La Quinta با استفاده از $500K از مراقبت در عمل برای کمک به سالن دیگران تحت تاثیر COVID-19 خاموش شدن ناگهانی

La Quinta خواهد بود با استفاده از $502,034 این شهرستان در دریافت مراقبت در قانون بودجه برای کمک به سالن آرایشگاه ها و کسب و کارهای دیگر نهفته آخرین دور از تعطیلی دستور فرماندار به سرعت گسترش coronavirus.

روز سه شنبه شورای شهر تصویب تخصیص بودجه برای ارائه به عنوان یک بار تخفیف از طریق La Quinta را COVID-19 کسب و کار کوچک اضطراری اقتصادی برنامه های امداد ایجاد شده در ماه مارس با 1.5 میلیون دلار از این شهر فاجعه اقتصادی ذخایر صندوق.

“ما هیجان زده را به جلو این مقررات به دلیل ارتباط آنها به طور مستقیم به اخیر دولت دستور برای بستن همه داخل سالن فعالیت برای برخی از کسب و کار” گفت: Doug Kinley مدیریت متخصص برای شهرستان.

اورژانس اقتصادی برنامه های امداد در دور سوم خود را از ارائه کمک های مالی به کسب و کارهای محلی.

در دور یک شهر اعطا وام های بدون بهره تا $20,000 به کسب و کارهای کوچک از 25 یا کمتر تمام وقت معادل کارکنان نهفته خاموش کردن همه غیر ضروری کسب و کار به عنوان دستور رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در 19 مارس ، در مجموع $330,000 اهدا شد به 36 کسب و کار که در دور اول Kinley گفت.

دور دوم گسترش برنامه وام آرامش برخی از نیازهای خود را و اجازه می دهد کسب و کار تلقی فاقد شرایط لازم در یک دور از جمله صفحه اصلی مبتنی بر شرکت ها و کسانی که با بیش از 25 کارمند یک فرصت برای اعمال می شود. در مجموع $117,000 اهدا شد به 18 کسب و کار در دور دوم Kinley گفت.

بیشتر: Coachella Valley شهرستانها رو 12 دلار در هر ساکن در مراقبت های عمل پول است. مقامات محلی می خواهید بیشتر

دور سه قرار بود در ماه ژوئن به ارائه یک زمان تنها تخفیف تا $20,000 و یا 80 درصد از هزینه به کسب و کارهای کوچک ساخت COVID-19-مربوط به بازسازی. در مجموع $26,000 اعطا شده است به هفت کسب و کار به تاریخ.

در جولای 7, دور, سه اصلاح شد به ارائه کمک یک بار با اجاره/مسکن و آب و برق و هزینه های به رستوران بود که نهفته Newsom جولای 1 جهت است که آنها به طور موقت متوقف داخلی خدمات و ارائه تنها پاسیو ناهار خوری و بایگانی اطلاعات.

تجدید نظر دور سوم تایید شده در سه شنبه گسترش این برنامه به ارائه تخفیف به سالن آرایشگاه, ماساژ درمانگران مراکز تناسب اندام و کسب و کارهای دیگر به دستور Newsom در تاریخ 13 ژوئیه به طور موقت به حرکت عملیات خود را در خارج از منزل و یا نزدیک.

دستور آمد که در کالیفرنیا همچنان به افزایش در افراد آزمایش مثبت برای COVID-19. آخرین دور از تعطیلی می تواند حداقل پنج هفته اعلام کرد.

هر کسب و کار می توانید دریافت تا $10,000 برای وام مسکن/اجاره و آب و برق پرداخت برای ماه جولای در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده گفت: Kinley.

“این امر می تواند به شدت به خود اختصاص داده به $502,034 مراقبت در قانون بودجه” Kinley گفت.

وجود 80 تا 90 کسب و کار در لا کوئینتا که واجد شرایط برای مراقبت در قانون بودجه گفت که نمی خواهد تعداد نسبت $20,000 تخفیف ارائه شده برای نصب و راه اندازی COVID-19 اقدامات ایمنی.

این شورا به اتفاق آرا تصویب کرد آخرین تغییرات به COVID-19 کسب و کار کوچک اضطراری اقتصادی امداد برنامه.

“من به طور کامل پشتیبانی از حرکت رو به جلو به عنوان ما در حال متعهد به زمانی که این بیماری همه گیر آغاز شده و همچنان به حمایت از کسب و کار ما هر راه ما می توانیم” شهردار لیندا ایوانز گفت.

اگر وجود دارد هنوز هم در دسترس است که می توانید نظر شورای گسترش تخفیف برای ماه اوت هزینه و همچنین زمانی که آن را مطابق دوباره در دو هفته.

برای اطلاعات و برنامه های کاربردی برای برنامه تخفیف و دیگر COVID-19 کسب و کار کوچک اضطراری اقتصادی امداد برنامه بازدید از شهر در وب سایت laquintaca.gov و با کلیک بر روی COVID-19 لینک در بالای صفحه. برنامه های کاربردی باید ظ توسط پایان ماه اوت.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>