Covid-19 همچنان به رسوا همه ما با یک لیست در حال رشد از علائم غیر منتظره حالت انتقال و طیف گسترده ای از نتایج از خوش خیم تا شدید.

بیش از 600000 نفر در سراسر جهان کشته شده اند توسط این ویروس به عنوان ژوئیه 22. و برای بسیاری از بازماندگان Covid-19 در حال تبدیل شدن به یک دراز مدت بیماری با علائم ماندگار برای ماه می باشد.

در عین حال اکثر افراد آلوده به این ویروس بازیابی خود را. و بدون واکسن و یا بسیار در راه درمان, گزینه, سیستم ایمنی بدن انسان — شبکه گسترده ای از سلول ها و بافت — باقی می ماند قوی ترین دفاع در برابر عفونت است.

دانشمندان به سرعت در حال تحول درک درستی از این بشر پاسخ ایمنی به Covid-19 حیاتی است برای پاسخ دادن به برخی از مهم ترین سوالات در این مرحله از این بیماری همه گیر از جمله:

  • می تواند به شما گرفتن Covid-19 دو بار ؟
  • آیا آستانه تحمل دیگران — پس از آن همه گیر ممکن است سوختگی ؟
  • چرا برخی از مردم مریض تر از دیگران است ؟
  • چگونه ممکن است واکسن و چقدر موثر خواهد بود ؟

در ماه آوریل زمانی که ویروس تنها شناخته شده به آلوده کردن انسان برای چند ماه ما نوشت: در مورد Covid-19 و ایمنی و به ما گفته شد بیش از و بیش از آن خیلی زود به دانستن آنچه که آن را مانند نگاه در دراز مدت. در دراز مدت اثرات ویروس را نمی توان شناخته شده است که یک ویروس بسیار جدید است. ما تا به حال صبر کنید.

از آن پس دانشمندان آموخته زیادی در مورد چگونه سیستم ایمنی بدن در پاسخ به Covid-19 از سلول های خاص بدن تولید برای مبارزه با ویروس برای چه این همه به معنی برای واکسن. نتایج نیست همه تشویق, اما آنها روشن است.

در اینجا برخی از آخرین یافته های مهم در مورد چگونه بدن انسان در پاسخ به Covid-19 مفاهیم برای درمان این بیماری و در حال توسعه یک واکسن در برابر عفونت های آینده و چگونه همه گیر می تواند در نهایت.

یک مطالعه اخیر از بریتانیا موجب برخی از عناوین ترسناک: “Covid-19 مصونیت از آنتی بادی ممکن است در گذشته تنها ماه و انگلستان مطالعه نشان می دهد” همانطور که سی ان ان آن قرار داده است.

قبل از این مطالعه دانشمندان می دانستند که بسیاری از افراد مبتلا به SARS-CoV-2 — ویروس است که باعث Covid-19 — تولید آنتی بادی است. (آنتی بادی های سیستم ایمنی بدن پروتئین است که به دنبال چوب و به طور بالقوه غیر فعال کردن ویروس های شناور در سراسر بدن است. آنها می توانند جلوگیری از عفونت در آهنگ های خود را.)

انتقادی آنها می دانستند که “اکثریت قریب به اتفاق افراد نیز توسعه خنثی سازی آنتی بادی است که مهم است که زیرگروه از آنتی بادی است که قادر به در واقع به طور مستقل کشتن ویروس می گوید:” Elitza Theel مدیر بیماری های عفونی سرولوژی آزمایشگاه در کلینیک مایو بود که نه درگیر با تحقیقات است.

مطالعه — که نشده است کارشناسی — پرسید: چه اتفاقی می افتد به کسانی که خنثی سازی آنتی بادی در طول زمان ؟ محققان به دنبال 65 Covid-19 بيمار تا 94 روز پس از علائم خود را آغاز تجزیه و تحلیل خون خود را به صورت آنتی بادی و متوجه شد که در این بیماران آنتی بادی کاهش یافته است بیش از سه ماه.

“آنچه که ما شاهد آن هستیم با SARS-CoV-2 است که آنتی بادی ها را به اوج در حدود 20 تا 30 روز پس از علامت شروع و سپس آنها کاهش” Theel می گوید از این و دیگر شواهد اخیر. “آنها به نظر می رسد کاهش سرعت بسیار بیشتری در افراد است که بدون علامت و یا به اشکال خفیف این بیماری است.”

آن را آسان به عنوان خوانده شده نتایج حاصل از این مطالعه و تعجب می کنم که: آیا مردم تبدیل به آسیب پذیر به عفونت مجدد در طول زمان ؟

اگر پاسخ “بله” است که در مورد. بیشتر به این معنی reinfections. آن را نیز می تواند منجر به تاخیر در ساختمان گله ایمنی — آستانه است که در آن عفونت های جدید به دلیل کاهش تعداد کمتری از مردم در حال انتقال ویروس و یا مخرب. کمتر از قوی انسان پاسخ ایمنی بدن پس از قرار گرفتن در معرض این ویروس همچنین می تواند پیامدهای برای اثربخشی نهایی واکسن. (بیشتر در مورد که بعد از آن.)

همچنین ترسناک: شده اند وجود دارد برخی از گزارش های موردی از مردم گرفتن reinfected با این ویروس پس از دوره نقاهت بعد از اولین عفونت و بیمار شدن دوباره پس از در معرض ویروس برای بار دوم. (اما هنوز هم سخت به بگویید چگونه مشترک reinfections خواهد بود. در حالت ایده آل پزشکان می تواند جمع آوری ویروسی ژنتیکی و آنتی بادی داده ها از هر دو دوره از عفونت و بپرسید “آیا این همان ویروس شعله ور کردن دوباره در من بیمار و یا متفاوت است ؟” و “آیا من بیمار توسعه آنتی بادی به عفونت و آنها افول قبل از دوم عفونت است؟”)

الگوی کاهش آنتی بادی پس از عفونت معمولی است دانشمندان می گویند و در coronaviruses است که علت سرماخوردگی. “این بیشتر به نظر می رسد طبیعی” شین Crotty یک immunologist در لا جللا موسسه ایمونولوژی می گوید.

غذای آماده: ما نیاز به تفسیر انگلستان کاغذ به عنوان مدرک گله ایمنی است و یا اینکه هر کسی که در حال حاضر Covid-19 لزوما در معرض خطر عفونت مجدد سه ماه بعد.

با توجه به immunologists Nina Le برت و آنتونیو Bertoletti در دوک-NUS دانشکده پزشکی در سنگاپور, اعتیاد به مواد مخدره رسانه از محو شدن آنتی بادی است که “کمی بی معنی. … این کاملا طبیعی است که آنتی بادی در حال کاهش” آنها بگویید بورسی در یک ایمیل.

و آنتی بادی هستند مطمئنا نه تنها بخشی از سیستم ایمنی بدن محافظت می کند که ما از عفونت مجدد.

که ایمنی ندارد صرفا وابسته به آنتی بادی بسیار خوش شانس برای ما. در واقع چندین بخش هایی از سیستم ایمنی بدن است که ممکن است کمک به پایدار حفاظت در برابر SARS-CoV-2.

یکی این است که قاتل سلول های T. “نام خود را به شما بدهد خوب اشاره آنچه انجام می دهند می گوید:” الساندرو Sette که همکاری با Crotty در لا جللا موسسه ایمونولوژی. “آنها را ببینید و از بین بردن و کشتن سلول های آلوده.”

آنتی بادی او توضیح می دهد که می تواند پاک کردن ویروس از مایعات بدن ، “اما اگر ویروس می شود در داخل سلول و سپس آن را نامرئی می شود به آنتی بادی,” او می گوید.

جایی که قاتل سلول های T در آمده است: آنها برای پیدا کردن و از بین بردن این ویروس.

در حالی که آنتی بادی می تواند به جلوگیری از عفونت قاتل سلول های T مقابله با عفونت است که در حال حاضر در جریان است. به طوری که آنها نقش بزرگی در ایمنی طولانی مدت توقف عفونت قبل از آنها هم به یک فرد بسیار بیمار است.

سه قاتل سلول های T را احاطه کرده یک سلول سرطانی آماده برای نابود کردن آن.
NIH

و آن را فقط به قاتل سلول های T و آنتی بادی است. نیز وجود دارد که یاور سلول های T که تسهیل قوی آنتی بادی همراه پاسخ. “آنها مورد نیاز برای پاسخ دهی به مادر” Sette می گوید.

اما بیشتر وجود دارد! وجود دارد یکی دیگر از گروهی از سلول ها به نام حافظه ب-سلول. ب-سلول های سیستم ایمنی که سلول های ایجاد آنتی بادی است. انواع خاصی از سلول B تبدیل به حافظه ب-سلول. این صرفه جویی در دستورالعمل برای تولید یک آنتی بادی خاص, اما آنها فعال نیست. در عوض آنها مخفی — در طحال خود را در گره های لنفاوی شاید در سایت اصلی از عفونت خود را — در حال انتظار برای یک سیگنال برای شروع به تولید آنتی بادی دوباره.

هنگامی که شما در معرض یک ویروس جدید می توانید آن را تا دو هفته برای سیستم ایمنی بدن شما را به حق آنتی بادی برای از بین بردن عفونت. با حافظه ب-سلول های ذخیره به جای انتظار دو هفته یا بیشتر به تولید آنتی بادی رفتن از آن ممکن است تنها چند روز.

از این آرایه سردرگم از عوامل خط پایین این است که “ایمنی” به این معنا نیست فقط یک چیز است: وجود دارد بسیاری از انواع ایمنی.

ایمنی می تواند به معنای یک پاسخ آنتی بادی قوی است که مانع از ویروسی ایجاد خود را در سلول. اما آن را نیز می تواند به معنای خوب قاتل سلول T پاسخ که به طور بالقوه می تواند جلوگیری از عفونت به سرعت: قبل از اینکه شما احساس بیمار و قبل از اینکه شما شروع به گسترش این ویروس به دیگران است.

“در بسیاری از عفونت ویروس تولید مثل, کمی, اما پس از آن پاسخ ایمنی متوقف می شود و این عفونت در آن آهنگ” Sette توضیح می دهد. همچنین ممکن است: “شما را آلوده شما مریض اما سیستم ایمنی بدن شما می کند به اندازه کافی از یک کار مهار عفونت بنابراین شما نمی توانید به عنوان بیمار” Sette می گوید.

یا مصونیت از نتایج بیداری از حافظه ب-سلول. اگر یک فرد دارای حافظه سلول B و آنها در معرض ویروس دوباره “است که عفونت را تحریک می کند بسیار سریع تر پاسخ آنتی بادی ها به ویروس که از لحاظ نظری منجر به سریع تر ترخیص کالا از ویروس ها و به طور بالقوه کمتر شدید عفونت” Theel می گوید.

بنابراین عفونت مجدد ممکن است هنوز هم ممکن است اما آن را نمی ممکن است فاجعه بار است. زمانی که یک ویروس با حمله به یک بدن به طور کلی بدن را به یاد می آورد.

دانشمندان هنوز نمی باید داده ها در طولانی مدت سلول های T حافظه و B-cell پاسخ وقتی که می آید به SARS-CoV-2 اما آنچه تا کنون دیده ام است که دلگرم کننده است.

Crotty, Sette و همکاران در ماه ژوئن به چاپ مقاله در مجله Cell به دنبال در سلول T پاسخ در Covid-19 مورد است که آیا نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

“آنچه ما نشان داد که در میانگین موارد Covid-19 که در آن مردم مریض شدم اما نمی باید برای رفتن به بیمارستان اساسا همه آنها ساخته شده CD4 T-cell [یعنی helper T-cell] پاسخ” Crotty می گوید. “و بسیاری از آنها ساخته شده CD8 T-cell [یعنی یک قاتل سلول T] پاسخ. و به طوری که به نظر می رسد خیلی خوب است.”

چه مانده است به کشف کردن که چگونه این سلول ها باقی بماند ،

“ما نمی دانیم چه اتفاقی می افتد از نظر حافظه” Crotty می گوید. دانشمندان هنوز هم نیاز به زمان بیشتری برای آزمایش خون کسانی که بهبود یافته اند. “دوام ایمنی یک سوال بزرگ و واقعا تنها راه برای پاسخ به آن این است که صبر کنید. و به طوری که یک چیز واقعا سخت.”

به عنوان برای تداوم حافظه سلول B? آن نیز شناخته شده نیست (هر چند مطالعات نشان می دهد مردم در حال ساخت آنها). اما ما نمی دانیم سلول B به طور کلی به نظر می رسد برای حفظ حافظه خود را برای مدت زمان طولانی. یک گزارش که بازماندگان از سال 1918 آنفولانزای همه گیر بود و حافظه ب-سلول های 80 سال بعد.

گفت: همه وجود دارد دلیلی برای خوش بینی است که انسان در رسیدن به برخی از فرم پایدار ایمنی به Covid-19 بعد از یک عفونت است. “سلول های T پاسخ در برابر coronaviruses به نظر می رسد طولانی مدت” لو برت و Bertoletti نوشتن. در مطالعات آنها نشان داد که افرادی که بهبود از اصلی سارس 17 سال پیش هنوز سلول های T که می توانید پاسخ به این ویروس. که دلگرم کننده است.

در کاهش سطح آنتی بادی نیست بنابراین در مورد. “آنچه مهم است این است که یک سطح B و T سلول حافظه باقی می ماند به حضور” آنها بنویسید.

آنها همچنین دریافتند که سلول های T ایجاد شده به مبارزه با دیگر coronaviruses ممکن است مفید باشد در مبارزه با Covid-19. بنابراین “یک سطح از پیش موجود ایمنی در برابر سارس CoV-2 به نظر می رسد وجود داشته باشد در جمعیت عمومی” آنها را بنویسید. “آنچه که حل نشده باقی مانده این است که آیا از قبل موجود سلول های T کافی برای حفاظت است.” (برخی از حدس و گمان است که در شرق آسیا Covid-19 ممکن است کمتر مرگبار به دلیل جمعیت بیشتر قرار گرفتن در معرض قبلی به انواع دیگر coronaviruses است که می تواند کمک مالی آنها بیشتر موجود ایمنی.)

دانشمندان تا کنون اجتناب مخاطره آمیز انسان چالش آزمایش واکسن است. آنها نمی توانند عمدا reinfect مردم را به دیدن اگر آنها محافظت می شود اما آنها می توانید انجام دهید که با میمون ها. و نتایج در اینجا اطمینان: Rhesus macaques نیست بیمار برای بار دوم پس از یک کشمکش اولیه Covid-19.

این سوال بزرگ در کمین در پشت تمام این علم است: آنچه را که حق مخلوط هر دو در تعداد و نوع آنتی بادی سلول T و سلول B که منجر به ماندگاری قوی ایمنی به SARS-CoV-2? برای مثال این می تواند باشد که شما نمی نیاز به یک بسیار غلظت بالایی از آنتی بادی در خون خود را برای موفقیت در مبارزه با ویروس. این می تواند باشد که سلول های T بازی یک نقش بزرگتر در حفاظت.

پاسخ به این سوال بزرگ این است که آنچه دانشمندان تماس “ارتباط از مصونیت” و برای SARS-CoV-2 آن را هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است.

“یک چیزی که واقعا من فکر می کنم مهم است به نوع روشن است: وجود یک حداقل سطح آنتی بادی است که در ارتباط به محافظ ایمنی؟” Theel می گوید.

اما, همچنین, واقعی ایمنی به Covid-19 بعید است که فقط نیاز یا نیاز به آنتی بادی است.

“افرادی وجود دارند که برای مثال می تواند آنتی بادی و وجود حداقل یک زن و شوهر از مردم در ایتالیا بود که Covid-19 و آنها جان سالم به در برد و بازیافت [بدون داشتن آنتی بادی],” Crotty می گوید. این بیماران کردم بیمار مبتلا به ذات الریه. “هیچ چیز اندازه گیری خود را در مورد پاسخ ایمنی بدن اما مفهوم وجود دارد که سلول های T احتمالا محافظت آنها در صورت عدم وجود آنتی بادی.”

دوباره آن را متاسفانه بیش از حد به زودی به دانستن کل تصویر در Covid-19 ایمنی شش ماه به این بیماری همه گیر.

“ما واقعا نمی دانند که دقیقا همان است که قطعات مورد نیاز برای حفاظت; ما نمی دانیم که چه مدت آنها در اطراف” Crotty می گوید. “اما ما در حال تلاش ما بهترین را برای جمع آوری آن داده است.”

محققان همچنین ساخت سود در تلاش برای درک اینکه چگونه یک ناکارآمد پاسخ ایمنی می شود یک فرد به علائم شدید و نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی و شخص دیگری را برای بازیابی آسان تر است. به تازگی دانشمندان مشاهده سه های مختلف ایمنی پروفایل که تا حدی توضیح دهد که چه چیزی باعث می شود تفاوت.

“وجود دارد هیچ همبستگی کامل بین immunotype و شدید بیماری” Nuala مایر یک پزشک و محقق در دانشگاه پنسیلوانیا می گوید: از مطالعه. اما برخی از سرنخ پدید آمده است. کسانی که تا به حال برخی از بدترین نتایج و صرف برخی از زمان در یک بیمارستان ونتیلاتور بودند بیشتر احتمال دارد به dysregulated T-cell پاسخ او می گوید:. این ممکن است منجر به (و یا فقط در ارتباط با) افزایش مشکلات ریوی و فقیر نتایج.

“ترس است که یا بیش از حد و مداوم یک [ایمنی] فعال سازی و یا بیش از حد قوی فعال سازی ممکن است منجر به آسیب ارگان های که ما می بینیم” او می گوید. امید است با درک بهتر از پاسخ ایمنی به SARS-CoV-2 ویروس پزشکان احتمالا می تواند جلوگیری از این واکنش افراطی از اتفاق می افتد.

اگر شما خواندن این مراتب تبریک! که بسیاری بود.

عملی تر و سوال از مردم می خواهد که در ذهن خود چیزی است که این همه به معنی به صورت فردی. اگر شما یک Covid-19 آزمایش پادتن بازگشت و آن را مثبت شما ایمنی است ؟

متاسفانه این آزمون نمی داند چگونه محافظت فرد در برابر Covid-19 و برای چه مدت. “آنچه مهم است به درک که همه از آزمون است که در خارج وجود دارد در بازار در حال حاضر آنها تشخیص آنتی بادی, اما آنها نمی افتراق بین اتصال آنتی بادی یا آنتی بادی خنثی,” مایو کلینیک Theel می گوید.

A pharmacist administers a Covid-19 antibody test in Strasbourg, France.
یک داروساز اداره Covid-19 آزمایش پادتن در استراسبورگ فرانسه است.
فردریک Florin/خبرگزاری گتی ایماژ

پس همه شما واقعا می تواند در نتیجه از یک آزمایش پادتن است که شما بوده ام در معرض ویروس. (به علاوه این آزمون هستند و نه کاملا دقیق برای شروع و دقت خود را می توانید تغییر دهید بسته به شیوع ویروس.) آن را نمی توانم به شما بگویم در مورد خطرات عفونت مجدد یا ایمنی.

“این آرزوی درست است که شما یک مثبت آنتی بادی نتیجه شما فکر می کنم” من ایمنی بدن,’ اما من فکر می کنم ما می توانیم می گویند که. بنابراین به نظر من آنتی بادی آزمایش در فرد بیمار سطح واقعا محدود در ابزار” Theel می گوید.

به عنوان یک نتیجه از تست آنتی بادی “شما نباید تغییر هر یک از خود را پوشش و یا دیگر تجهیزات حفاظت شخصی و یا استراتژی” او می گوید. اگر شما می خواهید برای انجام کاری فعال را با نتیجه تست مثبت شما می توانید ببینید اگر شما می توانید خون اهدا پلاسما. این آنتی بادی ها در پلاسما به طور بالقوه می تواند کمک به یک Covid-19 بیمار بهبود می یابند.

همه که پیچیده نکات دقیق وظریف در مورد سیستم ایمنی بدن فکر می کنم عمدا افزایش سرعت تمام آن قسمت را به انجام دقیقا آنچه ما می خواهیم آنها را به انجام و شما یک حس چالش است که واکسن محققان صورت.

واکسن دارویی است که می آموزد که سیستم ایمنی بدن برای مقابله با یک تهدید مانند یک ویروس بدون ایجاد بیماری است. آن می تواند به کاهش احتمال بیماری شدید و یا جلوگیری از عفونت در دسترس نباشد. که باعث می شود واکسن قدرتمند زندگی-صرفه جویی در ابزار. اما آنها در حال توسعه است هزینه کند و فرایند خسته کننده. بسیاری از تلاش در ساخت واکسن با شکست مواجه خواهد شد.

در حالی که هیچ تضمینی وجود ندارد که موفق Covid-19 واکسن ساخته خواهد شد برخی از دانشمندان امیدوار هستند که یکی یا بیشتر در دسترس خواهد بود در زمان ثبت.

یکی از دلایل بزرگ: بسیاری از مردم برای زنده ماندن عفونت خود به خود نشان می دهد که سیستم ایمنی بدن می تواند مربی برای دفع پاتوژن. این کار در حال حاضر است برای کشف کردن که چه نوع از هدف قرار دادن سیستم ایمنی بدن نیاز به عمل به اطمینان حاصل شود آن را آماده برای رسیدگی به تهدید واقعی زمانی که آن می رسد.

در حال حاضر وجود دارد بی سابقه جهانی در تلاش برای ایجاد یک Covid-19 واکسن در یک سرعت شگفت آور. بیش از 150 نفر از نامزدها در حال توسعه هستند و بسیاری در حال حاضر در آزمایشات انسانی تنها چند ماه پس از این ویروس کشف شد. گروه های تحقیقاتی در حال حاضر نوشته شده برخی از نتایج امیدوار کننده و شروع آزمایش در مقیاس بزرگ. تولید کنندگان در حال ایجاد کردن کارخانه ها به میلیاردها دوز و دولت در حال سرمایه گذاری میلیاردها دلار است.

فقط این هفته تیم های تحقیقاتی در چین و انگلستان منتشر شده یک جفت از مقالات در مجله لانست نشان دادن نتایج خود را از آزمایش های اولیه از Covid-19 واکسن. آنها هر دو استفاده می شود یک نسخه از آدنوويروس — های مختلف از ویروس SARS-CoV-2 — اصلاح به اطمینان حاصل شود که آن را نمی تواند منجر به بیماری شود. در عوض آدنوويروس بردار ارائه یک قطعه از SARS-CoV-2 به عنوان یک راه برای القاء پاسخ ایمنی.

هر دو تیم تحقیقاتی متوجه شد که خود را Covid-19 واکسن با استفاده از آدنو شدند امن و با حداقل عوارض در افراد مورد آزمایش. این واکسن همچنین تولید پاسخ ایمنی با آنتی بادی ها و سلول های T در گروه های مورد مطالعه.

“تا آنجا که نتایج آن منتشر شده است [این هفته] آنها واقعا هیجان انگیز است و من با احتیاط خوش بینانه در مورد آنچه آنها به معنی برای توسعه موثر coronavirus واکسن می گوید:” Naor نوار زئيف عنوان استاد بین المللی بهداشت و واکسن محقق در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health منتشر شده که یک تفسیر مقاله در مورد یافته است.

اما هیچ چیزی در مورد این بیماری همه گیر ساده است و با فشار به توسعه یک واکسن این قاعده مستثنی نیست. “بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده باقی می ماند و بدیهی است که ما نیاز به رفتن را از طریق فرآیند دشوار است در مقیاس بزرگ فاز 3 محاکمه” Bar-زئيف می گوید.

برای یک چیز طیف وسیعی از پاسخ ایمنی بدن به SARS-CoV-2 ویروس بدان معنی است که احتمال وجود خواهد داشت طیف وسیعی از پاسخ به واکسن. هر کس نمی خواهد دریافت همان سطح از حفاظت از داده واکسن و برخی ممکن است دریافت هر گونه حفاظت در همه. بیشتر چه, پاسخ ایمنی در افراد مسن متفاوت است که در کودکان, برای مثال, بنابراین آن را سخت به یک اندازه متناسب با همه واکسن.

پروفسور فرانسوا ونتر دریافت یک واکسن آزمایشی برای Covid-19 در دستگاه تنفسی & Meningeal پاتوژن واحد پژوهشي (RMPRU) در Chris Hani Baragwanath بیمارستان در سوتو, آفریقای جنوبی.
لوکا Sola/خبرگزاری گتی ایماژ

“برخی از مردم به سادگی نمی خواهد که ژنتیکی تجهیزات برای تشخیص پاتوژن خاص هست. که بخشی از همین مردم واکنش نشان می دهند متفاوت به بیماری” گفت: بنیامین Neuman یک virologist در تگزاس A&M دانشگاه تکسارکنا در ایمیل. “به همین دلیل ما در حالت ایده آل باید متفاوت واکسن در دسترس برای افراد متفاوت است.”

در حال حاضر بسیاری از واکسن ها در حال بررسی هستند هدف فقط یک پروتئین از ویروس شایع ترین سنبله پروتئین از SARS-CoV-2. این پروتئین است چه این ویروس استفاده می کند به داخل سلول های انسان ساخت آن هدف مهم است. گرفتن پایدار حفاظت از Covid-19 ممکن است نیاز به دوزهای متعدد از این نوع واکسن و یا واکسن هدفمند به نقاط مختلف ویروس. نتایج حاصل از تلقیح می تواند متفاوت باشد از استریل ایمنی که به طور کامل مانع از عفونت به حفاظت تنها در برابر شدید نتایج از ویروس اما نه آنهایی که ملایم.

این سوال که آیا یک واکسن منجر شود به موثر ایمنی تنها می تواند پاسخ داده شود با بزرگ بالینی تصادفی کنترل. هزاران نفر از مردم برای دریافت دوز از این واکسن می شود و در مقایسه با هزاران نفر از مردم که نمی ببینید که چگونه به خوبی آن را نگه می دارد این ویروس در خلیج. آن را وقت گیر و گران اما ضروری است برای آوردن یک واکسن به ثمر.

به طور کلی از آنچه Crotty دیده است از مطالعات خود را بر روی پاسخ ایمنی به ویروس او احساس “خوش بینانه در مورد واکسن.” ایمنی مشخصات نشان می دهد که واکسن استراتژی های توسعه در گذشته کار کرده. “اطلاعات ما نشان می دهد مردم می توانند تشخیص این ویروس و معقول [ایمنی] پاسخ به آن” Crotty می گوید. “و این نوع از چیزی که شما نیاز به تلاش برای تقلید با واکسن. به طوری که تشویق شد.”

برای پایان دادن به این بیماری همه گیر روشن است به سادگی با داشتن یک واکسن است که نمی تواند به اندازه کافی. یک واکسن موثر خواهد بود قطعا یک ابزار حیاتی اما چگونه آن را مستقر و آنچه مردم را در این میان شکل خواهد داد که چگونه این بحران را از بین میبرد.

در پایان, ما هنوز هم نیاز به نوعی از گله ایمنی به روی محدود کردن انتقال آن به اندازه کافی بزرگ به اشتراک گذاری از جمعیت است که سیستم ایمنی بدن به ویروس به طوری که عفونت های جدید به طور قابل توجهی کاهش به این دلیل که ویروس نمی تواند به طور مستمر در گذشت. این نوع از حفاظت بسیار مهم است برای افرادی که نمی توانند واکسینه شوند اما در معرض خطر بیماری مانند ضعف سيستم ايمنی. یک بار زمانی ممکن است کوچک شیوع اما مواج همه گیر فروکش خواهد کرد و در نهایت زندگی می تواند بازگشت به چیزی نزدیک به نرمال.

بسته به اینکه چگونه به آسانی یک بیماری می تواند گسترش آستانه گله ایمنی می تواند در هر نقطه از 60 درصد به 90 درصد از جمعیت. برخی از مدل های Covid-19 دریافته اند که گله ایمنی می تواند به دست آورد در 20 درصد است.

و آن را یک شرکت endpoint; یک بیماری همه گیر می تواند در فروکش کردن خود قبل از گله ایمنی رسیده است و یا غیر قابل کنترل همه گیر می تواند خشم به خوبی گذشته این معیار.

یک راه برای رسیدن به این نقطه است که اجازه می دهد تا یک ویروس به اجرا شایع در جمعیت تا تعداد کافی از مردم آلوده شده است اما این هزینه و راه مرگبار. که روشن شده است در سوئد که در زمان کمتر افراطی نسخه ای از این رویکرد است.

اجازه دادن به یک ویروس و شل نیز افزایش شانس که آن را خطا گله ایمنی آستانه و ادامه پخش كردن, حتی اگر 70 و 80 یا 90 درصد از جمعیت ایمنی است. بسیاری از نقاط جهان هنوز در تک رقمی درصد وقتی که می آید به تعداد Covid-19 موارد خیلی گله ایمنی توسط کنترل نشده قرار گرفتن در معرض است که هنوز هم یک راه طولانی ،

این سناریوی جایگزین نیاز به واکسيناسيون. اما حتی با این مسیر آن را به عنوان ساده به عنوان که آیا ما باید یک واکسن یا نه.

“این مهم است به درک که یک واکسن است نه باینری چیزی که می گوید:” بروس Y. Lee, استاد, بهداشت, سیاست و مدیریت در CUNY دانشکده بهداشت عمومی. “این می تواند متفاوت باشد از نظر ویژگی های آن به صورت موثر چگونه می توان آن را.”

با استفاده از مدل های کامپیوتری, Lee دریافتند که وجود یک مقیاس کشویی بین چگونه یک واکسن موثر است و چگونه بسیاری از مردم آن را دریافت کنید برای رسیدن به گله ایمنی. اثربخشی در این مورد به معنی سهم واکسن در افرادی که سیستم ایمنی بدن به ویروس از همه کسانی که واکسن دریافت. او همکاری نویسنده یک مقاله در مجله آمریکایی طب پیشگیری با یافته های خود را در هفته گذشته است.

نتایج نشان داد که اگر شما می توانید دستیابی به یک واکسیناسیون میزان 100 درصد در یک جمعیت یک واکسن باید حداقل 60 درصد موثر است. اگر پوشش می افتد به 75 درصد و سپس یک واکسن باید حداقل 70 درصد اثر دارد.

“مردم نباید نگاه یک واکسن مانند آنها را درمان. این درست نیست که من آن را دریافت کند اما افراد دیگر باید برای دریافت آن و همچنین” لی می گوید. “بیشتر افرادی که واکسن به طور کلی در جمعیت کمتر این ویروس می شود یک فرصت برای گسترش یافته است.”

اما این نتایج مبتنی بر واکسيناسيون استراتژی به تنهایی. اقدامات دیگر — اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک های بهداشتی دقیق, تست, ردیابی و جداسازی — همچنین می تواند نقش مهمی در متوقف کردن ویروس در یک جمعیت. در حالی که آنها نمی خواهد تغییر آستانه گله ایمنی این تاکتیک می تواند محدود کردن تعداد افرادی که مبتلا به Covid-19 در یک لحظه با توجه به لی. با کاهش تعداد افراد آلوده به آن را آسان تر برای اطمینان حاصل شود که افراد مستعد در اطراف آنها در حال محافظت شده توسط یک واکسن. این برجسته نیاز به حفظ بسیاری از این بیماری همه گیر اقدامات کنترلی مستقر در حال حاضر حتی پس از یک واکسن شروع به تبدیل شدن به طور گسترده ای در دسترس است.

In order to keep more distance from each other, the cabinet meeting, chaired by Markus Söder (top centre, CSU), Minister President of Bavaria, will take place in the large domed hall of the Bavarian State Chancellery.
باواریا مقامات برگزاری اجتماعی دور جلسه هیئت دولت در آلمان بر جولای 21.
پیتر Kneffel/DPA/تصویر داد via Getty Images

گله ایمنی نیز ممکن است دست یافتنی در این مورد وجود دارد این است که هیچ واکسن و حتی اگر reinfections رخ می دهد.

“انتظار من این است که reinfections را در واقع می تواند طبیعی — اما این به آن معنا نیست گله مصونیت است نه یافتنی” مایکل مینا متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد می گوید بورسی در یک ایمیل. او انتظار دوم عفونت به طور معمول خفیف و “نمی خواهد به انتقال مقدار و خدمت خواهد کرد به عنوان ایمنی تقویت حوادث بیش از آنها را به عنوان انتقال اتفاقاتی که دور تراشه در هر قابل توجهی مد در برابر گله ایمنی است.” که است که می گویند: Reinfections ممکن است در خدمت به افزایش ایمنی در افراد است.

متغیر دیگری را در نظر بگیرید که چقدر طول ایمنی از واکسن گذشته خواهد بود. حتی اگر آن نمی باشد و دائم اگر ایمنی بیش از طول می کشد فاز حاد بیماری همه گیر — می گویند حدود دو سال — که هنوز هم مفید است و می تواند رانندگی عفونت پایین. اما اگر یک واکسن ایمنی را فراهم می کند که طول می کشد تنها چند ماه کوتاه تر از مدت یک کمپین واکسیناسیون که به احتمال زیاد معنی مردم نیاز به طور منظم دوباره واکسن و یا تقویت کننده عکس. در غیر این صورت حتی مصون خواهد چهره خطرات ناشی از عفونت مجدد.

و دولت فعلی از همه گیر می افزاید: در عین حال یکی دیگر از مخدوش عامل برای واکسیناسیون به خصوص در ایالات متحده با بسیاری از مردم آلوده و با تعداد موارد جدید در ادامه به افزایش است.

“مشکل این است که از آنجایی که در حال حاضر وجود دارد بسیاری از مردم که در حال محافظت نمی کند و که عفونت شما باید به خودتان را احاطه کرده با بسیاری از مردم که در حال محافظت می شود قبل از اینکه شما می توانید این مفهوم از گله ایمنی می گوید:” ماریا النا Bottazzi یک شرکت مدیر بیمارستان کودکان تگزاس مرکز برای توسعه واکسن که همچنین همکاری واکسن مدلسازی مطالعه با لی.

با خوشه های متعددی از عفونت مانند ما در حال حاضر در ایالات متحده به مراتب بیشتر افراد نیاز به واکسینه می شود به آنها را شامل و واکسن نیاز به یک سطح بالاتر از اثر. این امر واجب بودن هر کس به سعی کنید برای جلوگیری از ویروس ها و محدود کردن تعدادی از عفونت های جدید به کمتر از یک در هر 1 میلیون نفر در هر روز با توجه به Bottazzi. “اگر ما صاف و منحنی ما پس از آن می تواند احتمالا هنوز هم سعی کنید برای دریافت بیشتر موثر واکسن اما پس مسلما ما نمی باید به نگرانی در مورد رسیدن به این 80 90 درصد [واکسن efficacies] که ما واقعا نیاز به” او می گوید.

بنابراین چشم انداز یک واکسن حتی در یک رکورد, سرعت, نباید دلیلی برای استراحت و تلاش برای مهار ویروس. آن را سال به ارائه واکسن به میلیاردها نفر از مردم در سراسر جهان با این ویروس ممکن است باعث ضرب وشتم در ضمن. در حالی که ما نمی تواند کنترل پاسخ ایمنی در داخل بدن ما ما می توانید مرحله به صورت گله ای ایمنی با کاهش گسترش Covid-19 در حال حاضر.

ما اولین خط دفاعی در برابر این ویروس سلول های درون ما, اما توقف شیوع بیماری بستگی دارد در تمام جهان با هم کار کردن.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de