چگونه یوتیوب ساخته شده Jeffree Star بیش از حد بزرگ به شکست

در جهان تحت سلطه توسط آخرین نسخه از پرطرفدارترین محصولات و زودگذر محبوبیت زیبایی صنعت حداقل یک ثابت: یوتیوب زیبایی گورو Jeffree Star عذرخواهی برای افتضاح احتمالا حتی نژادپرستانه رفتار است.

بحث این است که هیچ چیز جدید برای Jeffree Star. این بار در یک 10 دقیقه ای تصویری با عنوان “انجام آنچه حق” ستاره آدرس اتهامات که او و یوتیوب مگا تاثیر گذار و مستندساز Shane Dawson دستکاری یوتیوب زیبایی ستاره Tati وستبروک به شلاق در برابر تاثیر گذار جیمز چارلز در سال گذشته است. ستاره نیز در اظهاراتی که نه او و نه داوسون برگزار شده است روشن و خاموش-دوربین نژادپرستی و زن ستیزی.

“من نمی سعی کنید به هر کسی پایین” ستاره می گوید: در این ویدئو در پاسخ به آخرین درام چرخش در اطراف او و داوسون پس از وستبروک نام آنها را برای نقش خود را در یوتیوب رسوایی. “من یک تبه کار در یک فیلم. این نیست Netflix سری با داستان است. من می دانم آن را برای تلفن های موبایل مانند آن, و من مطمئن هستم که من می خواهم به تماشای آن را به عنوان به خوبی, اما این است که من در زندگی واقعی است.

“بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد و می شود گفت در حال غلط,” او گفت:.

در این ویدئو مشاهده شده است بیش از 10 میلیون بار از آن ارسال شده در جولای 18.

ستاره بحث برانگیز شد رقم در زیبایی vlogger جامعه و فراتر از آن به دلیل لحظات نژادپرستانه و misogynistic رفتار و رفتار او را بستری شده در گذشته ویدئوها و عذر خواهی.

این ممکن است او فیلمی به نام “در پاسخ به واکنش بیش از من ‘سوزانده’ پالت”; در مارس 2019 او نوشته شده مشابه عذرخواهی در “هرگز به انجام این کار دوباره”; در سپتامبر 2018 او آپلود “با شروع بیش از … باید من را به دوستان جدید” (اشاره به یک نژادپرست نئونازی در برابر شخص در تاریکی لورا لی و مانی MUA); و در ماه ژوئن سال 2017, او در وبسایت خود با عنوان “نژاد پرستی.”در مورد استفاده از نژادپرستانه تهمت و حداقل یکی از خاص تهدید به ضرب و شتم یک زن زیبایی YouTuber.

با دیگر صنایع در فرهنگ پاپ (persian) سرانجام حلال اقدامات علیه ضمنی و صریح اشکال نژادپرستی و زن ستیزی, آن ممکن است نشان می دهد ستاره تاریخ خواهد طرد کردن او از زیبایی جامعه و صنعت است.

در این زمان او نه تنها در مواجهه با اتهام خاتوله, deborah و اقدام به خرابکاری جیمز چارلز حرفه ای و تهدیدات علیه Tati وستبروک. او همچنین عذرخواهی از طرف Shane Dawson, یک YouTuber است که انتقاد به گذشته فیلم هایی که از ویژگی های داوسون در blackface و ساخت ableist و آزار جنسی کودکان جوک. برای هر YouTube زیبایی گورو و یا دیگر افراد مشهور, که برای ماده, در حال پاسخگو برای نژادپرستی و اتهام انفعال در تجاوز جنسی خواهد آنها را غرق.

در حالی که ستاره تاریخ فلفلی با افتضاح رفتار هر حادثه همراه است عذر خواهی بازدید میلیون ها بار. تمام کسانی که دیدگاه های ترجمه را به یک حساب بانکی — که ما می بینیم در قالب یک ناوگان از ماشین های اسپرت و لوکس و لباس های کاخ تعطیلات به شکوه استراحتگاه و غیره. — که به ظاهر هرگز احساس استرس از این وضعیت است. ستاره محصولات به طور مداوم از فروش و در حالی که ممکن است همکار اثرگذارندهها که باورمند سیستم او برای خود ساخته شده است وجود دارد یک ترس در مورد آن را خواستار است.

ستاره نشان دهنده یک نوع متفاوت از افراد مشهور و قدرت خود را در جامعه نشان دهنده اقتصاد و سیاست جهان است. آخرین عذرخواهی پست نشان می دهد که چگونه با وجود این بحث جای خود را در آن ممکن است همیشه در حال تغییر است.

داستان پشت ستاره ها عذرخواهی شده است و دم برای بیش از یک سال و نشان دهنده اوج ستاره تاریخ در یوتیوب. آن می رود به یک خاص از شکاف بین سه فوق العاده محبوب زیبایی تجارت بودند که همه در نظر گرفته شده دوستان در یک نقطه.

در مارس 2019, Tati وستبروک تصویری منتشر شده که در آن او گفت که یک شخص گورو جیمز چارلز مشغول کرده بود در رفتار نامناسب با استفاده از افراد مشهور به فشار مردان به رابطه جنسی و استفاده از دوستی خود با وستبروک برای منافع شخصی. در آن زمان ستاره پریدند در وستبروک طرف گفت که او شاهد این ادعا بد رفتار.

“یک دلیل وجود دارد که ناتان [ستاره آن پسر] را ممنوع کرده است جیمز چارلز همیشه از آمدن به خانه ما دوباره” ستاره توییتی (و بعد از آن حذف شده). “او یک خطر برای جامعه است. همه چیز Tati [وستبروک] گفت: 100 ٪ درست است.”

در پاسخ چارلز ارسال شده 40 دقیقه تصویری دفاع از خود در برابر اتهامات با تصاویری از پیام های او گفت: به عنوان شواهد.

مبارزه میان سه تاریکی (تماشاگران لقب آن “Dramageddon”) است که سخت به چشم پوشی از آنجا که از میلیون ها نفر از مشترکان این سه نفر باید بین آنها را.

“کسب و کار که در تعامل با تاثیرگذاران نگاه در نمایش اعداد در یوتیوب و برای Instagram آنها را در تعامل با نرخ بیش از پیرو شمارش ( به عنوان مثال چگونه بسیاری از میانگین لایک و نظرات در تصویر) به عنوان که بهترین راه برای تعیین اگر حساب فعال زیر” مارکوس Stringer, شریک و مدیر اجتماعی تیغه یک سایت که کامپایل و tabulates تاثیر گذار معیارهای به من گفت.

او افزود: “در شرایط YouTube, مشترک, شمارش استفاده می شود اندازه گیری مقیاس برای کانال های, اما این روزها بیشتر مشاهده مقادیر به همراه مشترکین که شما می خواهید به نگاه به عنوان یک اندازه گیری از موفقیت است.”

بیشتر مشترکین و نمایش یک YouTuber بیشتر پول آنها را خاموش دیدگاه خود را به ویدئوها چرا که بیشتر مارک های خود را تحت تاثیر قرار به عنوان قدرتمند و با ارزش برای پرداخت. این ستاره ها نفوذ طرفداران خود را به خرید و یا خرید محصولات و قرار دادن یک اعتصاب در یک همکار YouTuber می تواند آسیب هایی که فرد اعتبار و احتمالا مدل کسب و کار خود.

“اثرگذارندهها جذاب هستند چرا که آنها به نظر می رسد واقعی تر — حتی اگر ویدئوها و تصاویر در یوتیوب, Infinite و Instagram همه [هدایت] در” رسانه های اجتماعی حساسیت,'” پاملا Rutledge یک روانشناس که در مطالعات رسانه ای مسائل گفته Vox توضیح آنچه باعث می شود اثرگذارندهها مانند ستاره بسیار موثر و محبوب است.

“نتیجه این است که افراطی وفاداری است که به عنوان کلمه از دهان از یک دوست و نه تبلیغات. موفق تر تاثیر گذار بیشتر احتمال دارد که توصیه های یک پولی به نفع تاثیر گذار,” او اضافه شده است.

ستاره یکی از یوتیوب بزرگتر موفقیت اولین انباشته فرقه بیش از یک دهه پیش در مای اسپیس عصر. او در حال حاضر بیش از 17 میلیون یوتیوب مشترکین و بسیار پرسود لوازم آرایشی خط. او و دیگر زیبایی و تجارت در یوتیوب رژیم مختل زیبایی صنعت رسانه ها; به جای پیر-گارد مجلات مانند رواج, زرق و برق و جذبه مصرف کنندگان اغلب به نوبه خود به YouTubers برای بررسی های خود را می پوشند آزمون و توصیه ها. نفوذ خود را بیش از طرفداران خود است که ارزش مقدار زیادی از پول به مارک های که آنها را به عنوان راه های جدید برای فروش محصولات است. برخی مانند ستاره اند با استفاده از شهرت خود را برای راه اندازی خود را در مارک های لوازم آرایشی.

قبل از dustup و در پی آن, Star, چارلز و وستبروک parlayed خود را از یوتیوب به شهرت بسیار موفق کسب و کار شخصی و سرمایه گذاری از جمله وستبروک چشم سایه پالت و ابزار زیبایی ستاره های لوازم آرایشی و بهداشتی خط و چارلز در سراسر کشور تورهای.

“تنها راه برای ایجاد و حفظ طرفداران است برای ادامه به ارائه مطالب جذاب,” Rutledge به من گفت. “که ممکن است اغراق لب و آرایش جدید رنگ و یا آن را ممکن است ایجاد inter-درام تاثیر گذار مانند Jeffree Star جیمز چارلز و Tati وستبروک. این درام اجازه می دهد تا طرفداران به انتخاب طرف و نشان دادن وفاداری خود را درست مثل افرادی که رنگ چهره خود و یا پوشیدن لباس تیم به رویدادهای ورزشی است.”

وستبروک را 2019 blowup آسیب دیده چارلز زیر باعث او را به از دست دادن میلیون ها نفر از مشترکین. این یک مزیت برای وستبروک که لذت بردم اولیه افزایش مشترکان اما بعد او را دیدم بینندگان سطح است.

ستاره, در ضمن تکیه به عینک خود را در راه پرورش دوستی با یوتیوب مستندساز Shane Dawson که در ادامه به ایجاد یک هفت-قسمت سری در سال گذشته — “جهان زیبا Jeffree Star” — در مورد زندگی ستاره و زیبایی جامعه است. او و داوسون منتشر سایه چشم مجموعه به نام “توطئه” در ماه نوامبر سال 2019. در این مستند سری Star اشاره او می تواند ده ها میلیون دلار راه اندازی یک آرایش جدید پالت.

چارلز وستبروک و ستاره را پس از نقل مکان از مارس 2019 زیبایی vlogger انفجار و نگهداری نسبتا آرام در مورد آن خرید اینترنتی — صرفه جویی در پیچیدگی های خاص مانند ندارد و اشاره به هر یک از دیگر و یا هر یک از دیگر محصولات دیگر.

همین دلیل است که حوادث چند هفته گذشته شوکه بسیاری از پیروان.

در ژوئن 30, فقط بیش از یک سال پس از 2019 بحران وستبروک منتشر 40 دقیقه ای تصویری با عنوان “شکستن سکوت من,” که در آن او توضیح داد که او مبارزه با چارلز در سال گذشته بود و در واقع شده است در نتیجه از ستاره و داوسون دستکاری ،

“من ساخته شده [بدنام “خداحافظ برادر” تصویری که در آن وستبروک متهم چارلز نامناسب رفتار جنسی و استفاده از او برای منافع شخصی و که او پس گرفته شده پایین] به عنوان یک نتیجه از تمام سمی نهفته است که تغذیه به من Shane Dawson و Jeffree Star” Westbrook می گوید در فیلم جدید خود. “باور آن نهفته است و اجازه دادن به خودم بود gaslit به ساخت ویدئو که توسط یکی از بزرگترین حسرت زندگی من است. اطلاعات آنها به من وحشتناک بود. به من گفته شد وجود دارد مقدار زیادی از قربانیان که قرار بود به جلو آمده.”

وستبروک می گوید: ستاره بود حسادت چارلز محبوبیت و می خواستم به نزول چارلز حرفه ای.

ستاره و داوسون با توجه به وستبروک استفاده وستبروک او تصویر و پلت فرم خود را برای حمله به چارلز بدون گرفتن خون در دست خود را. ستاره و داوسون میلیون ها نفر از طرفداران و صدها میلیون ها نفر از نمایش ها یوتیوب بین آنها — داوسون docuseries در مورد ستاره انباشته دهها میلیون ها نفر از نمایش ها — و آن را دشوار است برای دیدن چرا وستبروک ممکن است می خواستم به در خوب خود را زینت.

وستبروک می گوید ستاره خاک بر دیگر تاریکی که او با استفاده از برای باج گیری اهداف است. او همچنین می گوید: در تصویری که او و چارلز ساخته اند (چارلز به ظاهر توییتی حمایت خود را از او و تصویری) است و شواهد از نقشه با ستاره و داوسون اما می گوید او را پس از مشاوره حقوقی و نمی تواند آن را آشکار نشده است.

“اما” او ادامه می دهد “وجود دارد و به زودی خواهد آمد یک روز که در آن ما قادر خواهد بود به ارائه این شواهد و شما قادر خواهید بود برای دیدن به همین دلیل است که ما معتقدیم Jeffree و شین مسئول خیلی از آسیب هایی که ایجاد شده است.”

بخش هایی از ستاره جولای 18 “انجام آنچه حق” تصویری مربوط به وستبروک را “شکستن سکوت من” تصویری. ستاره معذرت خواهی به چارلز و به طور مستقیم آدرس وستبروک را باج ادعا و ادعای دریافت حقوقی فشار از ستاره.

“من نمی خواهد سرگرم کننده آن” ستاره می گوید. “من وکیل سرگرم کننده آن در پشت صحنه, اما من نمی خواهد. من می دانم که این ممکن است صدای تکان دهنده که از دهان من اما زمانی که شما قبول که شما این مشکل شما می توانید تبدیل به راه حل است.”

او در ادامه گفت: “همه ما باید برای پاسخگویی را برای اعمال خود ما و هیچ کس دیگری را.”

اما این تصویری است که در مورد خیلی بیشتر از دشمنی با Tati وستبروک و جیمز چارلز.

بیش از چند ماه گذشته همزمان با زندگی ماده تظاهرات و راه پیمایی در سراسر کشور وجود داشته است محاسبات در صنایع مختلف مورد پاسخگویی به خصوص وقتی که می آید به نژاد و جنسیت. این محاسبات بنیادی از انواع مجادلات از جمله دستور سوپراستار آلیسون روم را در برابر بیهوده گویی Chrissy Teigen و ماری کوندو; حساب های سمی فرهنگ در بال زنان محور coworking شرکت; این استعفا در Bon Appétit; و عود بیش تنوع در نیویورک تایمز.

و در تاریکی نیست که سیستم ایمنی بدن به همان نوع از حرفه ای-آسیب میکند.

ماه گذشته جینا تیله دیرین برجسته YouTuber با بیش از 20 میلیون مشترک عذرخواهی برای ظاهر شدن در blackface و ساخت جوک های نژادپرستانه در گذشته ، او گفت که او در حال رفتن به یک استراحت از پلت فرم برای کمک به فرایند واکنش او دریافت از طرفداران که حفر کردن, مسن, محتوای نامناسب.

و Dawson, ستاره, دوست, دوست و متحد روبرو تماس به آدرس خود را مسن تر فیلم ها که شامل نژادپرستی و یهودی ستیزی و جوک در مورد آزار جنسی کودکان. مانند تیله را فیلم داوسون محتوای نامناسب را می توان در چند تا از بزرگتر خود فیلم به عنوان بخشی از اولیه “شوک” شخصیت است که او پس از نقل مکان به دور از. بینندگان ابراز ترس در تیله و داوسون فیلم های قدیمی قبل از, اما تعدادی از منتقدان افزایش در بخشی به دلیل فرهنگی حاضر در دست است. این واکنش همچنین پس از Dawson توییتی که او انجام داده با “زیبایی جامعه” و سمی آن فرهنگ است.

“زیبایی و تجارت است که همیشه درگیر در رسوایی تمام F***NG همان. آنها تمام توجه ها به دنبال, بازی, بازی, خود خواه, خودشیفتگی کینه توز دو رو تیک تاک بمب ساعتی آماده انفجار. و من بیش از آن” او نوشت: در یک پس-حذف صدای جیر جیر در 22 ژوئن.

داوسون در زمان پایین جیر پس از مواجهه با انتقاد بر عدم آگاهی نه تنها teaming تا با جنجال-مبارک ستاره به صورت مستند و همکاری بلکه برای شناخت نیست چگونه او وارد شد و سود از جامعه است. یکی می تواند استدلال می کنند و برخی از تجارت انجام داد که یک مرد که می خواهم قبلا ارسال شده نژادپرستانه و ableist ویدئوها و پس از آن ساخته شده راه خود را به زیبایی جامعه نیست آن را کمتر سمی و یا هر گونه بهتر است.

داوسون عذرخواهی کرد, صدای ترک خوردگی و اشک welling در خود عذرخواهی ویدئو “مصرف پاسخگویی” ارسال شده در ژوئن 26, چندی قبل, مختلف, مسن, تصویری از او pantomiming به یک پوستر از 11 سال Willow Smith ظاهر. که گرفتار خشم بید بچه Jada Pinkett Smith:

شرکت ها شروع به برش روابط با داوسون. هدف متوقف حمل کتاب خود را پس از اسمیت ظاهر با توجه به خودی گزارش از 29 ژوئن. یوتیوب معلق تبلیغات در داوسون فیلم در تاریخ 30 ژوئن در حالی که تصدیق کرد که محتوای داوسون ویدئوها و توجه آنها garnering نبود قابل قبول است. The Verge گزارش می دهد:

این شرکت گفت: در آستانه که در نادر اما آسیب رساندن به موقعیت های مثل این یکی یوتیوب مسئولیت برای محافظت از خالق آن جامعه و تبلیغ. حتی اگر یک خالق محتوای فعلی نیست و نقض دستورالعمل شرکت که در گذشته فیلم ها را به این شرکت توجه این مسئولیت را به عمل آورند. تاثیر داوسون ویدئوها و همچنین روشن و خاموش پلت فرم رفتار موجه است که عمل با توجه به یوتیوب.

وستبروک تصویری از اتهامات علیه داوسون و ستاره نوشته شده بود همان روز.

چون ستاره متهم چارلز از درنده رفتار 2019, پاسخ و یا عدم آن به آنچه که قرار بود با داوسون خود را دوست نزدیک و داوسون توهین آمیز Willow Smith تصویری به نظر می رسید به منتقدان خود را به معرض دو برابر استاندارد است.

ستاره تاریخچه فلفلی با نژادپرستانه و misogynistic حملات — گاهی اوقات در برابر دیگر کاربران youtube — و سپس عذرخواهی برای آنها. به تازگی پس از چند ستاره را توییتهایی مطرح آمد زیر آتش برای آنچه که او انجام داد یا نمی دانم در مورد تجاوز جنسی اتهامات علیه Dahvie غرور یک نوازنده که با تور با گروه خونی در کف رقص. ستاره تا به حال یک مصاحبه زنده در یوتیوب با گرفتن یک درنده‘s کریس هانسن در آوریل 26 به سعی کنید برای پاک کردن نام خود را.

“من می دانم که شین از حالا. من نمی دانم شین از 10 سال پیش” ستاره گفت: در این ویدئو با اشاره به داوسون و پیامدهای از داوسون ، “من می دانم شگفت انگیز شخص او امروز است. و شما را رها نکنید دوستان خود.”

در حالی که وستبروک را “شکستن سکوت من” تصویری پرسیده بسیار عمومی بسیار خرده 2019 دشمنی بین ستاره وستبروک و چارلز آن را نه تنها دلیل ستاره است یک بار دیگر در کانون توجه است. وجود دارد قطعا آبدار بیت پشت و دختران متوسط-ing شایسته از شایعات بی اساس. اما مسئله گسترده تر در دست به عنوان داوسون یافت و چه ستاره است که واقعا پرداختن به پاسخگویی است و آمدن به شرایط با غیر قابل انکار مسائل جدی مانند نژادپرستی و تبعیض جنسی و تجاوز جنسی.

در مورد نیمه راه به ستاره “انجام آنچه حق” تصویری لحن تغییرات. ستاره صورتش قاب با موهای صاف آرام و با آفتابی D – و پانچ میوه-رنگی برجسته می پرسد بینندگان را واقعا در خود نگاه کنید. صورت خود را باریک. و سپس او آنها را تقبیح.

“در حال حاضر در خارج از دیوار ما جهان ما در حال سقوط است از هم جدا,” او می گوید. “Breonna تیلور هنوز هیچ عدالت است. سیاه, ترانس زنان هستند که به قتل هر روز و اخبار ساکت است. الیاس McClain هیچ عدالت است. و شماری دیگر از افرادی که به قتل هر روز در حالی که هر کس می رود در مورد کسب و کار خود را مانند هیچ چیز اتفاق می افتد.”

ستاره نیست اشتباه; راهپیمایی و تظاهرات اتفاق می افتد در آمریکا روزانه در برابر بی عدالتی و مرگ و میر که به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار مردان سیاه و زنان است. اما انسان قادر به انبوه. مردم می خواهند پلیس که به کشته شدن Breonna تیلور دستگیر و دیدن Jeffree Star پاسخگو باشند ،

ستاره محوری به زندگی ماده نیز کمی احساس توخالی داده که ستاره شده در گذشته استفاده می شود نژادپرستانه زبان و شفاهی حمله زنان از رنگ. در سال 2017, او در وبسایت خود با عنوان “نژاد پرستی” است که در آن او عذرخواهی کرد و گفت “من نفرت انگیز ننگین زننده و شرم آور” همه چیز.

“من گفت: کسانی که چیزهای وحشتناک به هر کس به یک واکنش است. من نفرت ‘r-کلمه. من فکر می کنم آن را بسیار دور از من چه کسی هستم اما به من گفت چیزهایی که نژادپرستانه به زنان از رنگ و دیگر مردم پس از من آن را دریافت کنید,” او گفت: جذبه در ماه ژوئن سال 2017 در حدود زمان این ویدئو نوشته شده بود.

در سال 2018 سیاه زیبایی گورو جکی Aina خطاب ستاره الگوی نژادپرستی و جنجال و گفت: او هرگز با او کار می کنند و یا استفاده از لوازم آرایشی است. ستاره حمله Aina در سال 2017 گفت: او نمی پرداخت مالیات و تماس او یک موش است.

“Jeffree Star نمی کند نشان دهنده آن ارزش. من نیست و نمی خواهد بهانه ای خود را پرهیاهو و نژادپرستانه رفتار — نه گذشته خود را به مراجع من در موهن در نظر او ادامه داد: استفاده از N-word و نه تلاش خود را برای از بین بردن فضاها و فرصت ها برای مردم رنگ,” او نوشت.

ماه گذشته ستاره نژادپرستانه گذشته ظاهر دوباره پس از عکس از او نما با مؤتلفه پرچم مطرح در مرجع تخصصی مانند توییتر زیبایی شایعات کانال های, و ق, به عنوان خود را با استفاده از اصطلاح “رژ لب نازی.” او توضیح داد که در ژوئن 18 عذرخواهی که دومی در نظر گرفته شده بود به عنوان یک Seinfeld مرجع. و او گفت که او متفق پرچم عکس یک “شوک” عکس گرفته شده بیش از یک دهه پیش.

“از من خواسته شد که در آن عکس به صورت شوک ارزش به خاطر من” گی “و بدیهی است که نه آنچه که پرچم نشان دهنده” او نوشت. “من مسخره پرچم اما در حال حاضر ببینید که چگونه زشت و اشتباه آن است که در کنار آن.

پایان “انجام آنچه حق” ویدیو خیانت ستاره پیام در مورد مسائل مهم تر در دست است.

پس از پیام خود در مورد چگونگی مرگ و میر ناشی از تیلور و McClain و بی عدالتی هستند و مهم تر از هر چیزی اتفاق می افتد در صنعت زیبایی Star نتیجه تصویری اذیت کردن آینده اوت آزادی برای لوازم آرایشی خط.

“بعدی چیست ؟” او می گوید: خندان. “Jeffree Star لوازم آرایشی هرگز به کم کردن سرعت. و من خیلی هیجان زده برای همه چیز است که در حال آمدن است در سال 2020 است. … آنچه در آینده در یکی از پروژه های هیجان انگیز ترین تا کنون و من نمی توانم صبر کنید — اسد در حال رفتن به بسیار هیجان انگیز است.”

این سرخوردگی با ستاره: با وجود گسترده تر فرهنگی فرضی در برابر نژادپرستی و زن ستیزی و سوء رفتار جنسی در صنایع که با احساس تر و سفت و سخت تر از YouTube, هرگز آن را احساس می کند مانند ستاره نفوذ و یا نام تجاری در معرض خطر است. همیشه وجود دارد یکی دیگر از عذرخواهی فیلم دیگری است که می شود ده ها میلیون ها نفر از نمایش ها و یکی دیگر از محصولات است که راه اندازی شده. موفقیت خود را برای بهتر و بدتر است ناشی از داشتن یک هار پایه فن و قدرتمند برسد.

“برای کسی شما می دانید مانند Jeffree Star, آن است که وجود دارد مانند عدم پاسخگویی” سامانتا Ravndahl زیبایی تاثیر گذار و آرایش هنرمند به من گفت. “این است که هیچ پاسخگویی وجود دارد و هرگز به معنای پاسخگویی. که خود را با نام تجاری. چه در رفتن در حال حاضر همه از این بحث تمام این درام … است که چگونه او خود ساخته شده است.”

اساسا ثابت اختلاف با ستاره نیست اشکال اما از ویژگی های یک سیستم او ساخته شده است.

تاثیرگذاران و زیبایی تجارت معروف هستند زیرا آنها صحبت می کنند در راه است که رسانه های سنتی و مجلات و سردبیران نیست. آنها به شما “واقعی” نظرات و ستاره ساخته شده یک نام برای خود را برای توزیع خود را خام صاف و پوست کنده نظرات. در همین راستا داوسون شوک شخصیت بود, آلوده با انزال جایگزین برای کمدی و اجتماعی رسانه ای ستاره ها که در حال حاضر در خارج وجود دارد. بزرگتر شوک یا صادقانه تر بررسی بیشتر واقعی آنها بودند که به مخاطبان خود است.

“فکر ویل اسمیت با داشتن یک گفتگو با شخص مورد من ؟ که باعث می شود من می خواهم به مرگ است. روح من خواهد مرد و من ترک بدن” Ravndahl گفت: ارجاع Pinkett Smith صدای جیر جیر در مورد داوسون.

Ravndahl شده است یکی از معدود زیبایی تجارت به صحبت کردن در مورد ستاره و Dawson, چیزی که باعث شد او به طور کلی unease.

“من در هر ظرفیت در تلاش برای آن را با Jeffree Star — که برای تلفن های موبایل مانند مطلق من لعنتی کابوس” Ravndahl گفت و توضیح داد که او تا به حال شده از ترس به پست یک ویدیو ساخته شده و خواستار نفاق در داوسون زیبایی جامعه خروج.

“در همان زمان من واقعا نا امید و نا امید و ناراحت با دولت [زیبایی] جامعه و این که یک فرد نگه قدرت بسیار بالای مردم است. این باعث می شود مردم احساس عصبی و آن را به نیروهای مردم بود و تماشاگران با چیزی است که ما به طور معمول نمی تواند خوب, با,” او گفت:.

Ravndahl کلمات صدا شبیه به داستان های ما شنیده ایم از مجله صنعت و نژادپرستانه سردبیران و یا تلفن های موبایل و آن اذیت و آزار کنندگان و یا ایالات متحده ” تیم ژیمناستیک و سیستم خود را از سوء استفاده و یا راه اندازی و سمی محیط کار — مردم اجازه می دهد چه در غیر این صورت غیر قابل قبول رفتار بروید چرا که آنها احساس می کنند نمی محافظت و یا محیط زیست آنها در نمی حمایت از آنها. و آن را دشوار است برای زیبایی اثرگذارندهها به صحبت کردن در برابر ستاره با توجه به نفوذ او می برد.

زیبایی جامعه است که Ravndahl گرامی یک اکوسیستم از آرایش هنرمندان و داوران که ستاره Machiavellian درام, فرو کردن کل.

وجود دارد مقدار زیادی از تجارت و اثرگذارندهها که هرگز لمس نجومی پیرو شمارش از ستاره و همگروهی. برای بسیاری از آن را در مورد بازآفرینی و های عشق برای, هنری, پشت, آرایش و زیبایی, و یا پیدا کردن و به اشتراک گذاری holy grail محصول.

کسانی که مردم با سهم خود را از flubs بیش از حد. Ravndahl شده خود از جمله حمایت از مشکل علامت های تجاری. بسیاری از آنها را ندارد و این قدرت را به گزاف گویی به عنوان به سرعت به عنوان ستاره.

“من کاملا متقاعد شده است که هر کس می گذرد به طور ناگهانی و باید پاسخگو به همان سطح” او به من گفت وقتی پرسید که آیا او احساس می کند بزرگتر جنبش فرهنگی از پاسخگویی در شیفت زیبایی جامعه است. دیدن سایر صنایع تغییر “باعث می شود من می خواهم به این باور است که شاید جزر و مد تبدیل خواهد شد کمی, اما … در تلاش به عملی — این است که واقع بینانه است ؟ من نمی دانم. من کاملا متقاعد شده است.”

در ژوئن 20, پس از او عذرخواهی تصویری کاهش یافته در یوتیوب, ستاره ارسال شده یک عکس از خود در Instagram در یک کت و شلوار دیور با عنوان “زمان بازی تمام شده است.” آن را در حال حاضر دارای بیش از 986,000 دوست دارد و شمارش.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>