‘Person of Interest” در مرگبار ایرانیان در بازار تیر اندازی است که در بازداشت

برای بزرگنمایی کلیک کنید St. Louis County police say this "person of interest" is now in custody. - COURTESY ST. LOUIS COUNTY POLICE

  • حسن نیت ارائه میدهد ST. LOUIS COUNTY POLICE
  • St. Louis County, پلیس می گویند این “فرد مورد علاقه” در حال حاضر در بازداشت است.

“فرد مورد علاقه” در یک تیراندازی مرگبار در سنت لوئیس ایرانیان را بازداشت گرفته شده در شب چهارشنبه St. Louis County police می گویند.

هجده ساله نام نشده منتشر شده است.

پلیس از بیش از یک دوجین سازمان شتافت به ریچموند هیتس بازار, گزارش زیر در 12:34 بعد از ظهر روز شنبه از تیراندازی. یک مرد در بیست سالگی کشته شد در داخل و در پاسخ افسران یافت می شود بدن خود را در طبقه اول در نزدیکی غرب, ورودی, پلیس می گویند. یکی دیگر از مرد زخمی در تیراندازی اما انتظار می رود برای زنده ماندن. او در بیمارستان تحت درمان در روز چهارشنبه.

پلیس می گوید این حادثه آغاز شد به عنوان نوعی از درگیری بین دو گروه است که به سرعت افزایش یافت. پس از تیراندازی سه یا چهار نفر فرار کرد به سمت دیلرد. در تصویری از خارج بازار افسران می تواند صحنه جستجو در اطراف منطقه گاهی اوقات با سگ به عنوان دیگر افسران مسدود کردن برنت وود بلوار.

مشتریان و کارگران در ابتدا قفل شده در داخل مرکز پلیس به طور سیستماتیک از طریق وسیع مرکز خرید.

در بعد از ظهر چهارشنبه پلیس با توزیع یک تصویر هنوز هم از فیلم های نظارت نشان دادن فرد مورد علاقه. مدت کوتاهی قبل از 11 p. m., St. Louis County police Sgt. بنیامین Granda اعلام کرد آنها گرفته شده بود هجده ساله را بازداشت و بدون حادثه.

این تحقیقات هنوز در جریان است و پلیس می گویند و محققان هنوز امیدوار به صحبت می کنند به هر کسی که در بازار در زمان عکسبرداری است.

آنها از هر کسی که با اطلاعات مربوط به تماس با پلیس شهرستان در 636-529-8210 در مورد تیراندازی و یا فرد مورد علاقه. آنها همچنین می توانید تماس CrimeStoppers در 1-866-371-8477 (راهنمایی) به ناشناس باقی می ماند و به طور بالقوه جمع آوری پاداش.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>