است مقامات باید به این جمعیت چرا آنها بازداشت شده کسی چرا که در غیر این صورت اطلاعات غلط پخش خواهد شد.

Alex Ward

به نظر می رسد این روزها که بسیاری از دفاتر پلیس را درک نمی, نوع راهکار شما فقط توصیف و یا پژوهش در پشت آنچه در واقع متحرک جمعیت آنها. چرا آنها برای یادگیری بسیار ساده درس ؟

ادوارد مگوایر

برخی مطمئنا انجام دهد. من به طور اتفاقی از صرف ناهار با یک مقام رسمی از توسان اداره پلیس و من به ذکر من مطالعه جمعیت تظاهرات و پلیس. ناگهان او شروع به صحبت کردن در مورد “هویت اجتماعی” مدل و پیامدهای آن برای اعتراض پلیس در ایالات متحده است. من می خواستم به پرش به بیرون از جای من و تشویق. این اولین بار بود که تا به حال برای من اتفاق افتاده.

منظور من, من می دانم که برخی از افسران دانم این مسائل چرا که من آموخت, آن, آنها, اما این اولین بار است که من شنیده ام از یک افسر فقط پیدا کردن راه خود را به این ادبیات. به وضوح برخی از دیدن ابزار آن را بهتر کردند.

Alex Ward

چه هویت اجتماعی ،

ادوارد مگوایر

بر اساس اعتبار پژوهش اجتماعی هویت مدل نشان می دهد مردم در جمعیت های مختلف اجتماعی قرار گرفته است. این ایده در واقع این است که ما همه باید, چند, مختلف اجتماعی قرار گرفته است. من و شما به اشتراک گذاشتن یک در واقع: ما در حال Red Sox طرفداران. اما اینکه در یک جمعیت می توانید تغییر دهید که لحظه ای ما را زودگذر هویت در جمعیت وقایع است.

در اینجا یک حکایت بزرگ فقط در این نقطه: من در واشنگتن, DC, تماشای اتباع [بیس بال] بازی. من نه از اتباع فن در همه بدیهی است اما من رفتم با دوستان. به هر حال یک اتباع بازیکن ضربه اجرا خانه و من به طور موقت از دست ذهن من است. من ایستاد. من فریاد. من فریاد شد.

وقتی که من نشستم متوجه شدم چه اتفاقی افتاده است. حال در این ورزشگاه در میان اتباع طرفداران من غوطه ور در جمعیت اطراف من. در آن لحظه من اتباع فن و با من به اشتراک گذاشته است که هویت با کسانی که در اطراف من.

بنابراین هر کسی می تواند نشان می دهد تا به یک اعتراض با یک تعداد نامحدود از هویت های اجتماعی. اما در یک جمعیت رویداد شما می تواند به شدت تحت تاثیر هویت های اجتماعی از مردم در اطراف شما. است که می گویند این اثر مسری و یا از پیش تعیین شده, اما آن اتفاق می افتد.

Alex Ward

من می خواهم فرض کنیم که اگر اجرای قانون حملات جمعیت است که سهام یک حس هویت جمعیت احساس خواهد شد حمله به عنوان یک واحد.

ادوارد مگوایر

بله و آن را معکوس. تظاهرات معمولا متوسط معترضان در آنها افرادی که به طور کلی صلح آمیز مطیع قانون و نیستند در معرض ابتلا به درگیر شدن در خشونت و یا صدمه به اموال. البته نیز وجود دارد که به طور معمول برخی از آنارشیست ها و یا افراد آماده به علت مشکل. در این میانه و مشکل ممکن است توافق بر سر تاکتیک اما آنها حداقل سهم یک علت.

اگر اجرای قانون حملات این گروه به عنوان یک کل برای اقدامات چند مشکل در این میانه می توانید شروع به در آغوش گرفتن و یا حداقل درک یا درک — استراتژی از کسانی که رادیکال تر. که در آن نقطه, جمعیت روانشناسی شیفت.

این یک نکته کلیدی است و که در آن من توصیه می شود رویکرد واقعا به بازی می آید: اجرای قانون باید می خواهید برای جلوگیری از این تغییر. شما می خواهید میانه به ماندن متوسط است. شما نمی خواهید زودگذر اجتماعی هویت از میانه شروع به رانش به سوی هویت های اجتماعی از رادیکال.

راه من قرار داده و این برای افسران پلیس به درک این است: “شما نیاز به پیروزی در قلب و ذهن.” شما نمی خواهید به موفقیت با رادیکال که در حال درگیر شدن در اموال آسیب, البته, اما شما فقط ممکن است برنده بیش از اکثریت جمعیت.

مردم نگه آگهی در پورتلند مامان مارس در نزدیکی مرکز عدالت در پورتلند اورگان در 21 ژوئیه سال 2020 است.
جان Rudoff/Anadolu Agency via Getty Images

Alex Ward

برای نیروهای پلیس و ماموران فدرال آشنا نیست با این رویکرد یا که نه به حال فرصتی برای مطالعه کردن ادبیات خود را چه هستند سه اصلی توصیه هایی برای نحوه اجرای قانون باید رسیدگی به اعتراضات مانند آنهایی که ما شاهد در سراسر امریکا ؟

ادوارد مگوایر

اول برقراری ارتباط با معترضان در قبل ، حین و پس از اعتراض به حوادث. شکل روابط با این افراد است. کار با آنها و صحبت کردن با آنها مذاکره با آنها است. است که می گویند به دور مزرعه: مجموعه ای از اولویت های است که شما نیاز به تنظیم اما برقراری ارتباط با این افراد است. [اینها] افرادی که قصد متمم اول قانون اساسی بیان, پس از اجرای قانون باید به عنوان افرادی که تسهیل که بیان نه جلوگیری از آن.

دوم را ندارد اجرای اقدام علیه کل جمعیت در پاسخ به سوء رفتار تعداد کمی از مردم در میان جمعیت. اگر مردم درگیر شدن در رفتار غیر قانونی با تمام معنی را ارائه کرد اما در ادامه به منظور تسهیل در متمم اول قانون اساسی بیان مردم در میان جمعیت.

که من به ارمغان می آورد به نقطه سوم: اجرای قانون باید به عنوان نگهبان متمم اول قانون اساسی. نه نگهبان یک ساختمان نه نگهبان یک خط زد و خورد اما از متمم اول قانون اساسی. در آغوش آزادی در قانون اساسی این مردم لذت می برند و تنها به اجرای اقدام علیه کسانی که رفتار بی قانون به شیوه ای.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>