The Highlight by Vox logo

بخشی از موضوع ژوئیه برجستهما صفحه اصلی به صورت داستان بلند پروازانه که توضیح دهد که جهان ما.


وقتی این کار به پایان رسیده و از آن شش قسمت اول فصل ان بی سی در سال 2005 هیچ کس فکر وجود دارد خواهد بود.

این رتبه بندی قرار فجيع. از 156 نشان می دهد در پخش شبکههای تلویزیونی فصل دفتر فرود در 102 در مجموع بینندگان. با وجود جای تعجب مخاطبان زیادی برای اکران آن — 11.2 میلیون نفر — 57 درصد از دست داده بود علاقه آخر.

Michael Schur یک نویسنده که در فصل اول که به ایجاد برخی از بسیار موفق نشان می دهد تلویزیون خود را خلاصه تا خلق از عذاب قریب الوقوع و زمانی که من مصاحبه او را برای یک سال 2018 پادکست.

“یک لحظه وجود دارد هنگامی که ما فیلمبرداری آخرین قسمت که در آن بازیگران کمابیش در خارج نشسته اند و هر کس کمی ملول به خاطر آن بود که ما در هفته گذشته از تیراندازی. حتی اگر نشان نمی air برای ماه همه نوع احساس وجود دارد به هیچ وجه این همیشه کار می کند” او به یاد می آورد.

شما احتمالا می دانید چه اتفاقی می افتد. NBC به طور غیر منتظره تجدید دفتربانکداری در مسیر ثبت خالق Greg Daniels (از سیمپسونها و پادشاه هیل شهرت) و در Steve Carell شکستن به عنوان یک اصل فیلم ستاره در آن آینده 40-Year-Old Virgin. هر دو شرط پرداخت می شود. در فصل دوم خود را در این دفتر شد واجد شرایط فرقه و ضربه بحرانی دربندی کردن آن بعید است برگرد که سال توسط برنده امی برای سری کمدی برجسته. توسط آن فصل ششم آن را فقط یک آمار, دوره 11-بزرگترین نشان می دهد در تلویزیون در میان بینندگان جوان.

به نحوی دفتر تنها رشد در قد و پس از آن به سمت چپ هوا در سال 2013 تقویت شده توسط Netflix که در آن بسیار محدود داده ها وجود دارد نشان می دهد که آن را یک سر و صدا. توییتر درون منفجر زمانی که NBCUniversal اعلام کرد این امر می تواند کشیدن این دفتر از خدمات در 2021. (از آن است که از جولای 15, همچنین در دسترس در NBCUniversal جریان خدمات طاووس تبدیل خواهد شد که نشان می دهد این خانه منحصر به فرد یک بار آن را برگ Netflix بکشد.)

وجود دارد اتاق صنایع دستی در Etsy. وجود دفتر merch در آمازون و در موضوع داغ است. ستاره پاپ Billie Eilish — یک نوجوان! — نمونه ها نشان می دهد در یک آهنگ در او برنده جایزه گرمی 2019 آلبوم که همه ما خواب ما کجا رفتن ؟ در میان جهانی قرنطینه با توجه به Covid-19 نشان می دهد ستاره ها پیوست نه یک بار بلکه دو بار برای مسخره یوتیوب نشان می دهد بحث میزبان توسط John Krasinski که بازی جیم. نشان می دهد همچنین زندگی به عنوان بخشی از اینترنت اصطلاحات, به عنوان کسی که تا به حال به می گویند: “NOOOOOOOOO” GIF در فرم شما می توانید بگویید.

اما چرا ؟ بیشتر نشان می دهد که به این تبدیل در قسمت های تکراری باید حداقل یک اشاره از فرار از واقعیات به آنها فکر می کنم دوستان (با آن آب نبات های رنگی شهر نیویورک پر از جذاب احتمالا غنی مردم سفید) یا سیمپسونها (مجموعه ای در یک انیمیشن در جهان). دفتر کمی خاکستری و یکنواخت و خسته کننده کمی مانند بلعیدم کل یک هفته دوشنبه ها. آن را می گیرد در یک جهان که در آن شما به پوشیدن یک کراوات به کار درایو هر روز به کسل کننده دفتر پارک که در آن نزدیک ترین چیزی که به هیجان بازی یک شوخی در یک همکار. این مجموعه ویژگی های یک نوع رئالیسم اجتماعی تا حد زیادی از دست رفته بیشتر از زمان مفاهیم مورد اهمیت “معنی دار” کار می کنند.

“افراد جوان هستند که گفت:” شما نمی توانید فقط یک کار شما باید برای پیدا کردن یک شغل است که برآورده کردن شما است که شما در مورد پرشور,'” گفت: Amy وارتون یک استاد بازنشسته جامعه شناسی که به تدریس در دانشگاه و انتشار گسترده در آمریکا کار و زندگی است. “وجود دارد مقدار زیادی از فشار بر مردم به سرمایه گذاری در خود و کار در چیزی است که بیانگر ارزش های خود را, اما آن را واقعا سخت به پیدا کردن آن است.”

این تضاد باعث می شود دفتر احساس مانند آن را می گیرد در یک بطور غیر عادی و مرموز دوران گذشته که در آن زندگی ما هستند نه ما و شغل ما شغل نیست اشتیاق ما. سری حتی می گیرد در اسکرانتون پنسیلوانیا یک شهر کوچک در وسط کشور دقیقا نوعی از محل گود با رکود اقتصادی و شرکت های بزرگ بازسازی در قرن 21 است.

به این دلایل و بیشتر این دفتر است که به سختی نشان می دهد شما می خواهم انتظار برای برنده شدن بیش از توده ها. (واقعا تنها به همین ترتیب دور کمدی به چنین موفقیت عظیم در آن زندگی پس از مرگ که به سلامتیو که حداقل صورت گرفت که در آن هر کس می داند نام خود را.) اما آنچه قابل توجه در مورد این دفتر نه تنها که آن را بسیار محبوب است اما به نظر می رسد که محبوب با فقط در مورد همه است. که به احتمال زیاد هرگز کار در یک شرکت کاغذ آن را دوست دارم. پدر و مادر خود را که ممکن است نگران شغل خود را در میان فروپاشی اقتصادی آن را دوست دارم. و تعداد زیادی و تعداد زیادی از مردم استفاده از آن برای تسکین اضطراب هر دو زمان و ابدی است.

درک ظهور و پایدار تجدید نظر از این کار پایین می آید به یک سن تلویزیون واضح. هر خوبی نشان می دهد که در مورد روابط بین شخصیت مطمئن و نیز نشان می دهد و طرفداران خود را دارد. Vox صحبت به یک تعداد انگشت شماری از کسانی که طرفداران از جمله 12 ساله superfan و برخی از افرادی که ساخته شده نشان می دهد آنچه در آن بود برای پیدا کردن که چرا این غیر منتظره آمار هنوز هم می درخشد روشن در سال 2020 است.

Angela Kinsey در قرمز و Jenna Fischer, مرکز, در, سیاه در حال تصویر خود را با دفتر castmates (از سمت چپ) Phyllis Smith, Kate Flannery, Melora Hardin و Mindy Kaling در سال 2007 در صفحه جوایز انجمن بازیگران.
جف Kravitz/FilmMagic

شب هنگام Jenna Fischer and Angela Kinsey تشکیل شده چه خواهد تبدیل به یک دوستی پایدار آمد و در اولین فصل از دفتردر تولید آن شش قسمت است که همه درگیر فکر خواهد بود که تنها قسمت نشان می دهد تا کنون ساخته شده است. فیشر که منشی Pam Beesly و کینزی که بازی امل و گربه-محبت حسابدار آنجلا مارتین شد در راه رفتن به عقب از انبار مجموعه را به نشان می دهد محل اصلی (که در آن هر کس پارک شده بود) هنگامی که دو رو کمی مسخره تقلید آغاز Laverne & Shirley — قفل اسلحه “schlemiel, schlimazel” همه از آن — بستن کمربند موضوع آهنگ به کالیفرنیا شب. اما آنها تا به حال یک تماشاگر.

“Steve Carell شده بود بی سر و صدا راه رفتن پشت سر ما و ما تبدیل به اطراف و او را دیدم و ما شروع به خنده واقعی خجالت” کینزی می گوید. “و او در ما و لبخند زد و گفت:” شما می دانید که بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد با این نشان می دهد این چیزی است که شما دو نفر را از آن دوستی است.’ من فکر می کنم در مورد که در همه زمان ها. دفتر یک هدیه به ما به خاطر روابط و مردم, این چیزی است که ما در زمان ما است.”

فیشر و کینزی دوستی آیا در واقع آخرین به درجه ای که آنها شروع یک پادکست در اواخر سال 2019 به نام اتاق دخترانکه در آن آنها را قسمت به قسمت و به یاد خاطرات خود را از تمام نه فصل است. هر دو در میان تعداد انگشت شماری از اعضای بازیگران که مشغول به کار در این نمایش از روز اول به آخر.

در بسیاری از موارد بازیگران تا از نزدیک در ارتباط با نقش هایی از این تمایلی به بحث در مورد این نقش. آنها می خواهند به حرکت گذشته آنها را. که نه مورد با فیشر و کینزی که هر دو به ادامه کار به طور منظم (فیشر بود در دو فصل ABC نشان می دهد تقسیم با هم و کینزی در سال 2019 Netflix فیلم دختر قد بلند) اما همچنین به نظر می رسد بیش از خوشحال به بحث در مورد نه سال آنها را صرف در یک wildly محبوب طنزهای تلویزیونی.

“رویای من وقتی که من از نقل مکان به لس آنجلس به عنوان یک بازیگر مشتاق بود که در یک برنامه تلویزیونی کمدی نمایش” فیشر می گوید. “و اگر آنچه اتفاق می افتد به من برای بقیه زندگی من این است که مردم فکر می کنم از من به عنوان پم که قیمت های کوچک به پرداخت هزینه برای من wildest dream آینده درست است.”

هر دو تا به حال طرفداران آمد تا به آنها بگویم که این نشان می دهد واز آنها را از طریق زمان های سخت — شیمی درمانی و مرگ عزیزان و در و در. فیشر و کینزی یک نظریه در چرا سری حملات چنین وتر با کسانی که فقط نیاز به مواد غذایی راحتی TV: این نوع راحت تلویزیون خانه.

“شما همیشه می دانم که در مقابل دریافت است. شما همیشه می دانم که در آن Pam خواهد بود. شما همیشه می دانم که دوایت است. شما همیشه می دانم که در آن حسابداری است. وجود دارد آشنایی با طرح های واقعی از دفتر” کینزی می گوید. “ما همین حالا سفر خارج از آن فضا بسیار اغلب. آن را فقط واقعا آشنا-احساس. شما آن را روشن کنید و شما فورا می دانم که در آن شما در.”

اما چه شده است بیشتر تعجب آور این است که چگونه این مجموعه گرفتار شده در با مخاطبان آنها نمی توانست انتظار می رود: tweens و نوجوانان.

“من تور مدارس برای فرزندان من و از من خواسته شد برای جلوگیری از رفتن در کلاس درس توسط معلمان به تور چرا که آن را اخلال در کلاس درس بیش از حد” کینزی می گوید. یک معلم به او گفت که دفتر بزرگ است با میانه دانش آموزان که باعث کینزی به تعجب می کنم که چرا پس از, بعد از همه, وسط دانش آموزان را هرگز مشغول به کار در یک دفتر. معلم گفت: “فکر می کنم در مورد آن. هر کلاس دارای یک دوایت. هر درس دارای یک آنجلا.’ پویایی را تشکیل می دهند که حرف از دفترآنها در بیمارستان کار. آنها در انجمن اولیا و مربیان. آنها بچه خود را در تیم فوتبال پدر و مادر است. آنها در یک کلاس درس. این روابط است. این تنظیمات است.”

زمانی که من به او صحبت کرد در تابستان 2019 سیدنی که پس از تبدیل 13 بود 12 سال. او زندگی در منطقه لس آنجلس. او در مدرسه. و او و دوستان او همه عشق دفتر.

یکی از این دوستان حتی برگزار شد دفتر-مضمون جشن تولد. چه بر روی زمین خواهد یک اتاقجشن تولد با مضمون نگاه مانند? خوب سیدنی گفت: زمانی که من مصاحبه او وجود دارد مقوا cutouts از شخصیت های مختلف قرار داده شده در اطراف اتاق و موضوع این رویداد افزایش یافته و حتی فراتر از این رویداد به خودی خود.

“کمی مغز گردو کیسه در راه آنها این Dinks Shrinky از شخصیت های” سیدنی به من می گوید. “آره که خیلی خنده دار است.”

آن را مبهم چگونه نشان می دهد ظاهرا با هدف بزرگسالان آغاز شد که 15 سال پیش می تواند درخواست تجدید نظر به کسی مثل سیدنی که هرگز برگزار شد یک دفتر کار (بدیهی است) و کسی که حتی به دنیا آمد که نشان می دهد آغاز شد. (او شروع به تماشای آن در Netflix بکشد در سال 2018 پنج سال پس از آن رفته بود هوا.)

اما دیگران که با توجه به این تجدید دفتر fandom توافق در این نقطه خاص. در هر مکالمه من تا به حال برای این داستان من شنیده ام همین: Tweens و نوجوانان عشق این نشان می دهد.

چیزی وجود دارد به تئوری های پیشرفته توسط معلم Angela Kinsey به صحبت کرد. روابط در نمایش, هستند, بسیار, جهانی, این که آیا شما 12 یا 120. (بیا به آن فکر می کنم یک نسخه از دفتر مجموعه در یک جامعه بازنشستگی می تواند سرگرم کننده.) سیدنی نمی کند بلافاصله با من موافق هنگامی که من در حال حاضر این نظریه به او — او فقط می گوید او فکر می کند که نشان می دهد این است که واقعا خنده دار است و “تاریک طنز” است که تجدید نظر به او نسل (به طور جدی به او گفت: “نسل من”) — اما زمانی که من از او بپرسید چه چیزی باعث می شود که نشان می دهد relatable او می گوید: چیزی که در نیمه مراسم آشتی ترتیب دادند همپوشانی.

“بسیاری از شرایط من را درک نمی کنند. من هنوز هم می تواند خنده در آن است. اما هر زمان که آنها با داشتن یک آرگومان و یا راه است که آنها را به یک وضعیت و یا یک مشکل آنها نوع انجام عمل مانند بچه ها در راه, چرا که آنها همه نوع نابالغ که مرا به یاد مدرسه گاهی اوقات.”

من خرید این ایده است که این دفتر است که با نشان دادن جهانی دینامیک که فقط در مورد هر کسی که آشنا با فرهنگ آمریکایی (یا فرهنگ پاپ آمریکایی) می تواند درک است که یک کل بسیاری از مردم و به همین سیدنی شاید نوع. اما من خودم نظریه در مورد اینکه چرا این کار ممکن است درخواست تجدید نظر: تا کنون که بدون نیاز به انجام هر کاری این دفتر است تضعیف از یک نمایش در مورد خرحمالی از کار به یک aspirational فانتزی.

سیدنی است که هیچ جا در نزدیکی فارغ التحصیل کالج است که هنوز هم یک دور رویا برای او بسیار کمتر از هر کار او ممکن است پس از رفتن به کالج. آن را سخت به تصور کنید که در کار خواهد بود در یک شرکت کاغذ و شاید آن را حتی نمی توان در یک دفتر. جهان برای افراد جوان از ورود به نیروی کار شده است پر سر و صدا برای بیش از یک دهه و اقتصادی سقوط آزاد در پی Covid-19 تنها کسانی که آب choppier. می تواند این دفتر می تواند در مورد یک دسته از Lyft رانندگان ؟ احتمالا نه. فرفره اقتصاد نیست به طور کامل بلعیده آمریکا کار و زندگی, اما آن را سخت به تصور کنید که بچه ها مثل سیدنی نیاز به استفاده از فرفره اقتصاد شغل به پایان می رسد دیدار حداقل برای کمی در حالی که یک بار او را در نیروی کار است.

“واقعیت این است که بسیاری از مردم انجام می دهند [فرفره کار] به عنوان یک مکمل به تلاش برای پایان می رسد دیدار … چون هستند کسانی جامد مشاغل طبقه متوسط با تمام مزایا و امنیت شغلی. آنها فقط نمی وجود داشته باشد” وارتون گفت. “یک کل دسته از افراد جوان که خارج از دانشگاه در 10 سال گذشته نمی تواند پیدا کردن این شغل.”

اگر سیدنی است که مانند بسیاری از بزرگسالان جوان او را راهی برای حرکت به طور فزاینده فرار بازار کار جهان آن را به عنوان در حال حاضر وجود دارد. اما یک اتاق است که شما دقیق به هر روز که در آن شما به طور همزمان عشق و نفرت همکاران خود را? که احساس می کند به عنوان دور در حال حاضر به عنوان سرزمین Oz یا غبار-کفن شهر Brigadoon. که جهان از بین رفته است و این کار یک پیام در یک بطری از آن را به همه ما رشته در اینجا در حال حاضر.

“این قطعا به نظر می رسد خسته کننده را به یک شغل می خواهم که در یک دفتر” سیدنی می گوید از کار در Dunder Mifflin. “اما اگر شخصیت ها در زندگی واقعی آنها به نظر می رسید مانند آنها داشتن تعداد زیادی از سرگرم کننده کار وجود دارد. به خصوص جیم.”

بن سیلورمن می دانستند دفتر بود از طریق شکستن زمانی که او در یک پرواز در اوایل نمایش اجرا در برخی از نقطه بعد از NBC ساخته شده است برای قرار دادن در قسمت پشتی تلویزیون در سری سوم فصل است.

“من به یاد داشته باشید راه رفتن را از طریق هواپیما شنیدن خنده و من می دانستم که قبل از من به seatbacks که مردم همه در دفتر. و هنگامی که شما یک هواپیما پر از مردم از خنده شما رو چیزی خاص” سیلورمن گفت.

سیلورمن نقش در دفتر‘s میراث نیست که بلافاصله به یاد ماندنی که می گویند که از خالق Greg Daniels که اقتباس اصلی انگلیسی سری (ایجاد شده توسط Ricky Gervais و Stephen Merchant) برای تلویزیون آمریکا یا ستاره Steve Carell. اما او است اجرایی که دیدم بالقوه برای آمریکا بازسازی را نشان می دهد و خریداری شده و حقوق مربوط به آن را در زمانی که او ادعا می کند بسیاری دیگر از تلویزیون مدیران فکر آوردن سری به ما بود و بی پروا.

Reveille, سیلورمن شرکت در زمان او خریداری دفتر‘s آمریکایی حقوق شناخته شده بود برای واردات را نشان می دهد از سواحل دیگر و پیدا کردن راه به آنها را برای مخاطبان آمریکایی. (دیگر Reveille بازدید شامل 2004 را بزرگترین بازنده و 2006 را Ugly Betty.) سیلورمن راحتی با پیدا کردن راه هایی را نشان می دهد که مشغول به کار در یک کشور کار در یکی دیگر از — و یا حداقل پیدا کردن افراد مناسب برای ترجمه آن — به معنای او مطمئن بود یک آمریکایی کار می تواند کار کند.

“من فکر کردم آن بود هیستریک و واقعا دیدم یک فرصت برای ایجاد یک نمایش برای امریکا آگاهانه با آن سبک و نگاه و همچنین چیزی که واقعا می تواند یک نسخه مدرن از نورمن لیر کمدی کامل با مورچه پناهگاه مانند رئیس در وسط. من هیجان زده در مورد آن از آغاز” سیلورمن گفت. “همه من به صحبت در مورد آن در امریکا بود به عنوان علاقه مند است.”

در نتیجه خود را آغاز کرد بسیار آهسته تلاش برای سوار شدن یک آمریکایی بازسازی نشان می دهد. برای اولین بار او را استخدام دانیلز و پس از آن دو در بر داشت یک راه برای متقاعد کردن NBC به اجازه دهید آنها را بازیگران Carell, حتی اگر Carell درگیر شد با های مختلف (آور) NBC سری به نام بیا به پاپا در آن زمان است. (بیا به پاپا لغو شد. خدا را شکر به خاطر آن سخت به تصور کنید که این کار بدون Carell.)

یک بازسازی از یک deadpan, انگلیسی, نشان می دهد, این دفتر در تلاش برای پیدا کردن جای پا خود و در حال حاضر پیدا کرده است پایدار محبوبیت طولانی پس از نمایش به پایان رسید. یکی از اسرار آن: camerawork با الهام از تلویزیون واقعیت.
پل Drinkwater/NBCUniversal/گتی ایماژ

دانیلز سرآمد در ترجمه کار نویسندگان با نقاط خاص نظر به جریان اصلی از تلویزیون آمریکا. او در حال حاضر می خواهم آن را انجام داده با این 1997 سری شاه تپهکه نرم Beavis و ته قنداق تفنگ سر خالق مایک قاضی MTV-آماده صدای فقط به اندازه کافی به آن را خوش طعم به یک شبکه بزرگ (که در مورد فاکس). و Carell بود مرتب کردن بر اساس از بازیگر است که می تواند تلنگر از هیولا به دلسوز در یک سکه یک کیفیت دانیلز و نویسندگان خواهد بود و معدن دوباره و دوباره به گوشت از مایکل اسکات در سال های پیش رو است.

اما سیلورمن امتیاز به عنصر دیگری از دفتر که من حداقل تا به حال هرگز یک بار فکر کردن در مورد زمانی که آن را به نشان می دهد موفقیت: نگاه خود را. سیلورمن اشاره می کند که اگر شما در بریتانیا اصلی در کنار آمریکا سری دوم این است که همیشه تا کمی بیشتر تحت تاثیر واقعیت تلویزیون یک فرمت است که بلافاصله قابل تشخیص برای ما از انواع محل کار مستند اصلی سری بود تقلید.

آمریکا اتاق عقب نشینی از شخصیت های آن بیشتر در آن سر صحبت. آنها کمتر خونتان نزدیک به دوربین و شات بیشتر در آنچه به نام سر-و-شانه ها — که اجازه می دهد تا شما ببینید تقریبا نیمه بالایی بدن — به دنبال حق در دوربین. این انتخاب باعث می شود این صحبت سر بخش احساس بیشتر شبیه به چیزی است که از بازمانده‘s confessionals بیش از یک محل کار مستند. در مقابل انگلیسی ها سری طول می کشد خیلی بیشتر مستند مانند روش. این کاهش در نزدیک اغلب در زاویه های عجیب و غریب. نگاه شخصیت offscreen و همیشه صحبت کردن به دوربین. این تغییرات بین دو سری ساخته شده است یک تفاوت بزرگ.

سیلورمن اعتبارات بسیار از این سبک به خلبان مدیر Ken Kwapis و مدیر عکاسی Randall آینهورن که بیش از جهان واقعیت تلویزیون برای کمک به ایجاد نگاه نشان می دهد. انتخاب استراتژیک بود و چیزی کل تیم تکیه به حتی بیشتر پس از نمرات آزمون برای سری’ خلبان بودند بی پایان.

نشان می دهد سوار از سختی eking از تمدید برای فصل دو (چیزی سیلورمن تحت فشار قرار دادند به خصوص سخت برای پشت صحنه) به آرامی و به طور پیوسته ساختمان حرکت ساخته شده است که آن را به یک ضربه (کمک کرد قطعا توسط سیلورمن تبدیل شدن به رئیس جمهور از ان بی سی نشان می دهد فصل سوم) بوده است و بارها گفته در جای دیگر اما حتی در آن پهن همانطور که گفته توسط سیلورمن نشان می دهد و اقبال یک یادآوری چقدر از تلویزیون ساخته شده است در اطراف حق تصمیم گیری و سپس امیدوار باشید لبخند بر شما.

دفتر تجدید نظر برای همه, و آن را فقط یک ماده از زمانی که آنها پیدا کردن آن را در زندگی خود” سیلورمن گفت. “آیا آنها در نهایت کشف آن در خود و یا شخص دیگری معرفی آن را به آنها … آنها همه آن را دوست دارم. که آنچه در تلویزیون بزرگ می توانید انجام دهید.”

در اینجا من تاریک و وحشتناک راز: من واقعا نمی مانند جیم و Pam به عنوان یک زن و شوهر.

مطمئن شوید آنها بسیار شیرین با هم و در اوایل رفتن از نشان دادن آنها بسیار شگفت انگیز خواهد شد-آنها/نمی-آنها عاشقانه است. اما در فصل سه دفتر معرفی جدید عشق و علاقه برای جیم — کارن, بازی های برگزار شده توسط رشیدا جونز — و من ناگهان احساس من تعلقات تغییر. پم و جیم ممکن است بزرگ حماسه داستان عشق است که اجرا می شود در سراسر nine فصل اما من به تنهایی در من کارن-عشق گوشه ای مایل او فقط می خواهد به بازگشت به خود را در حال حاضر.

این است که … یک اقلیت نظر برای قرار دادن آن ملایم است. جیم و پم را تبدیل به نسل مختصر برای یک نوع خاصی از دنیوی اما حماسه عشق به سلامتی‘ سام و دایان برای ’80s و دوستان‘ راس و ریچل برای ’90s. تعداد زیادی از مردم در نرم افزار دوستیابی و گفت که آنها یک جیم یا پم به دنبال خود داستانی دیگر نیم تبدیل به یک کلیشه است. (وجود دارد هیچ Jims یا Pams به دنبال خود Karens? بیا در حال حاضر.)

من کاملا می دانم که چه چیزی را از این ارادت به داستانی زن و شوهر, بنابراین من به کسی صحبت می کند که: جیمی Coletta بنیانگذار موسیقی تبلیغات شرکت هیچ Earbuds و یک دفتر superfan که به تماشای برخی از قسمت ده ها بار. Coletta به من گفت که به دنبال فراتر از جیم و پام به دفتر به عنوان یک کل به دیدن یکی از مهمترین و عشق پر از برنامه در تاریخ تلویزیون است.

“این در مورد یک عاشقانه نا امید کننده در راه است. هر کس می خواهد برای پیدا کردن عشق! که یک چیز جهانی,” او می گوید. “از نشان دادن یک دسته از افراد مختلف مشغول به کار در یک واقعا کار خسته کننده و فهم و outs از روابط میان فردی با یک دیگر. و در پایان از آن من می خواهم آنها را به خود را پیدا کرده اند مردم است. من می خواهم آنها را در بر داشت خود را از شادی.”

یکی از دلایل بزرگ دفتر کار در سایت های جریان این است که چگونه آن را به خوبی توازن سریال داستان که در بسیاری از قسمت ها (مثل جیم و پم لاس زنی) با داستان به پایان رسید در یک قسمت (مانند می گویند Dundie جوایز). که سریال با کیفیت کمک به بینندگان احساس در خانه در Dunder Mifflin. مشاهده جیم و پم رقص در اطراف هر یک از دیگر به صورت فصل به فصل در پایان و سپس تماشای آنها را به ازدواج و فرزند واقعا احساس کمی مثل تماشای دو تن از همکاران خود را به شکل یک راه برای آن را به کار. و این کار تکرار شده که قوس عمدتا با موفقیت با زوج اعم از دوایت و آنجلا به فیلیس و بیشتر offscreen شوهر باب ونس.

Coletta ایجاد یک بازتاب از این مجموعه در روز عروسی خود را. مصاحبه در مورد تم ها که ممکن است به جلو و همه چیز با هم عروسی خود را برنامه ریز کشیده تا یک هنرمند در Etsy که نشانه های بزرگ با نقل قول نقاشی بر روی آنها. دانستن است که او شوهر به توان نیست به خصوص مراقبت از آنچه بود که در آن تابلوهای Coletta وظیفه یک دوست با پیدا کردن برخی از رمانتیک ترین به نقل از دفتر و به عنوان مهمانان عروسی راه می رفت به Coletta پذیرایی شدند و مورد استقبال برخی از sappiest خطوط گفتگو از نشان می دهد. (به عنوان مثال: “هنگامی که شما یک بچه شما فرض کنید پدر و مادر خود را در حال جفت روح. بچه ها من میخوام حق در مورد آن” که پم می گوید در مورد جیم.)

جیم و پم (با بازی John Krasinski, راست و Jenna Fischer) و تبدیل شده بود به سلامتی’ سام و دایان, نسل مختصر برای یک نوع خاصی از دنیوی اما حماسه عشق.
NBCUniversal/گتی ایماژ

عروسی نبود دفترمضمون نفسه اما Coletta می گوید که او بیشتر و بیشتر در اتاق-متعلقات مربوط به اضافه کردن به روز بزرگ. یک چیزهای بی اهمیت کارت از دفتر حقایق سرگرم کننده از جمله محاسبه خشن Coletta انجام داده بود فقط چند ساعت این زن و شوهر در حال صرف تماشای نشان می دهد که در هر جدول و Coletta را ندیمه سخنرانی های دفتر نقل قول.

“وجود دارد مقدار زیادی از اعضای خانواده که تا به حال به معنای واقعی کلمه هیچ ایده چه چیزی آنها را” او اذعان می کند. “اما چند نفر از دوستان پرسید که آیا آنها می تواند کارت.”

Coletta به چند نقل قول تخته از جمله یکی در مورد پدر و مادر بودن جفت روح. او می گوید: رویای او این است برای قرار دادن که هیئت مدیره در بچه خود را مهد کودک روزی هر زمان که آن زمان ممکن است. ما در مکالمه او با اشاره, اغلب, به جیم و Pam به عنوان نشان می دهد فوق العاده است عشق, داستان از یک زن و شوهر که با هم از همان آغاز بسیار از این سری را از طریق ضخیم و نازک. و هنگامی که صحبت من به جیم و پم طرفداران این کیفیت به طوری که اغلب از طریق می آید: جیم و پم آن کار ساخته شده تا شاید امید وجود دارد برای همه ما است. (یک دفتر فن که من فرستاده گفت: دیدن جیم و پم خوشحال هم ساخته شده او را خوش بینانه در مورد روابط عاشقانه به طور کلی پس از یک دوران کودکی مشخص شده توسط پدر و مادر او طلاق.)

“آنها واقعا در آن کار می کنند. هر چند این نوع از مبارزات. در این نمایش از تمام زوج ها و مبارزات خود من احساس می کنم که نزدیک یک [برای خود من ارتباط]. … هنگامی که جیم و پم با هم بوده است وجود دارد هرگز یک نقطه هنگامی که وجود دارد یک گزینه در کنار یکدیگر است. حتی زمانی که آن را سخت به آن را مانند ” ما را برای مبارزه با هر یک از دیگر,'” Coletta می گوید. “این همیشه جیم و آن را همیشه Pam.”

همانطور که من در تلاش برای کشف کردن که چرا فقط دفتر چنان محبوب بود در حالی که نوشتن این مقاله, من, همسر, vulture, TV awards, ویرایشگر برای Hbo بود rewatching نشان می دهد برای اولین بار پس از آن رفت و هوایی در 2013. در آن زمان هنوز در اوایل قرنطینه و او بود که ساخت راه خود را از طریق برخی از مورد علاقه های قدیمی. دفتر بود که نشان می دهد او تا به حال دوست داشتم یک بار و افراد مطمئن به نظر می رسید به آن را دوست دارم در حال حاضر. بنابراین او داد و آن را یکی دیگر از شات.

که نشان دهنده رویکرد اصلی تفاوت بین این دو از ما. من تقریبا هرگز به بازگشت به نشان می دهد من یک بار عاشق — من همیشه ترجیح سعی کنید چیزی جدید — اما او در تلاش مبتلا به اختلال اضطراب است که باعث می شود آشنا راحتی از یک تلویزیون جهانی یک فرار زیبا. در وسط اطمینان جهانی چرا فرار خود گذشته نیم ساعت در یک زمان?

“به نظر من این اتاق متعلق به یک دوره خاص از زمان. و آن دوره از زمان است ‘قبل از’,” او گفت:. “این یکی از مهمترین و آرامش را نشان می دهد که من binged دلیل آن خواستار هیچ چیز از من خیلی بدتر و در محل تقریبا غیر قابل نفوذ حباب. Blundering کارفرمایان استفاده می شود به قلب طلا و خواستم بهترین را برای شما. که واقعیت ما. اما آن را یک بار بود. و ما امیدواریم که از آن خواهد شد دوباره.”

ایده این کار به عنوان یک مرهم نگه داشته تا در آینده به عنوان من صحبت به بیش از 50 دفتر طرفداران برخی فقط از طریق ایمیل و برخی دیگر مصاحبه. گفت: بسیاری از آنها با استفاده از این دفتر به عنوان یک خانه برای درمان اضطراب. و در قرن 21 و اضطراب همه جا, حتی اگر شما نمی مبارزه با یک اختلال اضطرابی است.

در اینجا یک خواننده که ایمیل فرستاده:

این کار واقعا کمک کرد من از طریق دوره های دشوار از اضطراب و افسردگی [آخرین] سال و من به پایان رسید تا تماشای آن پشت به پشت (سری کامل) سه بار.

و دیگری:

من rewatch نشان می دهد چند بار در سال و آن است که همیشه در من “به تازگی” در صف Netflix بکشد. هر زمان که من با داشتن یک روز بد آن را آرام به عقب برگردید و سازمان دیده بان مورد علاقه من قسمت.

و هنوز هم یکی دیگر از:

در حال حاضر من حداقل یک قسمت تقریبا هر روز. من معمولا به خواب رفتن در مقابل آن به ویژه هنگامی که من مضطرب است. من از طریق فاز جایی که من گام به دور در حالی که اما هرگز بیش از چند ماه.

“من منفعلانه آن را تماشا کنید. مانند “من مجبور به ترک خانه در 40 دقیقه برای ملاقات بنابراین من قرار داده و در دو قسمت از دفترو زمانی که آنها بیش از من می دانید از آن زمان به ترک” Coletta به من گفت. “آن را تبدیل به یک بسیار قابل اعتماد ترین چیزی که در یک جهان که در آن همه چیز نیست بسیار قابل اعتماد است. آن را تبدیل به یک منبع یا یک ابزار برای مقابله اضطراب من مسائل است.”

آیا این آشنایی از دفتر — راه شما می توانید آن را بارها و بارها بدون آن تا کنون کاملا پیر (شاید به دلیل آن است که بیش از 200 قسمت شاید به این دلیل که mockumentary فرمت معنی وجود دارد چند چیز به دیده بان در اکثر صحنه) — درایو مفید بودن آن به عنوان یک ابزار مقابله? دارا Greenwood, استادیار علوم روانشناسی در Vassar می گوید آن را به خوبی ممکن است.

“برای یک آشنا را نشان می دهد comfortingly قابل پیش بینی آنها در مقابل یک تهدید و یا رمان را تجربه کنند. ما می دانیم که چه چیزی در حال آمدن است و ما می دانیم که ما آن را دوست دارم نه بر خلاف مورد علاقه راحتی غذاهای شاید” گرین وود گفت: من از طریق ایمیل. “مرتبط با انگیزه میل به ‘حمل و نقل’ برای خروج از وضعیت فعلی ما و یا شرایط و به فرار خود ما اضطراب به طور موقت. ما می توانیم خودمان را از دست دادن در یک روایت و خودمان را به یک استراحت. کمدی خاص ممکن است جذاب به اضطراب افراد به خاطر آنها استنباط عواطف مثبت آن یافت شده است به منظور تسهیل در مقابله و مقاومت و برای کمک به مردم جستن از استرس است.”

لیبی پیشنهاد چیزی مشابه. “من نمی دانم که bingeing آشنا تلویزیون های مفید برای افسردگی یا اضطراب, اما من فکر می کنم که می توان آن را یک منبع آرامش,” او گفت:. “این یک راه برای خارج شدن از یک وضعیت است که احساس تهدید و یا دشوار و از دست دادن خودمان در چیزی آشنا است. آن را از دست دادن خود را در آهنگ های خود را تند تند مانند گوش دادن به آهنگ های مورد علاقه خود را در تکرار.”

وجود یک مفهوم در مراقبه است که ریتم های تکراری صدا و یا قطعه ای از موسیقی ممکن است کمک به یک وارد یک آرام خالی دولت از ذهن بهتر است برای درک خود و تبدیل شدن به آگاه. من احتمالا نمی تواند تصور کنید که مراقبه به دفتراما به من اجازه می دهد به نشان می دهد که آن آشنا ریتم و راه آن مظاهر دنیوی در حال حاضر احساس می کنم مثل یک پادشاهی از دست رفته ما هرگز نمی تواند به عقب بر گردیم به ما به عنوان نزدیک به تلویزیون مراقبه که ما احتمالا می تواند دریافت کنید.

بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد در اینجا وجود دارد این است که یک شرکت کاغذ در اسکرانتون پنسیلوانیا است که همیشه همان. تغییرات هیچ چیز واقعا وجود دارد و حتی زمانی که بزرگ همه چیز تغییر دنیوی طبیعت روز به روز زندگی reasserts خود را. ما می خواهیم به این باور زندگی ما می تواند تغییر کند. ما می خواهیم به اعتقاد ما می توانیم فرار هر چرخه زندانی ما. اما چیزی است که آرامش به این باور است که همه چیز شما نیاز دارید ممکن است حق خود را درون فوری میدان دید که جهان کامل می تواند خیلی نزدیک و در عین حال بسیار دور است.

امیلی VanDerWerff است Vox را منتقد ،


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de