هفته گذشته غرور نمایشگاه رونمایی پوشش خود ژوئیه/اوت سال 2020 موضوع است که ویژگی های قابل توجه پرتره بازیگر برنده جایزه اسکار Viola Davis. آراسته در یک نیمه شب آبی, کت لباس دیویس نشسته با پشت بسیاری از آن را در معرض — به دوربین او به عنوان رفع زل زل نگاه کردن او به سمت چپ. رنگ تصویر ایجاد شاهوار خلق و خوی است که نشان می دهد کلاسیک هالیوود با Davis محکم حلقه آفریقایی نشسته بالا و مخدوش کردن خیلی از مجله نام.

ستایش برای تصویر آمد و به سرعت به عنوان مردم تحسین قدرت عکس exudes. علاوه بر آن دستگیر شد داریو Calmese بود که هنرمند به ساقه پوشش 106 ساله, Conde Nast انتشار — یک شاهکار هر دو مهم و تکان دهنده برای یک چنین عقب افتاده “اولین بار.”

اما پس از آن جزئیات بیشتر به نور آمد در مورد آنچه که تحت تاثیر پرتره. نیویورک تایمز نشان داد که Calmese قرار دیویس به از نو خلق کردن تصویر به خوبی شناخته شده “به تازیانه پشت” — دلخراش سال 1863 عکس نشان می دهد که گوردون که قبلا بردگی مرد, نشسته, shirtless و کمی قوز بیش از صفحه نمایش خود را که عمیقا furrowed از whiplashes. آن است که یک تصویر به راحتی فراخوانی هر دو نفرت و اندوه عمیق.

در حالی که بسیار شناخته شده است در مورد گوردون خود اطناب گردش این عکس به طور گسترده ای با استفاده از آن به عنوان تبلیغات به تغییر دل آمریکایی ها در زمانی که جنگ داخلی بود که برپا تعيين سرنوشت برده داری در امریکا است. تصویر جاذبه و رسیدن آنقدر قوی است که نسل آمده اند برای دیدن وزن از طریق برده داری دائمی شیار و حکاکی بر روی گوردون ،

Calmese که نمی تواند درباره این داستان گفت: این بار که قصد خود را برای بازنویسی روایت “نه تنها در اطراف برده داری بلکه سفید زل زل نگاه کردن در بدن و استحاله است که به چیزی از ظرافت و زیبایی و قدرت است.” او افزود: “این در مورد جایگزینی تصاویر شده اند که شستن بیش از همه ما برای قرن ها به ما گفتن که ما که هستیم و موضع ما در این جهان و ما ارزش است.”

در سطح, این به نظر می رسد معقول و منطقی — مبادله کردن درد برای زیبایی سیاه و سفید. اما به منتقدان بازنویسی روایات, به خصوص به عنوان یکی از هولناک شدید و گریزان به عنوان Gordon نیاز به مراقبت بیشتر — نوع مراقبت است که کمک خواهد کرد با ما تعامل عمیق تر با مقادیر زیادی و انواع خشونت که به بردگی گرفته شده مردم را تحمل کردند. Calmese استفاده از “تازیانه پشت” به عنوان مرجع خود را می افزاید: ارزش شوک در زمانی که امریکا در حال حاضر هولناک با تصاویر سیاه و سفید, درد و مرگ است.

“تصویر گوردون را همیشه بود یک متا-زبان بزرگتر خشونت” جانز هاپکینز مورخ Jessica Marie Johnson گفت: Vox. عکس ایجاد شده به تجسم خشونت برده, شکستن, خانواده صمیمی خشونت زايمان خشونت از زنای با محارم و عدم توانایی در ادعا خود را در زمان یگانگی خویشتن و فضایی جانسون گفت. “که بسیاری برای گوردون را انجام داده اند و وزن به نظر می رسید به انتقال به ویولا” در راه است که از دست رفته و عمق و پیچیدگی خشونت, او گفت:.

با انتخاب این مرجع Calmese همچنین حیف و میل یک فرصت برای نشان دادن بینندگان تجارب زنان سیاه منتقدان می گویند. برده داری بصری بایگانی فراوانی از تصاویر است که نشان می دهد که زنان با تجربه از جمله خشونت جنسی چیزی است که گوردون عکس دقیقا نمی گرفتن. بسیاری نیز سوال که آیا نور پوست سیاه بازیگر خواهد خواسته شده است به تحمل این بار; تیره پوست سیاه زنان مدت طولانی است که کلیشه ای به عنوان قوی “قاطر” است که می تواند تحمل مفرط مقدار از درد است.

“اگر نقطه مرجع برای Calmese یک سیاه بردگی مرد شلاق پشت آنچه که ما می توانید تصور کنید که او را دیدم در دیویس? و یا حاضر به دیدن ؟ ” گفت: Mount Holyoke زبان انگلیسی و استاد تاریخ در دانشگاه کیمبرلی Juanita قهوه ای است.

“اصلاح” یک روایت است که در مورد بیش از supplanting تصاویر قدیمی حتی اگر تصویر به دست آمده است که “زیبا” منتقدان می گویند. درست احیای امر نیاز است که هنرمند و نشر را هم به روی چیزی حساب کردن با تصویر اصلی برای کمک به بینندگان خود را درک و باز کردن داستان اصلی و به رسم اتصال به آن زمان موضوع. وقتی که غرور نمایشگاه منتشر شده که تصویر روی جلد هفته گذشته هیچ کس در مورد صحبت شد که گوردون بود و یا چرا او عکس گرفته شده بود و حتی جانسون گفت. Editor-in-chief Radhika جونز نمی مرجع آن در او همراه سردبیر توجه داشته باشید که در آن او را جشن گرفتند Davis, یا; در واقع, او گفت: پوشش شات الهام گرفته شده بود مجموعه ای متفاوت از پرتره — اواسط قرن 19 برده daguerreotypes لویی Agassiz معروف دانشگاه هاروارد زیست شناس بود که مصمم به اثبات از طریق علم و عکاسی خود را نژادپرستانه و نظریه ها در مورد برتری نژاد سفید.

در نهایت فقط به خاطر یک عکاس استخدام به عکس یک زن سیاه و سفید کار می کند پایان ندارد. نمایندگی به گسترش انتشار خود است که به ارائه مشاوره و امضاء در بصری و تحریریه تصمیم گیری. “ما باید به نگاهی که در این موقعیت برای استخدام افراد در وهله اول. اگر کل تیم — خلاق کارگردان, کارگردان هنری, عکس, ویرایشگر عکس, تهیه کننده, editor-in-chief سبک — همگن است و اگر هیچ فرد سیاه و سفید به بگو هی می تواند به بحث ما در این مورد کمی بیشتر و آنچه که ما در حال تلاش برای گفتن با این تصویر ؟ ‘شما در حال رفتن به دریافت این نوع از نتیجه” ویرایشگر عکس دانیل Sports گفت: Vox. Scruggs همچنین اشاره کرد که در این اتاق وجود دارد به ارائه فرصت ها برای زنان و nonbinary عکاسان و همچنین: “که تولید نتایج متفاوت است.”

غرور نمایشگاه را پاسخ نمی دهند به Vox درخواست برای اظهار نظر در مورد نمایندگی در اتاق خبر و یا بر روی صفحه اما در نزدیک به دو سال و نیم پس از تبدیل شدن به ویرایشگر جونز ساخته شده است تلاش برای افزایش تنوع این مجله را پوشش می دهد. از آوریل سال 2018 مجله برجسته است 10 سیاه, پوشش ستاره ها از جمله خواننده و بازیگر Janelle Monáe و فیلمنامه نویس و تهیه کننده لنا Waithe; بین 1983 و 2017, Vanity Fair تا به حال تنها برجسته 17 نفر در پوشش آن با توجه به جونز سردبیر نامه. “این چیزی بود که من تا به حال متوجه شده در مورد غرور نمایشگاه خودم از خارج که فاقد نمایندگی” جونز نوشت.

در عین حال این که آیا این مجله ساخته شده است هر گونه تغییر در شرایط تنوع داخلی نامشخص است. در یک Instagram post جشن پوشش Calmese برچسب گذاشته شده توسط تعدادی از Vanity Fair کارکنان که درگیر از جمله مدیر خلاق و تصاویری مدیر بسیاری از آنها سفید است.

غرور نمایشگاه پوشش منتشر شد در میان مربوط جنجال — فقط پنج روز قبل از آن رواج یافته است آن اوت سال 2020 پوشش های المپیک قهرمان ژیمناست سیمون Biles. در حالی که خوانندگان هیجان زده شدند که Biles تابستان بود پوشش ستاره های زیادی ابراز نا امیدی در نور کم و یک ظاهر طراحی شده در این عکس که در سمت چپ Biles تیره پوست به دنبال صاف شسته و خاموش. عکاس مشهور آنی Leibovitz, است که در دهه زندگی حرفه ای طولانی از تعداد بی شماری از افراد مشهور, پرتره, عکاسی, تصویر, پیشرو مردم به سرزنش رواج برای استخدام یک عکاس است. “من معمولا او را دوست دارم اما استخدام, سیاه, عکاسان که می دانید که چگونه برای عکاسی از مردم سیاه و سفید” یک کاربر توییتر نوشت. (رواج است و نه در پاسخ به Vox درخواست برای اظهار نظر در مورد Biles عکاسی.)

هر دو را پوشش می دهد وارد به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات مجبور موسسات برای مقابله با چگونه مانع سفیدی سیاهی در همه چیز از مدیران اجرائی در مد و تکنولوژی به اتاق و نویسندگان اتاق در صنعت رسانه. اما مقاومت مواجه با هدف دیویس و Biles تصاویر نشان می دهد که نمایندگی به صورت نمایندگی به خاطر ناکافی است; موسسات و هنرمندان باید مراقبت بیشتری به بررسی لایه روایات وجود دارد که در زیر تصمیم گیری های خود را به ویژه هنگامی که آنها مربوط به بیش از حد به حاشیه رانده شده و گروه زنان.

تصویر گوردون سادگی دشوار است به در نگاه کنید. از آن گرفته شده در میان جنگ داخلی در زمانی که اطناب سیاه و سفید با استفاده از عکاسی پرتره از بردگی گرفته شده و قبلا به بردگی گرفته شده مردم برای اثبات انسانیت از مردم سیاه و سفید; عکس شد و سپس به عنوان تبلیغات در نشریات است که گردش به هزاران نفر از خوانندگان.

اطناب و فعالان مانند. Sojourner Truth و فردریک داگلاس نشسته بیشتر برجسته نسخه از این عکس ها امید آنها کمک خواهد کرد که مردم سفید ببینید که مردم را ندارد و ضعیف فکر کارتونی چهره های آنها به تصویر کشیده می شود. حقیقت یک فمینیست و فعال سخنران مورد استفاده او carte-de-visite (کارت پستال و تصاویر است که می تواند ارزان و به راحتی تولید و توزیع) به عنوان یک ابزار برای خود شکوفایی هر چند سفید تماشاچیان در 1860s می نوشتن که او “عجیب و جالب در زبان عجیب و غریب در ظاهر و ساده در تصویر.”

. Sojourner Truth حدود 1870.
MPI/گتی ایماژ

فردریک داگلاس در حدود سال 1879.
زمان زندگی تصاویر از طریق گتی ایماژ

تصاویر دیگر استفاده می شود برای ضد برده داری تبلیغ در طول این زمان کمتر علاقه مند به انسانی بردگی مردم تجربه بودند و به جای توزیع برای خود ارزش شوک. جانسون که مطالعات زنان و برده داری و نویسنده کتاب آینده ماهواره گوشت: سیاه صمیمیت و آزادی در اقیانوس اطلس جهاناشاره می کند که برخی از نمادین عکس از لوئیزیانا در طول این زمان, برای مثال, ویژه, کودکان بودند که phenotypically سفید بود اما نوشتن شرح تصاویر و خواندن “ربکا, برده دختر” یا “ربکا یک دختر از نیواورلئان.”

“شما نمی خواهد نگاه کنید که عکس و تصور کنید که آنها چیزی جز سفید کودکان است. ایده این بود ‘نگاه کنید! هر کسی می تواند به بردگی گرفته می شود. تهدید از برده داری است که در همه جا'” جانسون گفت: Vox.

گوردون عکس وارد این فرهنگ بصری هنگامی که آن چاپ شده بود در کنار مقاله “نمونه Negro” در هارپر هفتگی در 4 ژوئیه 1863; “به تازیانه پشت” گرفته شده در طول یک معاینه پزشکی بود فقط یکی از سه عکس از گوردون که گنجانده شده است. عکس به سمت چپ آن را برجسته او در زده و گل آلود لباس میپوشید در 10 روز سفر برای رسیدن به آزادی در یک اتحادیه گاه در باتون روژ. عکس نهایی را نشان می دهد گوردون در لباس خود را به عنوان یک سرباز ما. با هم نقاشی سه قابی التماس از خوانندگان: طرف که نام شما در اتحادیه یا کنفدراسیون?

هارپر در مجله هفتگی 4 ژوئیه 1863.
ویکی کامانز

اما به عنوان دانشگاه ادینبورگ مورخ دیوید Silkenat یادداشت در “‘نمونه نگرو’: گوردون پیتر وینسنت Coyler و داستان پشت برده داری معروف ترین عکس,” در حالی که عکس استفاده شده برای برجسته کردن برده داری را خشونت و تجمع مردم در سراسر اتحادیه علت آن به طور همزمان “را رد کرد و تجربه های فردی از انسان در تصویر است.”

با توجه به Silkenat بسیار کمی شناخته شده در مورد گوردون خود را (به عنوان مثال معلوم نیست که آیا او تا به حال یک حرفه ای به عنوان یک اتحادیه سرباز) و شواهد نشان می دهد که بسیاری از گوردون داستان به احتمال زیاد ساخته شده است. در واقع تاریخی به حساب حمایت از این استدلال که تصویر و همراه هارپر روایت در خدمت منافع اطناب و ناشران که می خواستم به نفع خود بر افکار عمومی در غرب ، برخی از شواهد و حتی نشان می دهد که این مرد دیگری در تصویر اول و سوم عکس از نقاشی سه قابی.

“در روند ایجاد یک دلسوز و سیاسی قدرتمند تصویر اطناب و روزنامه ناشران حتی بیشتر حسن نیت بودند مایل به همگن آمریکایی های آفریقایی تبار و خود را فردی با تجربه در خدمت رستگاری روایت” که توجیه بهره گرفتن از سربازان در اتحادیه ارتش Silkenat نوشت.

آن عکس را کمی به حفر کردن به گوردون شخصی و فردی با تجربه است. به جای آن تولید انبوه به عنوان یکی از کشور های اصلی عکس های ویروسی. استودیو عکاسی در فیلادلفیا و نیویورک بوستون و لندن تجدید چاپ تصویر و نشریات دیگر مانند هنری وارد بیچر مستقل و ویلیام لوید گاریسون را ازاد یا منتشر شده یا ذکر نحوه خرید نسخه هایی از عکس ها, با توجه به Silkenat که اشاره کرد که گردش هارپر اغلب بیش از 100.000 دلار در هر موضوع است.

در حدود 160 سال پس از آن ایجاد شد “به تازیانه بازگشت” تجدید چاپ شده است و مورد استفاده در کتاب های درسی و کلاس درس و سخنرانی در موزه ها و گالری عکس و فیلم به عنوان یک ابزار برای یادآوری مردم در مورد شر از برده داری. امروز تصویر در ادامه به اطلاع ضد برده داری بصری فرهنگ است. هنرمندان با استفاده از تصاویر از زخم پشت امروزی قاچاق زنان در سال های اخیر به عنوان stand-ins برای فرد تمام تجارب را در همان راه گوردون بدن ارائه شد تا برای بیننده مصرف نوشت: برده داری مدرن محقق زو Trodd در “من هنوز یک مرد و یک برادر ؟ اعتراض حافظه معاصر Antislavery بصری فرهنگ است.”

مورخ لوئیس P. Masur استدلال در مقاله “تصاویر در حال حاضر تبدیل به یک ضرورت’: استفاده از تصاویر در تاریخ آمریکا کتاب های درسی” که “تازیانه بازگشت” شده است تجدید چاپ در کتاب های درسی در طول سال اما این عمل حمل محدودیت اگر دانش آموزان فقط تصویر در ارزش اسمی. Masur نوشت که این مهم را به مطمئن شوید که عکس در یک کتاب درسی همراه با متن برای دانش آموزان پرسیدن سوال مانند: بود که گوردون? چرا او عکس گرفته شده ؟ چه منظور بود این عکس خدمت ؟ “این رویکرد است که ما باید به دنبال اگر ما به درک گذشته و آن را مربوط به” او نوشت.

در حالی که او به رسمیت شناخته شده “تازیانه پشت” به عنوان “وحشتناک و سخت Calmese گفت: این بار او تصمیم گرفت تا آن را به عنوان الهام بخش چون او را دیدم بخش هایی از آن که دیویس می تواند از نو خلق کردن به درون واژگون سازی آنچه انتظار می رود برای مجله را پوشش می دهد. او گفت که او به طور خاص می خواستم به رسم چگونه گوردون “هل بیشتر به سمت دوربین” با دست در کمر ایجاد یک خط از مشخصات خود را به بازوی خود را.

“برای من این پوشش من است اعتراض او گفت:” در مصاحبه. “اما نه یک اعتراض در ‘نگاه کنید که چگونه بد شما بوده ام به من, و من عصبانی هستم و من ناراحت,'” اما “” من قصد دارم به بازنویسی این روایت است. من فقط رفتن به مالکیت آن است.'”

او گفت: بار است که برای اجرای چشم انداز خود را, او نمی خواست یک, وزرق برق, لحظه ای برای Davis اما می خواستم این عکس به احساس “کم و غم انگیز” با Davis ورزشی موی طبیعی و “undramatic” آرایش. Calmese گفت که او انتظار ندارد جونز به آن را انتخاب کنید به عنوان عکس روی جلد از تابستان موضوع است.

بسیاری از بینندگان سیاه زنان شامل دیدم عکس به عنوان قدرتمند و بی شک خیره کننده اشاره کرد که عملا غیر ممکن است به از دست Davis زیبایی در هر پرتره از خود. مردم خوانده مطرح به عنوان پویا و قاطعانه به خصوص پس از آن بود که زوج با یک پوشش خط Davis کلمات از ویژگی های داستان: “تمام زندگی من شده است یک اعتراض.”

اما بسیاری از مردم نه سوال و یا حتی می دانم که مرجع تاریخی که به نگرانی در مورد چگونه برای به تصویر کشیدن پیچیدگی خشونت — آیا تصویر گوردون را خیلی سنگین بود برای از نو خلق کردن بدون متن آیا این مجله را موظف به ارائه این زمینه و اینکه آیا این مشکل به جایی که بار دیویس ،

به برخی از “اصلاح” تصاویر نشان می دهد که سیاه تغذیه رنج می برند نه تنها چرخه خشونت بلکه اشتها سفید خوانندگان که معمولی کنجکاو در مورد اما در نهایت جدا از تجربه چنین خشونت است.

به دیگران هنرمندان حق دارند به تعامل با تصاویر است اما اصرار هنرمندان به تعامل با آنها را با دقت و متفکرانه.

“آنچه ما نیاز داریم برای به چالش کشیدن خودمان را به انجام است گسترش درک ما از تاریخ و گسترش تخیل ما در اطراف ما چگونه به تصویر کشیدن مردم سیاه و سفید و به خصوص تیره پوست سیاه زنان است که چیز دیگری است که صنعت tiptoes در اطراف” Sports گفت: Vox.

قهوه ای است که نویسنده از تکرار بدن: برده داری بصری رزونانس در معاصرگفت: Vox پشت نور پوست بازیگر نمی خواهد همان داستان و یا به علت همان دلهره. “این مفهوم reimagining سابقه از درد و رنج شده اند دشوار بصری تلاش با نور پوست بازیگر” قهوه ای گفت:. وزن این تاریخ هنوز به آشتی او توضیح داد و در عین حال آن را به طور مداوم تکرار با پوست تیره و سیاه زنان به طور مستمر “ارائه شده تا به عنوان بیش از حد بر دوش مادی متون به نوعی همیشه نشان بردگی است.”

به طور کلی Calmese تصمیم به دیویس از نو خلق کردن گوردون را مطرح نمی کند کمک به ما در درک تجربیات منحصر به فرد از زنان و خشونت آنها در طول تاریخ با آن مواجه امریکا منتقدان می گویند.

بردگی زنان بودند که به عنوان دیده می شود “از نظر جنسی جذاب در دسترس و آسیب پذیر” شد “قاطع” اهداف خود را از افراد فرصت طلبی در دست سرپرستان مورخ کیرستن E. چوب توضیح داده شده در مقاله “جنسیت و بردگی است.” تهدید از بین تجاوز و استثمار بود که اغلب در حال حاضر با استفاده از خشونت جنسی به دفاع از خود تسلط. مردان سفید هم کمی به بهبود باروری برای زنان بردگی و جلوگیری از مرگ و میر نوزادان. “این کاملا به سادگی ارزان تر و آسان تر به خرید بردگان و کار آنها کاملا به معنای واقعی کلمه به مرگ از تکیه بر زایمان را افزایش می دهد و بازتولید نیروی کار” چوب نوشت. آن را در طول برده داری که مضر کلیشه “پرورش لله تهاجمی یاقوت کبود و شهوانی ایزابل” متولد شد; این گرايشات نژادپرستانه هنوز هم مانع, سیاه, زنان امروز, جلوگیری از جامعه به طور کامل از مشاهده آنها را به عنوان “مادران عاشقان و کارگران” با توجه به چوب.

در جانسون را مشاهده Calmese فرصت از دست رفته برای کشف وسعت بصری بایگانی برده داری. “وجود دارد یک نوع خاص از خشونت جنسیتی که تصویب می شود در بردگان زن و یا کسانی که در حال حاضر خود را به عنوان زنانه در slaveholding جامعه” جانسون گفت. واقعیت سیاه و زنانگی در دوران برده داری بود که بدن می تواند نقض شود در هر لحظه; ناتوانی در پوشش خود خشونت بود. “شما لازم نیست راه راه برای نشان دادن مطلق تجربه بردگی برای سیاه و سفید زنانه فرم. در معرض پشت, در معرض شانه و بسیاری از بایگانی برده داری را نیز در معرض سینه — همه از آن استفاده شد به سیگنال یک نوع در دسترس بود که هر دو hypersexualized و hyperviolent.”

جانسون امتیاز به تصاویر مانند “Laitière et négresses portant du کرم” (“زن کارگر لبنیات و Negro زنان حمل شیر”), “نام تجاری بردگان” و “مارکس از مجازات وارده بر یک رنگی بنده در ریچموند, ویرجینیا” به عنوان نمونه هایی صحبت می کنند که به سختی های خاص زنان مواجه شده و به عنوان نمونه از پیکرنگاری عکاسی می تواند درگیر. برای مثال در “نشانه ها” یک زن جوان است که مطرح شده با پشت خود را به دوربین برای نمایش علائم سوختگی که معشوقه اش وارد بر او خاص و پویا است که زنان تجربه کرده است.

“زن کارگر لبنیات و Negro زنان حمل شیر” توسط Pierre ژاک بنوا (1782-1854) یک هنرمند بلژیکی است که بازدید مستعمره هلند از سورینام در سال 1831.
پیر ژاک Benoit

“اگر او اشاره شده یکی از این تصاویر آن می شده اند متفاوت است چرا که این امر بوده است بر اساس این تصویر از زن دیگری. این امر نیز اشاره های مختلف بخشی از تاریخ را نشان می دهد که آن را فقط سیاه و سفید مردان بودند که موضوع را به خشونت” Scruggs گفت. “این خنده دار است که ما چگونه باید این مکالمات امروز وقتی که می آید به خشونت از دولت است. به نظر می رسد قطع وقتی که می آید به تجارب زنان سیاه. مردم فقط تمایل به پاشنه کش سیاه به تجارب مردان سیاه است.”

برای برخی از زنان کسانی که سابقه در پشت “تازیانه پشت” هنگامی که آنها نگاه کنید این عکس از دیویس آنها را به خشونت و درد که تصویب شده است را از طریق نسل; عکس آنها را می دهد مکث به دلیل آن است که بر دوش با اشاره به گوردون به ویژه از امریکا هنوز برای رسیدگی به این خشونت است.

“من فکر می کنم خشونت که زنان تجربه هیچ imagistic نقطه اضمحلال. خشونت همیشه زشت; آن را همیشه توهین حواس” براون گفت: Vox. “نه اغلب وجود دارد یک زیبایی شناسی گرایش به قدرت است که تصاویر استناد اجازه می دهد بیننده به این باور است که خشونت (تحت اللفظی مجازی) نیست ، من نمی گویم که تصویر خشونت آمیز است اما از آن است که به شدت بر دوش که باعث می شود آن را سخت برای لذت بردن است.”

وقتی پرسید که توسط نگهبان در جولای 18 آنچه که او فکر رشد انتقاد در اطراف پوشش Calmese گفت: “من فکر می کنم آن را کاملا شگفت انگیز! نگاه من یک بچه. من بسیار آگاه باشید که [عکس] بسیار شارژ تصویر. به عنوان یک خلاق, من اینجا نیست لطفا به مردم است.”

او همچنین گفت که با آشکار مرجع او ارائه “عمیق خواندن” را برای مردم مشاهده روی جلد و این که بسیاری از عکاسان به اشتراک نمی خلاق خود را تحت تاثیر قرار. “بنابراین من در ارائه این مرجع آن را یک پیشنهاد برای بحث است. چرا که من می توانستم فقط شات تصویر و گفت: نه هر چیزی در مورد آنچه که من بود با اشاره به” او گفت:.

در مصاحبه خود با نیویورک تایمز Calmese نیز گفت: این عکس یک لحظه به “فوق العاده سیاه” در زمانی که مردم خواستار عدالت برای سیاه و سفید زندگی می کند. اما به منتقدان “فوق العاده سیاه و سفید” را به معنای Calmese و غرور نمایشگاه در نظر گرفتن زمان و مراقبت برای اضافه کردن متن به گفتن داستان کامل در مورد سیاه چهره های تاریخی که امریکا حساب خود نژادپرستانه گذشته و هولناک با تصاویر سیاه و مرگ است. هر چند Calmese ادعا می کند استفاده از “تازیانه پشت” است که به معنای جرقه بحث منتقدان می گویند هیچ چیز وجود دارد رونده یا اصلی در مورد قرار دادن Gordon تصویر بر روی پشت از کون سیاه زن آیکون فراتر از شوک ارزش آن elicits.

به عنوان جانسون اشاره می کند “ما می توانیم یک نوع متفاوت از مراقبت از زمانی که ما در حال تلاش برای قرعه کشی در موضوعات تاریخی از گذشته است.”

نه ربطی به این Davis, پوشش, تصویر, رواج اخیر تصاویری از سیمون Biles نیز برای انتقاد از عدم مراقبت از پوست تیره. تماشاچیان خوشحال شدند که Biles به نظر می رسد در پوشش اما استدلال کرد که Leibovitz, روشنایی و سبک عکس انتخاب را زیانی برای تزئین المپیک ژیمناست.

نیویورک تایمز ملی تصویر ویرایشگر Morrigan مک کارتی در توئیتر خود نوشت: “من عشق ورزیدن سیمون Biles و هیجان زده هستم او در این پوشش… اما من از آنها بدم میاید این عکس ها. من نفرت پررنگ, من نفرت چگونه قابل پیش بینی هستند من نفرت اجتماعی محصول اینجا (wtf?) و من فوق العاده متنفرم که رواج نمی تواند زحمت به استخدام یک عکاس است.”

در پوشش, تصویر, Biles لباس پوشیدن و در یک گوجه فرنگی قرمز bodysuit می ایستد با پشت خود را به دوربین و دست او قرار گرفته بر کمر خود را. او خیره به جلو و دور از دوربین است. روشنایی منتقدان می گویند کسل کننده است و برگ و پوست خود را شسته و خاکستری است. هر چند این سبک مرسوم است برای Leibovitz, آن را نشان می دهد که او را از رفتن به تکنیک کار نمی کند در تمام. در بعدی عکس داخل از ویژگی های داستان است که در آن Biles می پوشد جواهر-با پوسته برش لباس پوست خود را به نظر می رسد تخت و بی روح به نظر می رسد او را با چشمان تقریبا بسته است. و دوباره آغوش او به عمد قرار گرفته بر روی باسن خود نشان می دهد سرپیچی.

برای Biles یکی از سابقه ترین ورزشکاران انجام این عکس ها منتشر می کنند غم انگیز پرنیان که شمارنده او نفوذ و دستاوردهای. بسیاری استدلال می کنند که یک عکاس را تولید کرده اند نتیجه بهتر است.

عکاس دانا Scruggs که عکس امثال استیسی آبرامز و Michaela Coel می گوید او فکر می کند مفهومی که عکاسی سیاه و سفید زنان است. او نمی عمدا سعی کنید به فشار به عقب در برابر کلیشه های از زنان است اما ارائه این زنان در راه است که خشنود به او و امید تصمیم گیرندگان در مجلات موافق با دیدگاه.

“وجود دارد یک روایت شده است که تداوم در طول تاریخ عکاسی و یا حداقل در تحریریه نشریات که پوست تیره را دشوار است به نور. در مد شما می بینید یک مدل سیاه و سفید, اما او نمی خواهد نگاه خود را در پوست. یا شاید او ضربه بودن با مردم به طوری که آنها روشنایی برای مردم و نه با توجه به اینکه آنها یک فرد سیاه و سفید” در ساقه و همچنین Sports گفت: Vox. “این را ایجاد کرده است این ایده نادرست است که مردم سیاه و سفید سخت به نور وجود دارد و حتی سیاه و سفید از عکاسان که می گویند همین است. آنها بسیار درونی نژادپرستی و ضد سیاهی که آنها بر این باورند این است.”

در 2018, Scruggs شد اولین زن سیاه و سفید به عکس یک ورزشکار برای ESPN “این موضوع بدن.” بعد از آن که سال, او اولین فرد سیاه و سفید به ساقه روی جلد رولینگ استون مجله. Scruggs اشاره می کند که او به ضرب گلوله نه را پوشش می دهد در سال 2019 که بسیاری از آنها او معتقد است که او به احتمال زیاد اولین فرد سیاه و سفید و یا سیاه و سفید به شلیک کنید. “من متوقف درخواست پس از نورد سنگ پوشش” Sports گفت: Vox. “شما درخواست متوقف و پس از یک نقطه خاص از آنجا که من نمی خواهم که به روایت اطراف کار من است. من می دانم که کار من انجام شده است کمک زیادی به کمک به سیاه عکاسان حرکت رو به جلو در صنعت به خصوص اینکه تا آوازی در مورد اینکه چرا این مهم است به استخدام, سیاه, عکاسان زمانی که نشریه خود را به لحاظ تاریخی و نه آنها را پشتیبانی می کند. آن را مانند, چرا من اولین بار پس از سال؟”

Scruggs امتیاز به سردبیران عکس و مدیران خلاق که او می گوید: لازم نیست به دنبال سیاه استعداد و همدستی در شیوه های استخدام که رد سیاه و هنرمندان. او همچنین گفت که دستاوردهای زنان در صنعت اغلب تحت الشعاع قرار: “فقط در حرکت است که همواره محور جامعه اطراف نژاد و سیاه ظلم و ستم. زنان سیاه شده است در خارج وجود دارد در حال مرگ بیش از حد, اما ما روایات کافی نیست برای آبکاری مردم است.”

دانیل Scruggs موافق است. “من واقعا می خواهم برای دیدن زنان فرصت برای به تصویر کشیدن دیگر سیاه” او گفت:. “هنگامی که مردم بحث در مورد زنان در عکاسی, آنها در حال صحبت کردن در مورد زنان. هنگامی که مردم بحث در مورد مردم سیاه و سفید در عکاسی, آنها در حال صحبت کردن در مورد سیاه و یا سیاه و سفید femmes یا نه.”

در نهایت رسانه ها و امریکا در بزرگ است که فقط شروع به خراش سطح از آنچه نمایندگی به معنی: بینندگان که به طور کامل پشتیبانی می کند دیویس پرتره ادعا باید وجود داشته باشد هیچ چیزى از آن را پس از این تصاویر زیبا هستند. برخی از حامیان Leibovitz را Biles عکس گفت: مردم باید راضی باشد که Biles بود در پوشش و ارائه در Leibovitz, چشم انداز. هر دو دیدگاه موفق به تشخیص پیچیدگی نمایندگی. نمایندگی باید همواره مورد سوال است.

“من برای همه مردم به پیدا کردن لذت و زیبایی هر کجا و هر زمان که آنها می توانند. و من فکر نمی کنم این نیاز به یک متزلزل آگاهی نوع از لحظه ای. اما من فکر می کنم وجود دارد یک فرصت برای هماهنگی با این تصاویر و عکاسان و با زنان دیگر تصویر در آرشیو” جانسون گفت. “ما می توانید انجام تمام این چیزها را در یک بار. ما شامل بسیاری از انبوه. ما می توانیم نگه داشتن همه گیر و تظاهرات و زیبایی ویولا دیویس و با شکوه او را به عقب خیره کننده تصویر و نگه دارید که ثابت با آنچه که به معنای الهام گرفته شده اند و آنچه که در بایگانی این همچنین می افزاید: به که و پیچیده آن است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de