روز گذشته به درخواست پست الکترونیکی-در رای گیری در ایالت میسوری است که در 22 ژوئیه

برای بزرگنمایی کلیک کنید Now is the time for action, voters. - PAUL SABLEMAN / FLICKR

در مورد شما شنیده ام همه میسوری رای دهندگان در حال حاضر می تواند رای توسط پست الکترونیکی-در رای گیری برای هر دو ماه اوت و نوامبر انتخابات این سال است.

فرماندار پرشن امضا SB 631 به قانون در ماه گذشته و آن را اجازه می دهد تا تمام میسوری رای دهندگان برای رای دادن از خانه از طریق پست الکترونیکی-در رای گیری. برخی از رای دهندگان هنوز هم نیاز به برگه محضری قبل از آنها ایمیل آنها را در هر چند.

اگر شما رنگ پریده به رای گیری از طریق پست در اولیه در آگوست 4, مهلت درخواست است 22 ژوئیه سال 2020 است.

رای دهندگان ممکن است درخواست یک غایب رای گیری برای تعدادی از دلایل از جمله این:

  • رای دهندگان خواهد بود به خارج از شهر در روز انتخابات
  • ناتوانی به علت بیماری و یا ناتوانی جسمی و یا به دلیل رای دهندگان است مراقب کسی با صلاحیت (هیچ دفتر اسناد رسمی مورد نیاز)
  • باور مذهبی
  • رای دهندگان در خطر دسته به صورت پیمانکاری و یا انتقال COVID-19 (هیچ دفتر اسناد رسمی مورد نیاز)

رای دهندگان نیز ممکن است درخواست پست الکترونیکی-در رای گیری فقط به دلیل آنها می خواهند به اما که انتخابات را باید محضری شود. رایگان خدمات دفتر اسناد رسمی در دسترس هستند از طریق سنت در کتابخانه های عمومی و بسیاری دیگر از جامعه گرا سازمان.

برای پیدا کردن اگر شما در معرض خطر گروه COVID-19 بازدید CDC لیست در خطر دسته بندی.

به درخواست غایب و یا پست الکترونیکی-در رای گیری بازدید stlouis-mo.gov. از آنجا, شما می توانید با پر کردن فرم آن را دانلود کنید (یا آن را چاپ و اسکن آن) و آن را به ایمیل خود را در انتخابات محلی قدرت. این صفحه را برای اطلاعات در مورد نحوه تماس با انتخابات محلی مقامات شهر سنت لوئیس است که در اینجا و خود را به آدرس ایمیل [email protected].

کل فرآیند بسیار آسان و سریع است اما فراموش نکنید که برای انتخاب حزب سیاسی خود را در بالای فرم لطفا مطمئن شوید که برای ثبت نام و تاریخ آن را در پایین.

خوشحال رای گیری همه!

ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>