آنچه الکساندر همیلتون را با اتحادیه اروپا $850 میلیارد coronavirus طرح محرک

در مواجهه با یک برنامه به طور بالقوه ویرانگر رکود اقتصادی ناشی از کوروناویروس اتحادیه اروپا به ظاهر خود جلب کرد با الهام از بعید شکل: الکساندر همیلتون.

برخی از بلوک سیاسی بزرگترین کشورهای فرانسه و ایتالیا و اسپانیا — پیش بینی شده برای قرارداد با حدود 10 درصد در این سال به تنهایی. که به معنی گسترده شغل زیان نابودی صنایع گرسنه خانواده ها و میلیون ها نفر شاید بیشتر در معرض Covid-19.

برای دفع چنین فاجعه اتحادیه اروپا 27 رهبران باید برای پنج روز گذشته شده است haggling over خطوط نجات بسته است. اوایل صبح روز سه شنبه در بروکسل آنها اعلام کرد چشمگیر معامله — که به طور بالقوه نشان دهنده یک تغییر عمده در سیاست اروپا.

دلار 857 میلیارد محرک تقسیم می شود به حدود دو بخش است: حدود 446 میلیارد دلار خواهد شد به طور مستقیم به عنوان کمک های مالی (به معنی دریافت کنندگان نمی خواهد که به پرداخت هر گونه علاقه ندارند) به بلوک سخت ترین ضربه متحده; باقی مانده بودجه ارائه خواهد شد به عنوان وام به کشورهایی که ممکن است نیاز به حد کمک. به جای داشتن عضو ارسال پول خود را به طور مستقیم به اتحادیه اجرایی به پرداخت — به عنوان آن را در دهه گذشته — کمیسیون اروپا (بلوک اجرایی arm) به قرض گرفتن از سرمایه گذاران و وام دهندگان.

به همین دلیل برخی از دوبله این توافق “در اروپا هامیلتونی لحظه.” به عنوان سابقه علاقمندان و طرفداران این آمار موسیقی ممکن است بدانید اولین وزیر خزانه داری نگران ویرجینیا نمی توانست جذب نیویورک بدهی های پس از جنگ و انقلاب. به عنوان یک ثابت او دولت آمریکا را در بدهی از همه در امریکا 13 متحده آوردن آنها نزدیک به یک مالی اتحادیه.

چیزی مشابه اتفاق افتاده است صبح روز سه شنبه. کشورهای عضو اتحادیه اروپا در طول تاریخ شده است تمایلی به بدهی های دیگر خود را عضو مشهورترین زمانی که آلمان نمی خواهید به قرض دادن به یونان در طول این بحران از اواخر 2000s. اما در حال حاضر “بروکسل اقتدار به قرض گرفتن برای اتحادیه اروپا به عنوان یک کل در پاسخ به کروناویروس ناشی از بحران اقتصادی گفت:” راشل Wellhausen بین المللی و اقتصاد سیاسی متخصص در دانشگاه تگزاس در آستین.

این یک تغییر قابل توجه تحلیلگران می گویند هر چند این ممکن است به عنوان نمایشی به عنوان کسانی که می خواهید را به منظور جلب یک موازی با همیلتون چشم انداز ادعا می کنند.

“این است که هنوز یک هامیلتونی لحظه اما واقعیت این است که کشورهای عضو اتحادیه اروپا موافقت خود را برای قرض گرفتن پول در بازار به پشتیبانی اروپایی بازیابی و انتقال اقتصادی است که یک کلید سیگنال” Daniela Schwarzer, مدیر, آلمانی, شورای روابط خارجی به من گفت. این “تصمیم گیری برای هموار کردن راه به سمت عمیق تر مالی, اتحادیه اروپا,” او گفت:.

این جای تعجب نیست پس از آن که اتحادیه اروپا رهبران صدا کاملا بی مورد توافق. “این یک معامله خوب است. این یک معامله است. و مهمتر از همه این است که حق مقابله به اروپا در حال حاضر” رئیس شورای اروپا چارلز میشل, رهبر بلوک عمده تصمیم گیری گفت: در روز سه شنبه در بیانیه ای.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان آرنج ضربه رئیس شورای اروپا چارلز میشل در طول نشست سران اتحادیه اروپا در جولای 17, 2020, در, بروکسل, بلژیک.
تیری Monasse/گتی ایماژ

هنوز این پیمان دارای اشکالاتی قابل توجه و موانع اتحادیه نیاز به غلبه بر. اول Wellhausen هشدار آن را “بعید است اتحادیه اروپا این معامله بزرگ است به اندازه کافی به واقعا حل حتی coronavirus خاص بحران است.” که به معنی آن را بعید است کشورهای عضو اتحادیه اروپا را به گزاف گویی به قبل از coronavirus اقتصاد, اما آنها ممکن است آب و هوا می دوزند طوفان.

بیشتر چه, آن را هنوز هم مشخص نیست که چگونه اتحادیه اروپا خواهد پرداخت سرمایه گذاران و یا چگونه عضو را افزایش خواهد داد بودجه کافی برای دوباره پر کردن بلوک خزانه. و لهستان و مجارستان به تصویب این قرارداد به معنای غارنوردی در اقدامات بستن بودجه به قانون از قانون معیار که ممکن است نگه داشتن توافق از قایقرانی از طریق پارلمان اروپا می آید تا برای یک رای.

بسته محرک اقتصادی, پس از آن ممکن است در نهایت مهم تر برای آنچه که آن را نشان دهنده از آنچه در آن در واقع برای کمک به فرد اقتصاد که رنج می برند. “این است که نهادی تکامل” گفت: Nicolas Véron یک اروپا-بر اساس عضو ارشد با پترسون موسسه بین المللی اقتصاد.

یک معامله قابل توجه این قدر هرگز تضمین شده و آن را مورد نیاز دو کلید سازش در طول راه.

در اروپا دو تا از مهم ترین رهبران — آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی — همراه با اتحادیه اروپا را بالای مقامات تحت فشار قرار دادند برای بزرگ اقتصادی نجات بسته است. در ماه مه رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen توصیه می شود حدود 575 میلیارد دلار در دسترس خواهند بود بدون هیچ بهره و کمک های مالی به این قاره را به شدت تحت تاثیر کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا.

اما مجموع دریافتی قوی پوش بک از برخی از کشورهای عضو یعنی پنج کشور عضو گروه شناخته شده به عنوان “frugals”: هلند و سوئد و اتریش و دانمارک و فنلاند. خود را نگرانی اصلی عدم دید به چه شدت کشورها را تحت تاثیر قرار خواهد صرف کمک های مالی.

نخست وزیر هلند اشاره به توسط منتقدان به عنوان “دکتر Superstrict” یا “آقای هیچ” بلند شده و مهم در مورد تمرکز بیش از حد قدرت در بروکسل. او چهره frugals برای هل دادن برای توافق نهایی شامل یک مکانیزم نظارت و پایین تر و اعطای کل.

Rutte و همگروهی مخالفت نبود محبوب با بسیاری از کشورهای دیگر هر چند, و خواسته های خود را تا به حال طولانی شدن مذاکرات که در ابتدا برنامه ریزی شده به گذشته فقط دو روز. مجارستانی نخست وزیر ویکتور وزیر, یک تندرو ناسیونالیست بسیاری می گویند که اساسا تبدیل به یک دیکتاتور بود خیلی ناراحت تاخیر که او آشکارا مورد Rutte به عنوان کسی که حکومت به طور مشابه به مجارستان گذشته رهبران کمونیست ،

اما Rutte و frugals موفق شد. به سادگی قرار دادن معامله اجازه می دهد تا برای هر ملت به تماس دیگری برای ضعیف خود را صرف کمک مالی از $446 میلیارد گلدان و حتی می تواند قرار دادن یک توقف به استفاده از این وجوه است. با این حال کمیسیون اروپا را نهایی می گویند در مورد هر فرد نه متهم کشور است.

نخست وزیر هلند لبخند در آخرین میزگرد بحث و گفتگو پس از اجلاس سران اروپا در شورای اروپا در بروکسل, بلژیک, در تاریخ 21 ژوئیه سال 2020 است.
استفانی Lecocq/استخر/خبرگزاری گتی ایماژ

گرفتن قرار داده است که به توافق نهایی دیده می شد به عنوان یک پیروزی بزرگ برای Rutte-led frugals. “این قطعا یک سازش است که در آن ما می توانید ببینید [Rutte را] اثر انگشت همه جا” Adriaan Schout یک محقق ارشد در هلند Clingendael اتاق فکر گفت: آسوشیتد پرس در روز سه شنبه.

مرکل پاکسازی و von der Leyen نیز تحت فشار از جهت های مختلف با لهستان و مجارستان دو ملت که برای چندین سال است به طور پیوسته کشویی دور از اتحادیه اصول دموکراتیک است. اولیه پیش نویس توافق شامل یک مکانیسم است که محدود کردن کشورها در بلوک از دریافت اقتصادی تسکین اگر آنها موفق به دیدار با برخی از استانداردهای اولیه در اطراف حکومت قانون و دموکراسی در خانه.

رهبران هر دو کشور خودداری کردند در چنین ارائه شناخت کامل و اتحادیه اروپا نمی تواند یک معامله اعتصاب مگر اینکه تمام 27 سازمان ملل توافق کردند به آن و آنها در نهایت راه خود را کردم. سند نهایی را امضا شنبه بود که حکومت های دموکراتیک مسائل صرفا اشاره کرد که “شورای اروپا تاکید بر اهمیت احترام به حاکمیت قانون است.”

برخی از کارشناسان واقعا تقصیر رهبران برای ساخت چنین مصالحه در منافع حرکت رو به جلو با توجه به مقیاس و مستقیم و بی واسطه از بحران اقتصادی و این واقعیت است که صرف نظر کردن از یک پیمان را کمی به هیچ تاثیر بر وضعیت دموکراسی در لهستان و مجارستان. “این بسیار قابل بحث چقدر اتحادیه اروپا در واقع می تواند در مورد آن انجام” Véron این پترسون ارشد همکار به من گفت.

کاتلین مک نامارا یک EU متخصص در دانشگاه جورج تاون نیز گفت: محصول نهایی بود “بسیار خوب معامله” با توجه به “این است که یک نهاد است که به شدت سیاسی شده است.”

“جایگزین چیست ؟” او پرسید: فصاحت.

جشن هر چند زود خواهد بود. پارلمان اروپا, اتحادیه قانونگذاری بدن هنوز به تصویب اندازه گیری. برخی از کارشناسان می گویند ضعیف دموکراتیک زبان ممکن است منجر به شکست آن است که می تواند به معنای اتحادیه اروپا برای بازگشت به میدان با یک فزاینده اقتصادی فاجعه حتی نزدیک تر است.

اما von der Leyen برای او بخشی از مطالب با پیمان به عنوان آن است. “اروپا به عنوان یک کل در حال حاضر یک فرصت بزرگ برای بیرون آمدن قوی تر از بحران,” او گفت:. “ما یک گام تاریخی همه ما می تواند افتخار.”

فقط چه تاریخی هر چند بستگی دارد که چگونه از نزدیک اتحادیه اروپا به دنبال آن مسیر جدید.

این معامله نشان دهنده قابل توجهی تغییر در روش بلوک دسته اقتصادی بلایای طبیعی است.

در طول سال 2008 بحران منطقه یورو چند تا از اروپا کمتر-کشورهای ثروتمند به ویژه یونان انباشته مقدار زیادی از بدهی های عمومی و خمیازه کشیدن کسری و نیاز جدی اقتصادی کمک کند.

چند می خواست اتحادیه اروپا برای مدیریت بحران مرکزی از بروکسل ترس آن را به بدن بیش از حد قدرت. پس از آلمان و چند تن دیگر ثروتمند اروپایی سازمان ملل با هدف رفع مشکل خود را بدون دخالت اتحادیه اروپا. آنها ارائه کمک به یونان به توافق تهاجمی اصلاحات و اقدامات ریاضت نگه داشتن هزینه های پایین به طوری که برای جبران آنچه از دست داده بود در طول زمان است.

اما به عنوان دانشگاه Lehigh تجارت و اتحادیه اروپا متخصص Mary Anne مادیرا بازگو آن را به خوبی نمی تواند.

“در آن زمان آلمان و دیگر ثروتمند ایالت های شمالی اصرار بر ریاضت و این اقدامات طولانی مدت در اروپا بهبود از بحران و افزایش تنش بین ایالات شمالی و سخت-آمار ایالات جنوبی” او به من گفت.

آن نتیجه معکوس حتی بیشتر: یونان زخم در یکی دیگر از بحران اقتصادی در سال 2015 با وجود ساخت گسترده اصلاحات و مرکل دچار عظیم سیاسی هزینه در تمام طول مصیبت.

پس از آن شکست مفتضحانه آن را تعجب آور نیست مرکل — صدر مدافع برای نگه داشتن بروکسل دور از تلاش بازیابی — تغییر لحن او در این زمان در اطراف. “مرکل تمایل در حال حاضر بحران را در جمعی اتحادیه اروپا-سطح بدهی به منظور ارائه کمک های مالی به کسانی که همان سخت-آمار ایالات جنوبی است که فوق العاده مهم بیانیه همبستگی و شاخص آلمان تعهد به اروپا” مادیرا گفت.

“نمادین آن علائم حیاتی تغییر در آلمان تمایل به اجازه اتحادیه اروپا به طور مشترک به قرض گرفتن پول,” او اضافه شده است.

اما آن را بیش از فقط یک ژست نمادین. جورج تاون در مک نامارا به من گفت که “collectivizing بدهی اجازه می دهد تا [اتحادیه اروپا] به دریافت منابع مالی از بازارهای در راه آن هرگز قبل از.” این بدان معناست که بلوک ممکن است به زودی در کشتی سوار در یک راه کاملا جدید از برخورد با عمده بحران اقتصادی سرمایه گذاران امن سرمایه گذاری بلند مدت برای دهه های آینده.

نه تمام جزئیات از این مسیر جدید در حال کار کردن است. اتحادیه اروپا رهبران می خواهید به پرداخت تمام بدهی توسط 2058 اما چگونه این سازمان را بازپرداخت پول قرض گرفته شده حدس و گمان است.

یک ایده این است که برای کشورهای عضو که به کمک پول به اتحادیه اروپا بودجه به بروکسل درآمد خود را از جمع آوری شده مربوط به آب و هوا و مالیات. یکی دیگر از گزینه های پیشنهادی در متن توافقنامه است “دیجیتال لوی” در شرکت های فن آوری است که کار در کشورهای عضو است.

کارشناسان در حال انتظار برای دیدن آنچه که بلوک در نهایت تصمیم می گیرد. “ما امیدوارم شاهد پیشرفت در اتحادیه اروپا و سیاست های مالیاتی و منابع جدید برای بودجه اتحادیه اروپا در یک نقطه بعد از آن در زمان در آخرین زمانی که این موضوع از بازپرداخت پول کمیسیون قرض با اتحادیه اروپا اوراق قرضه می شود salient” گفت: Schwarzer آلمان شورای روابط خارجی رئیس.

تا آن زمان وجود دارد این است که محتاط شور و هیجان در مورد جدید هامیلتونی مانند مسیر اتحادیه اروپا گرفته است. مرکل پاکسازی و دیگران اصرار دارند آن را مفرد اضطراری, اندازه یکی که کاملا مورد نیاز با بسیاری از کشورها از جمله در تنگه وخیم اقتصادی است. به زودی آنها می گویند اتحادیه اروپا خواهد شد بازگشت به مقاومت در برابر بیشتر مالی جذب می کند.

“اروپا نشان داده است آن را قادر به شکستن زمین جدید در یک وضعیت خاص. شرایط استثنایی استثنایی نیاز به اقدامات” مرکل گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس خبری.

اما مادیرا اروپا انتظار دارد در طول زمان خود را دریافت کنید هامیلتونی کار انجام می شود. “تاریخچه اتحادیه اروپا نشان می دهد یک الگوی است که در آن بحران به عنوان کاتالیزور برای همگرایی عمیق” او به من گفت. “اگر این طرح موفق در کاهش عمق رکود اقتصادی در اروپا, من فکر می کنم آن را در واقع میتوان به عنوان یک طرح برای آینده اتحادیه اروپا سیاست های مالی اگر نه به طور دائم و پس از آن حداقل در زمان بحران.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>