جدید Riverside County jail همه گیر طرح مقرر 10 درصد کاهش در ظرفیت

زندان در شهرستان ریورساید نیاز به کاهش ظرفیت کلی 10 درصد در سه امکانات برای ارائه یک فرصت برای فاصله فیزیکی تحت یک طرح جدید طراحی شده برای اطمینان از زندانیان و کارکنان در حال محافظت از ادامه coronavirus بیماری همه گیر.

شهرستان است که در حال حاضر در انطباق با اندازه گیری از آنجا که میانگین جمعیت زندانیان در زندان سیستم کاهش حدود 16% از ماه فوریه با توجه به اطلاعات منتشر شده به دولت است. اما پس از سفارش طول می کشد اثر Riverside County Sheriff بخش را برای حفظ یک کاهش حدود 300 تخت در گروه خود واحد مسکن تا همه گیر عبور می کند.

Riverside County Sheriff چاد بیانکو گفت: این طرح که به او گفته بود پیش نویس همکاری با گروه وکلای مدافع است یک حساب کاربری از کار که انجام شده توسط نمایندگان و شهرستان سلامت کارگران برای اطمینان از زندانیان و کارکنان امن هستند.

“اولویت شماره یک ما است که ایمنی از زندانیان و کارکنان” بیانکو گفت. “آنچه که در برنامه است نه یک نتیجه از داوری این حساب از آنچه ما در حال حاضر انجام شده است.”

رودخانه شهرستان کلانتر یک حقوق مدنی وکیل و چند شهرستان را در بخش بهداشت و درمان خود وکلا توافق به ریورساید زندان COVID-19 پاسخ طرح پس از حدود سه ماه از دادگاه دستور میانجیگری مربوط به یک سال 2016 مورد که نگرانی در مورد اهل بیت دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

تشکیل پرونده است که در حال بررسی توسط یک دادگاه منطقه ای فدرال قاضی تشریح الزامات مورد نیاز برای:

  • فیزیکی, فاصله, از جمله به طور متوسط کاهش حدود 30% در گروه مسکن ظرفیت در سراسر سه شهرستان را در زندان;
  • اولویت انتشار و نظارت الکترونیکی برای زندانیان آسیب پذیر;
  • تست از همه به تازگی رزرو مردم;
  • نظارت تست بالقوه حامل بدون علامت;
  • و سخت تمیز کردن و بهداشت رژیم با توجه به منحصر به فرد تهدید این ویروس به شمار زندانی مردم است.

سارا نورمن — که یک وکیل با سازمان های غیر انتفاعی اهل بیت, دفاع, گروه, زندان, دفتر حقوقی یک نماینده برای شهرستان ریورساید و متهم در سال 2016 مورد توافق برای این طرح هفته گذشته پس از یک تلاش قبلی شکست خورده است.

منطقه مرکزی کالیفرنیا قاضی ویرجینیا فیلیپس پیدا کردم این شهرستان برای اولین بار برنامه ای را ندارد و دستور داد آنها را به بازگشت به تخته رسم.

“متهم ندارد اطلاعات مربوط به شرایط موجود در زندان شهرستان امکانات اصرار داشت که انتقال زندانیان به تازگی به اتمام خالی زندان در Indio بود که امکان پذیر نیست و اعتراف کرد که در حال تحقیق جایگزین گزینه های مسکن از جمله مراکز تفریحی نیمه راه خانه و هتل” فیلیپس نوشت: در مارس 14 سفارش.

در طول همه گیر شهرستان و بخش کلانتر شده اند کم حرف در مورد تهدید ویروس به کسانی که در زندان به سیستم. کلانتر بخش گزارش شده مرگ و میر ناشی از دو معاون و دو زندانی.

شهرستان گزارش تنها از تعداد کل زندانیان را تایید کرد به این ویروس را تشخیص داده و در حالی که مستقر در زندان سیستم — 271 گزارش داد که از روز شنبه با 207 داشتن بازیافت.

بیانکو است سوال نهایی نیت دادگاه این ادعا آن است که لازم نیست و با انگیزه است توسط یک برنامه به زندانیان. او را رد کرد و این طرح برای اولین بار پیش نویس توسط شهرستان وکلای مدافع.

“زندان قانون است و سوء استفاده از سیستم قضایی به منظور آزادی زندانیان” بیانکو گفت: در ماه آوریل است. “ما در حال رفتن به آن را انجام دهد.”

رضایت فرمان دستور داد طی قطعنامه ای از نورمن مورد برابر شهرستان در سال 2016 تاسیس نظارت مستمر اهل بیت مراقبت های بهداشتی و خدمات بهداشت روان.

داشتن ظ کت و شلوار از طرف همه زندانیان او پرسید: شهرستان ریورساید در مارس چگونه آنها آماده می شدند این شهرستان از زندان با سیستم coronavirus اما او گفت که او در بر داشت عدم اطلاع از دریافت پاسخ “فوق العاده در مورد.”

“من نمی توانستم دریافت پاسخ روشن از شهرستان” نورمن گفت. “من می دانستم که آنها تا به حال موارد مثبت و آنها تا به حال مرگ, اما آنها نمی خواهد به من بگویید که چه چیزی آنها انجام می دهند به آدرس و آماده شدن برای این بیماری همه گیر.”

روز دوشنبه تشکیل پرونده فراهم می کند دقیق تر حسابداری از چه چیزی است و انجام خواهد شد برای جلوگیری از گسترش بیشتر و بیشتر تصویر دقیق از چگونگی شرایط در زندان های تغییر کرده در طول بیماری همه گیر.

حصول اطمینان از توانایی اجتماعی فاصله

شهرستان در حال حاضر عمل چهار زندان با جدید John J. Benoit بازداشتگاه در Indio استفاده می شود تنها به عنوان یک برگزاری تسهیلات برای زندانیان در حال انتظار برای رزرو به یکی دیگر از امکانات برای دوره های طولانی تر از زمان.

از دست دادن ظرفیت کامل در Indio زندان در حال حاضر در حال تخریب است و نه مانع این بخش توانایی جسمی فاصله زندانیان. این زندان در حال حاضر در پیروی از زندان جمعیت کاهش یافت و از زمان شروع این بیماری همه گیر.

کالیفرنیا هیئت دولت و جامعه اصلاحات گزارش شده در جولای 11, جدید ترین اطلاعات در دسترس است که Riverside County زندان سیستم تا به حال به طور متوسط حدود 3200 زندانی که هفته حدود 16 درصد کاهش از 3,800 زندانی در آخرین هفته از ماه فوریه قبل از این ویروس شروع به ورود به زندان در سراسر کشور.

کاهش این شهرستان به طور متوسط اهل بیت جمعیت می تواند نسبت به این تصمیم توسط مدیران کالیفرنیا دادگاه عالی سیستم برای از بین بردن هزینه وثیقه برای بسیاری از غیر خشونت آمیز جرم و جنحه و همچنین به عنوان نسخه های اولیه برای برخی بودند که در پایان جملات خود را.

بیانکو ابراز نا امیدی با این صفر وثیقه سیاست در یک نقطه گفت: در مارس 17 فیلم ارسال شده به بخش رسانه های اجتماعی که سیاست شد و با به خطر انداختن شهرستان و درخواست از ساکنان برای صدای مخالفت خود را به مقامات منتخب.

با وجود کلانتر انتقاد از برنامه ریزی متحده “صفر وثیقه سیاست” باید “تا به حال یک اثر مثبت بر فاصله فیزیکی.”

این زندانیان که باقی می ماند زندانی هستند یا قرار دارد در یک یا دو فرد یا سلول های قرار داده شده در گروه چهار خوابگاه های مسکن و استفاده از dayrooms تلفن دوش و توالت.

آوریل 22, گروه حذف شده در حدود 300 تخت در باز dayroom و خوابگاه مسکن واحد از سه امکانات اجازه می دهد تا زندانیان قرار دارد وجود دارد اتاق کافی به فاصله اجتماعی.

  • این Cois برد بازداشتگاه در موریتا حداکثر ظرفیت طراحی شده از 1,159; 40 از این تخت حذف شده است.
  • این Larry D. Smith Correctional Facility در بانینگ حداکثر ظرفیت 1,520; 220 حذف شده است.
  • Blythe زندان حداکثر ظرفیت 115 تخت; 32 حذف شده است.

این برنامه اضافه می کند که با کاهش جمعیت زندان سیستم ذخیره 1000 تخت خالی باید رزرو را افزایش دهد که در این صورت الکترونیکی نظارت بر گزینه ها و انتشار از سطح پایین زندانیان می تواند مورد استفاده برای اطمینان از فاصله میان زندانیان.

رابرت پریسلی بازداشتگاه در ریورساید خانه های زندانیان در دو فرد سلول بدون کاهش ظرفیت مورد نیاز بود برای دیدار با, فیزیکی, فاصله مورد نیاز وجود دارد.

تمام پنج از امکانات قادر به نگه داشتن زندانیان تا زمانی که رزرو فرایند کامل است تنها یکی از اهل بیت قرار داده شده است در یک سلول برگزاری در یک زمان با توجه به طرح و آنها را تمیز و پس از هر بار استفاده.

اهل بیت طرفداران شده اند به خصوص در مورد اجتماعی فاصله میان زندانیان که در معرض ویروس — کسانی که در سنین 65 ساله یا مسن تر یا که یک وضعیت پزشکی است که باعث افزایش خطر خود را.

این گروه از زندانیان دریافت اولویت بررسی طرح متحده برای شهرستان های امن الکترونیکی سلول برنامه یک شکل از نظارت الکترونیکی و کسانی که همچنان در بازداشت قرار دارد در یک و دو-مرد سلول.

تست افزایش اولویت اما داوطلبانه

این طرح به تشریح یک تست رژیم برای کارکنان و زندانیان و جدید رزرو که شامل بدون علامت تست با هدف کاهش شیوع این ویروس در میان جمعیت زندان.

همه به تازگی رزرو زندانیان — اعم از نشان دادن علائم یا نه — و تمام زندانیان که در حال نشان دادن نشانه های تست شده برای این ویروس طرح متحده است. همه زندانیان شده اند که در تماس نزدیک با یک مورد مثبت نیز در حال آزمایش در مدت 14 روز. به تازگی رزرو زندانیان قرنطینه می شوند در حالی که انتظار نتایج آزمون.

زندان مدیران انجام تست توده از 2,856 زندانیان بین مارس 28 و 30 مه. تنها زندانیان که راضی بودند مورد آزمایش قرار داده و در گزارش خود به دولت را نشان می دهد وجود دارد به طور متوسط 3,077 زندانیان زندانی که هفته تا حدود 200 زندانی به احتمال زیاد رد شد.

از 2,856 آزمایش 43 آزمایش مثبت و 2,709 آزمایش منفی آن را روشن ساخته شده در این طرح چه نتایج باقی مانده 100 تست شد.

به عنوان یک نتیجه از این افزایش در تست و اقدامات دیگر هیچ زندانی شده اند بستری در بیمارستان برای coronavirus مسائل مرتبط با این طرح متحده پس از 2 ژوئن.

زندانیان در جمعیت آسیب پذیر می شوند و توسط کادر پزشکی و ارائه آزمون در هر دو هفته. زندانیان در جمعیت عمومی در حال ارائه آزمون در هر چهار هفته. هیچ یک از زندانیان مجبور به گرفتن تست اگر آنها در حال نشان دادن علائم.

تست در میان کارکنان نیز در اولویت این طرح با دو نمایندگان توسط وزارت با داشتن درگذشت عوارض مربوط به COVID-19 و کارکنان بالقوه حامل ویروس به زندان از خارج.

همه کارکنان که علامتی گفت: برای ماندن در خانه و گزارش می دهند که آنها بیمار را به سرپرست خود را با توجه به طرح. این شهرستان را فراهم می کند رایگان تست برای تمام کارکنان زندان در هر مرکز در طول ساعت کار می کنند اما آزمایش داوطلبانه است.

شهرستان حفظ موقعیت با توجه به برنامه ریزی که قانع کننده کارکنان به انجام آزمون تخطی از خود اتحادیه موافقت نامه و باید “کاملا داوطلبانه در طبیعت است.”

بهداشت بهداشت و تمیز کردن مکرر…

نورمن شناسایی اهل بیت و بهداشت به عنوان یک نگرانی در هنگام درخواست که قاضی کمک مالی اضطراری به منظور. گزارش خورشید صحرا نشان داد که خانواده و دوستان از شهرستان زندانی تا به حال دریافت اطلاعات از داخل زندان که زندانیان بودند که با ارائه مناسب تمیز کردن وسایل اولیه در این بیماری همه گیر.

این طرح مقرر که به تازگی رزرو زندانیان دریافت دو پارچه ماسک و گفت: برای پوشیدن یک در همه زمان ها به جز زمانی که آنها در سلول های خود را و نیاز به تمیز کردن یک ماسک هر روز و به هنگام بازگشت از وقت خود را در dayroom. ماسک سیاست تصویب شده در مارس 4.

زندانیان ارائه شده با صابون سه بار در هفته و آموزش در مورد چگونه برای شستن دست های خود را به درستی. مرکز کنترل بیماری ها, مطالب آموزشی اضافه شد اطلاعات تلویزیونی به زندانیان.

زندان کارکنان پوشیدن دستکش و ماسک خدمت به زندانیان وعده های غذایی خود را در یکبار مصرف پلی استایرن صفحات و زندانیان خوردن وعده های غذایی خود را در تختخواب. اهل بیت کارگران تمیز کردن و ضد عفونی کردن تمام زمینه های مشترک از جمله جداول, تلفن, توالت, دوش و دستگیره درب پس از هر وعده غذایی.

نمایندگان اسپری ضد عفونی کننده راه حل در همه زمینه های مشترک در هر چک امنیتی است که با اشاره بر روی ورود به سیستم و تایید شده توسط ضبط ویدئو. جدید تمیز کردن رژیم تاسیس شد در 27 آوریل.

آیا این کافی است ؟

برخی از مفصل ترین بخش این برنامه مربوط به سلامت رفتاری نه فقط برای کسانی که شناخته شده به عنوان داشتن یک بیماری روانی, اما برای کسانی که در حال مبارزه با منحصر به فرد تنش بودن زندانی در طول یک بیماری همه گیر و افزایش محدودیت های اجرا شده در زندان به عنوان یک نتیجه.

پس از ملاقات لغو شده است, طرح متحده تمام زندانیان ارائه شده با تماس های تلفنی رایگان.

بالینی درمانگران نظارت و درمان در خطر زندانیان و telepsychiatry خدمات در دسترس هستند برای کسانی که به آنها نیاز دارید. این فن آوری با مشکلات روانپزشکی خدمات در Murietta و ممنوعیت امکانات گزارش شده در این طرح است.

هر دو طرف توصیه می شود که یک قاضی سفارش طرح به اثر است که در حال حاضر در نظر گرفته شود. پس از آن, آن را به اقامت در اثر به عنوان “پزشکی لازم” و یا تا زمانی که وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی تعیین می کند که coronavirus اضطراری در امکانات آن به پایان رسیده است.

“هیچ یک از ما هیچ ایده چه چیزی است که به اندازه کافی در مواجهه با این بیماری همه گیر” نورمن گفت. “بر اساس اطلاعات موجود به نظر من این طرح به طور کامل اجرا شده نشان دهنده یک شانس مبارزه در تلاش برای جلوگیری از این بیماری همه گیر از مواج در پشت میله های زندان است.”

آفتاب صحرا خبرنگار کریستوفر دامین را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و عدالت کیفری سیستم. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @chris_a_damien.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>