FBI تحقیقات نشان می دهد اوهایو گردابی انرژی قانون بود سوخت فساد

در روز سه شنبه این خبر را شکست که اف بی آی دستگیر شده بود اوهایو در مجلس نمایندگان لری سرپرست خانوار معمار HB 6 قانون که به تصویب رسید در ماه جولای سال 2019. که لایحه به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده به عنوان بدترین سیاست انرژی در کشور سوخته اوهایو تجدید پذیر و بهره وری انرژی در حالی که قوانین نجات چندین زغال سنگ و نیروگاه های هسته ای.

همانطور که من نوشت: در کتاب من, اتصال کوتاه, سیاست, قانون بود چند میلیارد دلاری هدیه به FirstEnergy خصوصی ابزار برقی است که در برابر سیاست آب و هوا برای چند دهه. معلوم می شود آن را هدیه ای برای پرداخت با $61 میلیون دلار رشوه.

هزینه چند میلیون به بیش از یک میلیارد دلار است ؟ بد نیست بازگشت سرمایه گذاری.

متاسفانه این نوع فساد است نه یک انحراف برای ابزار برقی میباشد. در سراسر کشور, خصوصی ترین نرم افزار در حال مقاومت در برابر انتقال انرژی پاک و بسیاری در حال خرید کردن سیاستمداران با کمپین کمک به آن را انجام دهد. بیشتر چه, صنعت, جشن آن — ادیسون برق موسسه ملی خصوصی ابزار انجمن به FirstEnergy یک جایزه برای آن کار به تصویب HB 6.

فساد مانند این در برق صنعت است که یک مانع برای حل بحران آب و هوا. اما راه پیش رو روشن است: شهروندان باید تقاضا است که سیاستمداران جلوگیری از گرفتن پول از این سوخت های فسیلی شرکت و شروع به نگه داشتن آنها را پاسخگو باشد.

در مارس 2018, FirstEnergy چرخید بدهی خود را به FirstEnergy راه حل های تابعه که رفت و از طریق ورشکستگی. برای مقابله با آن مشکلات مالی این شرکت به دنبال میلیاردها دلار یارانه از اوهایو مقننه برای آن بیمار زغال سنگ و نیروگاه های هسته ای. و آن را به حال یک قهرمان در بلندگو سرپرست خانوار که وجود دارد در هر مرحله از راه مجدانه در قوه مقننه به FirstEnergy پول خود را.

در ژوئیه 2019 در جلسه قانونی بود و FirstEnergy به حال امن خود را نجات. سرپرست خانوار نگه داشته و کار, تماس همکاران خود را به مجلسی با کمی توجه کنید. با حاشیه باریک او تحویل داده آرا و آن روز همان رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine امضا FirstEnergy نجات به قانون است.

در آن زمان بسیاری از تعجب: چرا ضرورت آقای بلندگو ؟ آیا شما واقعا به تماس همه قانونگذاران بازگشت از تعطیلات خود را به تصویب این زغال سنگ نجات? به نظر می رسد FBI میخواستم بدونم همین.

آن را در حال حاضر به نظر می رسد روشن است که سرپرست خانوار مشغول به کار بود به طور مستقیم با FirstEnergy و شرکتهای تابعه. ابزار قریب $61 میلیون نفر از طریق یک سازمان به نام نسل در حال حاضر که سرپرست خانوار سیاسی خود را وابسته و FirstEnergy لابی کنترل می شود. بر اساس آن وضعیت مالیاتی قرار بود آن را به “رفاه اجتماعی” سازمان اقدام در جهت منافع عمومی است.

به جای آن ادعا شده است در FBI استشهاد است که نسل در حال حاضر درگیر یک توطئه به لحاظ مالی به نفع ابزار و شرکتهای تابعه از طریق این انرژی کثیف نجات — و به خط سرپرست خانوار و همکاران جیب در حالی که آنها در آن است.

تاریک پول کمپین بودجه تبلیغات سیاسی mailers و لابی گری در حمایت از HB 6.

همچنین قرار لابی سراسر کشور در نگهدارنده ایجاد تضاد منافع به کراوات آنها را به طوری که آنها نمی تواند کار را برای انرژی پاک طرفداران که می خواستند برای متوقف کردن این لایحه است.

82-صفحه 250 بند FBI استشهاد — یک کولاژ رنگارنگ پیام های متنی و تبلیغات سیاسی — خیره کننده است در سادگی آن است: این رشوه خواری.

به اتهام شرکت کنندگان در این طرح حتی استفاده از واژه “پرداخت به بازی” هنگامی که توصیف آنچه سرپرست خانوار و همکارانش بودند تا به گفته آن است که بودجه از FirstEnergy سیاسی آنها هدف بود “نامحدود است.”

قبل از اینکه اف بی آی بازداشت بسیاری از روزنامه نگاران و ناظر گروه مشکوک که سرپرست خانوار فاسد بود. او یک بحث انتخاب برای بلندگو — او آخرین بار در, نقش در اوایل 2000s او در بر داشت خود را تحت تحقیقات فدرال برای پول شویی. سرپرست خانوار تنها انتخاب بلندگو سال گذشته پس از ستیز و مبارزه. به نحوی نامزدها حمایت از رهبری او در بر داشت خود را به خوبی تامین نمیشود.

ما در حال حاضر می دانم که با توجه به استشهاد که FirstEnergy قریب میلیون دلار به 21 داوطلبانی که متعهد به حمایت از سرپرست خانوار افزایش قدرت. همه این سیاستمداران حمایت سرپرست خانوار speakership و تنها یک رای در برابر اتحادیه اروپا ،

هر FBI, سرپرست خانوار نیز بهره مند مالی از ترتیب با FirstEnergy. با توجه به استشهاد حداقل 300.000 دلار شد مورد استفاده قرار گیرد به حل و فصل یک دعوی در دادگاه علیه او بیش از 100.000 دلار رفت به تعطیلات فلوریدا و یکی دیگر از $97,000 رفت و به طور مستقیم به مبارزات انتخاباتی خود هزینه. سرپرست خانوار نیز دریافت شخصی نعمت از FirstEnergy مانند یک پرواز به رئیس جمهور تهمت را افتتاح در یک شرکت جت.

فساد گفته بود نه پایان زمانی که HB 6 قانون تبدیل شد. زمانی که گروه می خواستم به اجازه عمومی تصمیم بگیرد که آیا برای سرنگونی این سیاست های سخت گیرانه را از طریق یک درخواست برای یک رای گیری ابتکار FirstEnergy سیمی $38 میلیون دلار در بودجه به نسل حاضر است. این پول بودجه تبلیغات است که به دروغ ادعا کرد که دولت چین خواهد با استفاده از اطلاعات شخصی خود را اگر شما طومار را امضا کردند. آن را نیز برای پرداخت رشوه آزار و اذیت و حتی حمله فیزیکی از مردم جمع آوری امضا.

آن را ضد دموکراتیک تاریک پول مبارزات انتخاباتی و آن را کار کرده است. در مواجهه با این بودجه مخالفت طرفداران موفق به دریافت امضا به اندازه کافی. اوهایو رای دهندگان بودند هرگز مجالی برای سرنگونی نجات. HB 6 قانون باقی مانده است.

با توجه به تحقیقات در حال انجام FirstEnergy و شرکتهای تابعه هستند هنوز رتبهدهی نشده است به عنوان متهمان — آنها با اشاره به تنها به عنوان “شرکت” در استشهاد. آن را به احتمال زیاد بیشتر هزینه خواهد شد. در دوره شش ماهه منتهی این لایحه تصویب سرپرست خانوار به حال 30 تلفن تماس با FirstEnergy مدیر عامل شرکت چاک جونز. در ماه های آینده خواهد بود آنهایی که خوب برای آقای جونز.

ما تنها در آغاز و پایان این داستان. به عنوان ما وکیل برای اوهایو جنوبی منطقه David M. DeVillers قرار داده و آن را در مطبوعات روز سه شنبه در کنفرانس “وجود دارد در حال رفتن به یک مقدار زیادی از شلوغ ماموران اف بی آی در اینجا در منطقه جنوب اوهایو.” همان روز FirstEnergy اذعان کرد که آن را تا به حال دریافت احضاریه. اگر من یک مدیر ارشد برای FirstEnergy و یا شرکت های وابسته به آن, من می خواهم بدانم که حکم من خواهد شد ورود.

در حالی که اف بی آی تا حد زیادی قاب سیاست به عنوان یک هسته ای نجات این است که یک دیدگاه محدود از اوهایو وحشتناک انرژی قانون است. این لایحه همچنین ذخیره سه نیروگاه های زغال سنگ از بسته شدن.

روشن است که FirstEnergy راه حل (در حال حاضر به نام انرژی هاربر) استفاده می شود بخشی از هسته ای خود را نجات بودجه برای نجات Sammis ذغال سنگ گیاهی است که برنامه ریزی شده بود ، قانون نوشته شده بود به صراحت به طوری که ابزار هرگز برای باز کردن کتاب خود به قانونگذاران. و مقدار آب و برق گفت: این مورد نیاز به نگه داشتن آن در نیروگاه های هسته ای باز نوسان به طور مداوم.

چند روز پس از رژیم صهیونیستی است. DeWine امضا قانون FirstEnergy راه حل های سخنگو گفت: آنها دیگر مجبور به بستن Sammis زغال سنگ کارخانه. این بود تعجب آور از FirstEnergy راه حل های مدیر عامل شرکت جان قاضی قبلا گفت: تامین امنیت HB 6 عبور اجازه می دهد آنها را به سرمایه گذاری 40 میلیون دلار به 50 میلیون دلار برای نگه داشتن این ذغال سنگ کارخانه باز است. به نظر می رسد که از طریق برخی از خلاق حسابداری بخشی از هسته ای نجات به پایان رسید تا بودجه زغال سنگ کارخانه.

این قانون همچنین شامل کمک های مالی برای چندین نیروگاه های زغال سنگ که FirstEnergy راه حل های سهام مالکیت در اصطلاح OVEC گیاهان. بر اساس ورشکستگی براده من تخمین می زنند که OVEC زغال سنگ کمک مالی به ارزش 1.7 میلیارد فقط برای اوهایو بزرگ آب و برق از جمله FirstEnergy راه حل.

اگر HB 6 باقی مانده است, قانون پول بیشتری را صرف نجات این کثیف زغال سنگ از گیاهان دولت آرژانتين هسته ای ناوگان.

این قانون همچنین gutted دولت انرژی پاک قوانین بوده و در محل برای بیش از یک دهه است. این سیاست بهره وری انرژی به تنهایی ذخیره کرده بود ratepayers بیش از 5 میلیارد دلار است و در عین حال قوه مقننه نورد آن را به عقب. محبوب تجدید پذیر, انرژی, اهداف, است که رژیم صهیونیستی. جان Kasich در حال حاضر تضعیف حذف شد در HB 6.

مهم نیست که چگونه شما آن را تکه تکه این قانون هزینه Ohioans میلیاردها دلار است. و از آنجا که این انحصار خدمات ما در حال صحبت کردن در مورد, اگر مردمی می خواهید برای جلوگیری از بودجه FirstEnergy را فعالیت های فاسد به سادگی با پرداخت ماهانه قبوض برق آنها نمی توانند. هیچ انتخاب وجود دارد.

exelon nuclear
بخار همدان از برج خنک کننده در Exelon هسته ای تولید برق در ایستگاه بایرون, Illinois.
اسکات اولسون/گتی ایماژ

اوهایو حالی که افراطی است و نه انحراف. فاسد برقی آب و برق با استفاده از ratepayer بودجه به رول آب و هوا سیاست است نه محدود به, Ohio. من به عنوان شرح داده شده در اتصال کوتاه سیاستآن است که متاسفانه الگوی رایج.

هفته گذشته ایلینوی ابزار ComEd — که شرکت مادر است Exelon — اعتراف به درگیر شدن در رشوه خواری و موافقت به پرداخت 200 میلیون دلار خوب است. آن را بسیار به احتمال زیاد است که دیگر سخنران دانیل Madigan است درگیر در این مورد — ایلینوی فرماندار در حال حاضر نام او را به استعفا.

در آریزونا که من بررسی در کتاب من اف بی آی به طور مشابه راه اندازی یک تحقیق رسمی انتخاب می شوند بیش از آن در روابط خصوصی ابزار برقی, آریزونا خدمات عمومی. به عنوان ما در حال حاضر می دانیم آریزونا شرکت در کمیسیون صندلی گری پیرس ملاقات خصوصی با آن آریزونا خدمات عمومی مدیر عامل همین Brandt چندین بار. این ابزار همچنین قریب بیش از $700,000 از طریق تاریک پول به پیرس پسر شکست خورده پیشنهاد برای دولت.

آریزونا خدمات عمومی نیز مخفیانه صرف دهها میلیون نفر را به مبارزات انتخاباتی برای انتخاب خود را تنظیم به منظور امن تصمیم گیری مطلوب از جمله انرژی پاک حرکت صعودی و سخاوتمندانه افزایش نرخ. در سال 2018 به تنهایی آن را صرف به سمت بالا از 40 میلیون دلار به بلوک با موفقیت یک انرژی پاک رای گیری ابتکار عمل. مدیر عامل جدید جف Guldner نقشی کلیدی در هدایت ابزار تیره سیاسی صرف.

و این یک استراتژی جدید. در طول 1990s, برق, آب و برق از جمله FirstEnergy و آریزونا خدمات عمومی شد کلید تأمین کنندگان مالی از انکار آب و هوا.

ویرجینیا فراهم می کند یکی از امیدوار مثال نقض که به ما نشان می دهد یک راه حل برای این مشکل فاسد برقی آب و برق. در سال 2017, مردمی فعالان شروع یک کمپین برای فشار سیاستمداران به تعهد به قبول پول از برق تاسیسات برجسته ترین دومینیون. این ابزار برقی دارای یک فجيع سابقه پاره کردن مشتریان آلاینده آب و هوا و تداوم زیست محیطی نژاد پرستی.

توسط 2019 انتخابات ایالتی ویرجینیا نامزدهای امتناع Dominion پول به دست آورد و نزدیک به 50 نفر. مدت کوتاهی پس از آن مجلس گذشت نقطه عطفی قانون نیاز به 100 درصد برق پاک. پس از ویرجینیا سیاستمداران متوقف گرفتن پول از ابزار برقی, آنها در نهایت می تواند عبور آب و هوا قانون.

به گل نشسته مردمی در حوزه انرژی و سیاست های موسسه — یک ابزار watchdog که تبدیل شده تا در زمان واقعی حقایق در بسیاری از این موارد — رنگ یک تصویر واضح و روشن برای کسانی توجه: اکثر برقی آب و برق در حال مقاومت در برابر انتقال انرژی پاک و با استفاده از فساد به آن را انجام دهد.

ما باید با تغییر این الگو. سیاستمداران باید تعهد برای جلوگیری از گرفتن پول از برقی آب و برق و سوخت های فسیلی میباشد. در عوض آنها باید تغییر قانون disallowing ratepayer بودجه مورد استفاده قرار گیرد برای کار سیاسی.

در حال حاضر که آن را روشن است که اوهایو شدیدی سیاست انرژی تصویب شد بر اساس رشوه خواری و فساد قانونگذاران باید بلافاصله به لغو این قانون است.

در حالی که رژیم صهیونیستی. مایک DeWine به نام سرپرست خانوار برای استعفای او نه خواهان لغو فاسد زغال سنگ اعتراض کردند. که شاید تعجب آور نیست پس DeWine خود را گرفته پول از FirstEnergy. DeWine کارکنان حتی برنامه ریزی برای پرواز قانونگذاران بر مالیات دهندگان تامین می شود هواپیما را به سرپرست خانوار آخرین لحظه رای برای نجات. روز بعد از DeWine امضا قانون او با حضور یک مغلوب ساختن پیشی جستن جمع آوری کمک توسط بارون زغال سنگ باب موری. او به نظر می رسد کاملا دنج با سوخت فسیلی میباشد.

اگر DeWine است نه در رختخواب با FirstEnergy سپس او باید خواستار HB 6 به توان معکوس بلافاصله. این قانون تصویب شد و توسط سیاستمداران فاسد است. تلاش برای سرنگونی آن توسط محبوب خواهد بود خنثی فاسد سودمند است. اگر DeWine نمی توانید ببینید این رو اوهایو انرژی قانون پس شاید او یک مشکل بزرگتر است.

ما نمی توانیم اجازه می دهد ابزار فساد به ادامه غرفه انرژی پاک در حال پیشرفت است. این FBI استشهاد یک بیدارباش برای همه سیاستمداران: توقف مصرف برق, آب و برق ،

لی C. استوکس یک دستیار استاد در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا. کتاب اتصال کوتاه سیاست, بررسی مورد از اوهایو زغال سنگ نجات و نمونه های دیگر از ابزار فساد است. پیدا کردن او را در توییتر @leahstokes.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>