بیش از پنج ماه به Covid-19 گیر شواهد برای ماسک را نگه می دارد گرفتن قوی تر است.

یک مطالعه در آلمان یافت می شود که ماسک حکم کاهش رشد عفونت در حدود 40 درصد است. یکی دیگر تخمین زده می شود که ماسک قوانین در 15 ایالت آمریکا و واشنگتن ممکن است مانع از به عنوان بسیاری از 230,000 به 450,000 موارد است. در همین حال شواهد نشان می دهد تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی در بسیاری از شهرستانها در تابستان امسال انجام شود و به خوشه در مورد شمارش که برخی از ویژگی به این واقعیت است که تظاهرات در خارج از منزل و بسیاری از شرکت کنندگان نقاب.

برای تمام این دلایل و بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی تشویق شده اند آمریکایی ها به پوشیدن ماسک. وقتی که می آید به Covid-19 “بهترین درمان پیشگیری است و با وجود اطلاعات خوبی نشان می دهد که چگونه ماسک موثر هستند” مرتضی Akhter یک دکتر ER در دالاس و استاد دانشگاه آریزونا کالج پزشکی گفت: Vox.

در پاسخ به یافته های علمی و ادامه مرگبار ماه مارس از ویروس در سراسر کشور — رهبران از کالیفرنیا به پنسیلوانیا صادر کرده اند و یا تقویت ماسک مورد نیاز در هفته های اخیر. اما دیگران در حال رفتن در جهت مخالف است.

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ گرجستان روز دوشنبه شکایت شهردار آتلانتا Keisha لنس کف برای صدور سفارش نیاز به ماسک در شهرستان خود را. رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز آیوا نیز محروم شهرستانها از معرفی ماسک حکم حتی به عنوان موارد در دولت سنبله. در همین حال رئیس جمهور Trump عینک ماسک در مرکز پزشکی والتر رید در اواسط ماه ژوئیه پس از چند ماه که از او عکس maskless — تنها نشان می دهد که ماسک ها فقط مهم در بيمارستان است.

به عبارت دیگر با وجود رشد علمی اجماع که ماسک باید نقش مهمی در محدود کردن گسترش coronavirus این به ظاهر کوچک سلامت عمومی گام باقی مانده به شدت سیاسی شده است.

کلمات تهمت و دیگر چهره های عمومی به نظر می رسد داشتن تاثیر بر رفتار مردم عادی که ماسک-پوشیدن عادات شکستن همراه, پارتی, نژادی و جنسیتی خطوط. نتیجه این است که یکی از ارزان ترین و ساده ترین راه برای جلوگیری از گسترش Covid-19 بوده است تبدیل به فوتبال سیاسی ایران — و آن را هزینه مردم زندگی خود را. “ما واقعا نیاز به فرهنگی تغییر” Akhter گفت. “این است که حتی یک بحث در جاهای دیگر.”

ماسک-پوشیدن تبدیل شده بود سیاسی در آمریکا حتی قبل از خیلی از کشور رفت و به مستند های قبلی این بهار. ماسک رایج بوده است برای سال ها در کشورهای شرق آسیا که در آن آنها دیده می شود به عنوان یک راه ساده برای محافظت از خودتان (و دیگران) از بیماری به عنوان Refinery29 را کانی وانگ مارس نوشت. ووهان, چین, که در آن شیوع کروناویروس آغاز شد آغاز شده و نیاز آنها را در ماه ژانویه.

اما در ایالات متحده ماسک-پوشیدن به سرعت تبدیل به ننگ. آسیایی آمریکایی با پوشیدن ماسک بودند هدف حملات نژادپرستانه به عنوان وانگ یادداشت ها و تصاویر خود را تبدیل به یک برو به انتخاب برای نشان دادن رسانه های آمریکایی داستان در مورد کوروناویروس حتی اگر این ویروس به هیچ وجه محدود به جوامع آمریکایی.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) و بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان در ابتدا نیز هشدار داد در برابر ماسک-پوشیدن با استناد به عدم وجود شواهد کافی برای استفاده از آنها و به ظاهر از ترس کمبود تجهیزات حفاظت شخصی. در نهایت CDC معکوس آن موضع اما تغییر در ارسال پیام به احتمال زیاد پاشیدند بی اعتمادی.

به جای اینکه به کشورهای آسیایی — که قبلا از طریق شیوع بیماری سارس در سال 2003 — برای راهنمایی در ماسک تهمت با اتکا بر ضد آسیایی لفاظی در ماه های اولیه از بیماری همه گیر سرزنش چین و با استفاده از یک نژادپرست نام برای ویروس. “راه که در آن ما دولت خطاب به همه گیر از آغاز به سادگی به تعصبی آسیایی چین به طور خاص به عنوان منبع همه گیر” جاسمین آشپزی, یک استاد جامعه شناسی در ویلفرید ویلفرد لوریر دانشگاه در انتاریو و کانادا گفت: Vox.

حتی به عنوان ویروس ادعا کرد که بیشتر و بیشتر در آمریکا زندگی می کند در طول دوره بهار تهمت معاون رئیس جمهور مایک پنس و دیگران در دولت به طور معمول به نظر می رسد بدون ماسک. برای مغلوب ساختن پیشی جستن در خصوص امتناع از پوشیدن ماسک شد بخشی از یک پیام است که نادیده گرفتن خطرات ناشی از کوروناویروس بود دشوار و یا قوی ترین چیزی که به انجام است.

برای مثال با وجود هشدارهای از کارشناسان بهداشت عمومی در مورد خطرات ناشی از بازگشایی این کشور خیلی زود او گفت: در طول یک ظاهر عمومی در ماه مه که “مردم کشور ما باید فکر می کنم از خود را به عنوان رزمندگان” چرا که “کشور ما را به باز کردن.” او ساخته شده بیانیه ای که در یک ماسک کارخانه در آریزونا — که در آن او به نظر می رسد بدون ماسک.

از آن شده است وجود دارد تحقیقات بیشتری برای حمایت از استفاده از ماسک به عنوان Vox آلمان لوپز گزارش. یک ماه ژوئن مطالعه نشان داد که منطقه ای ماسک مقرر در آلمان پایین آورده تعداد Covid-19 موارد بین 2.3 درصد و 13 درصد بیش از مدت 10 روز. یک مطالعه از ماسک مورد نیاز در سراسر آمریکا نیز در ماه ژوئن منتشر شده است که از الزامات بودند همراه با قطره در نرخ رشد ویروس و ممکن است مانع از صدها نفر از هزاران نفر از موارد.

حوادث در ماه های اخیر به نظر می رسد برای تقویت اهمیت ماسک. برای مثال دو مدل مو در میسوری تعامل با مشتریان بیش از 100 در حالی که شما با Covid-19 اما با تصویب این ویروس به هر کسی — شاید به این دلیل که هر کس عینک ماسک. و تظاهرات علیه خشونت پلیس در شهرهای آمریکا به نظر نمی رسد که ناشی از یک چشم انداز مثبت در موارد, حتی اگر آنها با حضور هزاران نفر از مردم شاید در بخشی از آنجا که اکثر معترضان عینک ماسک.

کارشناسان بهداشت عمومی سریع به اشاره است که ماسک می نوش دارو نیست و نه جایگزینی برای, فیزیکی, فاصله, تست, یا ابزارهای دیگر برای Covid-19 مهار. “ماسک به کمک” لیندسی Wiley, یک استاد حقوق در دانشگاه آمریکایی است که دارای تخصص در بهداشت عمومی قانون گفت: Vox. “شما باید آنها را می پوشند, اما آنها به اندازه کافی خود را.”

هنوز هم با پوشیدن یک ماسک ساده است که تقریبا هر کسی (به استثنای بسیار کوچک کودکان و افراد مبتلا به برخی بیماری ها) می شود و اکثر کارشناسان معتقدند این می تواند کمک به سرعت گسترش ویروس. ماسک ها یک دلیل بزرگ چرا کشورهای دیگر از جمله کسانی که بیشتر پرجمعیت تر از ما به انجام یک کار بهتر از امریکا در کنترل ویروس Akhter گفت. صورت پوشش هستند و هر دو بسیار موثر و “بسیار ارزان در مقایسه با مواد مخدر است که ما در حال تلاش برای اختراع” برای درمان این ویروس او توضیح داد. “ماسک به وضوح صرفه جویی در زندگی می کند.”

و در عین حال این فعالیت های ساده باقی می ماند به شدت سیاسی شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن خود است که هنوز هم یکی از بزرگترین مجرمان. در مه, او عکس تور یک کارخانه فورد در میشیگان بدون ماسک با وجود اینکه گفته مقامات دولت او تا به حال یک “مسئولیت حقوقی” به پوشیدن یک. او بعدها گفت که او را در یک ماسک در پشت صحنه اما از آن برداشته می شود چرا که او “نمی خواهم به مطبوعات لذت بردن از دیدن آن است.” سپس در ماه ژوئن گفت: وال استریت ژورنال است که برخی از مردم ماسک فقط به نشان می دهد که آنها او را دوست ندارم و نمی کند چرا که آنها در واقع در مورد مراقبت از مبارزه Covid-19 — نتیجه ارسال با صدای بلند-و-پیام روشن است که ماسک ها در مورد سیاست های حزبی و نه بهداشت.

در ماه جولای او شروع به نرم کردن موضع خود را در ماسک و حتی عکس پوشیدن یک در والتر رید. اما حتی در آن روز او با عنوان اهمیت ماسک برای عموم مردم گفت که پوشش صورت “زمان و مکان” مانند “زمانی که شما در یک بیمارستان است.” مغلوب ساختن پیشی جستن cavalier موضع در ماسک نیز واقعیت است که بر خلاف اکثر آمریکایی ها او گزارش وجود دارد چیزی است که از یک حباب با مردم در اطراف او به طور مداوم تست شده و نظارت به صورت علائم.

آن را نه تنها مغلوب ساختن پیشی جستن. فرمانداران جمهوریخواه در سراسر کشور باید صالح مقامات محلی تلاش نیاز به ماسک. رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز از حادثه خودداری کرده است به دستور ماسک های ایالتی و گفته است که شهرستانها نمی تواند حکم آنها را هم — حتی اگر یک درز کرده از کاخ سفید سند نشان می دهد که نزدیک به نیمی از دولت است که در یک “منطقه قرمز” برای ویروسی خطرناک و انتقال و توصیه می شود که در صورت ماسک توان مورد نیاز وجود دارد.

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ گرجستان هفته گذشته در زمان این مرحله از پیگرد آتلانتا شهردار کف برای نیاز به ماسک و تلاش برای حرکت در این شهر به اوایل مرحله از بازگشایی. همانطور که از هفته گذشته مواردی از این ویروس در گرجستان بودند صعودی با میانگین 3,100 موارد یک روز 1,100 از کسانی که در منطقه آتلانتا به گفته نیویورک تایمز. کف خودش دارای آزمایش مثبت برای ویروس. اما کمپ بازیگران محدودیت به عنوان خطر واقعی به گرجستان گفت: او را “فاجعه بار سیاست های تهدیدی برای زندگی و امرار معاش از شهروندان ما.”

وقتی که می آید به ماسک-با پوشیدن این کلمات از رهبران مهم کارشناسان می گویند. “نه هر کس می تواند منافذ از طریق مقالات مانند من می تواند به عنوان یک پزشک و محقق” Akhter گفت. برای بسیاری از laypeople “آنها در حال رفتن به گوش دادن به آنچه که خود را رئیس جمهور می گوید حتی اگر خود به خود از کارشناسان می گویند در غیر این صورت.”

تاریخ دیگر تهدید سلامت مانند سیگار کشیدن نشان داده است که “هنگامی که شما نگاه کنید کسی که به شما احترام بگذارند مدل رفتار آن را تحت تاثیر قرار خود را ديد که در مورد رفتار” ویلی گفت. و امروز “زمانی که مردم ما را تحسین و احترام و اعتماد پوشیدن ماسک و مدل رفتار مسئولانه آن است که واقعا یک اثر بزرگ.”

در همین راستا زمانی که افرادی مانند تهمت نمی پوشیدن ماسک و پوشیدن ماسک یک مسئله سیاسی حامیان آنها کمتر احتمال دارد به آنها را می پوشند. وقتی رئیس جمهور می گوید مردم ماسک به عنوان یک راه برای نشان دادن مخالفت خود را از او “که یک سیگنال روشن نیست که فقط او را مدل سازی رفتار مسئولانه اما وی آن را به عنوان نشانه ای از بی وفایی,” ویلی گفت. “است که قطعا بیشتر سیاسی تصمیم به پوشیدن ماسک یا نه.”

اثرات این سیاسی دیده می شود در رای گیری های اخیر در ماسک استفاده کنید. در یک نظرسنجی پیو انجام ژوئن 4-10 و 76 درصد از دموکرات ها و دموکراتیک متمایل به رای دهندگان گفت: آنها با پوشیدن ماسک در فروشگاه ها تمام و یا بیشتر از زمان. فقط 53 درصد از جمهوریخواهان و جمهوریخواهان متمایل به رای دهندگان گفت: همان. مردان نیز کمتر احتمال دارد به اولویت بندی ماسک-پوشیدن از زنان در دیگر نظرسنجی پیو انجام شده در اواسط ماه ژوئن 42 درصد از مردان گفت: مردم در جامعه خود باید از ماسک در اماکن عمومی, در حالی که 53 درصد از زنان گفت: همان. قطع می تواند منعکس کننده این واقعیت است که مردان بیشتر شناسایی به عنوان جمهوری خواه و همچنین این واقعیت است که تهمت و دیگران را به طور ضمنی یا به صراحت مرتبط امتناع از پوشیدن یک ماسک را با سختی و مردانگی.

سفید آمریکایی ها نیز کمتر از سایر گروههای نژادی به طور معمول پوشیدن ماسک با توجه به اوایل ماه ژوئن پیو داده است. در این نظرسنجی 78 درصد از مردم سفید گفت: آنها با پوشیدن ماسک در فروشگاه حداقل برخی از زمان در مقایسه با 86 درصد از پاسخ دهندگان 87 درصد از Latinx پاسخ دهندگان و 89 درصد از کسانی که از تبار آسیایی. در حالی که وجود دارد بسیاری از دلایل ممکن برای شکاف نژادی از جمله وابستگی حزبی و این واقعیت است که بسیاری از سیاه و Latinx جوامع شده اند به خصوص هواپیمای Covid-19 نژادپرستانه لفاظی با تهمت و دیگران ممکن است نقش مهمی در متقاعد کردن برخی از افراد را به پوشیدن ماسک.

اجتناب ماسک همراه شده و در آمریکا با یک نام تجاری خاص از سفید مروت, Jonathan Metzl استاد جامعه شناسی و روانپزشکی در دانشگاه و نویسنده از مرگ از سفیدی: چگونه سیاست های نژادی خشم کشتن امریکا افزودهگفت: Vox در ماه مه. شما می توانید آن را در unmasked مردانی که اعتراض stay-at-home سفارشات در میشیگان در اوایل این سال است. “وجود دارد یک فرض از یک نوع شکست ناپذیری که به این ایده سفید مردانگی” Metzl گفت: در آن زمان.

هنوز, آن را خیلی دیر نیست برای همه چیز را تغییر دهید. فرمانداران جمهوریخواه در ایالات آلاباما و آرکانزاس را صادر ماسک سفارشات در روزهای اخیر به عنوان coronavirus موارد افزایش در سراسر کشور است. حتی رئیس جمهور روز دوشنبه در توییتی که “بسیاری از مردم می گویند که آن را وطن پرست به پوشیدن ماسک صورت زمانی که شما نمی توانید به لحاظ اجتماعی فاصله” در کنار یک عکس از خود را با پوشیدن ماسک.

البته او نیز با استفاده از همان نژادپرستانه نام برای این ویروس است که او شده است با استفاده از ماه. و حتی اگر او و دیگران هستند و واقعا متعهد به ناکارآمدی سیاسی از ماسک آن را در زمان برای رسیدن عادی آمریکایی ها در هیئت مدیره. برخی از مردم ممکن است در مخالفت با ماسک “صرف نظر از آنچه رئیس جمهور می گوید چرا که آنها آن را تبدیل به یک مسئله سیاسی,” Akhter گفت.

کارشناسان می گویند آن را خیلی دیر شده برای صرفه جویی در زندگی می کند. “من فکر می کنم آن را ممکن است به نوبه خود چیزهایی در اطراف” ویلی گفت و اشاره کرد که بیشتر رهبران در حال حرکت به depoliticize پوشش. “تقریبا در هر بهداشت عمومی ابتکار عمل برای تغییر رفتار مردم شده است بسیار بحث برانگیز در آغاز” او گفت:. و با وجود مخالفت با ماسک “از ديدگاه بهداشت عمومی من را تحت تاثیر قرار چگونه به سرعت مردم در حال گرفتن در هیئت مدیره است.”

و در حالی که با پوشیدن ماسک نمی آورد بسیاری از هزاران نفر از زندگی است که در حال حاضر از دست داده است, آن می تواند کمک به بسیاری از کسانی که هنوز هم در معرض خطر Akhter گفت. آمریکایی ها نگرش ماسک “نقش بزرگ در چرا منحنی رفت و در جهت مخالف آنچه که ما می خواستیم اما آن را نیز می تواند نقش مهمی در متوقف کردن آنچه ممکن است در آینده,” او گفت:.

او خواستار آمریکایی به پوشیدن ماسک اگر هیچ چیز دیگری به عنوان نشانه ای از حمایت از یکدیگر است. “این می تواند صرفه جویی در زندگی آن صرفه جویی در زندگی” گفت: “حتی اگر شما باور نمی کنم که به عنوان نشانه ای از همبستگی لطفا با پوشیدن ماسک.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de