سنت لوئیس کمدین نیکی Glaser میزبان Jimmy Kimmel Live با کمک از پدر و مادر او

کمدین نیکی Glaser بزرگ در سنت لوئیس و او را به ماندن در اینجا در طول همه گیر با پدر و مادر خود را. در زمان او در اینجا او شده است مشغول نگه داشتن او حتی به او کمک کرد تا پدر و serenade ساکنان خارج از محلی بازنشستگی خانه.

شب گذشته Glaser به عنوان مهمان و میزبان در Jimmy Kimmel Live و او صحبت در مورد مشکلات او مواجه شده در حالی که ماندن در خانه پدر و مادر (عمدتا مربوط به استمناء) و در مورد چقدر سخت است به تاریخ در طول این زمان. پدر و مادر او, E. J. جولی و Glaser, همچنین به عنوان گروه خانه شب گذشته همراه با خود adorably ژولیده pup.

در Glaser باز مونولوگ او توضیح داد که چگونه دوستیابی در حال حاضر شامل چیزهایی مانند رفتن برای یک پیاده روی در جنگل و او در توصیف این تاریخ به عنوان داشتن “همان تنظیمات هر true crime پادکست من گوش دادن به.”

او همچنین نشان داد کلیپ از سرعت دوستیابی در Instagram در یک مجموعه ای به نام “نیکی بوس.” در این کلیپ او می رود در یک سرعت-تاریخ با بازیگر Mark-Paul Gosselaar (یک.k.یک ذخیره شده توسط بل‘s زاک Morris) خواسته برای دیدار با یک لیسانس مادر باعث می شود یکی دیگر از بازی “تماشا, ازدواج, کشتن” و سپس می شود فوق العاده علاقه مند در عین حال یکی دیگر چرا که او گفت که او یک “آزمون مهندس برای Panera.”

بله دختر شما یک شرکت نان بو. که خیلی St. Louis.

شما می توانید تماشای تمام تک صدایی بالاتر.

ایمیل نویسنده در jaime.lees@riverfronttimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>