سیاتل NHL تیم خواهد بود به نام Kraken; چه چیزی در مورد آن پالم اسپرینگز وابسته?

جدید NHL تیم در سیاتل اعلام کرد نام خود را — Kraken است که یک هشت پا مانند دریا هیولا افسانه — با یک مراسم صبح روز پنج شنبه.

Tod Leiweke مدیر عامل و تیم رئیس جمهور از تیم سیاتل رهبری اطلاعیه از مرکز یخ هنوز هم تحت ساخت و ساز آب و هوا تعهد عرصه ای که در آن Kraken بازی خواهد کرد. این لوگو یک شاخک حساس مانند ‘S’ با شدید چشم قرمز تعبیه شده در آن است. مراسم لگد کردن یک روز جشن نام جدید از جمله مجازی عملکرد Tom Petty آهنگ “won’t Back Down” توسط هنرمند Brandi Carlile.

“Kraken نام دنیا از طرفداران. آن پیشنهاد شد و پشتیبانی توسط طرفداران” Leiweke گفت.”ما سوار بر یکی از کامل ترین نامگذاری فرآیندهای در ورزش به مطمئن شوید که ما آن را کردم راست برای پیدا کردن نام و نام خانوادگی که حلقه درست.ما می خواستیم نام به اتصال به قدرتمند جلو از طبیعت در اینجا در شمال غربی اقیانوس آرام و طنین انداز با شور هاکی در شهرستان ما و منطقه است. و من قول می دهم که ما در حال رفتن به ارائه قانع کننده ترین سرگرم کننده و وحدت تجربه بازی برای هر فن که وارد آب و هوا تعهد عرصه است.”

در حالی که طرفداران Kraken هم اکنون می توانید شروع به خرید کالا و به دنبال به جلو به این تیم پیوستن به NHL در حدود 14 ماه به شروع 2021-22 فصل هاکی, هاکی, طرفداران در صحرا هنوز wading را از طریق عدم قطعیت است.

ساخت و ساز در این عرصه است که قرار است به خانه پالم اسپرینگز AHL تیم وابسته به سیاتل Kraken هنوز آغاز نشده بوده است تحت فشار قرار دادند از آن برنامه ریزی شده در فوریه پیشگامانه با تاخیر نسبت به کوروناویروس.

به عنوان در هر ماه می گذرد, احتمال عرصه ساخته شده است و این تیم در آینده با هم در 14 ماه به نظر می رسد کمتر احتمال دارد.

در ژوئن 17, تیم Leiweke مدیر عامل و بنیانگذار شرکت بلوط مشخصات گروه است که یک شریک در این پروژه با Agua Caliente, قبیله تا به حال در این مورد می گویند 250 میلیون دلار ورزش و سرگرمی عرصه برنامه ریزی شده برای مرکز شهر پالم اسپرینگز در مصاحبه با خورشید صحرا.

بیشتر: پالم اسپرینگز عرصه برنامه های در انتظار نگه داشته در طول بیماری همه گیر کوروناویروس مدیر عامل شرکت تایید می کند

“هنگامی که ما در گذشته (ویروس) ما تصمیم گیری اگر ما میخوایم ادامه” Leiweke گفت. او مشخص نکرد که OVG ممکن است حقایقی دیگر از به می گویند “هنگامی که همه چیز شروع به باز کردن.”

که “اگر” در Leiweke بیانیه اتحاد بازیگران برخی از شک و تردید در مورد آینده عرصه و در نتیجه تیم هاکی.

مقامات پالم اسپرینگز AHL تیم همیشه گفته ام که آنها نمی خواهد نام کویر تیم هاکی تا لیگ باشگاه در سیاتل نشان داد نام خود را. معلوم نیست اگر این نام به معنای بازی کردن هر یک از دیگر.

تا آنجا که چه پیشنهادی پالم اسپرینگز تیم خواهد بود به نام این تیم ثبت علائم تجاری به صورت نام شش از جمله Firebirds اژدها, خورشید, عقاب, شاهین و شاهین.

نظر سنجی غیر رسمی از آفتاب صحرا خوانندگان مورد علاقه نام Roadrunners اما در حال حاضر وجود دارد یک AHL تیم با این نام در توسان آریزونا.

Shad قدرت نویس برای خورشید صحرا. او را در رسیدن به [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>