نامه از سردبیر: آفتاب صحرا به حرکت چاپ عملیات در سپتامبر

گانت شرکت مادر از صحرا خورشید در حال حرکت است این مقاله را چاپ عملیات به آن ققنوس مطبوعات تسهیلات در اواسط ماه سپتامبر.

خورشید صحرا است که در کسب و کار از سال 1927 شده است چاپ شده در این مقاله Gene autry دنباله ستاد در پالم اسپرینگز از سال 1989 است. در طول سال بسیاری از اعضای جامعه باید سفر ما تسهیلات و شاهد جذاب عملیات چاپ را در عمل است. مطبوعات ما تیم انجام داده است یک کار فوق العاده مطمئن شوید که اخبار چاپ می شود را برای شما 365 روز سال کار در تعطیلات آخر هفته و ماه و سال.

با وجود این تغییر بسیار در مورد آنچه ما به شما این خبر و در خدمت تبلیغ همان باقی خواهد ماند.

ما همان تیم از روزنامه نگاران را هنوز هم کار می کنند در اینجا در Coachella Valley و مقاله هنوز منتشر و هفت روز هفته. تیم تبلیغاتی ما باقی خواهد ماند و در دره به عنوان به خوبی.

آن را دشوار است برای خداحافظی به اختصاص داده شده کار همکاران. حدود سه ده را تحت تاثیر قرار کارمندان ابلاغ شده است. این شرکت کار خواهد کرد برای اتصال کارکنان با منابع محلی برای کمک به دنبال اشتغال جدید و فرصت های در دسترس خواهد بود به آنها را در صورت امکان در مکان های دیگر.

من شخصا از دست خواهد سرگردان به “کارخانه” بوی جوهر و یک جریان از روزنامه آبشار پایین یک تسمه نقاله به mailroom طبقه. این یک جادویی دید.

خورشید صحرا متعلق به گانت شرکت مادر برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه که شامل ایالات متحده آمریکا امروز و برخی از 260 روزانه نشریات. تولید ترکیبات و مشارکت تبدیل شده در اخبار صنعت و گانت است قرارداد برای تولید روزنامه ها برای شرکت های دیگر در سراسر ایالات متحده همچنین برون سپاری تولید و خدمات بسته بندی که در آن مشارکت مالی را حس. شرکت پرس تسهیلات در ققنوس یکی از بزرگترین گانت چاپ سایت در سراسر کشور.

در اینجا برخی از پاسخ به سوال شما ممکن است داشته باشد:

اگر کاغذ را از آمدن ققنوس من باید انتظار تاخیر در گرفتن آن ؟

هر شب پس از ققنوس پس از اتمام چاپ صحرا خورشید کسانی که مقاله آورده شود و توسط کامیون به ساختمان ما در پالم اسپرینگز که در آن آنها می توان به توزیع حامل به عنوان معمول است. ما باید آنها را چاپ شده در مقدار زیادی از زمان به بريدن به پالم اسپرینگز و آماده برای حمل.

خوشبختانه این بزرگراه از ققنوس به پالم اسپرینگز به ندرت تحت تاثیر قرار است توسط آب و یا سایر موارد اضطراری.

این مقاله هنوز به انتشار هفت روز هفته ؟

بله. خورشید صحرا باقی می ماند و هفت روز در هفته ،

چگونه به این بر من اشتراک قیمت ؟

تغییر سایت چاپ خواهد شد که هیچ تاثیری بر قیمت اشتراک.

آنچه در مورد اقتصاد محلی?

حدود سه ده تمام و پاره وقت کارکنان در حال از دست دادن مواضع خود. در حالی که خوانندگان ما ممکن است هرگز شناخته شده این سخت کار مردان و زنان آنها کمک زیادی به خورشید صحرا موفقیت. خروج خود را عمیق از دست دادن برای کسانی از ما که آنها را می دانیم. من تحسین حرفه ای خود سعی و کوشش و فداکاری و آرزو آنها را به خوبی.

چگونه است که این مربوط به مشترک اعداد ؟ و یا آن را بیشتر تبلیغ درآمد که منجر به تغییر ؟

کسب و کار با چالش های مواجه شده توسط روزنامه ولایت در درجه اول نتیجه از دست ad درآمد. پس از coronavirus همه گیر شروع شد و ما دیده ایم باور نکردنی جامعه پاسخ ما به روزنامه نگاری و حدود 2000 دیجیتال جدید مشترکین به خورشید صحرا. من سپاسگزار برای همه در جامعه که به شدت به حمایت محلی و روزنامه نگاری که آیا با خرید اشتراک و یا اهدا به ما گزارش برای امریکا صندوق یا ما بروس Fessier صندوق کارآموزی در دانشکده کویر.

جولی Makinen توسط سردبیر اجرایی خورشید صحرا. شما می توانید به او برسد در [email protected] یا 760-778-4511.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>