سه مظنون شناسایی شده اند در مورد Coachella Valley, زن و شوهر است که ناپدید شده در مارس 2017.

دو مظنون دستگیر شنبه شناخته شده به عنوان Indio ساکن هارون فرناندو Bernal, 28; و Coachella ساکن اریک Rios, 31. برنل است که متهم به قتل و ریوس متهم بودن لوازم جانبی به قتل با توجه به کنار رودخانه شهرستان کلانتر.

سوم مشکوک است Coachella ساکن Adilene اینس کاستاندا, 27, که شده است در بازداشت پس از Feb. 5 پس از یک نامربوط بازداشت مربوط به مواد مخدر بررسی است. او همچنین متهم به قتل است.

پلیس در حال ارتباط آنها را به قتل Jonathan Reynoso و آدری مورن که ناپدید شدن موجب بهره در سراسر Coachella Valley.

برنل است که در بازداشت به جای $1 میلیون وثیقه در جنوب غربی مرکز بازداشت در موریتا و Rios است که در بازداشت به جای $500,000 به قید وثیقه در رابرت پریسلی بازداشتگاه در ریورساید. سوابق منعکس کاستاندا را به قید وثیقه از اولیه بازداشت است در $500,000. او در Larry D. Smith Correctional Facility در بانینگ.

اتهام نشده بود واصل شده که از بعد از ظهر چهارشنبه در رودخانه شهرستان دفتر دادستان منطقه سخنگوی جان هال گفت.

محققان می گویند که آنها به تازگی دریافتند انسان باقی می ماند و در مکانی نامشخص در Coachella Valley. مثبت شناسایی هستند انتظار اما Riverside County Sheriff چاد بیانکو گفت: در ماه گذشته است که مقامات گمان آنها یافت Reynoso و Moran.

همچنین در ماه گذشته اعلام دستگیری سه مظنون دیگر: عیسی رویز جونیور, 41, استاکتون; Manuel Rios, 28, از Coachella; و ابراهیم Fregoso 32, Indio.

در طول 30 ژوئن در کنفرانس خبری مقامات گفتند آنها بر این باور بودند مقصر در سطوح مختلف و اشاره به سایر بازداشت.

ریوس نیز شده است در بازداشت پس از Feb. 5 پس از دستگیری در نزدیکی بزرگراه بین ایالتی 10 و خیابان مونرو. زندان سوابق نشان می دهد کاستاندا دستگیر شد در همان محل.

ریوس شده است به اتهام دو فقره قتل با شرایط ویژه قتل یک شاهد. Fregoso متهم شده است با یک تعداد از قتل و یک شرایط ویژه قتل یک شاهد. و رویز بود به اتهام دو فقره لوازم جانبی به قتل پس از این واقعیت است.

هر متهم التماس کرد گناه نیست به مربوطه خود را به اتهام.

خانواده آخرین شنیده ها از موران, 26, از Indio 10 مه 2017, زمانی که او در سمت چپ را انتخاب کنید تا Reynoso او 28 ساله و پسر از براولی. مورن خواهر دریافت selfie از این دو که شب و سپس دو ناپدید شد.

مورن خودرو داشت در Beaumont در مارس 12 سال 2017 در امتداد بزرگراه بین ایالتی 10 غرب بلوط دره پارک وی. پس از آن کمی اطلاعات برای عموم منتشر شد در مورد این تحقیقات تا زمانی که مقامات اعلام کرد در ژوئن 28 که برای اولین بار از سه مظنون دستگیر شده بود.

بیانکو گفت: در طول کنفرانس جدید که محققان در خدمت بیش از 50 حکم جستجو در سراسر بررسی است. او همچنین تایید کرد که چندین حفاری برای شواهد رخ داده در خواص در Coachella Valley.

در میان آنها یک ماه اوت سال 2018 جستجوی یک حیاط خلوت در بورر خیابان در Indio. در طول روز سه شنبه در کنفرانس خبری یک محقق گفت: این خانه از رویز و Fregoso.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید colin.atagi@desertsun.com و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de