گالری تیراندازی بازار تحت بررسی در ریچموند هیتس


چهار شنبه, جولای 22, 2020

ارسال شده توسط دویل مورفی در Wed Jul 22, 2020 در 2:04 PM

برای بزرگنمایی کلیک کنید St. Louis County police say they're looking for this "person of interest" in the shooting. - COURTESY ST. LOUIS COUNTY POLICE

  • حسن نیت ارائه میدهد ST. LOUIS COUNTY POLICE
  • St. Louis County police می گویند آنها به دنبال این “فرد مورد علاقه” در تیراندازی.

به روز رسانی: لوئیس پلیس در حال تلاش برای شناسایی فرد مورد علاقه (عکس بالا) در تیراندازی. آنها از هر کسی با اطلاعات تماس 636-529-8210 یا سنت لوئیس منطقه ای Crime Stoppers در 866-371-8477 (راهنمایی).

دوم به روز رسانی: پلیس تایید کرده اند یک مرد در بیست سالگی کشته شد در داخل بازار. دوم نر بالغ بود و زخمی در تیراندازی. St. Louis County police Sgt. بنیامین Granda می گوید: این حادثه زمانی آغاز شد که بحث بین دو گروه از مردم و آن را تشدید کرد به تیراندازی. پس از این تیراندازی سه نفر به چهار نفر فرار از صحنه احتمالا خروج نزدیک دیلرد.

پلیس هنوز به دنبال همه این افراد است. محققان نیز امیدوار به صحبت می کنند به هر کسی که در بازار در زمان عکسبرداری است.

داستان اصلی همچنان زیر:

سنت لوئیس ایرانیان در بازار خاموش کردن سیستم پس از تیراندازی این بعد از ظهر.

St. Louis County پلیس تایید کرد دو نفر به ضرب گلوله کشته شده است و گفت: آنها را در نظر نمی این یک “فعال تیرانداز” بررسی است. ریچموند هیتس پلیس می گویند که آنها در حال بررسی یک “حادثه” در بازار و درخواست مردم برای جلوگیری از این منطقه است.

پلیس مسدود کردن برنت وود بلوار نزدیکی در ورودی به مرکز خرید و افسران و وسایل نقلیه از چند سازمان های اجرای قانون باید در پاسخ به این صحنه.

فیلم از یک روباه 2 هلیکوپتر نشان داد اضطراری کارگران بارگذاری یک زن به پشت آمبولانس. معلوم بود چه صدمات او باید رنج می برد ممکن است اما او به نظر می رسد آگاهانه و تنفس.

ما در این پست به روز رسانی به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس است.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

برچسب ها: ایرانیان در بازار, عکسبرداری, St. Louis, ریچموند هیتس, جرم, تفنگ, تصویر,

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>