چه کامو را طاعون به ما آموزش می تواند در مورد Covid-19 همه گیر

یک سال 1947 رمان توسط فیلسوف فرانسوی آلبرت کامو متصلب است تا فروش از Covid-19 همه گیر فرا گرفته زندگی ما در اوایل این سال است.

آن را به نام طاعون و در سطح آن نسبتا ساده داستان در مورد یک ساحلی الجزایر شهر احاطه شده توسط یک بیماری مرموز. اما این کتاب خیلی بیشتر از یک داستان در مورد بیماری; آن را نیز به شدت لایه لایه مراقبه در شرایط انسانی و تعهدات همه ما باید برای هر یک از دیگر.

من در مورد نوشت: طاعون در ماه مارس, اما من می خواستم به شیرجه رفتن به یک کمی عمیق تر به آن معنا و اهمیت است. بنابراین صحبت من با رابرت Zaretsky یک فیلسوف و مورخ در دانشگاه هوستون برای آینده ایده آل را محدود جدید-سری پادکست راه را از طریقآن همه چیز در مورد کاوش در جهان بزرگترین فلسفی و سنت های معنوی برای راهنمایی در طول این زمان دشوار است.

این گفتگو در مورد اگزیستانسیالیسم فلسفه طاعون و آنچه در آن است می گویند امروز به ما. بحث ما در مورد نماد رمان و اخلاقی درس را ارائه می دهند ما در این لحظه از بیماری و نژادی ناآرامی. ما همچنین بحث در مورد چرا این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان بد آن را به عنوان برجسته دائمی حقیقت در مورد آسیب پذیری ما و ما متقابل و وابستگی متقابل.

شما می توانید شنیدن کل ما گفتگو در این پادکست اینجا. متن گفتگوی ما ویرایش شده برای طول و وضوح شرح زیر است.

اشتراک در آینده کامل: راه را از طریق در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify, Stitcher و یا هر کجا که شما گوش دادن به پادکست ها.


Sean Illing

برای افرادی که خوانده نشده طاعونمی تواند به شما در مجموع اساسی روایت?

رابرت Zaretsky

طاعون داستانی حساب از ظهور طاعون در شهر وهران که بود باقی می ماند و الجزایر دومین شهر بزرگ. ما با توجه دقیق سال, اما این شهر به طور ناگهانی با چکش توسط طاعون. و این داستان توسط یک راوی که در ابتدا نمی کند, شناسایی خود را. ما در نهایت یاد بگیرند که راوی نیز یکی از اصلی شخصیت های رمان یک دکتر به نام برنارد Rieux.

چه کامو است که در تلاش برای انجام فلسفی و همچنین narratively است انتقال هر دو تجربه خود را از زندگی تحت طاعون یعنی اشغال فرانسه توسط آلمانی ها اما همچنین می گویند چیزی در مورد اهمیت اعتدال که برای او واقعا شجاع ترین از فضائل. و آنچه شما در پیدا کردن طاعون در حال راه هایی که Rieux و شخصیت های دیگر پیوستن به نیروهای در طول دوره از طاعون در وهران. آنچه آنها به عنوان یک گروه به عنوان افراد دنبال منافع فردی خود را کاملا فوق العاده است. و این واقعا نقطه تمام.

کامو تقطیر این نقطه در یک معروف نیشگون گرفتن و کشیدن او به دکارت. دکارت است 17th-century متفکر که به ما “Cogito, ergo sum — من فکر می کنم پس من هستم.” و کامو در یک نقطه خاص می گوید “خوب است که همه به خوبی و خوب اگر شما علاقه مند در این مورد برای یک فرد نفس است. اما من بیشتر علاقه مند به دانستن چگونه به ایجاد یک مورد به صورت جمعی و نه فردی.” و بنابراین آن را بسیار نیست “من فکر می کنم پس من هستم.” آن را “من مقاومت و در نتیجه ما هستند.”

به عبارت دیگر آنچه که ما پیدا کردن در لحظات بحران است که مردم را به مقاومت در برابر آنچه در حال وقوع و این گام اولیه به سمت مقاومت نسبت به گفتن “نه این نمی تواند تحمل” است که زمانی که شما به اطراف نگاه کنید و کشف کنید که افراد دیگر انجام می دهند همان چیزی که. و این که در آن معنی است یافت می شود. و آن را کمی سنگین دست و شاید هم کمی غیر ضروری در بخشی از من به نقطه چگونه است که با در نظر گرفتن محل امروز شان با جنبش های اجتماعی که تشکیل داده اند و در پی جورج فلوید را قتل است.

Sean Illing

من خوشحالم که شما به آنجا رفت. چگونه درک خود را از طاعون شکل نظر خود را از آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر ؟

رابرت Zaretsky

در بسیاری از طاعون پیش بینی و نه فقط آنچه را در حال وقوع در ایالات متحده امروز اما آنچه صورت گرفته طی دهه گذشته تا کنون پس از سال 1947. جنبش حقوق مدنی ، و یا فشار در اشغال اروپا در پشت پرده آهنین. که در نهایت منجر به آن نقطه اوج در سال 1989 و فروپاشی دیوار برلین و انفجار از اتحاد جماهیر شوروی. آن را به عنوان یک نوع از قالب این زیبا و قانع کننده و پیچیده قالب از راه هایی که در پاسخ مردم به دولت و یا نیروهای که تهدیدی برای خود کرامت و تمامیت خود را به عنوان انسان است.

و به این ترتیب از یک طرف آنچه در حال وقوع است در حال حاضر در ایالات متحده با توجه به سیاه و سفید زندگی می کند موضوع بسیار فوق العاده و آن چیزی که من فکر می کنم لطفا کامو. اما من فکر می کنم کامو نیز نگران افراط پاسخ به جورج فلوید را قتل است. این چیزی است که او به بررسی در جزئیات بزرگ در مقاله شورشیاست که فلسفی آویز به طاعون.

کامو باعث می شود که مورد شورش است که متمایز از انقلاب است. شورشی است نه انقلابی. شورشی است که در واقع یک نسیم. این کسی است که اصرار دارد از یک طرف در گفتن آن فرد یا آن نهاد که “اینجا خط باید کشیده شود. شما می توانید انجام این کار به من.”

اما در همان زمان کامو اصرار دارد که ما باید برای دیدن بشریت از کسانی که در حال تلاش به سرقت ما عزت یا زندگی ما است. و آن نیاز به فوق العاده ای از اعمال به نگه داشتن تعادل بین تبدیل شدن به یک انقلابی و انجام آنچه انقلابیون همیشه در حال انجام است که بازده به انتزاعی و فراموشی انسان, هزینه های درگیر و یا تبدیل شدن به بی تفاوت و استعفا داد و به راه همه چیز هستند.

Sean Illing

وجود دارد بسیاری از نمادگرایی در طاعوناما یک چیزی که آن را قطعا نماد پوچی زندگی است. طاعون پوچ است در حس که آن را فقط اتفاق می افتد. ما در حال زندگی می کنند زندگی ما راه ما همیشه در زندگی ما و آن را به سادگی می رسد. و هیچ توضیح واقعی برای آن است. نمی توان آن را توجیه کرد. نمی توان آن را توضیح داد.

در همان راه پیدا کنیم و خودمان را پرتاب به این وجود که ندارد هیچ هدف مشخص و آن را به پایان خواهد رسید و سوال این است که چگونه ما در پاسخ به این که واقعیت ؟ و همه شخصیت های طاعون چهره این درگیری همه ما باید به صورت بین فردی ما شادی و تعهدات ما به مردم دیگر. و تمام شخصیت های تعریف شده توسط آنچه را که آنها در این لحظه انتخاب.

در رمان کامو نشان می دهد که چگونه طاعون حرکت ما از بی حسی است که همه ما در زندگی. ما این حالت پیش فرض از زندگی است. ما سقوط به روال. ما به راحتی در برخی از داستان های ما به خودمان. طاعون انفجار همه از آن گه در یک بار و ناگهان همه ما در مواجهه با همان وضعیت و ما باید برای انجام کاری در مورد آن.

چگونه شخصیت های مقابله با این انتخاب ؟

رابرت Zaretsky

به خوبی شخصیت دکتر Rieux است نا امید و احتمالا در همان راه را دکتر Fauci احساس می کند در حال حاضر. او می داند که چیزی وحشتناک اتفاق می افتد و در ابتدا او نمی تواند کاملا به آن اعتقاد دارند. وجود دارد سپاه از موش ها که به نظر می رسد در خیابان و در حال مرگ هستند و پس از آن تعداد کمی از بیماران خود شروع به توسعه این واقعا عجیب و غریب علائم که تا به حال دیده شده است برای قرن ها. اما در نهایت او می گوید: “من نمی تواند اجتناب از حقیقت آن را طاعون.” و او تلاش می کند برای برقراری ارتباط این مقامات و آنها حاضر به آن اعتقاد دارند. و آنها باید به انواع دلایل به مقابله با این حق و یا به عنوان ما ممکن است می گویند همه این دلایل به مردم بگویید به پوشیدن ماسک, اما همه دلایل سیاسی هستند.

اما نکته اصلی در مورد Rieux است که او یک حقیقت گوی. او می خواهد برای ایجاد یک به یکی از مکاتبات بین زبان و جهان است. “وجود دارد یک طاعون اتفاق می افتند در شهر ما و ما باید به آن پاسخ دهند.” و اخلاق ساخته شده است پیچیده تر توسط خود باور است که هر چند هیچ متعالی منابع از آرامش یا رستگاری برای بشر کار خود را با این حال کار خود را. به عبارت دیگر او اصرار دارد: “من فقط نیاز به انجام بهترین کار ممکن است.” بنابراین در اینجا این است که کسی که کار صرفه جویی در زندگی بسیار کهن است.

پس از آن شما باید شخصیت Rambert روزنامه نگار که پایین می آید به انجام یک داستان در اعراب و بربرها از الجزایر است. و زمانی که شهر قفل شده است, پایین, Rambert است که در کنار خود را به خاطر او از پاریس. که جایی که دوست دختر خود زندگی می کند و او می خواهد به بازگشت. و بنابراین او تلاش می کند برای پیدا کردن همه انواع راه های فرار از این شهر است. و خیلی زود پس از اعلام قرنطینه او می رود به Rieux و از او می پرسد برای یک پزشکی تصویب که تعیین او به عنوان سالم و قادر به بازگشت به پاریس می رود. و Rieux پاسخ, “خوب, شما می دانید من نمی توانم آن را به شما است.” و Rambert نا امید می گوید: “اما من تعلق ندارد.” و Rieux را پاسخ کاملا ساده است و کاملا درست است. “از حالا به بعد شما در اینجا حضور دارند.” این چیزی است که من در تلاش برای نگه داشتن در ذهن به عنوان هوستون در حال حاضر روش های دیگری مستند. ما همه در اینجا حضور دارند.

وجود شخصیت ژان Tarrou این مرد مرموز که در همان ساختمان به عنوان Rieux که به نظر نمی رسد به هر گونه اشتغال است. او به نظر نمی رسد به یک شغل و یا حرفه ای. به زودی پس از اعلام قرنطینه او روش دکتر Rieux با ایده تشکیل بهداشت جوخه های. و ما در نهایت یاد بگیرند که چرا او می خواهد به انجام این کار آن است که با تجربه او به عنوان یک نوجوان که رفت با پدرش در یک روز به دادگاه.

پدر او یک قاضی و یک روز در دادگاه او را دیدم پدرش تقاضای حکم اعدام برای این شکل کوچک و همه چیز به نظر می رسید دور و انتزاعی است. همه نوجوان Tarrou می تواند انجام دهد این بود که در این نگاه کمی و توجه به ریزترین جزئیات در مورد او — او کراوات, ناخن های خود را گاز گرفته و به تکه خود را عجیب و غریب صورت می شود. اما هیچ کس دیگری به دنبال او که در راه است. آنها به نظر می رسد او را به عنوان یک غیر انسان انتزاع. بنابراین Tarrou می گوید: “در آن لحظه متوجه شدم همه ما حامل طاعون و ما باید به عنوان دقیق که ممکن است به تنفس آن را در یکی دیگر.”

Sean Illing

اگر اخلاقی فلسفه در طاعونآن را می توان در یک کلمه خلاصه کرد: توجه. چه چیزی شما فکر می کنم که معنی کلمه به کامو?

رابرت Zaretsky

این “توجه” ما در پیدا کردن منابع انسانی و دفاتر و یا در بانک یا فروشگاه که در آن مردم در حال تظاهر به گوش دادن به شما اما در حالی که همه فکر کردن در مورد چگونه آنها نیاز به پاسخ و یا آنچه که آنها در حال حاضر تصمیم گرفته اند که آنها در حال رفتن به می گویند در پاسخ. چه کامو به معنی چیزی است که دیگری فیلسوف سیمون ویل به نام “decreation” است که ناکارآمدی خود را به منظور به اتاق را برای دیگر خودشان را در زندگی خود را. و این چیزی است که کامو شخصیت های در طاعون را درک کنید. این است که چه انگیزه Rieux و Tarrou — حضور آنها به بیماران خود را به بیمار در راه است که کاملا قابل تحسین است.

Sean Illing

چیزی است که ارزش برجسته به خصوص که ما در حال مقابله با ما را همه گیر است که طاعون برای Camus, dramatizes دائمی حقیقت از شرایط ما این است که همه ما در معرض خطر از دست دادن و درد و رنج. هیچ کس با فرار از آن است. ما همه قربانیان در آن حس و کامو فکر می کنیم همیشه باید به سمت قربانی. و اگر ما قادر به انجام این کار پس شاید ما می تواند ساخت یک انسان واقعی جامعه و یا چه کامو به نام “پادشاهی دنیوی.”

رابرت Zaretsky

شما گفته اید آن را به خوبی شان. این امر می تواند یک چیز فوق العاده ای. من فکر می کنم که صحنه در طاعون که Rieux و Tarrou در Rieux آپارتمان و آن را در آن لحظه که Tarrou به اشتراک گذاشته بود داستان خود را با Rieux در مورد تجربه خود را با پدرش در دادگاه و آنچه که او انجام داده است و تا کنون پس منظور نمی شود یک عامل طاعون. و در این لحظه است که طاعون است که واقعا در اوج آن است. هر دو مردان فقط خسته است.

اما پس از Tarrou خود می گوید داستان Rieux می گوید: “بیایید یک لحظه خاموش برای دوستی است.” و آنها را برای شنا در خلیج الجزایر در دریای مدیترانه است. و آن را خاموش. آنها نمی گویند یک کلمه به یکدیگر است. و در یک لحظه خاص در حالی که آنها در حال شنا, سکته مغزی شروع به همگام سازی. آنها مش. و این یکی از فوق العاده ترین تصاویر زیبا در رمان. و شاید با برگزاری این تصویر فقط در تلاش برای همگام سازی زندگی ما را با یکی دیگر از راه هایی صحبت می کنند که به ما مشترک بشریت مشترک ما خطرات مشترک ما آرمان است که می تواند یک چیز فوق العاده است.

من می دانم که ممکن است صدای لنگ, اما این چیزی است که من به کاهش در حال حاضر.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>