تعطیلات آخر هفته روز یادبود خلق و خوی در تگزاس بود و خوش بینانه است.

آن را به حال شده است بیش از سه هفته پس از تگزاس یکی از ایالات متحده برای اولین بار در کشور برای شروع یک مرحله به مرحله بازگشایی. تایید موارد Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس حال افزایش بوده و تنها کمی برای سه ماه. رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت جمهوری خواه بود, مجاز, میله, رستوران ها سالن های ورزشی و خرده فروشان و سالن ها و مراکز مراقبت از کودکان به بازگشایی و ورزشی به سر در حالی که دربندی ظرفیت سطح برای اکثر کسب و کار.

اما علائم هشدار دهنده وجود دارد و برخی از کارشناسان در حال حاضر نگران است. ماسک صورت تنها تشویق — لازم نیست — در اماکن عمومی که در آن حفظ فاصله فیزیکی از دیگران امکان پذیر نیست. زیرا تگزاس اعمال کرده بود یکی از کوتاه ترین مستندات در سراسر کشور آن را تا به حال زمان زیادی برای سرکوب موارد و ساخت تست ظرفیت. و آن را تا به حال زمانی دو هفته کاهش در موارد یکی از کلیدی معیار متحده شد و قرار است به آمار قبل از بازگشایی.

آخر هفته روز یادبود جواب نمی بهتر: بارها در آستین منفجر گذشته خود را 25 درصد ظرفیت محدود; ماسک-کمتر مراجعان ایستاده بود و شانه به شانه. Partygoers کهنه به یک استخر شنا در یک باشگاه در هوستون. مقامات شهرستان وجود دارد دریافت بیش از 200 شکایت در مورد اجتماعی فاصله نقض حقوق بشر در چند روز.

آخر هفته جمعیت چپ مقامات بهداشت عمومی مضطرب است. آنها خواست تگزاسی هوشیار باقی می ماند در مورد تمرین های اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک به نفع خود و همسایگان خود است. اما خستگی از خاموش کردن همراه با متناقض بهداشت عمومی پیام در فدرال و ایالتی و محلی سطح ساخته شده بود مردم راضی Umair شاه, مدیر اجرایی, شهرستان هریس, اداره بهداشت گفت.

“در اوایل ما جنگیدند این ویروس با موفقیت. ما احساس می کنیم به پیشرفت” او گفت:. “اما پس از آن شما شروع به دیدن تصاویری از مردم به خصوص افراد جوان در مهمانی ها و در استخر و احترام به این واقعیت است که ما در میان یک بیماری همه گیر. … اگر شما فقط چشم خود را به توپ فقط برای یک لحظه است که هنگامی که آن را تحت الشعاع جامعه است.”

به زودی مشخص شد که انتقال به سطح هشدار دهنده. در ژوئن 16, دو هفته و نیم پس از مراسم یادبود روز تگزاس دیدم از 4200 نفر در یک روز.

یک ماه بعد در تگزاس همراه با آریزونا و فلوریدا تبدیل به یک داستان عبرت انگیز. تعداد روزانه جدید موارد گزارش شده است نوردی: همانطور که از جولای 22, دولت به طور متوسط 329 جدید مورد در هر میلیون نفر بیش از گذشته 14 روز نسبت به 37 میلیون در نیویورک است. شده اند وجود دارد بیش از 285,000 مورد جدید گزارش شده پس از روز یادبود; بیش از 4000 اهالی تگزاس فوت کرده اند از ویروس.

بیمارستان ظرفیت تحت فشار در برخی از نقاط کشور از جمله سخت-آمار ریو گراند دره. پزشکان نگران کمبود یک ضد ویروسی داروی remdesivir که به نظر می رسد به منظور کاهش زمان بهبودی برای بستری Covid-19 بيمار. با morgues بیمارستان سرشار چند استان ها درخواست کرده اند همان نوع از کامیون های یخچال که چند ماه پیش صف خیابان های شهر نیویورک است.

“ما در حال ساخت این خودرو به عنوان ما در حال رانندگی آن را پایین اتوبان” دکتر دیوید Persse هوستون بالا بهداشت عمومی رسمی گفت.

بخش هایی از دولت است که در حال مبارزه بیشتر شامل شهرهای بزرگ به خصوص هوستون منطقه شهری و شهرستان در تگزاس جنوبی و مرکزی و در امتداد سواحل خلیج فارس. بیمارستان ها در دره ریو گراند, مرز, که در آن بیش از 90 درصد از جمعیت اسپانیایی و بیش از یک سوم از خانواده ها در فقر زندگی می کنند و کمبود منابع حتی در زمان بهتر از هفته اول ماه جولای آنها شده اند عامل در حداکثر ظرفیت.

چگونه آن را به خیلی بد خیلی سرعت ؟ کارشناسان بهداشت عمومی می گویند این مشکل به ویژگی سنبله به هر یک از عامل و یا رویداد, اما آن را در حال حاضر روشن است که تگزاس را بازگشایی آمد بیش از حد به زودی. و سیاسی از وزارت امور خارجه در پاسخ به این ویروس ساخته شده است آن را دشوار برای پیگیری موثر بهداشت عمومی استراتژی و رسیدن به سخت ترین ضربه جوامع آنها گفت.

“در ابتدا زمانی که شیوع شروع به تبدیل شدن به یک نگرانی برای ما در اینجا در ایالات متحده ما پاسخ مناسب” دکتر جیسون Terk, صندلی تگزاس بهداشت عمومی ائتلاف و یک تمرین اطفال گفت. “قفل کردن در زمان ما بود محتاطانه چیزی که به انجام است. ما از این قتل عام بود که با تجربه که در شمال شرقی و شهر نیویورک اما به ما ادراک از واقعیت است که ما خدمت کرده است به خوبی به عنوان ما حرکت رو به جلو.”

رژیم صهیونیستی. ابوت شروع دولت بازگشایی در مارس 1, با محیط داخلی و فضای باز ناهار خوری, خرده فروشی, سینما, موزه ها و کتابخانه ها رو 25 درصد اشغال محدودیت در اکثر شهرستانهای استان است. موارد نمی سنبله اما دولت نیز آهسته به از سرگیری فعالیت: در دو هفته بعد از بازگشایی نشسته ناهار خوری بهبود نیافته و تنها در حدود 5 درصد به دولت در سطح داده ها از OpenTable.

در 18 مه ابوت گسترش بازگشایی شامل بسیاری از کسب و کار از جمله مراکز مراقبت روزانه و مهمتر میله های زندان.

اما این احتمال وجود دارد کارشناسان می گویند که Covid-19 پخش شد در سکوت — آن را فقط در دولت داده است. کروناویروس یک دوره کمون طولانی: افراد نشان می دهد هیچ نشانه برای پنج روز به طور متوسط پس از عفونت حتی اگر آنها مسری برای بخشی از آن زمان است. برخی هرگز نشانه توسعه در همه. گسترده تست همراه با ردیابی تماس با افراد آلوده است و غلبه بر این چالش در کشورهای دیگر.

آمریکا از جمله تگزاس تلاش کرده است با کروناویروس تست. درصد آزمون آینده مثبت در تگزاس هرگز کاهش یافته و به زیر 5 درصد معیار کارشناسان استفاده برای تعیین اگر یک دولت است تست کافی است.

بود ابوت صبر کمی طولانی تر از آن می شده اند و روشن است که Covid-19 انتقال بود و رسیدن به سطح هشدار دهنده. (دفتر خود پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر.)

“آن را باید به اندازه کافی زمان در تفکر متعارف” Persse گفت. “ما در حال حاضر می دانیم که این ویروس به دیگر تاخیر در چگونه آن را به پاسخ. ما اکنون می دانیم بهتر است.”

در نگاهی به گذشته آخر هفته روز یادبود ممکن است آخرین لحظه آرامش قبل از طوفان است. توسط مه 28, بستری شدن در بیمارستان شروع به بالا رفتن. اما بازگشایی ادامه داد.

ابوت ramped تا ظرفیت محدودیت برای رستوران ها و کافه ها به 50 درصد در ژوئن 3, اجازه می دهد آنها را به صندلی احزاب تا شش نفر است. و در ژوئن 12, او افزایش ظرفیت رستوران دوباره به 75 درصد اجازه می دهد آنها را به صندلی احزاب تا 10 نفر است. هفته بعد, پارک های تفریحی از جمله شش پرچم پارک Schlitterbahn پارک آب و کارناوال بودند مجاز به باز کردن در نیمی از ظرفیت.

فعالیت های مصرف کننده به دنبال در سراسر کشور: هزینه کردن در رستوران ها و هتل ها افزایش تقریبا 20 درصد و کالا و هزینه های شروع به پریدن کرد بیش از 25 درصد از ابتدای بازگشایی در مارس 1 به هنگام ابوت شروع به پوسته پوسته شدن پشت بازگشایی در ژوئن 26.

ابوت است پس از ابراز تاسف در مورد باز کردن میله است که به نقاط داغ از انتقال.

“اگر من می تواند به و ازنو هر چیزی, آن را احتمالا خواهد شده اند به کم کردن سرعت باز کردن میله در حال حاضر شاهد پس از چگونه به سرعت coronavirus گسترش در نوار تنظیمات,” او گفت: در طول یک مصاحبه با KVIA در ال پاسو.

اما کارشناسان بهداشت عمومی در تگزاس می گویند بازگشایی شده است باید آهسته تر و کلی تر و متناسب با نیازهای مختلف تگزاس 254 استان ها, به رسمیت شناختن است که با سطوح بالاتر انتقال ممکن است نیاز به قوانین سختگیرانه تر از سایر نقاط کشور است.

که یک استراتژی ابوت مقاومت کرده است. در آوریل شهرستان هریس با صدور یک دستور است که مردم ماسک ، اما بعد از سفارش قرار بود برای رفتن به اثر ابوت overrode محدودیت و گفت که این شهرستان نمی تواند به طور یک جانبه جریمه متخلفان. او همچنین مانع از حوزه های قضایی محلی از صدور خود stay-at-home سفارشات به عنوان دولت بازگشایی شد و به طور غاصب قدرت از مقامات مانند شاه برای مدیریت این ویروس.

“گرفتن یک one-size-fits-all روش کار نمی کند در یک دولت مانند تگزاس دلیل این که شما در شهری بزرگ شهرستان مانند ما و شما نیز باید کوچکتر از حوزه های قضایی” شاه گفت. “و به همین دلیل محلی توانایی برای تصویب حمایت های حیاتی راه برای رفتن به جلو چون ما می دانیم که جوامع ما بهتر از هر کس دیگری.”

تگزاس ایالتی است که به خود می بالد در فردگرایی. در یک بیماری همه گیر است که نیاز به اقدام جمعی برای حمایت از همه سلامت و رفاه حال که ثابت شده است به بیشتر از یک معاون از یک فضیلت است.

“آن را جوش پایین به چه نوع از فرهنگ ما را در اینجا. در ایالت تگزاس ما بسیار آزادیخواه ‘من’ فرهنگ به جای ” ما “فرهنگ” Terk گفت. “ما باید تمایل به مجاز برای افراد به انتخاب خود و به صورت محلی تعیین و به بار روز. که نه مورد در مکان های که در آن خوب بهداشت عمومی استراتژی های بیان شده است.”

با پوشیدن ماسک های صورت که ثابت شده است به کاهش خطر هوابرد انتقال این ویروس تبدیل به یک حزبی flashpoint در تگزاس و در سراسر کشور است. یک تحقیقات پیو مطالعه نشان داد که جمهوری خواهان تقریبا چهار برابر بیشتر از دموکرات ها می گویند که ماسک را باید به ندرت و یا هرگز استفاده می شود. آنها ممکن است نشانه گرفتن از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که طولانی مقاومت پوشیدن ماسک در ظاهر به تطهیر به شدت از ما شیوع و آشکارا مسخره خود را دموکراتیک رقیب جو بایدن برای پوشیدن یک.

بیشتر ماسک-کمتر معترضان با حضور در دولت و کنگره آمریکا در Austin در مارس محکوم مستند در کنار توطئه نظریه پرداز Alex Jones, بنیانگذار سایت Infowars که به نام یک بیماری همه گیر “جعل.” مردم مقاومت کرده اند با پوشیدن ماسک در فروشگاه ها که مجموعه قوانین خود را که نیاز به آن باعث تهدید از تعقیب کیفری و خشونت آمیز درگیری با یک حامی در 99 سنت تنها فروشگاه در سن آنتونیو است که فیلم برداری شده بود در یک تلفن همراه.

“من اهمیتی نمی دهند. فقط به این دلیل که هر کس آن را انجام نمی آن را قانونی” مرد گفت: یک کارمند در این ویدئو. “فرماندار تگزاس گفت: این قانونی نیست و من لازم نیست که.”

در واقع ابوت طولانی مقاومت الزامی است که مردم با پوشیدن ماسک. او گفت: در ماه آوریل که دولت های محلی نمی تواند مجازات افرادی که نمی پوشیدن ماسک در مکان های حتی بیش از این اعتراضات نه تگزاس شهرداران پنج تن از آنها خواهان که درخواست کرده بود با اقتدار به انجام این کار.

“ما به شدت توصیه می کنند که هر کس پوشیدن یک ماسک” ابوت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آن زمان است. “اما آن را نه یک حکم. و ما را روشن است که هیچ صلاحیت می تواند اعمال هر نوع مجازات یا جریمه برای هر کسی که با پوشیدن ماسک.”

اواخر ماه ژوئن به تگزاس تبدیل شدن به یک coronavirus نقطه داغ ابوت تصویب رتبه بندی غرق شده بود به 44 درصد در میان پایین ترین فرمانداران سراسر کشور. او به ارمغان آورد یک توقف بازگشایی روند معکوس موضع خود را در ماسک صورت و تهدید اقتصادی shutdown.

اما تعداد روزانه جدید موارد گزارش شده است با این وجود باقی ماند بالای 5000 برای هفته ها.

این ویروس نیست و بر تمام تگزاسی به همان اندازه. اسپانیایی ها که 34 درصد از جمعیت این ایالت را در مواجهه با افزایش خطر ابتلا به کروناویروس دلیل که در آن کار می کنند, جایی که آنها زندگی می کنند و دسترسی محدود فرهنگی صالح مراقبت های بهداشتی, Carlos Rodríguez-دیاز, یک استاد دانشگاه جورج واشنگتن را hariri دانشکده بهداشت گفت.

اولیه دولت داده نشان می دهد که اسپانیایی ها برای اختصاص حدود 40 درصد از نزدیک به 29,000 Covid-19 مواردی است که مورد بررسی قرار گرفته توسط مقامات بهداشت عمومی در جولای 21. که مطابق با, چگونه اسپانیایی ها شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر این ویروس در سراسر کشور: در میان بزرگسالان سنین 45 تا 54 آنها حداقل شش برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از coronavirus از سفید آمریکایی است.

برخی عمدتا اسپانیایی شهرستانهای شده اند آمار به خصوص در بخشی به دلیل زندگی می کنند در پزشکی محروم جوامع است. در ریو گراند دره که در آن وجود داشته است بیش از 21,500 مورد تأیید بسیاری از آنها بیمه و در نتیجه تکیه بر جامعه درمانگاه یا اتاق اورژانس برای مراقبت های پزشکی. آنها نیز بالاتر از میانگین بروز بیماری های زمینه ای از جمله دیابت و چاقی قرار داده است که آنها را در معرض خطر بیشتری از عوارض ناشی از ویروس است.

این بیمارستان ها نمی تواند نگه داشتن. بیماران در حال انتظار در آمبولانس پارک شده در خارج از بيمارستان به صورت تخت در موقت Covid-19 بخش برای باز کردن و crematoriums باید هفته-لیست انتظار طولانی.

در دیگر نقاط کشور بسته بندی گوشت می آمد گیاهان شد کانون شیوع کروناویروس در جوامع اسپانیایی زبان. اما در تگزاس بسیاری از اسپانیایی ها کار در صنعت خدمات در مشتری رو نقش های که در آن آنها بیشتر احتمال دارد به قرارداد ویروس. زمانی که دولت شروع به بازگشایی و فعالیت های کسب و کار از سر گرفته است که خطر تنها افزایش یافته است.

آن را نیز مشکل تر است برای برخی از اسپانیایی ها به خصوص کسانی که مهاجران اخیر به پیروی اجتماعی فاصله توصیه های زیرا آنها در زندگی multigenerational و یا به اشتراک گذاشته شده مسکن. در میان اعضای این خانواده ها آن را شایع است که بیش از یک فرد بالغ خواهد شد که برای رفتن به محل کار و به طور بالقوه می تواند حامل ویروس بازگشت به خانه.

“ما در حال درخواست از مردم برای ماندن در خانه و قرنطینه اگر آنها ممکن است در معرض” رودریگز-دیاز گفت. “متاسفانه شرایط مسکن بسیاری از خانواده های لاتین منجر به عمل هر یک از این اقدامات است.”

بهداشت عمومی منابع برای اسپانیایی ها نیز وجود ندارد و در نتیجه سردرگمی در مورد چگونه آنها باید محافظت از خود را از ویروس ها و رسم انتقاد از رهبران اسپانیایی در دولت است.

برخی از اسپانیایی ها کمتر احتمال دارد به دنبال توجه پزشکی چرا که آنها پیدا کردن سیستم مراقبت های بهداشتی دشوار است به حرکت. بسیاری از چهره زبان موانع ساخت آنها بیشتر احتمال دارد به تجربه نامطلوب سلامت از زبان انگلیسی زبانان. برای کسانی که زندگی در ایالات متحده بدون مجوز ترس است که به دنبال مراقبت های پزشکی می تواند منجر به تبعید نیز به عنوان عاملی بازدارنده رودریگز-دیاز گفت. که ترس تنها ramped تا رئیس جمهور تهمت که علنا تمسخر مکزیکی و به دنبال سرکوب غیر مجاز مهاجرت از مکزیک است.

گروه هایی مانند آمریکا هیسپانیک انجمن پیمانکاران ایجاد شده اند دستورالعمل در coronavirus شیوه های ایمنی در هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی و به دور ماسک صورت در Austin — اما آنها می گویند دولت های ایالتی و محلی نیز باید در انجام این نوع از توسعه.

شاه گفت: او در تلاش است تا در تعامل با جامعه اسپانیایی زبان با رسیدن به اسپانیایی زبان رسانه ها و تشکیل یک نژاد و قومیت نیروی کار در بخش خود را برای بررسی سلامت بی عدالتی و خیاط پاسخ به همه گیر اما اذعان دارد که مقامات تلاش نشده است به اندازه کافی خوب است.

“این مسیری است که ما نیاز به ادامه به تاکید,” او گفت:. “سلامت بی عدالتی قبل Covid-19 و Covid-19 است فقط آن را به طور قابل توجهی بدتر است.”

آن نبود تا ژوئن 26 که ابوت در نهایت قرار دادن یک توقف به بازگشایی طرح است. او دستور داد بارها را تعطیل دوباره کاهش می یابد رستوران اشغال محدود به 50 درصد متوقف اعمال جراحی الکتیو در برخی از مناطق برای حفظ فضای تخت و ممنوع رودخانه قایق سواری در سفر بود که به طور غیر منتظره کمک به افزایش موارد در شهرستان هیز.

و در جولای 2, ابوت موظف است که تگزاسی در شهرستانهای استان با 20 یا بیشتر فعال coronavirus موارد (که در آن نقطه اکثر استان ها) پوشیدن ماسک در داخل کسب و کار و در فضاهای عمومی که در آن اجتماعی فاصله غیر ممکن است. مجازات برای نقض این دستور پایین: برای اولین بار مجرمین را دور تنها با یک اخطار و تکرار مجرم می تواند تا 250 دلار جریمه. اما در عمل نیاز به ماسک به تنهایی اجازه داده است برای بیشتر سازگار بهداشت عمومی پیام.

“Covid-19 است و نه دور,” ابوت گفت: در طول یک ویدئو اعلام. “در واقع آن را بدتر. در حال حاضر بیش از همیشه عمل توسط همه مورد نیاز است تا درمان های در دسترس هستند برای Covid-19.”

هنوز ابوت در ادامه به محلات گریز به تصمیم بگیرد که آیا به اجازه اجتماعات بزرگ. به عنوان بخشی از جولای 2, سفارش او نیز ممنوع تجمع بیش از 10 نفر “مگر اینکه شهردار شهر که در آن گردهمایی برگزار می شود و یا شهرستان قضاوت در مورد جمع آوری در یک unincorporated منطقه تصویب جمع آوری.”

یکی شمال تگزاس, شهرستان اعلام کرد از طریق یک county قاضی را که در خارج بزرگ گردهمایی خواهد بود با این وجود مجاز است.

حتی شهرستانهای هستند که رعایت محدودیت روبرو هستند پوش بک: تگزاس خواهان اصرار کرده بود میزبانی یک فرد کنوانسیون در هوستون آغاز جولای 16 با این استدلال که حق خود را به جمع آوری محافظت شده تحت هر دو تگزاس و ما قانون اساسی. تگزاس دیوان عالی کشور, اما, مخالفت, و رهبران حزب اکراه منتقل کنوانسیون آنلاین.

با انتقال نمایش کوچک نشانه ای از کاهش قابل ملاحظه ای ابوت تهدید کرده است که به موضوع دیگری اقامت در خانه سفارش دهید.

“اگر ما نمی کند گسترش COVID-19 … گام بعدی را باید مستند,” او گفت: ژوئیه 10.

در Persse توصیه شهردار هوستون پیشنهاد کرد که یک خاموش کردن گذشته باید حداقل از دو هفته:

هوستون همچنین تصمیم گرفت که به طور متوسط روزانه جدید مورد تعداد در شهرستان است که بیش از 1000 برای هفته ها را باید زیر 300 قبل از آن را در نظر بازگشایی مدارس — تعدادی که Persse اذعان می کند که تا حدودی خودسرانه است.

اما او گفت که بر اساس اطلاعات آنها در حال حاضر آن را به یک نمایشگاه فشارسنج برای کاهش سرعت انتقال داده شده که یک بیمارستان محلی منتقل شد و در یک موقعیت بسیار بهتر است و هنگامی که در مورد تعداد این بود که کم است.

اقامت در خانه سفارش ممکن است به لحاظ سیاسی منفور در میان جمهوری خواهان به طور خاص اما Persse مراقبت می کند اگر آن را می سازد او را پسر بد.

“من قصد دارم برای انجام کار من است و اگر افرادی مثل من و یا دوست نداشتن من که تا به آنها” Persse گفت. “من قصد دارم به انجام آنچه که من می تواند به محافظت از مردم است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de