آن را “سفید برتری نرمال”: یک مورخ چرا سنگ کوه باید پایین آمده

“قدرت سیاه, سیاه عشق” صدها نفر از معترضان شعار می دادند در جولای 4 به عنوان آنها راهپیمایی از طریق سنگ کوهستان پارک و خواستار حذف Confederate monument فقط در خارج از آتلانتا ، این تظاهرات مسالمت آمیز برخی از مسلح و با پوشیدن جلیقه های ضد گلوله نشان داد تا در چند روز اعتراض الهام مداوم جنبش جهانی برای پایان دادن به پلیس قتل آمریکایی های سیاه و سفید. به عنوان کشور reckons با آن نژادپرستانه تاریخ شده است وجود دارد در سراسر کشور فشار به پایین مؤتلفه بناهای تاریخی به عنوان نمادهای سفید برتری. سنگ کوه از این قاعده مستثنی است.

در نه داستان بلند, سنگ, کوه, بزرگترین مؤتلفه بنای تاریخی در کشور است. یک بار متعلق به برادران سام و ویلیام Venable که هر دو تا به حال مستقیم روابط Ku Klux Klan این بنای تاریخی استفاده شده است به عنوان یک فضا برای عبور سوزاندن و دیگر سفید supremacist آداب و رسوم در سراسر تاریخ آن است. ساخت این بنای تاریخی که شامل نقش برجسته حجاری از رئیس جمهور کنفدراسیون جفرسون دیویس و ژنرال رابرت لی ه و استون وال جکسون — آغاز شد و در سال 1916 و تکمیل شده در سال 1965 باز به عمومی در 100 سال سالگرد جمهور آبراهام لینکلن ترور شد.

امروز سنگ کوه است یک پارک تفریحی با یک راه آهن و مینی گلف و یکی از محبوب ترین مقصد توریستی در کشور گرجستان است. همچنین با توجه به رئيس جمهور از NAACP, “بزرگترین حرم به سفید برتری در تاریخ جهان است.”

فعالان را به نام های طولانی برای از بین بردن قلم در سنگ کوه. اما این سوال باقی می ماند: چه آن را برای بزرگترین بنای تاریخی به علت از دست رفته اساطیر در نهایت به پایین آمده است ؟

Vox خطاب به حسن Jeffries استادیار تاریخ در دانشگاه ایالتی اوهایو و فارغ التحصیل از Morehouse College در آتلانتا در مورد سنگ کوه تاریخچه و اینکه آیا این لحظه نژادی حساب در کشور ما خواهد شد کمک به حذف آن. مصاحبه ما ویرایش شده و تغلیظ شده.

ایزابلا Simonetti

می تواند شما را توصیف ریشه از سنگ کوه از جمله آن اتصال مستقیم به Ku Klux Klan?

حسن Jeffries

سنگ کوه است که در واقع واقعا جالب است زیرا انگیزه برای آن است که تمایل به نه تنها تتم کنفدراسیون بلکه به reassert سفید برتری. آن متولد شده است که موجی از تلاش برای انجام درست آن است که واقعا نوردد جنوب در اطراف در دو دهه و یا پس از قرن 20th.

اما آنچه که بسیار جالب در مورد سنگ کوه است که آن را تکمیل و تا 1970s. به عبارت دیگر آن را آغاز کرده و سپس آنها ندارد و پول آن را کامل و آن را تا حدی وجود دارد. و سپس ما به جنبش حقوق مدنی. بنابراین تمایل برای آمریکایی های آفریقایی تبار برای به دست آوردن آزادی خود منجر به سفید پوستان reasserting — 100 سال پس از کنفدراسیون کاهش یافت — ایده ها و مفاهیم سفید برتری. و سپس آن را تا اوایل دهه 1970 که واقعی بنای تاریخی به اتمام است و پس از اوج جنبش حقوق مدنی و به پست-حقوق مدنی سیاه قدرت عصر.

هنگامی که ما فکر می کنم در مورد سنگ کوه تاریخچه این چیزی است که از دوران گذشته است. این چیزی است که reimagined شده است و بهره مند از انرژی جدید بیش از قرن گذشته است. پس از آن نه فقط “هی چه کنیم با این آثار تاریخی از گذشته است؟” سنگ کوه چیزی است که بسیار زمان. آن را نه تنها اشغال فضای عمومی اما پول — پول مالیات دهندگان از مردمی رفت و به آن نهایی ساخت و ساز و همچنین رفتن به آن را حفظ و به عنوان یک پارک.

ایزابلا Simonetti

چه که سابقه روشن در مورد امریکا نژادپرستانه گذشته و در حال حاضر به خصوص با توجه به کل یک پارک تفریحی ساخته شد در اطراف آن ؟

حسن Jeffries

آن را تبدیل به این نوع از سایت مقدس برای کلان که در آن شما باید متقابل سوختاندن و کلان تجدید حیات و همه این مسائل است. این است که تولد این کشور در اوایل قرن 20 Klan.

آن را نیز سفید برتری نرمال و این چیزی است که ما باید برای قرار دادن ذهن ما در اطراف. آن را نه فقط در کلان رفتن وجود دارد و سپس بقیه سفید گرجستان است مانند “اوه نه که نه ما.” این کلان در روز شنبه و آن را به یک پیک نیک در یکشنبه. آن را به یک پارک تفریحی را برای جشنواره. آن را عادی سفید برتری که باعث می شود آن را بسیار مشکل ساز است. این بیان از این ایده که خشونت و تروریسم است که دریافت را پشتیبانی می کند.

ایزابلا Simonetti

پس از اعتراضات آغاز شده بیش از یک ماه پیش جنبش به خلاص شدن از شر برخی از بناهای تاریخی, برداشت تا دوباره و چند رفته اند — حتی می سی سی پی گرفتن یک پرچم جدید. فکر می کنید چه اتفاقی می افتد به سنگ کوهستان?

حسن Jeffries

آنچه اتفاق می افتد در مقابل آنچه که من فکر می کنم اتفاق می افتد باید دو چیز متفاوت هستند. من فکر می کنم زمان برای داشتن این اعداد و ارقام وجود دارد ، من فکر می کنم که آنچه که ما در حال یادگیری است. هیچ ارزش بزرگ آینده از آن. ما می دانیم آنچه که وجود دارد. ما می دانیم که چه چیزی در حال حاضر وجود دارد. وجود دارد هیچ دلیلی برای ادامه آن وجود دارد. مردم می گویند “خوب این است که در مورد میراث.” آن را در مورد میراث نفرت و آن را به عنوان مقدار در مورد از بین بردن و تغییر از فضای عمومی این نمادها از نفرت این نمادها سفید برتری.

آن را در مورد پاک کردن گذشته از آنجا که شما نمی توانید: وجود دارد هیچ چیز مانند پاک کردن گذشته است. این در واقع مورد تصدیق آنچه گذشته بود و گفت: “ما چه می خواهیم آینده ما خواهد بود ؟ و چگونه را شامل می خواهیم آینده ما شود؟”

پس وجود سطح های مختلف از تخصص های فنی و هزینه های که در حال رفتن به نیاز به حذف این اعداد و ارقام کردن سنگ کوه? آره اما این بدان معنا نیست که ما باید آن را انجام دهد اگر ما جدی است. اگر دولت گرجستان جدی است و اگر ما به عنوان یک کشور در حال جدی در مورد شناخت اذعان و اعتقاد داشتند که سیاه و سفید زندگی می کند و ماده سفید که برتری نباید اخلاق که بر اساس آن ما در ساخت جامعه است.

ایزابلا Simonetti

آنچه که اهمیت سنگ کوه که گرفته شده بود در زمینه ضد نژاد پرستی جنبش اتفاق می افتد در حال حاضر ؟

حسن Jeffries

برای اولین بار آن را نمادین است. هیچ سیاه مردم را از فقر اگر شما حذف این سه چهره از سنگ کوه. درست مثل زمانی که مردم در حال میخوام از فقر با در نظر گرفتن یک مجسمه در مقابل برخی از county courthouse. بنابراین در این معنا آن متوسط گام.

اما این یک گام مهم است و به عنوان یک نماد مهم برای آنچه در آینده باید باشد و آنچه که در واقعیت است. و این مرحله این است که ما دیگر به آغوش ما دیگر رفتن به جشن ما دیگر به تحمل سفید برتری در میدان عمومی. زیرا تا زمانی که شما آن نمادها تا شما در واقع گفت که آن را خوب است که این باورها در سفید برتری دارد که جایی برای آن در این جامعه است. هیچ فرار از آن است.

این نیست در مورد آزادی بیان است. این است که در مورد تروریسم و تجلیل از تروریسم کرد و گفت که آن را خوب است. و بنابراین برای گرجستان به حرکت در این جهت من فکر می کنم مهم و حیاتی است. آنها را حرکت در آن است ؟ شاید در زمان. ما می دانیم که جمعیت گرجستان در حال تغییر رای دهندگان از گرجستان در حال تغییر است, آن را در حال تبدیل شدن بیشتر و متنوع آن را در حال تبدیل شدن بیشتر آفریقایی, آمریکایی, آن را در حال تبدیل شدن بیشتر Latinx خاص و آن را تبدیل شدن به پیشرفته تر. من فکر می کنم که سنگ کوه را روز محدود آن را به عنوان امروز وجود دارد اما آنچه که در آن زمان جدول ؟ فقط زمان خواهد شد بگویید. فکر می کنم در مورد چه مدت آن را در زمان برای گرجستان و می سی سی پی به فقط خراب کردن پرچم لعنتی.

ایزابلا Simonetti

آیا شما فکر می کنم بسیاری از مردم در خارج از جنوب حتی آگاه از سنگ کوه و نماد آن و تاریخ ؟

حسن Jeffries

شما می توانید سنگ کوه به عنوان شما در حال پرواز به آتلانتا فرودگاه Hartsfield. و بیش از چند خلبانان من شناخته شده در سفر من پس از من پرواز کرده و از Hartsfield, آتلانتا فرودگاه خواهد گفت: “شما می توانید ببینید به حق خود را سنگ کوه گرجستان است.” بنابراین مردم هستند غافل از آن مردم نا آشنا با آن است. اما این نباید مانع به انجام آنچه درست است.

سنگ کوه خود را یک ملی تعجب می کنم. اما وجود دارد هیچ چیز طبیعی که در مورد نقاشی های دیواری است که حک شده بر روی کوه. من فکر نمی کنم هر کسی که صحبت کردن در مورد انجام دور با کوه, آنها فقط گفت: از آن زمان به پاک کردن نقاشی های دیواری. این زمان برای تمیز کردن آن است.

ایزابلا Simonetti

در تجربه خود را آنچه خواهد از آن را برای مقامات دولتی را به یک بنای تاریخی مثل یک سنگ کوه? وجود دارد تدارکاتی بخشی از از بین بردن چیزی را عمیقا حک و عظیم اما آنچه نیاز به تغییر در دولت و افکار عمومی در سطح ؟

حسن Jeffries

آنها فقط میخوام پاسخ به فشار افکار عمومی. فشار افکار عمومی با به معنای واقعی کلمه مردم به خیابان ها. کارولینای جنوبی را پایین مؤتلفه پرچم از مراحل آن دولت و کنگره تا بعد از غم انگیز تیراندازی در چارلستون کارولینای جنوبی و آن را در پاسخ لزوما به تیراندازی. آن را در پاسخ به مردم میآید و میگوید: “ما باید این چیز را در حال حاضر.” مقامات منتخب آنها در حال رفتن به راه آنها هستند و تنها به پاسخ می دهند.

ایزابلا Simonetti

چرا باید مجسمه تبدیل شدن به چنین flashpoints برای بحث در این لحظه از نژادی, حساب?

حسن Jeffries

من فکر می کنم آنها قابل مشاهده اهداف از سفید برتری در بسیار به همان شیوه که آمریکایی های آفریقایی تبار در دهه 1960 بودند هدف قرار دادن Jim Crow نشانه. در راه آن را آسان تر برای جمع آوری حرکت و جمع آوری مردم از لحاظ جسمی در اطراف یک ساختار فیزیکی یک بنای تاریخی از آن است که در اطراف یک مفهوم انتزاعی مانند نژادپرستی نظاممند. اما بنای تاریخی, زبان, نام تیم نام در مدرسه آنها فقط بازتاب نشانه از یک مشکل بزرگتر است. این پروژه بزرگتر است که برای رسیدگی به این موضوع است که رهبری مردم قرار داده است که بنای تاریخی وجود دارد در وهله اول و پس از آن است که اجازه دهید مردم 100 سال بعد دفاع از حضور خود دانستن منشاء آن و دانستن معنی آن است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>