دزرت هات اسپرینگز پسر حمله: ‘تصادفی’ حمله منجر به قتل متهم دیگر به اتهام

اقدام به قتل و اتهامات دیگر بودند ظ روز شنبه در برابر یک مرد متهم در حادثه حمله تصادفی در 7 سال در کویر چشمه های آب گرم که رندر کودک اغماء.

دانیل توس Poulsen, 32, دستگیر شد, یکشنبه, روز پس از جوانی پیدا شد ناخودآگاه دروغ گفتن در وسط خیابان در 9600 بلوک Vista Del Valle.

همراه با اقدام به قتل Poulsen چهره یک تعداد از عمدی فرزند ظلم و ستم و جمله افزایش اتهامات ارتکاب بدن آسیب.

با توجه به شکایت کیفری ظ توسط دادستان این حمله ناشی از کودک “تبدیل به اغماء به علت آسیب مغزی و یا دچار فلج دائمی طبیعت است.”

دزرت هات اسپرینگز معاون رئیس پلیس استیون شاو گفت: صبح روز چهارشنبه که آخرین به روز رسانی دریافت کرد روز سه شنبه در مورد این پسر بیماری بود که او تا به حال نه آگاهی به دست آورد.

او گفت: Poulsen و قربانی زنده در همان محله اما به نظر نمی رسد به دانستن هر یک از دیگر.

“همه چیز نشان می دهد این است که کاملا تصادفی حمله” شاو گفت.

Poulsen که همچنان زندانی در Smith Correctional Facility در بانینگ در ازای 1 میلیون دلار وثیقه برنامه ریزی شده است برای ایجاد اولیه دادگاه ظاهر پنج شنبه بعد از ظهر.

ماموران پلیس اطلاع داده شد شنبه گذشته یک گزارش از یک کودک در بر داشت دروغ گفتن در جاده. محققان مصمم پسر که نام آنها منتشر نشده بود عمدا حمله کردند اما آشکار نیست که چگونه آنها شناسایی Poulsen به عنوان مظنون است.

از سال 2007 Poulsen بازداشت شده است و اتهام در 15 نوبت جداگانه در شهرستان ریورساید در یک آرایه گسترده ای از اتهامات از جمله سرقت باتری مقاوم در برابر بازداشت زشت قرار گرفتن در معرض ارتکاب اعمال هرزه و مزاحم و/یا تعرض به یک کودک زیر 18 سال.

Poulsen داشت ذهنی بی کفایت به محاکمه حداقل 11 بار در طول سال پرونده های دادگاه نشان می دهد.

موارد که در آن او نیست محاکمه شامل اتهامات از سال 2010 که او اذیت و/یا تعرض به یک کودک زیر 18 سال و اتهامات از سال 2016 مورد اتهام قرار گرفتن در معرض زشت.

چرا که تمام موارد جنحه Poulsen می تواند صرف حداکثر یک سال در یک روانی تسهیلات در هر مورد با توجه به جان هال سخنگوی Riverside County دفتر دادستان منطقه.

Poulsen هیچ مستند در محکومیت جنایت در شهرستان ریورساید اگر چه حداقل چهار تا از موارد خود را آغاز و با تشکیل پرونده از اتهام جنایت قبل از اینکه کاهش می یابد به جنحه یا توسط دادگاه و یا به عنوان بخشی از درخواست چانه زنی فرایند هال گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>