تاکو بل شناخته شده است برای بسیاری از چیزهای: تبدیل Doritos به تاکو پوسته “دیابلو” سس Gidget پره-چیهواهوا. اما بزرگترین دستاورد در نظر فروتن من? بودن ارد عمده سریع رستوران مواد غذایی برای گیاه خواران و گیاهخواران.

این یک دستاورد است که زنجیره ای است بسیار افتخار و سیاهی با شور و نشاط به گیاه خوردن مخاطبان است. اما یک تغییر جدید به منو است که با برداشتن چند تا از ترین های گیاهی و وگان دوستانه گزینه های در زنگ باعث شده است تا نگرانی در میان مردمی تاکو بل هنردوستان.

در میان موارد حذف شدن هستند 7-لایه Burrito قشنگ Fiesta, سیب زمینی, چیپس و نرخهای پایین و قشنگ سیب زمینی Grillers — که همه آنها گیاهی, اگر قطعا نه گیاهی. تند Tostadas که به راحتی ساخته شده گیاهی بیش از حد رفته و Quesarito (دقیقا آنچه در آن مانند تلفن های موبایل: یک burrito با مقدار زیادی از پنیر) تنها قادر خواهد بود برای سفارش آنلاین و یا از طریق نرم افزار.

در یک بیانیه رستوران توضیح داد که منوی ساده طراحی شده برای ایجاد اتاق را برای آینده, رمان آیتم های منو و به “اطمینان آسان و سریع سفارش تجربه برای مهمانان ما و اعضای تیم است.” آن را آسان تر به قابل اعتماد و به سرعت به رتبه یک عدد کوچکتر از آیتم های منو وجود دارد دستاوردهای بهره وری به منو-کوتاه.

اما همه از دست داده است به صورت گیاهی تاکو بل طرفداران. این تغییرات نمی رندر رستوران کاملا غیر دوستانه برای گیاه خواران. و رفاه حیوانات, حامیان احتیاط است که این شرکت هنوز هم در مسیر صحیح است. “وجود دارد همچنان باقی می ماند بسیار عالی گیاهی انتخاب و گیاهی ترکیب گزینه های در دسترس هستند هنوز,” Len Torine مدیر اجرایی انجمن آمریکایی گیاهی به من گفت.

اگر شما از 7 لایه Burrito فن که ممکن است سرد راحتی. اما هر دو شرکت و خارج از تحلیلگران می گویند که این رستوران به احتمال زیاد به گسترش کارخانه خود را بر اساس گزینه های گوشت در آینده نزدیک. که نشان می دهد که آخرین تغییرات منو تنها یک عقب نشینی موقت برای گیاه خواران و گیاهخواران, که می تواند به بهتر شدن آیتم های به زودی.

بقیه فست فود صنعت شده است به سرعت در حال اتخاذ گیاهی گوشت از شرکت هایی مانند غیر ممکن است مواد غذایی و فراتر از آن گوشت است. خواهد تاکو بل بود زیر کت و شلوار?

به عنوان بسیاری از گیاه خواران من ملاقات می دانم و بسیاری از گوشتخواران من ملاقات نمی کنند هر آیتم در تاکو بل آن را می توانید گوشت گاو محتوای جایگزین برای refried لوبیا (اخیرا رستوران ها آغاز کرده اند با ارائه لوبیا سیاه و سفید بیش از حد).

در یک سقوط کرد از بین بردن, که باعث می شود بسیاری از زنجیره های منو در دسترس برای گیاه خواران. ترک کردن پنیر و خامه ترش و خیلی از این منو می شود وگان. بهتر است زنجیره ای ذخیره یک شماره از آیتم های منو که گیاهی به طور پیش فرض. 7-لایه Burrito, مثلا, حاوی, حبوبات, برنج, کاهو, گوجه فرنگی, guacamole, پنیر و خامه ترش: یک مواد تشکیل دهنده گوشت در آن وجود دارد. ترک کردن دو مواد لازم برای 5 لایه Burrito و آن را به راحتی وگان. ممکن است وجود دارد برخی از آلودگی متقاطع با محصولات گوشت روی اجاق گاز, اما اگر شما بیش از حد سخت گیر می شه در مورد که آن را آسان برای گیاه خواران به در زنگ.

من زندگی می کنند, در واشنگتن, DC که در آن غذا خوردن, گیاهی است نسبتا آسان, اما زمانی که من در گزارش سفر به بخش هایی از ما که گیاهخوار گزینه های محدود تر تاکو بل یک نعمت غیر مترقبه. حدود سه سال پیش من به مدت یک هفته رانندگی در سراسر ایالت تنسی گزارش کردن یک داستان در بیمه از کار افتادگی; تاکو بل بود فقط در مورد تنها گیاهی بزرگراه مواد غذایی در دسترس است. که داستان برای شما آورده و در بخش قابل توجهی, توسط, قشنگ Spandex بحران.

این را نه فقط من. به عنوان جنی ژانگ یک نویسنده کارکنان خوار و همکار گیاهی تاکو بل علاقه مندان به من می گوید “تاکو بل برگزار کرده است چیزی از وضعیت فرقه به بسیاری از گیاه خواران که هنوز هم می خواهم به خوردن فست فود … این چیزی است که گردش در میان سبزی وبلاگ نویسان برای مدتی.”

زنجیره ای نیز با تکیه به آن گیاه بر اساس محبوبیت همکاری با یک گروه کوچک به نام انجمن آمریکایی گیاهی که مشورت با رستوران به گواهی خاص آیتم های منو را به عنوان گیاهی. در سال 2019 آن را منتشر, کامل, رسمی منو های گیاهی از جمله لوبیا سیاه Crunchwrap عالی و لوبیا سیاه Quesarito به عنوان گزینه های جدید.

این گذشته مارس, Taco Bell نورد از یک ویژگی در فروشگاه سفارش کیوسک به نام “گیاهی حالت” که اجازه می دهد مشتریان یک دکمه ضربه بزنید و فورا دیدن منو تنها با گزینه های گیاهی, به طوری که آنها نمی توانید گوشت گاو در burrito اشتباه. شرکت بالند که 10 درصد از تمام سفارشات گیاهی هستند.

تاکو بل شد گیاهی-دوستانه راه قدیمی از مد افتاده با “گیاهی پروتئین” است که وجود داشته اند برای هزاران سال: لوبیا. اما در سال 2020 آن را برای اولین بار رو به یک فست فود که در تلاش برای رقابت با آن را بر روی پروتئین های گیاهی.

Del Taco, a به طور قابل توجهی کوچکتر اما هنوز معنی رقیب به تاکو بل در مواد غذایی مکزیکی سریع بازار شد و یکی از اولین شرکت ها برای همکاری با فراتر از گوشت گیاهی گوشت محصول در مورد آن بدون گوشت “گاو” وتکه در آن tacos. این محصول یک موفقیت عظیم با شرکت با استناد به آن به عنوان یکی از موفق ترین محصول راه اندازی تا کنون. Del Taco شد نزدیک ترین رقیب به بل را در محصولات مبتنی بر گیاه اما Burger King, mcdonald’s, KFC و متفرقه دیگر سریع مارک های مواد غذایی آزمایش شده است با گیاهی گوشت بیش از حد.

تاکو بل در پاسخ به این تغییرات تا حدودی tepidly. در اروپا این آزمایش با یک “Oatrageous” تاکو گوشت ساخته شده است در شما آن را حدس زده و جو. آن است گفت: این صحبت با فراتر از گوشت و غیر ممکن است مواد غذایی دو اصلی “مبتنی بر گیاه گوشت” تامین کنندگان در حال حاضر در ایالات متحده است. اما در بیشتر قسمت آن را با اتکا بر آن موجود گیاهی-دوستانه منو که باعث از دست دادن سیب زمینی اقلام و 7 لایه Burrito بدون معادل های گیاهی جایگزین مربوط.

زمانی که من با ارسال ایمیل به رفاه حیوانات فعالان کار در صنعت مواد غذایی مورد این موضوع در حالی که در یک نابینا وحشت در مورد من burritos آنها گفت: من به آرام کردن. Zak وستون مواد غذایی-خدمات و عرضه زنجیره ای مدیریت در مواد غذایی خوب موسسه که طرفداران به صورت گیاهی و محصولات گوشت به من گفت که او فکر بود که خبری در واقع تشویق به دلیل آن می تواند مقدمه ای برای گسترده تر گیاهی ارائه شده و شاید با استفاده از گوشت های جایگزین مانند فراتر از آن است و یا غیر ممکن است.

“اعلام کرد که آنها در حال حذف برخی از کارخانه-جلو اقلام قابل درک است” وستون می گوید. “تاکو بل MO ساده و کارآمد عملیات که در آن هر عنصر به کسب جایگاه خود را در شربت خانه. با توجه به افزایش تنوع گیاهی و گوشت گاو و گوشت خوک و آنالوگ های آن نمی تواند تعجب آور باشد اگر با مبادله یک قهرمان جدید ماده مانند یک گیاه بر اساس chorizo یا گیاهی گوشت آنها قادر به اضافه کردن پنج جدید آیتم های منو.”

دانیل Karnbach یک روزنامه نگار به نمایندگی تاکو بل من اطمینان “در حالی که تغییر سخت است, منو هنوز هم ویژگی تاکو بل دو گیاه اصلی مبتنی بر پروتئین لوبیا سیاه و سفید و لوبیا چیتی و همچنین به عنوان تن از گزینه های گیاهی … قبل از COVID-19 تاکو بل بهترین دوم-فروش آیتم در سراسر ایالات متحده منو بود باقلا Burrito — گیاهی مورد است که ادامه خواهد داد به ماندن در منوها ما پس از آگوست 13th.”

Karnbach همچنین پیشنهاد کرد که وستون درست است که این منو تغییر می تواند نشانه ای از بزرگتر گیاهی فرصت به آمده: “تاکو بل باقی می ماند متعهد به در حال رفتن به نقطه برای گیاه خواران. ساده منو ترک اتاق را برای ادامه نوآوری در همه دسته بندی ها — از جمله گیاهی.”

ثبت نام برای آینده کامل در خبرنامه و ما برای شما ارسال خلاصه ای از ایده ها و راه حل برای مقابله با بزرگترین چالش ها — و چگونه به گرفتن بهتر در انجام خوب است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de