این گروه ارائه اجاره کمک به ساکنان دره است اما مواجه شدن با نژاد پرستی

یک تیم کاری برای حفظ Coachella Valley ساکنان در خانه های خود را در میان coronavirus ناشی از چالش ها می گوید: در حالی که روند سوخت شده است دلسوزی برای کمک به همسایگان خود تجربه نیز شده است دشوار به عنوان فرایند melds با هم سختی و فقر و سرخوردگی از این بیماری همه گیر و نژادپرستی کارگردانی در هر دو کارکنان در تلاش برای کمک به — و ساکنان آنها کمک می کند.

ایالات بالابر برنامه 33 میلیون دلار صندوق ایجاد شده توسط Riverside County هیئت ناظران که راه اندازی در ماه ژوئن. آن ایجاد شده بود از شهرستان فدرال مراقبت در عمل تخصیص را فراهم می کند و یک بار پرداخت به خانواده ها در تلاش برای پرداخت اجاره.

آسانسور به افزایش است, یک سازمان است که در حال حاضر ارائه کمک مالی خدمات به ساکنان دره کوچلا, بررسی برنامه های کاربردی و توزیع بودجه در شرق شهرستان ریورساید در حالی که داخلی شیراز, United راه طول می کشد کسانی که مسئولیت در غرب است.

در هفته گذشته بالابر به افزایش رسانه های اجتماعی سیستم عامل به طور خاص Instagram شده اند هولناک با نظرات نژادپرستانه از جمله:

  • مفاهیم است که آسانسور به افزایش تبعیض علیه سفید متقاضیان به عنوان بسیاری از کارکنان در آسانسور به افزایش است Latino;
  • نژادپرستانه و توهین به اظهارات مستند نشده در برابر افراد;
  • خشم است که این برنامه ارائه مطالب آموزشی در هر دو زبان اسپانیایی و انگلیسی گفت: این سازمان با استفاده از اسپانیا حذف شدند, دیگر غیر اسپانیایی زبان;
  • نژادپرستانه نظرات در مورد کارکنان داشتن “لهجه مکزیکی”;
  • تهدید به گزارش این سازمان به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که همچنان به اظهارات نژادپرستانه علیه مهاجران افراد و تهدید به نشان می دهد تا در آسانسور به افزایش دفاتر.

نظرات در آمد از حداقل هشت حساب های مختلف بسیاری از انعکاس هر یک از دیگر.

“فارسی زبان است که از زمین در اینجا شما علاقه مکزیکی با این بودجه ای که من پیدا کردن وحشتناک” گفت: یکی Instagram کاربر می رود که توسط Uscmomlaa. “این شکل از نژاد پرستی. شهروندان آمریکایی باید برای اولین بار. این است که تمام کارکنان در اینجا تنها است؟”

بیشتر: اعتباری فقیر است که یک مانع برای مسکن مقرون به صرفه. وام محافل یک ابزار برای کسانی که در فقر

بیشتر: Riverside County اجاره کمک به صندوق باز می شود تا برای دور دوم پس از تخصیص $3.7 متر در پرداخت

بیشتر: پالم اسپرینگز پناهگاه اجتناب COVID-19. بی خانمان ها می گویند که آنها نیاز به بیش از حفاظت از ویروس

به طور کلی, Latinos حساب برای 52 درصد از Coachella Valley جمعیت; سفید افراد را تا 42%; سیاه و سفید افراد 3%; کم سن و سال 3 درصد است. در آسانسور به افزایش است در حالی که اکثر کارکنان لاتین مدیر عامل یک زن.

در کالیفرنیا نزدیک به 24 درصد از لاتینی ها در کالیفرنیا زندگی در فقر در سال 2017 نسبت به 12.5 درصد از افراد سفید. Latinos را تا 52 درصد از کالیفرنیا جمعیت فقیر اما فقط 39 درصد از همه کالیفرنیا با توجه به سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا.

آپارتاید به نظر می آیند در میان بزرگتر گفتگو در مورد نژاد پرستی پوشا ملت در نور جورج فلوید مرگ و هفته از اعتراض به, که, گرفت, هل دادن دولت های محلی کسب و کار و جوامع به آدرس نژادپرستانه و شیوه های. حتی هنوز هم نژادپرستانه عمل باقی بماند. فقط در هفته گذشته یک زن سفید مواجه لاتین landscaper در رانچو مایراج درخواست او را به ارائه “اسناد” — به ظاهر خود را به اثبات وضعیت مهاجرت قانونی. رانچو مایراج شهردار دانا هوبارت توصیف تعامل به عنوان نژادپرستانه و نفرت.

Riverside County چهارم منطقه, سرپرست V. مانوئل پرز محکوم نظرات آسانسور به افزایش خود ادامه داد و به دریافت خواهید کرد و گفت او “غمگین به گوش” در مورد اظهارات نژادپرستانه و “تحمل هر نوع نژادپرستی است.”

آسانسور به افزایش مدیر ارشد اجرایی هدر Vaikona گفت: او نمیخواهد چند نظرات منفی برای تحت الشعاع قرار دادن موفقیت این برنامه اما به گفته یک جامعه نمی تواند آدرس نژادی و بی عدالتی فقر اگر آن را نمی کند اول آدرس اساسی ریشه های نژاد پرستی.

نژادپرستی ‘ساخته شده من احساس می کنم نا امن’

این Coachella Valley مدیر پروژه از ایران بلند است نه سخت “دولت-نوع” نشسته و به راحتی در یک county, دفتر, واقع دور از بقیه جهان. در عوض او یک دختر 26 ساله نرم-صحبت Inland Empire مادری که فقط در سال گذشته یک سیاست عمومی برنامه های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی با هدف آوردن مهارت های خود را به جایی که او بزرگ شد.

Araceli Palafox گفت که او طراحی و ساخته شده متقاضی مصرف فرایند برای اطمینان از عادلانه فرآیند انتخاب. او سپس با استفاده از تحقیقات او در زمینه ساخت نرم افزار با سوالات اضافی اجازه می دهد تا آسانسور به افزایش به جمع آوری اطلاعات دقیق تر به درک متقاضیان مبارزات در یک سطح عمیق تر.

“ما می خواستیم را به تصرف حقیقت و نه تعصب در هر چیزی” Palafox گفت. “ما قادر به ضبط آنچه که واقعا اتفاق می افتد در جوامع ما به درک دیگری از افراد ممکن است نیاز به یادگیری آنچه در آن به معنی زنده در حال حاضر در زمینه coronavirus.”

پر کردن اجاره کمک نرم افزار عمیقا شخصی روند. نرم افزار بسیار طولانی است و گاهی اوقات از آن است که در اولین فرصت که کسی تا به حال به داستان خود را بگویید. این داستان ها اغلب سخت و ناامید و پر از ترس است.

متقاضیان تکرار نگرانی که Palafox و تیم او از عمدتا لاتین همکاران با آن آشنا هستند.

Palafox که اولین نسل از پدر و مادر مهاجر متولد شده در ایالات متحده است. با این حال خانواده او اغلب نقل مکان کرد به عقب و جلو بین مکزیک و کالیفرنیا تا زمانی که آنها به طور دائم به جنوب کالیفرنیا نقل مکان کرد زمانی که او 6 ساله. او شکسته انگلیسی صحبت زمانی که او شروع مدرسه شد و مورد آزار و اذیت است که به دلیل.

بنابراین زمانی که Palafox شروع به دیدن نژادپرستانه نظرات به آسانسور به افزایش حساب های رسانه های اجتماعی و شروع به دریافت و اذیت و آزار تماس های تلفنی و ایمیل های نژادپرستانه از ساکنان دره کوچلا در پاسخ به اجاره برنامه کمک او بلافاصله دیدم به ترس او احساس در طول دوران کودکی خود را در Jurupa دره unincorporated منطقه خارج از ریورساید.

“این حملات هدفمند به جوامع مهاجر احساس شخصی به من” Palafox گفت. “من در واکنش به مردمی انتقاد ما استفاده از زبان اسپانیایی که برای من ارائه همه چیز در مورد دسترسی و غلبه بر مانع زبان از مردم. زمانی که من به ایالات متحده آمریکا, من می دانستم که بسیار کمی به زبان انگلیسی و اذیت در مدرسه ابتدایی به دلیل آن…دیدن این پیام ها باعث این تجربه من در سن بسیار جوان است.”

زمانی که Palafox جوان بود او خانه نیز egged توسط دانش آموزان دیگر چرا که او در لاتین.

آسانسور به افزایش هدف به یک جامعه منابع است که هر کسی می تواند دسترسی بدون در نظر گرفتن زبان, مستندات, وضعیت, یا موانع دیگر, او گفت:.

Palafox گفت: در حال حاضر-به چالش کشیدن کار از کمک به نگه داشتن خانواده های آسیب پذیر قرار دارد را تبدیل به سخت تر در چند ماه گذشته به عنوان خود سازمان را به خود مشغول کرده حقه بازی که با ادامه نژادپرستی.

“اینها مسائل واقعی نژادپرستی است که باید همچنان به عنوان یک واقعیت در جوامع ما برای مدت زمان طولانی,” او گفت:. “اما در نور گیر ما در حال حاضر شاهد این واقعیت در راه است که بیشتر صریح و روشن.”

Palafox رسیده به این نظر امید تسهیل گفتگو به آدرس خود پرسش ها و نگرانی اما دریافت ایمیل است که بیشتر اذیت و آزار از پیام ها بودند. در یکی از ایمیل یک فرد را تهدید به مقابله با او در آسانسور به افزایش دفاتر.

“نژاد مسئول پیام های ساخته شده من احساس می کنم باعث و ناامن” او گفت:. “من می توانم احساس سینه ام در آتش و قلب من بود پمپاژ 100 مایل در ساعت در قفسه سینه. من ترس از خشونت اغلب همراه با تنش نژادی در برابر ما جوامع مهاجر. پس از آن بود به صراحت نژادپرستانه که از آن ساخته شده من احساس می کنم نا امن است.”

اجاره منبع برای همه

در حالی که کارکنان دست و پنجه نرم کردن با لایه ها از چالش های هر روز کار می کنند تا اطمینان حاصل شود که آنها در حال کمک هستند در معرض نژادپرستانه بازخورد. به جای این تیم در آسانسور به افزایش ارائه می دهد یک فضای امن برای مردم به یادگیری در مورد منابع از جمله مواد غذایی و دیگر مزایای علاوه بر اجاره, کمک, اغلب برای اولین بار.

ماریا Gamez که به صرف بیش از حد بسیاری از سال دانستن آنچه در آن احساس می کند مانند به مبارزه یکی از اجاره کمک مند. او یک مهاجر مادر افزایش سه بچه در یک هتل خانه دار درآمد. زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس ضربه او می ترسید بدترین: بی خانمانی.

به عنوان هتل شروع به بسته شدن در مارس ساعت ها به شدت کاهش دهد. مدارس تعطیل هم به معنی خود بچه ها بودند در حال حاضر در خانه در طول روز است. او باریک چک بیشتر رفت و به پرداخت هزینه برای یک نوزاد-پرستار – جوانترین پسر او است مبتلا به اوتیسم و همیشه نیاز به کسی که با او.

دیوارهای دو خوابه آپارتمان در Indio شروع به احساس به عنوان اگر آنها بسته شدن در او. به دلیل وضعیت مهاجرت او نمی واجد شرایط برای بیکاری.

اما Gamez که اجاره $835 یک ماه تصویب شد برای دریافت یک پرداخت یک بار از $3,340 که به پوشش چهار ماه از اجاره هر چند او نمی داند که او ساعت را انتخاب کنید تا دوباره در محل کار.

“من امیدوارم که این حمایت همچنان ادامه دارد چرا که من می دانم همه گیر نیست در هر نقطه در نزدیکی پایان دادن به, ما نمی دانیم که زمانی که آن را به پایان خواهد رسید و من داستان فقط یک داستان – مردم در اطراف من و همسایگان آنها در حال تجربه چیزی که من هستم (تجربه) و یا بدتر” Gamez گفت: از طریق یک مترجم. “به عنوان یک مادر تنها, من استفاده می شود به پایان می رسد دیدار, اما بسیاری از افرادی که شغل خود را از دست استفاده نمی شود به این و آن را بسیار دشوار است برای آنها. من می خواهم برای حمایت از همه آنها به خاطر آن خیلی مفید بود برای من و خانواده من است.”

Gamez داستان یادآور کسانی که از بسیاری از دیگر متقاضیان است.

از 3,853 متقاضیان (شهرستان قصد دارد به کمک 10,000 اوایل دسامبر) 52 درصد گزارش شده که از کار با توجه به COVID-19. اکثر متقاضیان از Coachella Valley مشغول به کار در صنعت مواد غذایی خدمات نظافت/موجودی/خانه داری و فروش خرده فروشی و یا مراقبت های بهداشتی practioner و یا حمایت از مراقبت شخصی خدمات و کشاورزی کار می کنند.

اکثر برنامه های کاربردی در آمد از کنار رودخانه Moreno Valley, Indio, کلیسای جامع شهر و پالم اسپرینگز ساکنان.

متوسط اجاره پرداخت نشده در میان متقاضیان واجد شرایط در Coachella Valley $بود 2,153 و 36 درصد کل متقاضیان شد سه یا بیشتر از سه ماه در اجاره خود را.

از کل متقاضیان 55 درصد شد, لاتین, 17 درصد و 15 درصد ، متقاضیان شد نامتناسب زنان (67%) و بسیاری از مادران مجرد (45 ٪ از متقاضیان گزارش داشتن حداقل یک فرزند).

فقط یک چهارم از گزارش متقاضیان دریافت مزایای بیمه بیکاری هر چند اکثر بیکار بودند. این می تواند معنی است که بسیاری از متقاضیان ثبت نشده ساکنان و فاقد شرایط لازم برای کسانی که مزایای فاقد شرایط لازم برای منافع با توجه به دلایل دیگر و یا فقط غافل از این منابع است. این نرم افزار نه برای مستندات وضعیت.

احتمال این که این برنامه کمک به کارگران ثبت نشده بود یک واقعیت است که سوخت اخیر نژادپرستانه نظرات هر چند پرز را محکوم کرد اظهارات.

پرز گفت که او امیدوار است مردم به یاد داشته باشید که بسیاری از مستند نشده افراد محلی ضروری کارگران مانند کارگران کشاورزی یا خدمات کارگران است.

“ما شکایت نیست که ما از رفتن به فروشگاه مواد غذایی به خرید ما میوه ها و سبزیجات است. ما شکایت نیست که هتل ما اتاق باید تمیز و نه ما شکایت زمانی که ما سالمندان و یا کودکان نیاز به مراقبت…این Coachella Valley بهتر است از (نژاد پرستی) و من را انتخاب کنید به سمت عدالت و برابری برای همه است.”

پرز گفت که او معتقد است که این شهرستان باید حمایت همه بدون در نظر گرفتن مستندات وضعیت که کار و زندگی در منطقه است.

در حالی که داده های سوخت کار Palafox گفت: اجاره برنامه کمک های خود ادامه خواهد داد به شخصی برای بسیاری از دلایل. پدر بزرگ او شد یک کارگر در زمینه های وسیع از Coachella Valley تجربه او اغلب گفته Palafox داستان در مورد. او می خواهد به او بگویید که چگونه او را با خورشید طلوع به کار و فقط استراحت که در آن مجموعه است.

“در اسپانیایی او را به من بگویید هنگامی که خورشید بالا می رود این افزایش برای همه” Palafox گفت.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن پوشش بهداشت در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>