کشتار مردان حقوق وکیل در کالیفرنیا جستوجو کرد برای لینک به تیراندازی در قاضی فدرال را

اورنج کالیفرنیا. — این روستایی کوه جامعه است که به سختی جایی که ملی جرم و جنایت, درام خواهد بود انتظار می رود به بازی کردن اما این تیراندازی به مرگ یک وکیل همسایگان بدونم که در مورد یک ماشین آنها را دیدم گردان منطقه شده است.

محققان در تلاش هستند تا قطعه با هم آیا روی دن Hollander از شهر نیویورک — که مظنون به کشتن یک قاضی فدرال و زخمی در نیوجرسی — ممکن است همان مردی که کشته وکیل مارک Angelucci شناخته شده برای کار خود را در مردان در گروه های حقوق در کرستلین خانه در جولای 11.

مردی که بنا به گزارش ها در لباس پوشیدن به عنوان یک فدرال اکسپرس تحویل راننده رفت و یکشنبه به شمال نیوبرانزویک صفحه اصلی ایالات متحده در منطقه قاضی دادگاه استر Salas, جایی که او به ضرب گلوله پسرش دانیل Anderl 20 و زخمی شوهرش وکیل مدافع علامت Anderl قبل از فرار. دن Hollander مرده پیدا شد در نیویورک پس از تیراندازی در قاضی ،

در کرستلین, Angelucci کشته شد در یک خانه در نزدیکی گلنوود و Fernwood درایوهای. دن Hollander فعال در همان مردان جنبش حقوق به عنوان Angelucci برجسته توضیحات خود را به عنوان یک “ضد فمینیستی وکیل” در وب سایت خود را.

یک قانون فدرال رسمی آسوشیتدپرس گفت که محققان به دنبال این که آیا وجود یک ارتباط بین این موارد. Angelucci شد معاون رئیس ائتلاف ملی برای مردان و رئيس جمهور از گروه Los Angeles فصل.

Cassie جای که شد دوستان با Angelucci پس از کار کردن با او در یک فیلم مستند در مردان, حقوق قرص قرمز گفت: در یک مصاحبه او با شنیدن از دیگران در جنبش که دن Hollander حال تبدیل شدن به یک خارجی شاید در حال توسعه تنفر نسبت به Angelucci.

همسایگان می گویند Angelucci دیده می شد که فقط یک پسر دوستانه در کرستلین یک جامعه کوچک واقع در سان برناردینو جنگل ملی حدود 75 مایلی شرق لس آنجلس.

جو Montejano به یاد می آورد که Angelucci نقل مکان کرد و در حدود پنج سال پیش نوشته شده و نشانه روی درب های همسایگان در معرفی خود و ارائه مشاوره به او ممکن است احزاب است.

“هیچ چیز ایستاده بود در مورد او واقعا. او خوب بود و می گویند “سلام” و آن” Montejano گفت.

همه به نظر می رسد عادی تا روز قبل از تیراندازی زمانی که همسایگان متوجه شده و گردان خود را از طریق محله در یک ماشین سفید گاهی اوقات پارکینگ برای چند دقیقه در یک پارکینگ کلیسا.

آنها نشان داد تا بعد از ظهر Angelucci کشته شد. و در یک جامعه که در آن همه به نظر می رسد به دانستن همه “آنها فقط به نظر نمی رسد مانند آنها متعلق اینجا” گفت: یکی دیگر از همسایه, Michael McIntyre. او در توصیف این مرد به عنوان یک نوجوان به دنبال آقایی که شبیه لانه Hollander.

او در وب سایت خود دن Hollander خواستار همه مردان به “مبارزه برای حقوق خود را قبل از آنها هیچ حقوق چپ.” او شامل یک بخش به نام “دختر جوک” که طول می کشد تا تجزيه هدف در زنان است.

در مقابل همکاران Angelucci می گویند او انگیزه مفاهیم ساده و انصاف به جای خشم و تلخی که آن را به حقوق بین زنان و مردان است.

جای گفت Angelucci یکی از دو موثر ترین منابع او مصاحبه در تحقیق و پژوهش برای او مستند گفت او “قلبی از طلا” و “بسیار دوست داشتنی و مورد احترام و تحسین است.”

او گفت: او حمایت, حتی زمانی که او موفق به دریافت تهدید به دلیل جنجال در اطراف او مستند است.

“او فقط بسیار واقعی و محترم در همه کار او بود. نه تنها او بود من سرپرست او یکی از بزرگترین مشاهیر” Jaye گفت.

یکی دیگر از تحسین بود یک همکار وکیل رندا کندی نامزد کنگره در یک منطقه متمرکز در کالیفرنیا شهرستان ونتورا. او گفت: آنها کار کرده و خانواده-قانون موارد هم از جمله یکی از آنها به تازگی از طرف یک مشتری که یک زن است.

هر چند او تا به حال بیشتر پایین کلید سبک تر از خود کندی توصیف او به عنوان “پرشور” حتی در موارد کار در نمایندگی از مشتریان که نمی توان به آنها پرداخت.

کریس Woodyard از ایالات متحده آمریکا Todaa گزارش از لس آنجلس و کالین اتگی از خورشید صحرا گزارش از اورنج کالیفرنیا. نیک Muscavage از بریج پیک خبر و خبر مربوط به کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>