حتی در میان همه گیر آمریکا در حال نگه داشتن تمرکز بر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مهاجرت دستور کار: آنها تصویب یک لایحه در روز چهارشنبه که لغو ممنوعیت سفر شهروندان از 13 کشور و محدود کردن اقتدار خود را به صدور چنین فراگیر ممنوعیت در آینده است.

این لایحه — “هیچ ممنوعیت عمل” که به تصویب 233-183 — تقریبا قطعا به هیچ جا در حزب جمهوری خواه به رهبری سنا که در آن چندین دموکرات به رهبری لوایح مهاجرت کرده اند حال ورشکستگی است. اما آن را اجازه می دهد تا دموکرات ها را به تضاد خود را با تهمت پیش از انتخابات ریاست جمهوری و در حال حاضر خود را به عنوان یک حزب که از مهاجران به جای نگه داشتن آنها.

این لایحه همچنین تقویت موجود ممنوعیت تبعیض مذهبی در برنامه های کاربردی ویزا که تضمین شده توسط قانون مهاجرت و ملیت (INA). مهاجر طرفداران را ستوده اند خانه را اندازه گیری به عنوان وسیله ای برای حفاظت از حقوق مسلمانان آمریکایی.

دموکرات ها امیدوار هستند که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن را اولویت بندی این قانون باید او برنده انتخابات ریاست جمهوری این سقوط. او می تواند به سرعت لغو مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر از طریق فرمان اجرایی اما این لایحه ارائه پایدارتر حفاظت در برابر چنین ممنوعیت در هر دولت آینده است.

“این یک سیگنال بسیار روشن در مورد آنچه که در خانه دموکراتیک حزبی مخفف” تام Jawetz, معاون رئیس جمهور از سیاست های مهاجرتی در مرکز آمریکا اتاق فکر گفت. “ورودی بایدن دولت می تواند و باید از بین بردن این ممنوعیت توسط سکته مغزی از یک قلم در یک روز. اما این عمل به خودی خود نمی خواهد متوقف کردن یک دولت آینده با استفاده از تلاش برای شکل دادن به یک سیستم مهاجرت و یا ضد مهاجر نژادپرستانه تصویر. این لایحه تحمیل مهم رویه و محدودیت های اساسی در آن اقتدار است.”

یکی دیگر از حزب دموکرات به رهبری مهاجرت هم پاک خانه گفت: “دسترسی به وکیل عمل” که به تصویب 231-184 اجازه می دهد مهاجران برای تماس با یک وکیل و یا دیگر خدمات حقوقی ارائه دهنده زمانی که آنها بازداشت شده توسط آمریکا در گمرک و حفاظت مرزی و یا آمریکا مهاجرت و گمرک. مهاجران را بازداشت گرفته در حال حاضر لازم نیست که هر گونه تضمین.

اما این لوایح تنها قطعه از چه باید تشکیل گسترده تر مهاجرت اصلاحات اگر بایدن فرض ریاست جمهوری تشکر. Pramila Jayapal که معرفی دسترسی به وکیل قانون گفت.

“من صمیمانه امیدواریم که ما در حال رفتن به فشار برای گوشیهای انسانی اصلاحات مهاجرت که واقعا آدرس قطعات شکسته قانون مهاجرت است که ما در حال حاضر,” او گفت:. “که کاملا ضروری است.”

هیچ ممنوعیت عمل خواهد تخلیه تهمت موجود ممنوعیت سفر در کشور در دولت او بداند به تهدید برای امنیت ملی و همچنین در محل قرار داده و اقدامات لازم برای جلوگیری از چنین آینده ممنوعیت.

در اولین نسخه از مغلوب ساختن پیشی جستن سفر بان کی مون, پرده برداری کرد, در ماه ژانویه سال 2017 شهروندان از هفت اکثریت کشورهای مسلمان از جمله کسانی که در آمریکا کارت سبز و دوگانه شهروندی ایالات متحده برگزار شد برای بازجویی برای ساعت ها در فرودگاه های سراسر کشور بودند و اجازه ورود به آمریکا. عملا “مسلمان ممنوعیت” سیاست به نظر می رسد اجرای تهمت تماس در کمپین بلیزرز به صورت یک “کل و تعطیلی کامل” از مسلمانان از ورود به ایالات متحده و موجب اعتراضات گسترده در سراسر کشور است.

که بان کی مون اصلاح شد در صورت از دادگاه چالش ها; نسخه از این ممنوعیت در حال حاضر در محل — سوم مغلوب ساختن پیشی جستن صادر کرده بود تایید توسط دیوان عالی ایالات متحده در ماه ژوئن سال 2018 است. این مکان محدودیت بر شهروندان, ایران, لیبی, سومالی, سوریه, یمن, ونزوئلا و کره شمالی که به دنبال ورود به ایالات متحده. شهروندان این کشورها هستند منع از اخذ هر نوع ویزا تا حد زیادی مانع از ورود آنها به ما. (چاد گرفته شد فهرست کشورهای مشمول این ممنوعیت پس از آن ملاقات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از خواسته های به اشتراک گذاری اطلاعات با مقامات ایالات متحده است که می تواند کمک در تلاش برای دامپزشک خارجی.)

دولت گسترش این ممنوعیت در ماه فوریه نیز به جای محدودیت در مهاجران از شش اضافی ملل: میانمار, اریتره, قرقیزستان, نیجریه و سودان و تانزانیا. شهروندان این کشورها هنوز هم می توانید ببینید آمریکا و به دست آوردن کار موقت و ویزای دانشجویی, اما برای اکثر, آنها مجاز نیست به حل و فصل در ایالات متحده به طور دائم.

هیچ ممنوعیت عمل خواهد شماره گیری بازگشت رئیس جمهور قدرت به صدور چنین ممنوعیت تحت قانون مهاجرت و ملیت بود که “در نظر گرفته شده برای ارائه اختیار تام اختیار به رئیس جمهور به بان کی مون بزرگ دسته از افراد بدون توجیه و یا به بازنویسی قوانین مهاجرت که با او مخالف,” صندلی Jerrold Nadler گفت: در خانه طبقه چهارشنبه.

این قانون در حال حاضر ممنوعیت تبعیض در صدور ویزا تنها بر اساس “نژاد و جنس و ملیت و محل تولد و محل اقامت.” وجود دارد هیچ ارائه منع تبعیض مذهبی ساخته شده است که آن را مشکل تر برای مهاجرت طرفداران به استدلال می کنند که ممنوعیت سفر غیر قانونی.

هیچ ممنوعیت عمل خواهد اصلاح قانون فعلی نیاز به هر گونه ممنوعیت سفر بود به طور موقت بر اساس مدرک معتبری موضوع را به کنگره برای نظارت و ایجاد شود تنها در پاسخ به اقدامات خاص سازمان های خارجی گرفته اند به تهدید ما است. این لایحه همچنین آمده است که بان کی مون نیز باید پیشرفت فوتی و فوری دولت بهره در حداقل محدود راه ممکن است.

این طرح شده اند ستایش مهاجرت طرفداران مانند کسانی که در کشور قانون مهاجرت در مرکز که گفتند که “اطمینان حاصل شود که رئیس جمهور آینده خواهد بود و نه مجاز به صدور دستورات بر اساس به وضوح بر ضد اسلام تعصب یا هر دین دیگری-بر اساس عناد و که هر متقاضی ویزا را دریافت فردی مورد توجه است.”

اما برگ برنده دولت استدلال کرد که این لایحه را تهدیدی برای امنیت ملی آمریکا منحرف منابع از همکاری با دولت های خارجی به بهبود غربالگری و کاهش, آنچه اخیرا یک ابزار حیاتی برای مقابله با Covid-19. در ماه های اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن را مسدود کرده است تمام مسافران که در چین و ایران و اروپا و برزیل در 14 روز گذشته.

“[T]او رئیس جمهور قدرت را به محدود کردن سفر به ایالات متحده شده است مرکزی را به دولت تلاش های مداوم برای حفاظت از مردم آمریکا در برابر گسترش COVID-19,” کاخ سفید در بیانیه ای گفت در ماه مارس تهدید به وتوی این لایحه است. “حداقل [لایحه] می تواند خطرناک تاخیر که تهدیدی برای امنیت و سلامت مردم آمریکا.”

هیچ ممنوعیت عمل کرده است باریک استثنا است که اجازه می دهد تا رئیس جمهور به موسسه ممنوعیت سفر در طول بهداشت عمومی بحران از جمله زمان همه گیر — یک استثنا است که جمهوری خواهان استدلال کرده اند که بیش از حد باریک.

Rep. داگ کالینز یک جمهوری خواه از گرجستان گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت برای جلوگیری از اتباع چینی در ابتدا از همه گیر شد و حیاتی برای رفع coronavirus انتقال است.

“دموکرات ها می خواهند را به دور رئیس جمهور قدرت را به نگه داشتن آمریکایی ها امن” او گفت:.

اما Jawetz گفت که این لایحه را با دقت پیش نویس به اطمینان حاصل شود که هیچ آینده اجرایی خواهد شد که خود را دست بسته در پاسخ به بهداشت عمومی در شرایط اضطراری. آن را صرفا مستلزم آن است که این تصمیم برای جلوگیری از گسترده کلاس ها از خارجی ها بر اساس صدا شواهد جلوگیری از “یک فرصت طلب دولت از استفاده از بحران بهداشت عمومی به اعمال گسترده تر بان کی مون” از لازم است او اضافه شده است.

دسترسی به وکیل قانون متولد شد و از سردرگمی در روز پس از اولین سفر بان کی مون صادر شد در سال 2017 Jayapal گفت. در آن زمان مهاجران بازداشت شدند در فرودگاه بدون فرصت به استخدام یک وکیل است. برخی از مقامات مهاجرت حتی تحت فشار دارندگان کارت سبز و کسانی که با ویزای معتبر به ثبت نام در اسناد و مدارک کنار رفتن خود وضعیت حقوقی.

Jayapal برای اولین بار معرفی این لایحه در اوایل سال 2017, اما دوباره به راه افتادند آن را دوباره در این سال پس از مردم ایرانی تبار بودند تحت درمان مشابه در مرز کانادا. حدود 200 نفر از جمله آمریکا و کانادا شهروندان برگزار شد برای بازجویی در مورد “دیدگاه های سیاسی و تعلقات” و بدون فرصت برای تماس با مشاور.

“همان که مجموعه ای از شرایط نگهداری تکرار” Jayapal گفت. “این واقعا مورد اطمینان حاصل کنید که وجود دارد این است که عدالت در این روند است.”

این لایحه تأیید است که افراد بازداشت شده توسط مقامات مهاجرت در فرودگاه در مرز و دیگر تحت شرایط خاص باید از حق دسترسی به وکیل و یا در شخص و یا از راه دور. آنها هنوز هم باید برای پیدا کردن یک وکیل مستقل از این لایحه نیست ایجاد هر گونه تعهد در بخشی از دولت برای ارائه مشاوره و یا اطلاعات در مورد نحوه به دست آوردن مشاوره.

این لایحه همچنین جلوگیری مقامات از مردم را به خود وضعیت مهاجرت قانونی به محدودیت های محل در چه زمانی مردم می تواند بازداشت و نیاز است که مسئولان بازداشت مردم در حداقل محدود تنظیم ممکن است با دسترسی به آب و غذا و دستشویی.

در حالی که این لایحه حذف برخی از موانع برای اخذ وکیل این احتمال وجود دارد که بسیاری از مهاجران هنوز هم برو unrepresented اگر این قانون می شود. به ویژه برای مهاجران با, محدود, تسلط به زبان انگلیسی و کسانی که نمی توانیم به استخدام یک وکیل ممکن است یک چالش برای حتی شناسایی یک وکیل که خود را مورد. و وکلای مجاز نیست در داخل این امکانات که در آن مهاجران برگزار می شود برای مقاصد درخواست مشتریان.

این لایحه همچنین نمی خواهد کمک به هزاران نفر از مهاجران ورود در مرز جنوبی شده اند که به سرعت در حال بازگشت به مکزیک بدون این فرصت را به مشورت یک وکیل تحت یک مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت برنامه های اجرا شده در طول این بیماری همه گیر. مهاجران از مکزیک و گواتمالا و السالوادور و هندوراس در حال پردازش در این زمینه به جای درون ما ایستگاه های گشت مرزی و بسیار به عنوان یک دکتر در حال ارسال به مکزیک در سال به طور متوسط 96 دقیقه تگزاس تریبیون گزارش داد. بیش از 69,000 مهاجران فرستاده شده اند بازگشت به مکزیک تحت سیستم جدید پس از ماه مارس با توجه به CBP.

با وجود حزبی بن بست در مسائل مربوط به مهاجرت در کنگره قانونگذاران از هر دو طرف توافق دارند که مردم باید حداقل حق یک وکیل مشورت و نیازهای اولیه خود را باید در ملاقات بازداشت Jayapal گفت.

اما از آنجا که این لایحه به رئیس جمهور و مهاجرت خود را از سیاست های جمهوری خواهان باید فاصله خود را از این قانون.

“هیچ کس واقعا انکار می کند که شما باید دسترسی به آب و غذا و دستشویی و به صحبت با یک وکیل” Jayapal گفت.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de