مغلوب ساختن پیشی جستن است با استفاده از سرشماری به تضعیف مهاجران قدرت سیاسی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با صدور تفاهم نامه روز سه شنبه با هدف محروم کردن مهاجران غیر مجاز ساکن در آمریکا از سرشماری جمعیت شمارش برای اهداف ترسیم کنگره مناطق — شفاف تلاش برای تضعیف قدرت سیاسی خود را و جامعه خود را.

متحده در حال حاضر قرعه کشی کنگره مناطق تعیین مناطق که هر یک از انتخاب رسمی نشان دهنده بر اساس کل جمعیت از جمله مهاجران غیر مجاز. زمان نقشه ها با توجه به تصریح در سراسر کشور در سال 2021 پس از نتایج سرشماری سال 2020 در آمده و ریسک بالا: هر redistricting دارای یک تاثیر ماندگار است که به احتمال زیاد برای برنده شدن در انتخابات است که جوامع نشان داده خواهد شد در کنگره و در نهایت آنچه که قوانین را تصویب خواهد شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای محروم کردن مهاجران غیر مجاز را کاهش می دهد تعداد در مناطق که در آن متولد جمعیت به طور سنتی حل و فصل — در درجه اول دموکرات-اجرای شهرستانها — و در نتیجه تضعیف قدرت سیاسی خود را نسبت به روستایی بیشتر جمهوری خواه-اجرا در مناطق. اما آن را نیز می تواند تاثیر قرمز متحده با مهاجرت جمعیت از جمله تگزاس.

کاخ سفید گفته است که طبق قانون رئیس جمهور نهایی می گویند که چه کسی باید در شمارش آمار. و مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت که مهاجران غیر مجاز باید شمارش نمی شود چرا که این امر تضعیف آمریکا دموکراسی نمایندگی و ایجاد “منحرف انگیزه” برای کسانی که به دنبال به ایالات متحده می آیند.

“وجود دارد استفاده می شود زمانی که شما می تواند با افتخار اعلام کند:” من یک شهروند ایالات متحده,'” مغلوب ساختن پیشی جستن در بیانیه ای گفت. “اما در حال حاضر رادیکال چپ در تلاش است برای پاک کردن وجود این مفهوم و پنهان کردن تعدادی از بیگانگان غیر قانونی در کشور ما است. این همه بخشی از یک گسترده جناح چپ تلاش برای تضعیف حقوق شهروندان آمریکایی و من را نه برای آن است.”

فراتر از تاثیر آن بر, apportionment و redistricting این تفاهم نامه همچنین می تواند به طور غیر مستقیم دلسرد مهاجران که هنوز برای پاسخ به سرشماری از انجام این کار. که می تواند صدمه دیده جوامع با جمعیت مهاجر به عنوان بودجه فدرال است که معمولا تعیین سرشماری می شمارد.

تفاهم نامه است به احتمال زیاد به سرعت در دادگاه به چالش کشید. کارشناسان حقوقی می گویند که آن را به وضوح flouts در قانون اساسی ایالات متحده که مستلزم آن است که هر فرد در آمریکا — و نه فقط هر شهروند محسوب می شود در سرشماری. تهمت نمی تواند “انتخاب کنید و را انتخاب کنید” دیل هو مدیر ACLU رای گیری حقوق پروژه در بیانیه ای گفت.

“آخرین تلاش خود را برای تسلیحاتی سرشماری برای حمله به جوامع مهاجر خواهد بود بر خلاف قانون اساسی,” او گفت:. “ما او را در دادگاه و پیروزی دوباره.”

این اولین بار نیست که تهمت استفاده کرده سرشماری به هدف قرار دادن مهاجران. در ژوئن 2019 تهمت از دست داده و پیشنهاد خود را برای قرار دادن یک سوال در مورد وضعیت شهروندی در سرشماری سال 2020 در دیوان عالی کشور است. چندین ایالت از جمله کالیفرنیا و نیویورک گفت: این سوال را کاهش نرخ پاسخ در میان جوامع مهاجر و هزینه خود را از دولت بحرانی بودجه فدرال.

مغلوب ساختن پیشی جستن از سوی دیگر استدلال کرده بود که تابعیت داده خواهد کمک وزارت عدلیه در اجرای ممنوعیت ها علیه تبعیض نژادی در رای گیری. اما این منطق فقط یک بهانه معرفی پس از این واقعیت به توجیه این سوال و به معنای مبهم دولت واقعی استدلال قضات یافت.

تا به حال دولت تصمیم به ادامه به دنبال تابعیت سوال آن را به مسابقه برای حمایت از تصمیم گیری خود را با معتبر تر استدلال به منظور چاپ فرم های سرشماری در زمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت تصمیم گرفت در برابر انجام این کار به جای صدور یک فرمان اجرایی در جولای سال 2019 که به دستور اداره آمار ایالات متحده به منظور برآورد تابعیت داده ها با استفاده از پیشرفته خارجه اداری سوابق. مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد در آن زمان است که داده ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور جلب انتخاباتی در سال 2021 بر اساس که در آن رای دهندگان واجد شرایط زندگی می کنند به عنوان قانونگذاران در تگزاس و آریزونا میسوری و نبراسکا در حال حاضر به دنبال.

مغلوب ساختن پیشی جستن تسهیل ایجاد که اطلاعات هر چند روشن نیست که چقدر دقیق آن است. منظور اجرایی مجاز به اداره آمار برای جمع آوری داده های بیشتر از ما مهاجرت و گمرک ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی و شهروندی و مهاجرت ایالات متحده در تلاش برای شناسایی وضعیت شهروندی از مردم بیشتر است. اداره بعد شروع به پرسیدن متحده به طور داوطلبانه به نوبه خود بیش از گواهینامه رانندگی سوابق که به طور معمول شامل تابعیت داده ها برای تعیین وضعیت شهروندی از جمعیت ایالات متحده.

روز سه شنبه تفاهم نامه نشان دهنده اوج اين تلاش ها که مهاجر طرفداران را به عنوان یک تلاش آشکار برای نوار منابع و قدرت سیاسی از قهوه ای و سیاه و جوامع است.

“این نفرت انگیز تفاهم نامه مجددا آنچه ما در حال حاضر می دانستند: این کاخ سفید نمی بینم مهاجران به عنوان مردم” Krish O’Mara Vignarajah, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت لوتری مهاجرت و پناهندگان خدمات در بیانیه ای گفت. “آیا IF دریافت کننده درمان COVID-19 بيمار در ICU حساب نمی آید ؟ فراموش مستند نشده کارگران در صنعت کشاورزی است که کاملا به معنای واقعی کلمه قرار دادن مواد غذایی در جدول ما حساب نمی آید ؟ این رفتار غیر انسانی به تنهایی حیرت انگیز است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>