مجلس سنا خواهان بازگشت بیشتر محرک چک پول به مدارس جدید و همه گیر کمک پیشنهاد

واشنگتن – جمهوری خواهان مجلس سنا در تقلا بودند روز شنبه برای نهایی کردن $1 تریلیون coronavirus امداد بسته است که شامل دور دیگری از 1200 دلار محرک چک و بودجه اضافی برای کمک به مدارس بهبود یافتن از این بیماری همه گیر.

توافق رهبران و کاخ سفید اواخر روز چهارشنبه آنها موافقت کرده بود در بخش های کلیدی از این قانون که در خدمت به عنوان یک نقطه شروع برای مذاکره با حزب دموکرات که در حال حاضر تصویب لایحه خود را در خانه.

اما جمهوریخواهان هنوز هم در تلاش برای قرار دادن نکات تکمیلی در بسته. کنگره و کاخ سفید تحت فشار هستند به پرچ یک معامله بر روی یک تازه همه گیر بسته کمک با یک برنامه فدرال گسترش مزایای بیکاری تنظیم برای اجرا در روز.

یک مورد است که خواهد شد از دست رفته از ایران با طرح رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تقاضا برای مالیات بر حقوق و دستمزد را کاهش دهد. جمهوری خواهان رها شده است که پیشنهاد حتی اگر تهمت پیشنهاد کرده بود او ممکن است نشانه ای از هر یک لایحه نیست که آن را شامل.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin به خبرنگاران گفت که حقوق و دستمزد کاهش مالیات را شامل نمی شود در این لایحه به دلیل تمرکز بر گرفتن پول به کارگران به سرعت. “مالیات بر حقوق و دستمزد زمان طول می کشد,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر که خواهان رها مالیات بر حقوق برش به دلیل اعتراض از دموکرات ها.

“دموکرات ها اعلام کرده اند که به شدت آنها تایید نخواهد شد حقوق و دستمزد کاهش مالیات (خیلی بد!),” او نوشت. “این امر می تواند بزرگ برای کارگران است. جمهوریخواهان از این رو نمی خواهید برای آن را بپرسید. لذا به طور معمول در حال صدمه زدن به کار مردان و زنان کشور ما!”

بیشتر محرک چک?: بسیاری از آمریکایی ها ممکن است یکی دیگر از امداد رسانی را بررسی کنید. در اینجا که در آن همه چیز ایستاده در یکی دیگر از COVID-19 لایحه

خواه امداد بسته می آید که ایالات متحده همچنان به حلقه از اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن بیش از 143,000 آمریکایی ها و ایجاد اغتشاش ویران کردن اقتصاد است. وزارت کار گزارش روز شنبه که تعداد زیادی از آمریکایی ها تشکیل پرونده برای رفع بیکاری افزایش یافت و برای اولین بار از ماه مارس با 1.4 میلیون نفر تشکیل پرونده برای متقاضیان حقوق بیکاری.

توافق رهبران امیدوار به انتشار جزئیات این بسته در روز پنج شنبه. اما از سوی دیگر ، ریچارد, Shelby, آلاباما جمهوری خواه که ریاست مجلس سنا کمیته تخصیص بودجه گفت: از آن می تواند به عنوان اواخر به عنوان روز دوشنبه قبل از بسته های عمومی ساخته شده است.

دموکرات بلافاصله ناودان ایران با بسته, گفته, آن را نمی کند به اندازه کافی برای مقابله با اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت: پیشنهاد “نمی آشتی با نیازهای مردم آمریکا.” رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. نام آن را “رضایتبخش و اساسا unserious.”

خواه قانون را شامل خواهد شد محدود تمدید مزایای بیکاری Mnuchin به خبرنگاران گفت: در کاپیتول هیل.

اضافی $600 که آمریکایی ها دریافت بالای هفتگی خود مزایای بیکاری تنظیم شده است به اجرا در پایان ماه. Mnuchin گفت: ایران با طرح گسترش آن مکمل مزایای اما نه در سطح فعلی. این مکمل بهره مند بازسازی خواهد شد به طوری که به جای 600 $در نرخ تخت یک فرمول جدید می تواند مورد استفاده قرار گیرد به جای 70 درصد از کارگران حقوق از دست رفته از طریق ترکیب دولت فدرال و مزایای.

“ما متوجه بسیاری از زحمتکش آمریکایی که به دلیل COVID هنوز هم نمی خواهد که شغل و ما نمی خواهیم که به پایان می رسد” Mnuchin گفت. “از سوی دیگر ما گفت: ما در یک وضعیت متفاوت زمان گذشته است.”

برخی از جمهوری خواهان استدلال اضافی 600 دلار بود و یک عامل بازدارنده برای برخی از آمریکایی ها برای بازگشت به کار به دلیل آنها درآمد بیشتر از طریق بیکاری از طریق کار خود را. Jettisoning $600 سود جدید 70 درصد دستمزد جایگزینی فرمول تلاشی است برای پرداختن به این نگرانی ها.

تسکین بسته خواهد شد نورد در قطعه جداگانه ای از قوانین به جای یک لایحه جامع. به دلیل مزایای بیکاری منقضی خواهد شد در پایان ماه, کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع گفت: سنا ممکن است برای نگاهی که تا اول همراه با بودجه و پس از آن در برخورد با مسائل دیگر بعد از آن.

پلوسی و دیگر دموکرات ها بلافاصله رد شد که روش. “نه. هیچ” پلوسی گفت. “ما نمی توانیم تدریجی این.”

هر چند بسیاری از جزئیات توافق پیشنهاد هنوز هم باید کار می کرد از آن است که انتظار می رود به ارائه 70 میلیارد دلار در بودجه جدید برای ابتدایی و متوسطه. نیمی توزیع خواهد شد بر اساس سرانه در حالی که بقیه اهدا خواهد شد به بازگشایی مدارس که در این پاییز.

Mnuchin گفت: این بسته همچنین شامل 16 میلیارد دلار در کروناویروس جدید, تست بودجه اضافی برای چک حفاظت برنامه برای کسب و کارهای کوچک, اعتبار مالیاتی برای تشویق شرکت ها برای استخدام کارگران و دور دیگری از پرداخت های مستقیم به افراد است.

ایران با پیشنهاد به صورت مستقیم پرداخت شده است “همان مقررات به عنوان آخرین بار” در هنگام $1,200 محرک چک شد و فرستاده شده به افراد با درآمد $75,000 یا کمتر از یک سال Mnuchin گفت.

از آنجا که شیوع کروناویروس اولین ضربه زدن به آمریکا و کنگره و کاخ سفید تایید کرده اند که بیش از 3 تریلیون دلار در کمک های عبور از یک سری از لوایح است که ارائه وام و کمک های مالی برای کسب و کار نکنه با این بیماری همه گیر محرک چک به آمریکایی ها گسترش بیکاری برای گذاشته شدن کارگران و پول برای افزایش آزمایش و واکسن پژوهش است.

برای این دور خانه دموکرات گذشت 3 تریلیون دلار در لایحه ممکن است که شامل یک فرمت از 600 دلار افزایش مزایای بیکاری یک دوم $1,200 محرک چک برای افراد و خانواده ها در مورد $1 تریلیون دلار برای دولت های ایالتی و محلی اضافی کارگر حمایت و پول بیشتر برای تست و تماس با ردیابی.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., اخراج از خانه بیل به عنوان “غیر استارتر” و گفت: جمهوری خواهان خواهد آمد تا با طرح خود را.

کمک: Christal هایس

مایکل کالینز را پوشش می دهد کاخ سفید است. رسیدن به او را در توییتر @mcollinsNEWS.

از سمت چپ: سیاه و سفید, لاتینی و مردم فقیر هستند کمتر احتمال دارد به $1,200 coronavirus محرک چک گزارش جدید می گوید

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>